Jump to content

BlackBerry Z30


npatrin
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τι σημαίνει παιδιά sta 100-1 , sta 100-2, sta 100-3 κλπ ; εγώ θέλω να αγοράσω το z30. Θα πάω στο μαγαζί και θα πω ότι επιθυμώ την αγορά του Blackberry z30. Πρέπει να αναφέρω και κάτι άλλο εκτός από αυτό; μην πάω και παραγγείλω λάθος στο τέλος...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 853
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σε ευχαριστώ πολύ δεν το γνωριζα αυτό άρα αν έχει άλλον κώδικα καλύτερα να μην το αγοράσω το ζ30 σωστά;

Γιατί το έχω παραγγείλει και το περιμένω

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ δεν το γνωριζα αυτό άρα αν έχει άλλον κώδικα καλύτερα να μην το αγοράσω το ζ30 σωστά;

Γιατί το έχω παραγγείλει και το περιμένω

 

οι περισσοτεροι που εχουν z30 εχουν το sta 100-2 και εγω προσωπικα.απο οτι δει 1-2 μαγαζια φερνουν και την 3G+ εκδοση.

 

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Τι σημαίνει παιδιά sta 100-1 , sta 100-2, sta 100-3 κλπ ; εγώ θέλω να αγοράσω το z30. Θα πάω στο μαγαζί και θα πω ότι επιθυμώ την αγορά του Blackberry z30. Πρέπει να αναφέρω και κάτι άλλο εκτός από αυτό; μην πάω και παραγγείλω λάθος στο τέλος...

 

ζητας να ειναι το 100-2 για να μπορεις να εκμεταλευτεις το 4G.

Link to comment
Share on other sites

Άρα το sta 100-2 κλπ είναι καθαρά έκδοση του συγκεκριμένου κινητού. Και από έκδοση σε έκδοση υπάρχουν κάποιες μικρές διαφορές, όπως το sta 100-2 που έχει 4G.

Ευχαριστώ dalton114!

Link to comment
Share on other sites

Άρα το sta 100-2 κλπ είναι καθαρά έκδοση του συγκεκριμένου κινητού. Και από έκδοση σε έκδοση υπάρχουν κάποιες μικρές διαφορές, όπως το sta 100-2 που έχει 4G.

Ευχαριστώ dalton114!

 

απλα ειναι λιγο μπαχαλο με τις εκδοσεις...οπως εγραψα πριν στο z30 για ευρωπη η ¨καλη¨ εκδοση ειναι η 100-2 και στην αγορα της βορειας αμερικης παιζει το 100-5. στο Q10 η 100-3.στο z10 η 100-2 δεν εχει 4G.παλαιοτερα ειχα την αμερικανικη εκδοση του 9900 και ειχα κανονικα 4g.δεν ειμαι ειδικος για να ψαχνω να βρω ποιες συχνοτητες παιζουν στην ελλαδα απο τα ελληνικα δικτυα.πχ το 100-3 μπορει να παιζει κανονικα στο 4G η στο 3G+.

το sellphone.gr λεει ξεκαθαρα οτι εχει και την 4G εκδοση και την απλη...

επισης πολλα μπορει να ειναι εισαγωγη απο Αμερικη..τι να σας πω παιδια.καλυτερα ρωτηστε πριν αγορασετε και οταν παραλαβετε να το περνετε απο το μαγαζι για να το δειτε με τα ματια σας και να λυθουν αποριες..αντε και καλες αγορες...

Link to comment
Share on other sites

Τελικά τα κατάφερα είμαι και εγώ κάτοχος του ζ 30 πρώτη φόρτιση τώρα και από αύριο θα το δω καλύτερα πάντως είναι πολύ όμορφο τηλέφωνο
Link to comment
Share on other sites

Χθες το βράδυ έλαβα μια ακόμη αναβάθμιση ΟΤΑ, την 10.3.1.1784 - γύρω στα 780ΜΒ αν θυμάμαι καλά. Δεν ξέρω τι έχουν αλλάξει, την έκανα μόνο και μόνο με την ελπίδα πως θα ενεργοποιούνταν το 4G της Wind αλλά δεν... :(

 

Αρχίζουν να με κουράζουν οι ανούσιες πολλαπλές αναβαθμίσεις...

Για ότι γνωρίζω απαντάω.. Για τα υπόλοιπα... ας απαντήσουν οι ειδικοί (αν υπάρχουν).... :cool:
Link to comment
Share on other sites

Τελικά τα κατάφερα είμαι και εγώ κάτοχος του ζ 30 πρώτη φόρτιση τώρα και από αύριο θα το δω καλύτερα πάντως είναι πολύ όμορφο τηλέφωνο

 

τελικα τι κωδικο ειχε?sta 100-2 ή καποιο αλλο?

Link to comment
Share on other sites

Χθες το βράδυ έλαβα μια ακόμη αναβάθμιση ΟΤΑ, την 10.3.1.1784 - γύρω στα 780ΜΒ αν θυμάμαι καλά. Δεν ξέρω τι έχουν αλλάξει, την έκανα μόνο και μόνο με την ελπίδα πως θα ενεργοποιούνταν το 4G της Wind αλλά δεν... :(

 

Αρχίζουν να με κουράζουν οι ανούσιες πολλαπλές αναβαθμίσεις...

