Jump to content

Lenovo S650 VIBE


valanths
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπερα σε ολους..

ενδιαφερομαι κι εγω για το συγκεκριμενο κινητο απ οτι διαβασα πρεπει να αξιζει τα 'λιγα΄ευρω του με το παραπανω...:)

παιδια επειδη ειμαι πρωταρης σ'αυτα,τι πρεπει να προσεξω?

απο ποιο σαιτ προτεινεται εσεις να το παρω?

ειναι το minideal το πιο γρηγορο και αξιοπιστο ή υπαρχουν κι αλλα?

επισης,υπαρχει καποιο προβλημα με το λογισμικο?γιατι δεν πολυκαταλαβα τι γινεται:O

σας ευχαριστω εκ των προτερων!!:thanks:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδια οποιος ενδιαφερεται να κανει υπομονη το panda το ξαναβαζει σε happy hour την πεμπτη στα 133 δολλαρια μακαρι να ειχα χρηματα να το ξαναχτυπουσα σε αυτη την τιμη. Σε αυτα τα λεφτα αν κ το εχω κρατησει μεχρι στιγμης ελαχιστα στα χερια μου πιστευω οτι δεν υπαρχει ισαξιο του(σε αυτα τα λεφτα)
Link to comment
Share on other sites

Παιδια οποιος ενδιαφερεται να κανει υπομονη το panda το ξαναβαζει σε happy hour την πεμπτη στα 133 δολλαρια μακαρι να ειχα χρηματα να το ξαναχτυπουσα σε αυτη την τιμη. Σε αυτα τα λεφτα αν κ το εχω κρατησει μεχρι στιγμης ελαχιστα στα χερια μου πιστευω οτι δεν υπαρχει ισαξιο του(σε αυτα τα λεφτα)

 

Άμα ειναι σαν την προηγούμενη φορά που το έβγαλε σε προσφορά να σας λείπει, κάνουν προσφορά και μετά πέρνουν απόθεμα, με ότι αυτό συνεπάγεται για την καθυστέρηση της παραγγελίας

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Τα 133$ ειναι για 5 κομματια που θα φυγουν σε κλασματα.Μετα θα παει 149$ η τιμη του.Στο to2c εχει 142.99$ με δωρα,αξιοπιστια σε στοκ και ταχυτητα αποστολης.
Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

Τα 133$ ειναι για 5 κομματια που θα φυγουν σε κλασματα.Μετα θα παει 149$ η τιμη του.Στο to2c εχει 142.99$ με δωρα,αξιοπιστια σε στοκ και ταχυτητα αποστολης.

 

οντως το εχει λιγακι πιο φτηνο απ το minideal,ειναι πιο γρηγορο ομως σε ταχυτητα αποστολης?γιατι απ οτι διαβασα το minideal ειναι λιγο

πιο γρηγορο...

Link to comment
Share on other sites

Αν και δεν έχω εμπειρία απο το To2c για να συγκρίνω, το Minideal ήταν αρκετά γρήγορο: 4\3 (βράδυ, ώρα Κίνας) παραγγελία, 5\3 πήρα tracking #, 6\3 έφυγε απο αυτούς και 8\3 ανέβηκε στο αεροπλάνο στη Σιγκαπούρη.
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κανείς από τους κατόχους να απαντήσει με σιγουριά αν έχει gorilla glass;

Στο antelife γράφει gorilla glass, ενώ στα merimobiles , minideal, pandawill δεν αναφέρει τίποτα για την οθόνη.

Είμαι μεταξύ αυτού και του XIAOMI HONGMI REDRICE που έχει gorilla glass ii.

Όμως αυτό έχει 50 δολλάρια λιγότερο!!

Το lenovo a820 που είχα δεν είχε gorilla και τελικά έσπασε. Οπότε θέλω κάτι με goriilla protection.

Ξέρει κανείς εάν έχει σίγουρα; Γιατί στο φόρουμ οι απαντήσεις είναι ασαφείς.

Το έχει κανείς τεστάρει με κάποιο αιχμηρό αντικείμενο πχ;;

Link to comment
Share on other sites

Το έχει κανείς τεστάρει με κάποιο αιχμηρό αντικείμενο πχ;;

:sick:Εσύ θα το έκανες αν το είχες δικό σου και σε ρώταγαν;!;!;!:what:

 

Αν θες επώνυμο που διαφημίζει γκορίλα οθόνη, με καλύτερη ανάλυση (1280χ720) και μεγαλύτερη μπαταρία (3000ΜΑΗ) στα 160$ δες το Jiayu g3c.

