Jump to content

Samsung Galaxy S4 Mini Duos (I9192)


achillesgk
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παίδες θα ήθελα τη γνώμη σας γενικά για το ''εργαλείο'' διότι βαρέθηκα να κουβαλάω δύο κινητά για τα δύο νούμερα που έχω. Να σημειώσω ότι προέρχομαι από το Optimus G το οποίο γνωρίζεται ότι είναι σφαίρα. Απλά θέλω τη γνώμη σας ίσως και τα όποια προβλήματα αντιμετωπίζεται γενικά, Υποστήριξη κλπ και αν κάποιος είχε και το G ακόμα καλύτερα για πιο εμπεριστατωμένη άποψη.

Ευχαριστώ!!!!!

 

 

ΥΓ

Έχει αγοράσει κάποιος Ευρωπαϊκό μοντέλο και από που;

 

Κανείς;;;;;;

frastgr
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 700
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παίδες θα ήθελα τη γνώμη σας γενικά για το ''εργαλείο'' διότι βαρέθηκα να κουβαλάω δύο κινητά για τα δύο νούμερα που έχω. Να σημειώσω ότι προέρχομαι από το Optimus G το οποίο γνωρίζεται ότι είναι σφαίρα. Απλά θέλω τη γνώμη σας ίσως και τα όποια προβλήματα αντιμετωπίζεται γενικά, Υποστήριξη κλπ και αν κάποιος είχε και το G ακόμα καλύτερα για πιο εμπεριστατωμένη άποψη.

Ευχαριστώ!!!!!

 

 

ΥΓ

Έχει αγοράσει κάποιος Ευρωπαϊκό μοντέλο και από που;

 

Υπάρχουν 39 σελίδες στο topic με σχόλια και οτιδήποτε άλλο μπορείς να φανταστείς. Κάνε έναν κόπο να τις διαβάσεις.

 

ΥΓ

Δεν υπάρχει ευρωπαϊκό μοντέλο.

Link to comment
Share on other sites

Κανείς;;;;;;

 

Δεν υπαρχει ευρωπαικο μοντελο.το δικο μου προοριζοταν για Ρωσια μερια.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπαρχει ευρωπαικο μοντελο.το δικο μου προοριζοταν για Ρωσια μερια.

 

Έχω πάρει τηλ σε 4-5 μαγαζια του skroutz και όλοι μου είπανε το ίδιο: Το κιν είναι ευρωπαϊκών προδιαγραφών και καλύπτεται με εγγύηση κανονικά 2 χρόνια. Τώρα τι συμβαίνει δεν ξέρω, οι ίδιοι επιμένουν και καλύπτουν το τηλέφωνο με εγγύηση κανονικά. Η τιμή του βέβαια είναι αρκετά τσιμπημένη σε σχέση με το s4 mini με τη μία sim. Κάτι άλλο, custom roms και γενικά υποστήριξη υπάρχει; ή λόγω των δύο sim δεν βγάζουν αντίστοιχες roms οι devs;

frastgr
Link to comment
Share on other sites

Έχω πάρει τηλ σε 4-5 μαγαζια του skroutz και όλοι μου είπανε το ίδιο: Το κιν είναι ευρωπαϊκών προδιαγραφών και καλύπτεται με εγγύηση κανονικά 2 χρόνια. Τώρα τι συμβαίνει δεν ξέρω, οι ίδιοι επιμένουν και καλύπτουν το τηλέφωνο με εγγύηση κανονικά. Η τιμή του βέβαια είναι αρκετά τσιμπημένη σε σχέση με το s4 mini με τη μία sim. Κάτι άλλο, custom roms και γενικά υποστήριξη υπάρχει; ή λόγω των δύο sim δεν βγάζουν αντίστοιχες roms οι devs;

 

Εννοεις οτι πωλειται επισημα σε καποια χωρα της Ευρωπης ή λειτουργει κανονικα στα ευρωπαικα δικτυα?Εγω νομιζω το δευτερο γιατι η συσκευη πωλειται περισσοτερο σε Λατινικη Αμερικη και Ρωσια.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εννοεις οτι πωλειται επισημα σε καποια χωρα της Ευρωπης ή λειτουργει κανονικα στα ευρωπαικα δικτυα?Εγω νομιζω το δευτερο γιατι η συσκευη πωλειται περισσοτερο σε Λατινικη Αμερικη και Ρωσια.

