Jump to content

PARTITION SE DISKO


spartak
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά καλημέρα,

 

ψάχνω ένα προγραμματάκι για να κάνω partition σε ένα δίσκο που είναι ήδη formatted και δε βολεύει να τον φορμάρω ξανά. Εχει τα win xp μέσα.

 

Υπάρχει κανένα καλό προγραμματάκι (κατά προτίμηση free αλλιώς να δουλεύει έστω για λίγες μέρες, μια φορά θα το χρησιμοποιήσω);

 

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος spartak (27 Αύγ. 2004 , 13:41)

 

Το έχω δει το συγκεκριμένο ότι είναι καλό, αλλά στο tucows μου λέει ότι είναι demo.....

 

 

 

Μoderation mode

Απαγορεύονται τέτοιου είδους links.

http://briefcase.pathfinder.gr/download/lam3r/26025/308669/0/blackdot.gif
Link to comment
Share on other sites

Ο δίσκος είναι 160 gb. Ποιά έκδοση πρέπει να βρω; Κατέβασα το demo αλλά όπως φαντάζεστε δεν παίζει... αν κάποιος έχει καμμιά ιδέα ας μου στείλει ένα pm.....
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia6220/2.0 (5.15) Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Αρχικό Μήνυμα από spartak

Ο δίσκος είναι 160 gb. Ποιά έκδοση πρέπει να βρω; Κατέβασα το demo αλλά όπως φαντάζεστε δεν παίζει... αν κάποιος έχει καμμιά ιδέα ας μου στείλει ένα pm.....

 

Φίλε μου θα στο έστελνα αλλά αυτή τη στιγμή είμαι εκτός (διακοπές). Καλά ρε παιδιά δεν μπορεί να βοηθήσει κανείς?

Link to comment
Share on other sites

Παντως αν κανεις partition μην προσπαθησεις να το ξαναενωσεις χωρις να εχεις κανει back-up τα δεδομενα σου...!!!!!!!!
Mutilator :shifty:
Link to comment
Share on other sites

εγώ έκανα search στο google για partition magic βρήκα ένα powerquest partition magic 8.0 (demo) αλλά δεν κάνει τίποτα γιατί είναι demo + δεν έχει πουθένα να βάλεις serial...
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος antonis_wrx (31 Αύγ. 2004 , 13:55)

 

εγώ έκανα search στο google για partition magic βρήκα ένα powerquest partition magic 8.0 (demo) αλλά δεν κάνει τίποτα γιατί είναι demo + δεν έχει πουθένα να βάλεις serial...

 

 

Υπάρχουν και άλλοι τρόποι εκτός από σειριακό αριθμό. Ο Nickmix πιο πάνω τα λέει όλα νομίζω...;)

Link to comment
Share on other sites

Check @ warez...
Το μέλος έχει τη δυνατότητα προσθήκης εικόνας στην υπογραφή του με την χρήση του κώδικα «img», αρκεί αυτή να μην υπερβαίνει σε διαστάσεις τα 420x150 pixels και το μέγεθός της να μην υπερβαίνει τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

Επειδή βλέπω ότι καταλήξατε πως χρειάζεται το partition magic και επειδή πλέον ρωτάτε μόνο για το πως να παρακάμψετε τους περιορισμούς της demo έκδοσης, το topic κλειδώνεται.
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...