Jump to content

Haier W910


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τελικά πλήρης οδηγίες έχει εδώ...

 

Intructions > http://www.multiupload.nl/1CF5M97Q47

Drivers > http://www.multiupload.nl/CEGQ2254LB

CWM Clockworkmod 6.0.1.5 > http://www.multiupload.nl/41MPS1VNFL

Re-uploaded JB 4.1.2 Stock Backup > http://www.multiupload.nl/AXWOHLQD0G

 

Μετά από αυτή την αναβάθμιση η γνώμη μου για το κινητό άλλαξε...

Πλέον εκτός από το ότι δουλεύει το GPS, έχει και ΕΛΛΗΝΙΚΟ μενού, google play και όλα τέλεια..

 

Το Antutu Benchmark δινει 16000

 

Μπορείς να βάλεις screenshots απο το ANTUTU για αν δούμε τις επιμέρους βαθμολογίες? π.χ. 3D, multitasking κτλ?

Pi is a new digital currency developed by Stanford PhDs, with over 3.5 million members worldwide. To claim your Pi, follow this link https://minepi.com/hoannis and use my username (hoannis) as your invitation code.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 457
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τελικά πλήρης οδηγίες έχει εδώ...

 

Intructions > http://www.multiupload.nl/1CF5M97Q47

Drivers > http://www.multiupload.nl/CEGQ2254LB

CWM Clockworkmod 6.0.1.5 > http://www.multiupload.nl/41MPS1VNFL

Re-uploaded JB 4.1.2 Stock Backup > http://www.multiupload.nl/AXWOHLQD0G

 

Μετά από αυτή την αναβάθμιση η γνώμη μου για το κινητό άλλαξε...

Πλέον εκτός από το ότι δουλεύει το GPS, έχει και ΕΛΛΗΝΙΚΟ μενού, google play και όλα τέλεια..

 

Το Antutu Benchmark δινει 16000

 

Σε ευχαριστω φιλε αλλα εγω που οπως ειπα εβαλα custom rom στο huawei X5 απ'οσα θυμαμαι εκανα τα εξης βηματα:

1)Eκανα root το κινητο

2)Περασα clockwork στο κινητο(δεν θυμαμαι πως το περασα αλλα ειχα παιδευτει με κατι mount remount αν θυμαμαι καλα)

3)Ειχα βαλει ζιπαρισμενη την ρομ σκετη σε μια αδεια καρτα sd και φλασαρα την custom με power με - και power.

Εδω ομως ΄λεπω οτι ειναι διαφορετικα τα πραγματα (η μηπως μπερδευομαι εγω?).

Απο τις οδηγιες αυτα που καταλαβαινω ειναι :

1)Περναμε τους drivers για το κινητο στον υπολογιστη μας

2) Εδω δεν καταλαβα τιποτα,τι κανουμε?

Αυτο που καταλαβα ειναι,συνδεουμε σβηστο το κινητο με usb στον υπολογιστη το ανοιγουμε με power και - ενταση μεχρι εκει ,μετα εκει που λεει unpack flash recovery που το κανουμε unpack στην καρτα μνημης του τηλ. η στον υπολογιστη και αν που?

Εκει που λεει Click fastboot_Only_For_Recovery.bat που ειναι παλι αυτο?

3)Αν γινετε πιο αναλυτικος οδηγος και εδω δηλ. στο σταδιο του φλασαρισματος της ρομ θα σου ημουν πολυ ευγνομων!!!!!

(πουθενα δεν αναφερει τιποτα για ρουτ του τηλεφωνου,(βρηκα ενα Eroot στο ιντερνετ)δεν χρειαζετε?

Link to comment
Share on other sites

 

Σε ευχαριστω φιλε αλλα εγω που οπως ειπα εβαλα custom rom στο huawei X5 απ'οσα θυμαμαι εκανα τα εξης βηματα:

1)Eκανα root το κινητο

2)Περασα clockwork στο κινητο(δεν θυμαμαι πως το περασα αλλα ειχα παιδευτει με κατι mount remount αν θυμαμαι καλα)

3)Ειχα βαλει ζιπαρισμενη την ρομ σκετη σε μια αδεια καρτα sd και φλασαρα την custom με power με - και power.

Εδω ομως ΄λεπω οτι ειναι διαφορετικα τα πραγματα (η μηπως μπερδευομαι εγω?).