LeEco Le Max 2 - AOSiP
Link to comment
Share on other sites

Το παρήγγειλα κι εγω χθες από to2c με 142.99$ με δώρο θήκη και screen protectot.
Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας....

Εχω κανει root το κινητο με vroot,εχω κανει εγκατασταση το superuser για να βγαλω την κινεζικη εφαρμογη αλλα μου δειχνει αποτυχια su binary ενημερωση.

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας....

Εχω κανει root το κινητο με vroot,εχω κανει εγκατασταση το superuser για να βγαλω την κινεζικη εφαρμογη αλλα μου δειχνει αποτυχια su binary ενημερωση.

Ευχαριστω.

 

Εγώ έβαλα SuperSU όχι superuser δες εδώ http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2434453

Link to comment
Share on other sites

Μπήκα ΕΛΤΑ και μου έβγαλε

ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ Κ.Δ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 17-03-2014 13:38 Κ.Δ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ

 

Αυτό μάλλον σημαίνει πως έφτασε Ελλάδα ή όχι; Και αν ναι πότε να το περιμένω Θεσσαλονίκη;;;;;;;;;:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Μπήκα ΕΛΤΑ και μου έβγαλε

ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ Κ.Δ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 17-03-2014 13:38 Κ.Δ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ

 

Αυτό μάλλον σημαίνει πως έφτασε Ελλάδα ή όχι; Και αν ναι πότε να το περιμένω Θεσσαλονίκη;;;;;;;;;:D:D:D

 

Σε 1 το πολύ 2 μέρες. Καλορίζικο.

 

Για να υπολογίσω και εγώ περίπου πόσο θα κάνει το δικό μου από ποιο μαγαζί έκανες την παραγγελία και πόσο έκανε να έρθει φίλε;;;;

Link to comment
Share on other sites

Σε 1 το πολύ 2 μέρες. Καλορίζικο.

 

Για να υπολογίσω και εγώ περίπου πόσο θα κάνει το δικό μου από ποιο μαγαζί έκανες την παραγγελία και πόσο έκανε να έρθει φίλε;;;;

Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές και και για την άμεση απάντηση. Το παρήγγειλα από To2c στις 24 2. Ήταν η πρώτη μου παραγγελία και παρατήρησα, από σχόλια εδώ και σε άλλα topic, ότι το συγκεκριμένο κατάστημα αργεί λίγο παραπάνω από το minideal. Όχι πολύ βέβαια καμιά 5 μέρες πιστεύω. Προτίμησα όμως αυτό γιατί προσέφερε και δώρο, εγώ πήρα μια κάρτα sd, και έχει καλύτερη εξυπηρέτηση, πάλι απ ότι διάβασα. Οι γνώμες όμως διίστανται.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές και και για την άμεση απάντηση. Το παρήγγειλα από To2c στις 24 2. Ήταν η πρώτη μου παραγγελία και παρατήρησα, από σχόλια εδώ και σε άλλα topic, ότι το συγκεκριμένο κατάστημα αργεί λίγο παραπάνω από το minideal. Όχι πολύ βέβαια καμιά 5 μέρες πιστεύω. Προτίμησα όμως αυτό γιατί προσέφερε και δώρο, εγώ πήρα μια κάρτα sd, και έχει καλύτερη εξυπηρέτηση, πάλι απ ότι διάβασα. Οι γνώμες όμως διίστανται.

Εμένα απο to2c εκανε 18 μέρες και απο minideal 35.

Και στις δύο περιπτώσεις με singpost.

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ bleck69 . Και εγώ από εκεί το παρήγγειλα. Στις 10/3. Μέχρι τώρα πολύ εξυπηρετικοί όταν τους ενόχλησα για απορίες και διευκρινήσεις. Άρα αν πάνε όλα καλά και δεν κωλύσει κάπου να το περιμένω αρχές Απριλίου. Edited by pdt
Link to comment
Share on other sites

Εμένα απο to2c εκανε 18 μέρες και απο minideal 35.

Και στις δύο περιπτώσεις με singpost.

Κι εγώ με singpost. Και έρχεσαι σε ότι ανέφερα παραπάνω..................οι γνώμες διίστανται και κάθε περίπτωση είναι διαφορετική.................αρκεί να μη σου τύχει η στραβή.:O:O:O

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας....

