Jump to content

Dell Venue Pro 8


GaleaNatur
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κάτι σε μεγαλύτερο δεν θέλω όχι αλλά ούτε με ενδιαφέρει και η γραφίδα.το μόνο που μου την σπάει στο dell όπως ειπα είναι η θερμοκρασια που ανεβάζει σε gaming.σε σερφαρισμα κτλ είναι ΟΚ.μήπως είναι όλα τα 8αρια έτσι στο θέμα θερμοκρασίας?αμα μπορει κάποιος που έχει το Asus να παιξει λίγο asphalt 8 κανένα μισάωρο και με πει Θερμοκρασίες θα του ήμουν ευγνώμων. Edited by johnnyman25

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 465
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Κάτι σε μεγαλύτερο δεν θέλω όχι αλλά ούτε με ενδιαφέρει και η γραφίδα.το μόνο που μου την σπάει στο dell όπως ειπα είναι η θερμοκρασια που ανεβάζει σε gaming.σε σερφαρισμα κτλ είναι ΟΚ.μήπως είναι όλα τα 8αρια έτσι στο θέμα θερμοκρασίας?αμα μπορει κάποιος που έχει το Asus να παιξει λίγο asphalt 8 κανένα μισάωρο και με πει Θερμοκρασίες θα του ήμουν ευγνώμων.

 

Θα το δοκιμάσω και θα ενημερώσω.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου.δοκιμασε με hwmonitor για τα temps.

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιώνεται και επίσημα από την Dell με βάση το χρονοδιαγράμματα της το λεγόμενο refresh στη σειρά Venue Pro για το δευτερο εξάμηνο του έτους.

http://tabtec.com/windows/dell-roadmap-all-tablets-convertibles/

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.μήπως δοκιμάσεις το asphalt??? :)

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.μήπως δοκιμάσεις το asphalt??? :)

 

Αν καταφέρω να το εγκαταστήσω μιας και αρνείται πεισματικά είτε στην αρχή λέγοντάς μου ότι έχω χαμηλή σύνδεση(εδώ κατεβάζω με 1.5-1.7mb/s να φανταστείς) είτε επί ένα δίωρο pending αν τελικά περάσω το πρώτο στάδιο και δεν κάνει τίποτα(και τώρα pending λέει επί ένα τέταρτο άλλα δεν βλέπω τη μπάρα να γεμίζει καν)

Εκτός αν ξέρεις κάποιον άλλον τρόπο.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Αν καταφέρω να το εγκαταστήσω μιας και αρνείται πεισματικά είτε στην αρχή λέγοντάς μου ότι έχω χαμηλή σύνδεση(εδώ κατεβάζω με 1.5-1.7mb/s να φανταστείς) είτε επί ένα δίωρο pending αν τελικά περάσω το πρώτο στάδιο και δεν κάνει τίποτα(και τώρα pending λέει επί ένα τέταρτο άλλα δεν βλέπω τη μπάρα να γεμίζει καν)

Εκτός αν ξέρεις κάποιον άλλον τρόπο.

 

Χαμηλή σύνδεση??:wacko: πρώτη φορά ακούω κάτι τέτοιο.δεν ξερω άλλο τρόπο δυστυχώς....

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Χαμηλή σύνδεση??:wacko: πρώτη φορά ακούω κάτι τέτοιο.δεν ξερω άλλο τρόπο δυστυχώς....

Έπαιξα χτες κάνα μισάωρο και η θερμοκρασία που ανέπτυξε ήταν 55-57 βαθμούς μέγιστο.

Νορμάλ επίπεδα θα έλεγα.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Έπαιξα χτες κάνα μισάωρο και η θερμοκρασία που ανέπτυξε ήταν 55-57 βαθμούς μέγιστο.

Νορμάλ επίπεδα θα έλεγα.

 

παρα πολυ καλα ειναι ναι!!!εμενα παει 65-67+ σε 5-10 λεπτα με το asphalt..μπραβο στη Dell..10 με 15 βαθμούς πάνω και σε σερφαρισμα και σε gaming..σε ευχαριστώ παρα πολύ που μπήκες στον κοπο να το κατεβάσεις και να το τρέξεις!!!

Edited by johnnyman25

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Πως μετρατε τη θερμοκρασια?