 

Εγώ δεν εννοώ τίποτα απλά μετέφερα ότι μου είπανε στο τηλέφωνο, γι' αυτό στο δικό μου προηγούμενο ποστ αναρωτιόμουνα τι συμβαίνει τελικά;:confused::confused::confused:.

Edited by frastgr
frastgr
Link to comment
Share on other sites

Είναι αλήθεια ότι τα καταστήματα λένε αυτό το "ευρωπαϊκών προδιαγραφών άρα καλύπτεται από εγγύηση 2 ετών" και σπάνια παραδέχονται την αλήθεια.

Εσείς αλήθεια από που το έχετε αγοράσει;

Επίσης θέλω να ρωτήσω τι συμβαίνει αν το ΙΜΕΙ δεν αντιστοιχεί πουθενά σύμφωνα με την Samsung Hellas.

 

Πάντως η τιμή του πέφτει καθημερινά. Λόγω του S5;

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν εννοώ τίποτα απλά μετέφερα ότι μου είπανε στο τηλέφωνο, γι' αυτό στο δικό μου προηγούμενο ποστ αναρωτιόμουνα τι συμβαίνει τελικά;:confused::confused::confused:.

 

Μα γιατι ακουτε τη σας λεει το καθε internetο-καταστημα και απλα δεν κανετε ενα τηλεφωνο στην Samsung hellas ?

Αφου ο Αγγλος δεν γραφει :

“ Χάου αρ γιου”

ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ

“ti kaneis” ?;;;;;;;;;;;?;;;;;;;;;;;;

ΟΧΙ ΑΛΛΑ GREEKLISH!

Link to comment
Share on other sites

1.Ποια είναι η τρέχουσα έκδοση για στο κινητό; Αν πάρει 4.4 πιστεύετε θα υπάρχει πρόβλημα ; Θα είναι πολύ βαριά ; Εχετε διαβάσει κατι σχετικό;

2.Μπορεί να μεταφερθεί εφαρμογή στη SD χωρίς να έχει γίνει root?

2. Κάνοντας root χάνεις τις επίσημες OTA αναβαθμίσεις του Android? Αν μαθεις οτι εχει κυκλοφορήσει αναβάθμιση, μπορείς να κάνεις unroot, να τσεκάρεις για ανανεώσεις, να τη κατεβάσεις, και μετα να κάνεις πάλι root ?

3. 3G είναι μόνο η κάρτα στη θέση 1; Αρα Data πρακτικα (για γρηγορη ταχυτητα) μόνο απο την 1 μπορείς να χρησιμοποιήσεις. Υπάρχει κάποια άλλη λειτουργία στην οποια παίζει ρόλο η θέση της SIM ? Εχει αλλους περιορισμούς η θέση 2 ;

4. Εχεις επιλέγμένη την 1. Σου έρχεται sms στη 2. Το διαβάζεις και στο καπάκι απαντάς στο sms. Η απάντηση θα σταλεί απο την 1 ;;;

5. Μπορείς με κάποιο τρόπο να 'κλειδώσεις΄ το απο ποια κάρτα θα καλείς κάποιες επαφές; Η πρίν καλέσεις πρέπει απο την επάνω μπάρα να εχεις επιλέξει τη sim Που θες;

6. Youtube μπαίνεις μόνο απο εφαρμογή ή μπορείς κανονικά και απο τον chrome browser;

7. Flash support. Μπορεί απο το browser(Chrome η αλλο) να μπεί σε site που χρησιμοποιεί flash;

8. Κάμερα. Μπορεί ενω τραβάει βίντεο να αλλάζει αυτόματα την εστιάση απο κάτι πολύ κοντινό (15-30 εκατοστα) σε κάτι μακρυνό; Ενω γραφει βίντεο δηλαδή, τραβας απο κοντά το πληκτρολόγιο του υπολογιστη σου, και λιγα δευτερολεπτα μετά το στρέφεις προς το παράθυρο και εστιάζει σε κάτι πολύ μακρυνο. Αν το κάνει, το κάνει μονο του η πρέπει να κανεις touch με το δαχτυλο στο σημειο που θες να εστιάσει;

