Jump to content

LG Optimus L9 II (D605)


LotusEater
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

δοκιμασα την camera zoom fx και την camera JB+ αλλα το ιδιο ειναι...

 

Δοκίμασε το camera 360 και θα με θυμηθείς. Το πρόβλημα φαίνεται να είναι η λάθος εστίαση, κάτι που το εν λόγω λογισμικό την λύνει.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Στο xda ο varcain ετοιμάζει cm12....

Το ειδα και εγω σημερα τ πρωι....περιμενω πως και πωςς

Link to comment
Share on other sites

Cm12 Δηλαδή lollipop.... Πόσο καιρό λέτε να κάνει να βγει;

Την εχει φτιαξει...αλλα εχει προβλημα δεν ξεκιναει λεει....θα τ φτιαξει ομως.....σημερα αυριο θα τν εχει ανεβασει πιστευω...

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε το camera 360 και θα με θυμηθείς. Το πρόβλημα φαίνεται να είναι η λάθος εστίαση, κάτι που το εν λόγω λογισμικό την λύνει.

Τη δοκιμασα φιλε μου αλλα το ιδιο παλι.Δεν ξερω πως βαζεις εικονα μεσω tapatalk για να σου δειξω. Εχει σαν μπιλακια μικρα...

Link to comment
Share on other sites

Με τα τόσα που διαβάζω για αυτό το κινητό έχω μπερδευτεί. :wacko:

Αύριο μάλλον θα αγοράσω νέο κινητό και είμαι ανάμεσα σε αυτό και στο zte blade vec.

'Οσοι έχετε το lg θα το προτείνατε?

Αυτό το πρόβλημα με τις κλήσεις και τα μηνύματα το εμφανίζει σε όλους?

Link to comment
Share on other sites

Με τα τόσα που διαβάζω για αυτό το κινητό έχω μπερδευτεί. :wacko:

Αύριο μάλλον θα αγοράσω νέο κινητό και είμαι ανάμεσα σε αυτό και στο zte blade vec.

'Οσοι έχετε το lg θα το προτείνατε?

Αυτό το πρόβλημα με τις κλήσεις και τα μηνύματα το εμφανίζει σε όλους?

Για εμενα βαλε 10 ευρω παραπανω και παρε τ. Samsung galaxy s3 Neo εχει 170 ευρω....

Link to comment
Share on other sites

Ε όχι και το s3 neo!

 

 

Το l9 || θεωρείται μαζί με το πάνω αρχαίο κινητό! Σε αυτά τα λεφτά παίζουν πολλά μπάλα! Μπες στο σχετικό θρεντ και διάβασε

Link to comment
Share on other sites

Ε όχι και το s3 neo!

 

 

Το l9 || θεωρείται μαζί με το πάνω αρχαίο κινητό! Σε αυτά τα λεφτά παίζουν πολλά μπάλα! Μπες στο σχετικό θρεντ και διάβασε

Τ S3 Neo φιλε μου ειναι κινητο τ 2014....τ οποιο τ βγαλανε με μεγαλυτερη ραμ καλυτερο επεξεργαστη κ δεν θυμαμαι τι αλλο....

Link to comment
Share on other sites

Ναι του 2014 είναι αλλά υπολείπεται σε πολλά... Βγαίνουμε off topic

Με 170 ευρω πες μ πιο κινητο εχει 1.5 ραμ τετοια οθονη πολυ καλο επεξεργαστη.

Link to comment
Share on other sites

Κανένα το κινητό που προτείνεις είναι η τέλεια επιλογή εντάξει τώρα; το νήμα μιλάει για το l9 άμα θέλει κανείς να ψάξει ποιο είναι το υπέρτατο κινητό πήγαινει σε άλλο θρεντ
Link to comment
Share on other sites

Κανένα το κινητό που προτείνεις είναι η τέλεια επιλογή εντάξει τώρα; το νήμα μιλάει για το l9 άμα θέλει κανείς να ψάξει ποιο είναι το υπέρτατο κινητό πήγαινει σε άλλο θρεντ

Αν διαβασες ρωτησε γ αυτ τ κινητο και ενα zte....εγω προτεινω αυτο κ τ ειπα γιατι ειναι τ καλυτερο σε αυτα τ λεφτα...και δεν χρειαζεται να μπλεξει μ τ δικο μας

Link to comment
Share on other sites

Αν διαβασες ρωτησε γ αυτ τ κινητο και ενα zte....εγω προτεινω αυτο κ τ ειπα γιατι ειναι τ καλυτερο σε αυτα τ λεφτα...και δεν χρειαζεται να μπλεξει μ τ δικο μας

 

όπως ακριβώς το είπες....δε χρειάζεται να μπλέξει με το δικό μας. ;)

αρχίζω και σβήνω παλιά προγράμματα για να μπορούν να τρέξουν καινούρια!!!