 

εγω δεν εχω λαβει ακομα καποια καινουργια αναβαθμιση

ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΖΩ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΩ!!!
Link to comment
Share on other sites

Έχει την Stan 100-02

 

----- προσθήκη μηνύματος 114 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Θέλω να ρωτήσω πως μπορώ να βάλω το playstore και πως γίνεται να μεταφέρω της επαφές μου από το Android κινητό που είχα

Link to comment
Share on other sites

Έχει την Stan 100-02

 

----- προσθήκη μηνύματος 114 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Θέλω να ρωτήσω πως μπορώ να βάλω το playstore και πως γίνεται να μεταφέρω της επαφές μου από το Android κινητό που είχα

 

Για τις επαφες android πας ρυθμισεις/λογαριασμοι και βαζεις το email σου.μετα σου ζηταει να βαλεις και το password.αφου το δεκτει θα σου ζητησει αδεια να συγχρονισει επαθες ημερολογιο και email πατας τελος και τελος αυτο ητανε.

για το google app store ακολουθεις την διαδιακασια εδω...θα σου παρει 5 λεπτα.

http://forums.crackberry.com/android-apps-amazon-store-apk-files-f413/google-play-store-blackberry-10-supports-buying-downloading-985344/

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου να εισαι καλά

 

Παίζουν κανονικά οι εφαρμογές από το play store ; κατέβασα και το hangouts και το watch up και δεν μου παίζουν μήπως κάτι δεν έχω κάνει σωστά ;

Edited by thief
Link to comment
Share on other sites

Οι εφαρμογές play store παίζουν άψογα αρκεί να μην χρειάζονται google services. Το hangout ενδεχομένως απαιτεί την ύπαρξη google services...

 

Το Watch Up μπορείς να το κατεβάσεις από το BlackBerry World, αφού υπάρχει εκεί δε βρίσκω λόγο να το κατεβάσεις από αλλού.

Για ότι γνωρίζω απαντάω.. Για τα υπόλοιπα... ας απαντήσουν οι ειδικοί (αν υπάρχουν).... :cool:
Link to comment
Share on other sites

Οι εφαρμογές play store παίζουν άψογα αρκεί να μην χρειάζονται google services. Το hangout ενδεχομένως απαιτεί την ύπαρξη google services...

 

Το Watch Up μπορείς να το κατεβάσεις από το BlackBerry World, αφού υπάρχει εκεί δε βρίσκω λόγο να το κατεβάσεις από αλλού.

 

Μαλλον εννοει το whats up της cosmote και οχι το whatsapp messenger. Το πρωτο δεν υπαρχει στο BB world.

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Ναι σωστά για την εφαρμογή της Cosmote μιλώ που λογικά δεν παίζει πάντως ευχαριστώ για την ενημέρωση
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Ενδιαφέρομαι για την αγορά του από κατάστημα όμως με προβληματιζει το θέμα εγγύηση και σέρβις.ξεκίνησε η ελληνική αντιπροσωπία ?

Επίσης μπορείτε να προτείνετε αξιόπιστο κατάστημα ?

Edited by skatzivas
Link to comment
Share on other sites

Θέλω να ρωτήσω αν μπορώ να αλλάζω της επιλογές που υπάρχουν στο κάτω μέρος της οθόνης δηλ εκεί που είναι η κλήση η αναζήτηση και η κάμερα
Link to comment
Share on other sites

Ναι σωστά για την εφαρμογή της Cosmote μιλώ που λογικά δεν παίζει πάντως ευχαριστώ για την ενημέρωση

 

Παίζει η εφαρμογή και μπορείς να την εγκαταστήσεις από το snap ή από κάποιο άλλο android app store.

 

Θέλω να ρωτήσω αν μπορώ να αλλάζω της επιλογές που υπάρχουν στο κάτω μέρος της οθόνης δηλ εκεί που είναι η κλήση η αναζήτηση και η κάμερα

 

Όχι, δεν μπορείς.

ex - BlackBerry moderator @ myphone.gr

Th|eF

Link to comment
Share on other sites

Το snap? Τι είναι αυτό ;πρωτη φορά το ακούω που μπορώ να το βρω αυτό;

 

Εδω http://crackberry.com/how-use-snap-blackberry-1021-install-android-apk-files σου λεει τι ακριβως ειναι το snap και πως μπορεις να το εγκαταστησεις στην συσκευη σου με οδηγιες παρακατω. Με λιγα λογια ειναι ενα google play store με διαφορετικη ονομασια απο οπου μπορεις να εγκαταστησεις android εφαρμογες στο τηλεφωνο σου.

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα θέλω να σας ρωτήσω αν ο φορτιστής μας είναι ίδιος με αυτόν πού έχουν οι android συσκευές και αν υπάρχει πρόβλημα αν το φορτίζω με αυτούς
Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...