9. Υπάρχει κάποιο θέμα με το τηλέφωνο που σας προβληματίζει ; Κάτι που σας απογοήτευσε η σας έκανε να μετανιώσετε που το πήρατε; Έχετε να προτείνετε κάποιο άλλο σε αυτά τα χρήματα (η λίγα περισσότερα);

10. Μιας και η Samsung Hellas δε θα ασχοληθεί με το κινητό αν χαλάσει(λογικό αν δε κυκλοφορεί επίσημα Ευρωπη), έχετε εμπειρία απο κάποιο κατάστημα που οταν χρειάστηκε οντως να πήρε το κινητό και να το έστειλε για επισκευή στο εξωτερικό με έξοδα του και χωρίς να σας χρεώσει;

 

Δεν εχω τρομερές απαιτήσεις. Δε θα παίζω παιχνίδια, τουλάχιστον οχι τα βαριά. Θελω να έχει καλή απόκριση σε browsing, γρηγορο ιντερνετ(και ως wifi hotspot), και ιδανικα να εστιαζει αυτοματα το βιντεο κοντα και μακρυα. Αλήθεια, υπάρχει κανενα site που να μπορείς να εις δείγματα φωτο και βιντεο απο σκσυευες ; Να είναι ομως αξιόπιστα οτι προέρχονται απο το συγκεκριμένο μοντέλο;

 

Sorry που σας κούρασα αλλα η εμπειρία σας είναι πολύτιμη για κάποιον που σκέφτεται να αγοράσει το τηλέφωνο. Η πληροφόρηση αυτή που μπορούμε και εχουμε σε ενα forum δε συγκρίνεται με κάποιο 'επαγγελματικό' review που θα κάνει 10 λεπτά το unboxing, θα το χαιδεύει αλλα 10, θα αλλάξει μια δυο οθόνες και θα πει οτι φαίνεται μια χαρά.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
1.Ποια είναι η τρέχουσα έκδοση για στο κινητό; Αν πάρει 4.4 πιστεύετε θα υπάρχει πρόβλημα ; Θα είναι πολύ βαριά ; Εχετε διαβάσει κατι σχετικό;

2.Μπορεί να μεταφερθεί εφαρμογή στη SD χωρίς να έχει γίνει root?

2. Κάνοντας root χάνεις τις επίσημες OTA αναβαθμίσεις του Android? Αν μαθεις οτι εχει κυκλοφορήσει αναβάθμιση, μπορείς να κάνεις unroot, να τσεκάρεις για ανανεώσεις, να τη κατεβάσεις, και μετα να κάνεις πάλι root ?

3. 3G είναι μόνο η κάρτα στη θέση 1; Αρα Data πρακτικα (για γρηγορη ταχυτητα) μόνο απο την 1 μπορείς να χρησιμοποιήσεις. Υπάρχει κάποια άλλη λειτουργία στην οποια παίζει ρόλο η θέση της SIM ? Εχει αλλους περιορισμούς η θέση 2 ;

4. Εχεις επιλέγμένη την 1. Σου έρχεται sms στη 2. Το διαβάζεις και στο καπάκι απαντάς στο sms. Η απάντηση θα σταλεί απο την 1 ;;;

5. Μπορείς με κάποιο τρόπο να 'κλειδώσεις΄ το απο ποια κάρτα θα καλείς κάποιες επαφές; Η πρίν καλέσεις πρέπει απο την επάνω μπάρα να εχεις επιλέξει τη sim Που θες;