Link to comment
Share on other sites

όπως ακριβώς το είπες....δε χρειάζεται να μπλέξει με το δικό μας. ;)

αρχίζω και σβήνω παλιά προγράμματα για να μπορούν να τρέξουν καινούρια!!!

Ετσι ακριβως....εγω περιμενω να βγει η CM12 δλδ lollipop μπας και γινει τιποτα

Link to comment
Share on other sites

Οποιος εχει νεοτερα για την Cm12 ας ποσταρει γιατι ψηνομαι.......

Θα ποσταρω εγω....μπαινω και παρακολουθω συνεχεια στ xda

Link to comment
Share on other sites

δεν καταλαβαινω γιατι την CM12 την λες LOLIPOP...δλδ η CM 11 ειναι kit kat?καμια απολυτος σχεσει δεν εχει με την γνησια ANDROID KIT KAT..ελυψεις και προβληματα εχει και ουτε με το υπολογιστη μπορει να συνδεθει το κινητο...αυτο το κινητο ειναι αποκλιστικα για 4.1.2 οπως το εχω εγω και παει και σφαιρα με 100 εφαρμογες επανω..
Link to comment
Share on other sites

δεν καταλαβαινω γιατι την CM12 την λες LOLIPOP...δλδ η CM 11 ειναι kit kat?καμια απολυτος σχεσει δεν εχει με την γνησια ANDROID KIT KAT..ελυψεις και προβληματα εχει και ουτε με το υπολογιστη μπορει να συνδεθει το κινητο...αυτο το κινητο ειναι αποκλιστικα για 4.1.2 οπως το εχω εγω και παει και σφαιρα με 100 εφαρμογες επανω..

Η CM12 ναι ειναι lollipop 5.0 5.0.1 5.0.2..ακριβως οπως το ειπες καμια σχεση δεν εχει...αλλο ονομα...κα κι δεν το λεω εγω.μπες να διαβασεις λιγο πριν μου πεις οτι δεν καταλαβαινεις και αλλα διαφορα.

Link to comment
Share on other sites

lolipop ειναι μονο το A N D R O I D ολλα τα αλλα ειναι μουφες...οπως και η CM11 που για το κινητο μας εκτος το οτι δεν βγαινει επισημη δεν εκμετελευετε ολες τις λειτουργιες του κινητου [ραδιο,υπεριθρες] και αλλα...
Link to comment
Share on other sites

lolipop ειναι μονο το A N D R O I D ολλα τα αλλα ειναι μουφες...οπως και η CM11 που για το κινητο μας εκτος το οτι δεν βγαινει επισημη δεν εκμετελευετε ολες τις λειτουργιες του κινητου [ραδιο,υπεριθρες] και αλλα...

Δεν αντιλεγω.....αλλα ολα βασισμενα πανω στην stock rom της google....και υπεριθρες ραδια και αλλα.....ολα μπορουν να γινουν αρκει να χτιστει ο σωστος driver....οπως και το otg ολα μπορεις να τ κανεις.....σωστοι drivers χτισιμο...πλεον ολα γινονται

Link to comment
Share on other sites

κοιτα αν δεν δουμε την 12 δεν μπορουμε να πουμε τιποτα...και να ξερεις οσο δεν βγαινει επισημη CM 11,12 μην περιμενεις σωστους drivers...κατι θα λειπει και σε αυτη
Link to comment
Share on other sites

κοιτα αν δεν δουμε την 12 δεν μπορουμε να πουμε τιποτα...και να ξερεις οσο δεν βγαινει επισημη CM 11,12 μην περιμενεις σωστους drivers...κατι θα λειπει και σε αυτη

Κοιτα δεν βγαινει γτ δεν υπαρχει λογος να βγει....και εγω να ημουν developer δεν θα καθομουν να βγαλω μια ρομ για αυτο τ κινητο τ οποιο εχει κανει πολυ λιγες πωλησεις και δεν υπαρχει κερδος....πανε σε high end κινητα και τα πολυ γνωστα μοντελα.....τωρα οι unoficial roms που βγαινουν ειναι καθαρα και πιο πολυ απο αυτους που εχουν την συσκευη και ειναι γνωστες....για τ δικο μας μονο 2 καθησαν και ασχοληθηκαν....και πολυ μαλιστα

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LG Optimus L9 II (D605)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...