Jump to content

Ερώτηση για blogspot.com


JOHNMEGARYTHMOS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπερα στο blogspot μπορουμε να βαλουμε καρτελες με λινκ ετσι ωστε να μπορεις να παταει ενας πχ. στην καρτελα επικοινωνια ή περιεχομενα και να πηγαινει στο αντιστοιχο πεδιο; . π.χ. πως ειναι στα σιτε που εχει πεδια για να διαλεξεις κατι αντιστοιχο ; μπορω να βαλω; επισης μου ειπανε στο οτε οτι δεν μπορω να κανω κατι τετοιο και πρεπει να φτιαξω σιτε που για ενα χρονο ειναι δωρεαν και μετα απο ενα χρονο θα παρουνε τηλεφωνο να μου πουνε ποσο κοστιζει αν και μου ειπανε 10,90 ευρω εαν ειμαι συνδρομητης οτε και 12 ευρω αν δεν ειναι ειμαι συνδρομητης οτε να ορισω πως θα πληρωνονται εκεινοι καθε μηνα τι θα με συβουλευατε να κανω; για να εχω καρτελες και να διευκολυνω καποιον να βρισκει αυτο που θελει; . γενικα ειδα στο σιτε διαφορα που λεγανε που με 2 ευρω μπορειται να εχετε το ταδε σιτε και να φταξετε τι να εμπιστευτω δεν ξερω .. ο οτε ειναι πιο εμπιστευσιμος πιστευω .. τι μου προτεινεται; . ευχαριστω εκ των προτερων και αν δεν ειμαι στο σωστο φορουμ παρακαλω να μου το μεταφερεται στο σωστο σας ευχαριστω.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...