6. Youtube μπαίνεις μόνο απο εφαρμογή ή μπορείς κανονικά και απο τον chrome browser;

7. Flash support. Μπορεί απο το browser(Chrome η αλλο) να μπεί σε site που χρησιμοποιεί flash;

8. Κάμερα. Μπορεί ενω τραβάει βίντεο να αλλάζει αυτόματα την εστιάση απο κάτι πολύ κοντινό (15-30 εκατοστα) σε κάτι μακρυνό; Ενω γραφει βίντεο δηλαδή, τραβας απο κοντά το πληκτρολόγιο του υπολογιστη σου, και λιγα δευτερολεπτα μετά το στρέφεις προς το παράθυρο και εστιάζει σε κάτι πολύ μακρυνο. Αν το κάνει, το κάνει μονο του η πρέπει να κανεις touch με το δαχτυλο στο σημειο που θες να εστιάσει;

9. Υπάρχει κάποιο θέμα με το τηλέφωνο που σας προβληματίζει ; Κάτι που σας απογοήτευσε η σας έκανε να μετανιώσετε που το πήρατε; Έχετε να προτείνετε κάποιο άλλο σε αυτά τα χρήματα (η λίγα περισσότερα);

10. Μιας και η Samsung Hellas δε θα ασχοληθεί με το κινητό αν χαλάσει(λογικό αν δε κυκλοφορεί επίσημα Ευρωπη), έχετε εμπειρία απο κάποιο κατάστημα που οταν χρειάστηκε οντως να πήρε το κινητό και να το έστειλε για επισκευή στο εξωτερικό με έξοδα του και χωρίς να σας χρεώσει;

 

Δεν εχω τρομερές απαιτήσεις. Δε θα παίζω παιχνίδια, τουλάχιστον οχι τα βαριά. Θελω να έχει καλή απόκριση σε browsing, γρηγορο ιντερνετ(και ως wifi hotspot), και ιδανικα να εστιαζει αυτοματα το βιντεο κοντα και μακρυα. Αλήθεια, υπάρχει κανενα site που να μπορείς να εις δείγματα φωτο και βιντεο απο σκσυευες ; Να είναι ομως αξιόπιστα οτι προέρχονται απο το συγκεκριμένο μοντέλο;

 

Sorry που σας κούρασα αλλα η εμπειρία σας είναι πολύτιμη για κάποιον που σκέφτεται να αγοράσει το τηλέφωνο. Η πληροφόρηση αυτή που μπορούμε και εχουμε σε ενα forum δε συγκρίνεται με κάποιο 'επαγγελματικό' review που θα κάνει 10 λεπτά το unboxing, θα το χαιδεύει αλλα 10, θα αλλάξει μια δυο οθόνες και θα πει οτι φαίνεται μια χαρά.

 

 

1.Νομίζω ότι δεν θα έχει θέμα γιατί τα χαρακτηριστικά του ''αντέχουν'' το 4.4. Συν ότι υπάρχει CyanogenMod 11 στο 9195 και ''ρολλάρει'' υπέροχα.

 

2. Δυστυχώς το δοκίμασα, χωρίς root πάντα, και μόνο ορισμένες

 

3. Δυστυχώς η rom ''στιγματίζεται'' και πρέπει να κάνεις flash την rom ξανά για να λειτουργούν οι ενημερώσεις

 

4. Ναι Όχι

 

5. Μπορείς να διαλέξεις με ποιά Sim θέλεις

 

6. Μπορείς να διαλέξεις με ποιά Sim θέλεις

 

7.Μπορείς να διαλέξεις

 

8. Mε το Mozilla to δοκίμασα υποστηρίζει το flash player

 

9. Αυτόματα γίνεται το focus

 

10. ΚΑΝΕΝΑ ΘΕΜΑ. ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ!!!!!

 

11. Ευτυχώς δεν χρειάστηκε να το πάω πουθενά ΕΥΤΥΧΩΣ!!!!!

