Jump to content

Τα κατοικίδιά μας


nelly
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν στη γειτονια ειναι φιλοζωοι οπως λες δεν κινδυνευει λογικα απο φολα! Οποτε το μονο που μενει να ευχομαστε ειναι να ειναι τυχερο με τα αυτοκινητα!

Ελπιζω παντως πως συντομα θα το δεις σε καποια γειτονικη αυλη η μπαλκονι!

http://briefcase.pathfinder.gr/download/princessofthedawn/11956/308444/0/101_0139.jpg

Lord, let me be the person my dog thinks I am

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος garfield (19 Οκτ. 2004 , 18:10)

 

Arfi τι έγινε με τους γατούληδες?

 

 

πήρα στα γατάκια την τροφή :D έτσι θα ξεμπερδέψω με τά χάπια επιτέλους!!! A μου είπαν ότι σε αγαπάνε που τους σκέφτεσαι :p

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος garfield (18 Οκτ. 2004 , 18:30)

 

Αν δεν κόψω τα νύχια της Νέλλης γίνονται τεράστια και εκεί που πάει και τα ακονίζει (καρέκλες, χαλιά, ειδικό χαλάκι κ.λ.π.) τα βρίσκω βγαλμένα. Δηλαδή της ξεριζώνεται το νύχι και μετά η καημένη πονάει πολύ. Είναι το δαχτυλάκι της χωρίς νύχι, δράμα...

Woudoulis o γείτονας μου στην εξοχή έχει ένα τεριέ, τον Φροίξο. Πιό τρελό σκυλί δεν έχω ξαναδεί. Είναι τρομερά αξιαγάπητος, γλυκύτατος, ζουζούνης αλλά μεγάλη η τρέλα του... Κατά γενική ομολογία το 'χουν αυτό τα τεριέ. :)

Τώρα μπορεί ο Αγάπιος να είναι η εξαίρεση όπως ήταν και για μένα ο Μίκυ... Πάντως κάνουν λάθος: δεν είναι επιθετικά. Είναι τρελούτσικα και παιχνιδιάρικα και λίγο απρόβλεπτα. Επιθετικά όμως με τίποτα.

Dimangelid την Αγκύρας πως τη φωνάζετε?

 

 

Μπέλλα. Όνομα και πράμα :p

Επισκεφθείτε το site μου για τις αστικές συγκοινωνίες της Αθήνας: http://www.leoforeia.gr/
Link to comment
Share on other sites

Καινούργια photo του Αγάπιου :)

Είναι λίγο μεγάλο το κεφάλι αλλά είναι στο στάδιο που μεγαλώνει το κεφάλι πιο πολύ για να γίνει ένα κουκλί φοξ τερριέ με μουσουδίτσα μακριά

Δεν είναι γλύκας ?

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος arfi-gorgona (20 Οκτ. 2004 , 13:56)

 

καλε αυτό άλλαξε :D άλλο σκυλί έγινε.

 

 

Να και εδώ :) στην ειδική τσαντούλα που του πήραμε :) για το μετρό τα καταστήματα κτλπ

Link to comment
Share on other sites

http://www.geocities.com/woudoulis/index.html

 

Από εδώ πηγαίνετε FOX GALLERY :)

Χμμμμ συμβαίνει το εξής περίεργο

Εκεί που ήταν άσπρο βγάζει ανάμεσα μαύρες ρίζες και εκεί που ήταν μαύρο βγάζει κάτι άσπρες τρίχες σαν να ψιλογκριζάρουν

Link to comment
Share on other sites

AXOUUUUUUUUUUU megalose kai egine koukli!!

kai o dikos mot woudouli pou exei kati apo fox terie mesa toy otan ton phra htan mayros me asro sto sth8os...tora exei grizarei(ths gohteias bre)

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος FREAK_OF_NATURE (20 Οκτ. 2004 , 16:24)

 

AXOUUUUUUUUUUU megalose kai egine koukli!!

kai o dikos mot woudouli pou exei kati apo fox terie mesa toy otan ton phra htan mayros me asro sto sth8os...tora exei grizarei(ths gohteias bre)

 

 

Οχι γιατί κάποιοι λέγαν ..... πως όταν μεγαλώσει ο Αγάπιος θα ασχημήνει ..... :) ( ποιός το έλεγε αλήθεια ? )

πλακίτσα κάνω ε ?

