Jump to content

Eξεταστική


kallitheotis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μπολικοι απο την ΑΣΟΕΕ βλεπω ε???;)

Ο έξυπνος παραδέχεται...

Ο πονηρός δικαιολογείται...

Και ο ηλίθιος επιμένει...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 558
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ξέρουμε τι επιλέγουμε :D:D:lol::lol::p

 

Αν ξεραμε.......:p

Ο έξυπνος παραδέχεται...

Ο πονηρός δικαιολογείται...

Και ο ηλίθιος επιμένει...

Link to comment
Share on other sites

Αν ξεραμε.......:p

 

Δεν θέλω μπιχτές για το καλύτερο οικονομικό πανεπιστήμιο στην Ελλάδα :p:lol:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό μήνυμα απο Sugz;

ατύχησες...εγώ είμαι δυο σχολές δίπλα σου Πληροφορική

 

 

Πλακα κανεις και νομιζα οτι ειμαι απο τους λιγους εδω μεσα!!!!(φοιτητες απο γιαννενα)

Link to comment
Share on other sites

Πλακα κανεις και νομιζα οτι ειμαι απο τους λιγους εδω μεσα!!!!(φοιτητες απο γιαννενα)

 

ε δε γίνεται...τόσοι φοιτητές στα Γιάννενα...κάποιοι θα κρύβονται και εδώ μέσα :p

P!nk it Up...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

ε δε γίνεται...τόσοι φοιτητές στα Γιάννενα...κάποιοι θα κρύβονται και εδώ μέσα :p

 

Ξεκινησατε εξεταστικη???

Link to comment
Share on other sites

δευτέρα ξεκινάμε. Εσείς;

Πολύ αργά ρε σεις.Εμείς τελειώνουμε την άλλη βδομάδα.Αλλά δε με βλέπω να περνάω κανένα μάθημα:O

Link to comment
Share on other sites

Πολύ αργά ρε σεις.Εμείς τελειώνουμε την άλλη βδομάδα.Αλλά δε με βλέπω να περνάω κανένα μάθημα:O

 

είναι λόγω των καταλήψεων...πάντως εγώ ελπίζω να περάσω 4-5 μαθήματα...

P!nk it Up...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω λεω να περασω 3-5 μαθηματα, αλλά εχω το εξης προβλημα: δεν καθομαι ποτέ να κανω εργασιες ή να διαβασω αν δεν υπαρχει πίεση χρόνου. Δηλαδη αν παραδιδω εργασια στις 8 το πρωι, θα ξεκινησω να την κανω...12 ωρες πριν στην καλυτερη περιπτωση...Με ο,τι αυτο συνεπαγεται (τρεξιμο και πανικο!) :shifty:
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Nαι αλλά βαριέμαι να κατεβαίνω Πατησίων... Μάλλον θα πάρω τηλ κανέναν απο παρατάξεις .. ελπίζω να βρω κάποια άκρη.. Εσύ σε ποιο τμήμα είσαι?

 

πληροφορική αλλά πήγα μέχρι τα Χριστούγεννα και την παράτησα. Ξαναέδωσα.

Link to comment
Share on other sites

πληροφορική αλλά πήγα μέχρι τα Χριστούγεννα και την παράτησα. Ξαναέδωσα.

 

Γιατί έτσι ρε συ? Πέρασες σε μια τόσο υψηλόβαθμη σχολή και σε ένα καλό πανεπιστήμιο και γιατί ξαναδίνεις?? :worry::worry:

Link to comment
Share on other sites

Πολύ αργά ρε σεις.Εμείς τελειώνουμε την άλλη βδομάδα.Αλλά δε με βλέπω να περνάω κανένα μάθημα:O

 

Σε ποια σχολη εισαι?Θυμάμαι που έλεγες για την Κοζανη για το Πολυτεχνειο.Σε ποια απ'τις δυο εισαι?Μηχανικων Πληροφορικης ή στο Ενεργειακων πόρων?

 

Παιδια όλοι τοσο αργα ξεκινατε??:confused:

 

Αρκτοι φίλοι μου στο Αριστοτέλειο σε διάφορες σχολές τελειώνουν κ κάποιοι έχουν τελειώσει ήδη!