 

Ελπίζω να σε κάλυψα και ότι θέλεις μην διαστάσεις να με ρωτήσεις! :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Καλημέρα και καλο Πάσχα Έχω ένα s4 mini το οποίο είναι όλα ενεργοποιημένη για 4g και στο πάροχο και στην συσκευή ! Το θέμα είναι ότι δν πιάνει ποτέ σε σημεία που αλλά κινητά με τον ίδιο πάροχο πιάνουν
:thanks:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Κάπου τα έχεις μπερδέψει. Τo S4 mini duos δεν υποστηρίζει 4G. Εκτός αν εννοείς το s4 mini. Αλλά τότε είσαι σε λάθος topic
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και χρονια πολλα.Θα ηθελα να μαθω πως επαναφερουμε παλι την επιλογη του παραθυρου οταν θελαμε να κανουμε κληση.Δηλαδη οταν θελουμε να κανουμε κληση μας εβγαζε ενα παραθυρο που ελεγε παντα και απο κατω μια φορα.Οποτε επιλεγαμε εμεις αλλιως δεν επαιρνε τηλεφωνω.Αυτη η επιλογη ξαφνικα χαθηκε.Πως γινετε να την επαναφερω?Ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και χρονια πολλα.Θα ηθελα να μαθω πως επαναφερουμε παλι την επιλογη του παραθυρου οταν θελαμε να κανουμε κληση.Δηλαδη οταν θελουμε να κανουμε κληση μας εβγαζε ενα παραθυρο που ελεγε παντα και απο κατω μια φορα.Οποτε επιλεγαμε εμεις αλλιως δεν επαιρνε τηλεφωνω.Αυτη η επιλογη ξαφνικα χαθηκε.Πως γινετε να την επαναφερω?Ευχαριστω.

 

Δοκίμασε να πας Ρυθμίσεις - Διαχείριση Εφαρμογών και στη τέρμα δεξιά καρτέλα σου θα βρεις όλες τις εφαρμογές που έχεις στη συσκευή σου (συστήματος & χρήστη).

Ψάξε για την εφαρμογή του τηλεφώνου, πάτα σε αυτήν και κάνε εκκαθάριση προεπιλογών.

Link to comment
Share on other sites

Δεν εγινε τιποτα.Εκανα αυτο που ειπες αλλα τιποτα.Καποιος αλλος τροπος υπαρχει? Ευχαριστω παντος.Αν ξερει καποιος κανα αλλα τροπο να επανελθει οπως ηταν πριν....
Link to comment
Share on other sites

Το πόστ έγινε στην σελίδα του S4 Mini (Official) και για να μην παραθέτω 2 φορές το ίδιο post όποιος επιθυμεί να το διαβάσει μπορεί στο:

 

->> http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5356535#post5356535

 

 

Καλημερα και χρονια πολλα.Θα ηθελα να μαθω πως επαναφερουμε παλι την επιλογη του παραθυρου οταν θελαμε να κανουμε κληση.Δηλαδη οταν θελουμε να κανουμε κληση μας εβγαζε ενα παραθυρο που ελεγε παντα και απο κατω μια φορα.Οποτε επιλεγαμε εμεις αλλιως δεν επαιρνε τηλεφωνω.Αυτη η επιλογη ξαφνικα χαθηκε.Πως γινετε να την επαναφερω?Ευχαριστω.

 

Ρυθμίσεις > Περισσ. > Διαχειριστής Εφαρμογών > Touch Capacitive Button Properties (Ιδιότητες) >> Επαναφορά Προτιμήσεων >>DONE<<

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ! Θέλω να αγοράσω το s4 αλλά παρατήρησα στα διάφορα μαγαζιά ότι έχουν διαφορετικούς κωδικούς . Δηλαδή αλλού το βλέπω Samsung Galaxy S4 mini Duos GT-i9192 (8GB) black όπως εδω

http://tokinito.gr/page/default.asp?id=64&la=1&prID=515

Αλλού SAMSUNG GALAXY S4 MINI DUOS i9192 (Black)(EU) όπως εδω

http://www.katanou.gr/index.php?route=common/home

Στο gsmarena που κοίταξα το έχει μονο με ι9192

Τα κινητά έχουν διάφορες μεταξύ τους ? ειναι διαφορετικές εκδόσεις ?

ευχαριστω πολυ!

Link to comment
Share on other sites

Δυο ερωτησεις παιδια για επιβεβαιωση:

3 G μονο απο τη θεση 1 των σιμ?

το ιστορικο των κλησεων ποσο κραταει?το εχω 2 εβδομαδες και εμφανιζονται ολα!