Link to comment
Share on other sites

εγώ το έλεγα και όντως μου άρεσε καλύτερα μικρός :p αλλα φυσικά είναι και πάλι χαριτωμένος γιατί τα ζωάκια μου αρέσουν :D ωραία σελίδα του έχεις !!!!
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

Θέλω σκύλοοοοο! Θέλω τον Αγάπιοοοοο! Αλλά η Νέλλη δεν θα τον θέλει καθόλου. Είναι ΦΟΒΕΡΟΣ, το πιο γλυκό σκυλάκι που έχω δει. Και εγώ που μια ζωή είχα σκυλιά, ζηλεύω μέχρι αηδίας. Αλλά δεν πειράζει, ανοίξαμε νέες εποχές με γάτες τώρα.

Arfi τι κάνουν τ' αγόρια? Πως τα πάνε με την καινούρια τροφή? ¨Ολη η οικογένεια ενημερώνεται για την υγεία τους. Εγώ συνεχίζω ακάθεκτη τις ενέσεις στη Νέλλη και τα πάει μια χαρά!!!

Link to comment
Share on other sites

kala pane mallon thn trone thn trofoula :D xeromai pou ta skeutese ta ninia mou,kai pou h nelly mas paei kala.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

Το τελευταίο έργο της Νέλλης: χτες το βράδυ, κρύφτηκε μέσα σε μια παλιά ντουλάπα. Η συγκεκριμένη είναι αντίκα από αυτές τις πάρα πολύ μεγάλες , με τον καθρέφτη στην πόρτα. Εχει μέσα τα ρούχα του ο άντρας μου. Μπαίνει λοιπόν η Νέλλη και χώνεται μέσα - μέσα ,κάνει φωλίτσα και αρχίζει να κοιμάται και να γουργουρίζει. Εμείς την ξεχνάμε έκεί μέσα.

Το βράδι αργά πάει ο άντρας μου και ανοίγει τη ντουλάπα, βάζει το χέρι του μέσα και αρχίζει να βγάζει τα ρούχα που θα βάλει την επομένη στη δουλειά. Οπότε πετάγεται ένα μαύρο χέρι μέσα από τη ντουλάπα και του γρατζουνάει το δικό του!!! Συγκοπή κόντεψε να πάθει ο άνθρωπος από την τρομάρα του!

Οι υπόλοιποι βέβαια πεθάναμε από τα γέλια :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

xexe και εγώ έχω τα νίνια μου που ανοίγουν όλα τα συρτάρια και την ντουλάπα ...
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος garfield (21 Οκτ. 2004 , 18:04)

 

Το τελευταίο έργο της Νέλλης: χτες το βράδυ, κρύφτηκε μέσα σε μια παλιά ντουλάπα. Η συγκεκριμένη είναι αντίκα από αυτές τις πάρα πολύ μεγάλες , με τον καθρέφτη στην πόρτα. Εχει μέσα τα ρούχα του ο άντρας μου. Μπαίνει λοιπόν η Νέλλη και χώνεται μέσα - μέσα ,κάνει φωλίτσα και αρχίζει να κοιμάται και να γουργουρίζει. Εμείς την ξεχνάμε έκεί μέσα.

Το βράδι αργά πάει ο άντρας μου και ανοίγει τη ντουλάπα, βάζει το χέρι του μέσα και αρχίζει να βγάζει τα ρούχα που θα βάλει την επομένη στη δουλειά. Οπότε πετάγεται ένα μαύρο χέρι μέσα από τη ντουλάπα και του γρατζουνάει το δικό του!!! Συγκοπή κόντεψε να πάθει ο άνθρωπος από την τρομάρα του!

Οι υπόλοιποι βέβαια πεθάναμε από τα γέλια :D :D :D

 

 

Α γεια σου βρε κοπέλα μου μας έκανες και γελάσαμε!!!! πω πω...

φάση θα είχε... να' μουν από μια μεριά να έβλεπα!

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος woudoulis (20 Οκτ. 2004 , 14:08)

 

Να και εδώ :) στην ειδική τσαντούλα που του πήραμε :) για το μετρό τα καταστήματα κτλπ

 

καλα ειναι ΚΟΥΚΛΙ !!!

υπεροχο σκυλακι !! οσο παει ομορφαινει το μωρακι μου

να σου πω ομως το βλεπουμε ολο καθιστουλη παταει στα πισω ποδαρακια ?.. :worry:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...