Εγώ είμαι Φυσικοθεραπεία Θεσ/νίκη και ξεκινήσαμε 8/1:wacko: και επειδη έχουμε και 2η εξεταστική τελειώνουμε 16/2...Τα έχω παίξει...!:blink:1,5 μήνας σχεδον εξεταστική....:p

Link to comment
Share on other sites

Σε ποια σχολη εισαι?Θυμάμαι που έλεγες για την Κοζανη για το Πολυτεχνειο.Σε ποια απ'τις δυο εισαι?Μηχανικων Πληροφορικης ή στο Ενεργειακων πόρων?

Στους μηχανικούς διαχείρισης ενεργειακών πόρων είμαι:)

Link to comment
Share on other sites

Eμεις πάλι ξεκινάμε 16 κ δεν έχουμε ακόμα πρόγραμμα:mad:

And so Sally can wait, she knows it's too late as we're walking on by

Her soul slides away, but don't look back in anger

I heard you say

:music:

Link to comment
Share on other sites

Eμεις πάλι ξεκινάμε 16 κ δεν έχουμε ακόμα πρόγραμμα:mad:

 

Εκεί είναι τραγικά.. Έχω μια φίλη απο εκεί... Βιβλία έχετε πάρει τουλάχιστον? :p:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Γιατί έτσι ρε συ? Πέρασες σε μια τόσο υψηλόβαθμη σχολή και σε ένα καλό πανεπιστήμιο και γιατί ξαναδίνεις?? :worry::worry:

 

Ήταν τρίτη επιλογή μου η πληροφορική. Βασικά ήθελα οδοντιατρική ή φαρμακευτική. Γενικά ασοεε γίνεται και χαμός με τα κόμματα και με απογοήτευσε λίγο η κατάσταση. Αλλά και ως προς τα μαθήματα εκτός από τα πληροφοριακά και τα εργαστήρια που ήταν πολύ ενδιαφέροντα είχε και αρκετά μαθηματικά που δεν με ενθουσιάζουν. Προτιμώ να διαβάζω βιολογία/χημεία/φυσική. Ευτυχώς τώρα είμαι οδοντιατρική.

Link to comment
Share on other sites

Ήταν τρίτη επιλογή μου η πληροφορική. Βασικά ήθελα οδοντιατρική ή φαρμακευτική. Γενικά ασοεε γίνεται και χαμός με τα κόμματα και με απογοήτευσε λίγο η κατάσταση. Αλλά και ως προς τα μαθήματα εκτός από τα πληροφοριακά και τα εργαστήρια που ήταν πολύ ενδιαφέροντα είχε και αρκετά μαθηματικά που δεν με ενθουσιάζουν. Προτιμώ να διαβάζω βιολογία/χημεία/φυσική. Ευτυχώς τώρα είμαι οδοντιατρική.

 

Αυτό με τις παρατάξεις λίγο πολύ γίνεται σε όλα τα Αει και Τει και περισσότερο σε Αθήνα - Θεσσαλονίκη πάντως... Τουλάχιστον κάποιοι σε βοηθάνε....

Link to comment
Share on other sites

Σε βοηθανε???? Ειναι μια μεγαλη ερωτηση γιατι εαν δεν ειναι φιλοι σου, ολοι μα ολοι αυτοι απο τις παραταξεις μετα θα σου ζητησουν μερικα πραγματα(βλεπε Ψηφο) και οχι μονο! Αλλα ας μην βγαινω εκτος θεματος γιατι εχω δει πολλα!!!!
Link to comment
Share on other sites

Σε βοηθανε???? Ειναι μια μεγαλη ερωτηση γιατι εαν δεν ειναι φιλοι σου' date=' ολοι μα ολοι αυτοι απο τις παραταξεις μετα θα σου ζητησουν μερικα πραγματα(βλεπε Ψηφο) και οχι μονο! Αλλα ας μην βγαινω εκτος θεματος γιατι εχω δει πολλα!!!![/quote']

 

Ναι σε βοη8άνε... Αν δεν θες να γραφτείς ή να τους ψηφίσεις μετά.... πολύ απλά δεν το κάνεις... Καλό είναι να έχεις καλές σχέσεις με μία έστω παράταξη πιστεύω... Εμένα με παίρνουν κ τηλ και με ενημερώνουν για τις εξελίξεις... Μια χαρά...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι ελεύθερος πλέον.

Νταξ για το πως τα πήγα άστο. :P

 

Καλή συνέχεια σε όλους.Και όσοι είναι για πτυχίο,υπομονή.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...