 

Edit: ακυρο για το πρωτο το post 385 το εξηγει τελεια. Το 2ο?

Edited by mtlfn
Link to comment
Share on other sites

Δυο ερωτησεις παιδια για επιβεβαιωση:

3 G μονο απο τη θεση 1 των σιμ?

το ιστορικο των κλησεων ποσο κραταει?το εχω 2 εβδομαδες και εμφανιζονται ολα!

 

Edit: ακυρο για το πρωτο το post 385 το εξηγει τελεια. Το 2ο?

 

1 μήνα αποθηκεύει (αν δεν κάνω λάθος). Εαν θέλεις να το κάνεις backup > MyBackup app απο το playstore

Link to comment
Share on other sites

Χριστός Ανέστη !!!

Με δεδομένα τα specs του .... μπορει κάποιος που το έχει αγοράσει , να μας πει τα + και τα - της συσκευής ??? (αν την αγοράσει κάποιος απο σκρουτζομάγαζο)... Είμαι ασχετός με τα dual sim και Θέλω μια δικαρτη συσκευή 4.2 - 4.6'' (βασική έχω το s4) για σύνδεση vodafone και whats up... και τα 2 τα χρησιμοποιω συχνά στη διαρκεια της μέρας... διαβασα πολλά αλλά μαλλον πιο πολύ μπερδεύτηκα παρά ...φωτίστηκα

δεκτές προτάσεις και άλλων εταιριων (από mid range +) ....ευχαριστώ

Edited by ASTERIOS11416

ΟΙ ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΕΙΣ ΑΠΕΤΥΧΑΝ... ΟΙ ΑΝΑΤΡΟΠΕΣ ΟΧΙ !!!

ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!

Link to comment
Share on other sites

Σε μενα οχι κανενα προβλημα.
Οκ αλλά αν είναι να το παίξω λόττο για να πετύχω καλό δεν γίνεται δουλειά...
Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα ένα Samsung s4 mini duos από το κατάστημα ''Τokinito.gr''

Λίγες μέρες μετά την αγορά, σε επικοινωνία με την Samsung και αφού έδωσα το imei της συσκευής έμαθα ότι το κινητό είναι αμερικάνικο μοντέλο κ συνεπώς δεν έχει εγγύηση από την επίσημη αντιπροσωπεία.

Σε επικοινωνία με το κατάστημα, αφού το παραδεχτήκαν, μου είπαν ότι έχει εγγύηση από το ίδιο το κατάστημα κ ότι πάθει θα το διορθώσουν οι ίδιοι.

Το κινητό λοιπόν, παρουσίασε από τις πρώτες μέρες λειτουργίας πρόβλημα στο σήμα.

Το έστειλα στο κατάστημα αγοράς για να το κοιτάξουν κ μου είπαν ότι δεν έχει κανένα πρόβλημα.

Στη συνεχεία, το πήγα στην Samsung στην Πάτρα οπου επιβεβαίωσαν το πρόβλημα στο σήμα, αλλά λογω εγγύησης δε μπορούσαν να κάνουν κάτι γι’ αυτό.

Μου έδωσαν μόνο ένα χαρτί που βεβαιώνει το πρόβλημα ώστε να το δώσω στο κατάστημα αγοράς.

Το έστειλα για δεύτερη φορά στο κατάστημα αγοράς κ μου είπαν ότι αφού το έστειλαν στον προμηθευτή τους(Γερμανία) πάλι δεν εντόπισαν κάποιο πρόβλημα.

Επίσης, ζήτησα από το κατάστημα κάποιο παραστατικό που να λέει ότι το κινητό είναι πλήρως λειτουργικό, όπως αυτοί ισχυρίζονται, αλλά αρνήθηκαν να μου δώσουν οτιδήποτε.

Με λίγα λόγια λοιπόν, έχω δώσει 365 ευρώ για ένα χαλασμένο προϊόν παραεισαγωγής που δεν έχει εγγύηση από πουθενά.

Προσέφυγα στην γραμμή του καταναλωτή κ περιμένω απάντηση.

Προσοχή απο που θα το αγοράσετε λοιπον!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S4 Mini Duos (I9192)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...