Επισης υπαρχει τροπος να κατεβασω to asphalt και να το εγκαταστησω στην καρτα μνημης να το δοκιμασω. Δεν εχω χωρο στη συσκευη..

Edited by alex2539
Link to comment
Share on other sites

Με το hwmonitor την μετράω.στην SD δεν γίνεται δυστυχώς στα 8.1.dell έχεις και εσύ?

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Με το update του Απριλιου θα μπορουμε και επισημα να εγκαθιστουμε και metro εφαρμογες στην micro sd.

Επισης διαθεσιμο και στο expansys το 32αρι Dell προς 310 ευρω

http://www.expansys.com.gr/dell-venue-8-pro-wi-fi-32gb-windows-81-258063/

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Ναι το dell...ποσο θερμοκρασια σου δειχνει με απλη χρηση,σερφαρισμα,βιντεο,youtube?

 

Γιατι τοσο μεγαλη διαφορα στην τιμη σε σχεση με την Αμερικη, εκει εχει καπου στα 240 δολαρια...

Edited by alex2539
Link to comment
Share on other sites

Ναι το dell...ποσο θερμοκρασια σου δειχνει με απλη χρηση,σερφαρισμα,βιντεο,youtube?

 

Γιατι τοσο μεγαλη διαφορα στην τιμη σε σχεση με την Αμερικη, εκει εχει καπου στα 240 δολαρια...

 

Παντα εδω Ευρωπη ειναι πιο ακριβα και ενας βασικος λογος το υπερδιπλασιο φπα που εχουμε,περα το οτι η αμερικανικη αγορα ειναι τεραστια σε σχεση με την ελληνικη που ειμαστε μια κουκιδα στον ωκεανο που και αυτο παιζει το ρολο του.

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Παντα εδω Ευρωπη ειναι πιο ακριβα και ενας βασικος λογος το υπερδιπλασιο φπα που εχουμε,περα το οτι η αμερικανικη αγορα ειναι τεραστια σε σχεση με την ελληνικη που ειμαστε μια κουκιδα στον ωκεανο που και αυτο παιζει το ρολο του.

 

Απλα ειναι τεραστια η διαφορα, ακομα και τα εξοδα για το τελωνείο να βαλεις παλι βγαινει πιο φθινο..

Link to comment
Share on other sites

Απλα ειναι τεραστια η διαφορα, ακομα και τα εξοδα για το τελωνείο να βαλεις παλι βγαινει πιο φθινο..

 

Βαλε και το γνωστο καπελο που βαζουν τα φυντανια μας εδω και εδεσε το γλυκο.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Ναι το dell...ποσο θερμοκρασια σου δειχνει με απλη χρηση,σερφαρισμα,βιντεο,youtube?

 

Γιατι τοσο μεγαλη διαφορα στην τιμη σε σχεση με την Αμερικη, εκει εχει καπου στα 240 δολαρια...

 

Άμα το ανοίξω το πρωί ξεκινάει από 30 βαθμούς και μετά από λίγο πάει 40+.εσενα φίλε μου?

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Σημερα εβαλα το προγραμμα. Αφου ειχα σερφαρει αρκετη ωρα και ειχα δει αρκετα βιντεο και γενικα με τετοια χρηση, ποτε δεν ξεπερασε τους 32 βαθμους
Link to comment
Share on other sites

στο max είδες?πρεπει να εχει θέμα το δικό μου, δεν εξηγείτε αλλιώς...εγω το φορτία από το μεσημερι κλειστό.πριν λίγο το ανοιξα και σε 2-3 λεπτά πηγε 38 με 40... Edited by johnnyman25

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε φίλε μου ναι και κανένα παιχνίδι άμα μπορείς γιατί με εχει σκάσει.... στο max στο power ποσα watt σε εχει όταν σερφάρεις? Edited by johnnyman25

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς για παιχνίδια δεν εχω χωρο, εκτος και αν εχεις να προτεινεις κανενα μικρό.

 

Το total conquest βαλε.350mb πιάνει στο συνολο.

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Αυτο μου δειχνει μετα απο λιγη ωρα σετφαρισματος και youtube.

Και γενικα καπως ετσι ειναι η συμπεριφορα του. Ποτε με τη χρηση που κανω δεν το ένιωσα να ζεστενεται ουτε λιγο...

 

Θα δοκιμασω και το παιχνιδι καποια στιγμη και θα σου πω.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...