Εχω κανει root το κινητο με vroot,εχω κανει εγκατασταση το superuser για να βγαλω την κινεζικη εφαρμογη αλλα μου δειχνει αποτυχια su binary ενημερωση.

Ευχαριστω.

 

υπαρχει καποια συγκεκριμενη εκδοση vroot?

γιατι αποσο ξερω ειχα βρει μια που ειναι sony.

μπορεις να μου πεις πιο vroot χρησιμοποιησες και απο που..? :D

http://img651.imageshack.us/img651/9279/bfreeavatar21024x768102.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ bleck69 . Και εγώ από εκεί το παρήγγειλα. Στις 10/3. Μέχρι τώρα πολύ εξυπηρετικοί όταν τους ενόχλησα για απορίες και διευκρινήσεις. Άρα αν πάνε όλα καλά και δεν κωλύσει κάπου να το περιμένω αρχές Απριλίου.

Κι εγώ γι αυτό το λόγο .................με το που έστειλα mail μου απάντησαν άμεσα................. ενώ από το minideal ακόμα περιμένω. Εύχομαι να πάνε όλα καλά φίλε μου και να το πάρεις στα χέρια σου το συντομότερο δυνατό ώστε να το χαρείς.

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει καποια συγκεκριμενη εκδοση vroot?

γιατι αποσο ξερω ειχα βρει μια που ειναι sony.

μπορεις να μου πεις πιο vroot χρησιμοποιησες και απο που..? :D

 

Απευθειας εγραψα στην αναζητηση vroot και το εβγαλε βρες την τελευταια εκδοση και κατεβασε την,ειναι πολυ απλη η διαδικασια

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εγώ έβαλα SuperSU όχι superuser δες εδώ http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2434453

 

Την κατεβασα και αυτην και μου εβγαζε οτι υπαρχουν και αλλες εφαρμογες superuser και πρεπει να τις απεγκαταστησετε,πατουσα οκ μετα αναβαθμιση su binary και μου εβγαζε αποτυχια.δοκιμασα και το link που μου εστειλες αλλα τιποτα..μηπως θελει να προσεξω καποια αλλη ρυθμιση;

Link to comment
Share on other sites

Να 'σαι καλά bleck69. Και εσύ να το ευχαριστηθείς μέχρι το επόμενο.......

 

Λοιπόν παίδες.

 

Στις 10/3 κάνω την παραγγελία του S650 από To2c.

Στις 13/3 μου στέλνουν email με το Tracking Number

 

Σήμερα 17/3 πριν λίγο λέω…….. δεν μπαίνω να δω που βρίσκεται το πακέτο;;;;;;;……

 

Βάζω το Tracking Number σε αυτό το site http://en.4px.com/index.php?option=com_tracking4px

 

και μου δίνει το παρακάτω πίνακα. Εσείς τι καταλαβαίνεται; Το τηλέφωνο είναι στην Σιγκαπούρη ή πάει για εκεί;

 

 

http://s6.postimg.org/ou837enk1/Screen_Shot003.jpg

Link to comment
Share on other sites

Επειδή διαβάζω πολλά για root να κάνω μια ερώτηση που ίσως φανεί αφελής. Υπάρχει λόγος να κάνουμε root στην συσκευή όπως έρχεται από Κίνα μεριά;
Link to comment
Share on other sites

philhpmoris31 μετά το ροοτ με το vroot τσέκαρε οτι έχει γίνει σίγουρα, κατεβασε από το Play το Root Checker, μετά όταν τρέχεις το supersu του δίνεις πλήρη δικαιώματα χωρίς χρονικό περιορισμό.
Link to comment
Share on other sites

Να 'σαι καλά bleck69. Και εσύ να το ευχαριστηθείς μέχρι το επόμενο.......

 

Λοιπόν παίδες.

 

Στις 10/3 κάνω την παραγγελία του S650 από To2c.

Στις 13/3 μου στέλνουν email με το Tracking Number

 

Σήμερα 17/3 πριν λίγο λέω…….. δεν μπαίνω να δω που βρίσκεται το πακέτο;;;;;;;……

 

Βάζω το Tracking Number σε αυτό το site http://en.4px.com/index.php?option=com_tracking4px

 

και μου δίνει το παρακάτω πίνακα. Εσείς τι καταλαβαίνεται; Το τηλέφωνο είναι στην Σιγκαπούρη ή πάει για εκεί;

 

 

http://s6.postimg.org/ou837enk1/Screen_Shot003.jpg

Υποθέτω πως έχει φτάσει στην Σιγκαπούρη.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...