Απο τις οδηγιες αυτα που καταλαβαινω ειναι :

1)Περναμε τους drivers για το κινητο στον υπολογιστη μας

2) Εδω δεν καταλαβα τιποτα,τι κανουμε?

Αυτο που καταλαβα ειναι,συνδεουμε σβηστο το κινητο με usb στον υπολογιστη το ανοιγουμε με power και - ενταση μεχρι εκει ,μετα εκει που λεει unpack flash recovery που το κανουμε unpack στην καρτα μνημης του τηλ. η στον υπολογιστη και αν που?

Εκει που λεει Click fastboot_Only_For_Recovery.bat που ειναι παλι αυτο?

3)Αν γινετε πιο αναλυτικος οδηγος και εδω δηλ. στο σταδιο του φλασαρισματος της ρομ θα σου ημουν πολυ ευγνομων!!!!!

(πουθενα δεν αναφερει τιποτα για ρουτ του τηλεφωνου,(βρηκα ενα Eroot στο ιντερνετ)δεν χρειαζετε?

 

Κοιτα καντο καλου κακου ενα ROOT με το Eroot αν και δεν νομιζω να θελει,επισης δεν ειμαι πολυ ψαγμενος απο κινητα τηλ αλλα απορω εσυ που κολλησες τωρα.Μεσα στο αρχειο Instructions+PL-ENG εχει οδηγειες στα Αγγλικα βημα - βημα πως να το κανεις,αυτον τον οδηγο ακολουθησα και εγω και τα καταφερα μια χαρα.Πριν κανεις οτιδηποτε κρατα ενα Backup απ το κινητο σου να το εχεις καλου-κακου με της οδηγιες παραπανω αλλα αντι για Restore επελεξε το Backup και θα στο κανει στην καρτα μνημης.Μετα αντεγραψε,το Backup που εκανες καπου στον υπολογιστη σου να το εχεις και μετα σβηστω απ την καρτα SD και προχωρα για την καινουργια ROM.Αυτα και οτι αλλο προβλημα αντιμετωπισεις εδω θα ειμαι μηπως και μπορεσω να σε βοηθησω.....

Link to comment
Share on other sites

Eδω δεν που λεει Unpack Haier W910 USB Flash Recovery (clockwork-v6.0.1.5 English).zip δεν καταλαβαινω ρε φιλε που τα κανουμε unpack στο τηλ. η στον υπολογιστη μας και εκει που λεει να κανουμε το 5. Click fastboot_Only_For_Recovery.bat απο που το κανουμε απο τον υπολογιστη η απο το κινητο?

Οπως επισης μετα που ειναι να περασουμε την καινουργια om παλι πρεπει να ειναι συνδεμενο το κινητο με τον υπολογιστη?

Link to comment
Share on other sites

Eδω δεν που λεει Unpack Haier W910 USB Flash Recovery (clockwork-v6.0.1.5 English).zip δεν καταλαβαινω ρε φιλε που τα κανουμε unpack στο τηλ. η στον υπολογιστη μας και εκει που λεει να κανουμε το 5. Click fastboot_Only_For_Recovery.bat απο που το κανουμε απο τον υπολογιστη η απο το κινητο?

Οπως επισης μετα που ειναι να περασουμε την καινουργια om παλι πρεπει να ειναι συνδεμενο το κινητο με τον υπολογιστη?

 

Και τα 2 Τα κανεις στον υπολογιστη και απ τον υπολογιστη το τρεχεις με της οδηγιες.

Link to comment
Share on other sites

Και τα 2 Τα κανεις στον υπολογιστη και απ τον υπολογιστη το τρεχεις με της οδηγιες.

Καταρχην ευχαριστο πολυ φιλε για τον χρονο σου.

Ωραια λοιπον και τα 2 τα τρεχουμε απο τον υπολογιστη και ετσι βαζουμε την

clockwork Recovery στο κινητο σωστα?

Την rom ομως πως την περμναμε?

Οταν ειναι να περασουμε την ρομ χρειαζετε να ειναι το τηλ. ακομη συνδεδεμενο με τον υπολογιστη?

Στο huawei (ξεσυνδεμενο απο τον υπολογιστη!)εβαλα το zip με την ρομ σε μια 512 sd καρτα ανοιξα το τηλ. με τo power και το - της εντασης μπηκα σε recovery και πατησα ιnstall zip from sd card και μετα εκανα ολα τα wipes και τελειωσα , εδω ομως βλεπω οτι την 4.1.2 ρομ μας λεει να την βαλουμε στον φακελο clockworkmod>backup> που εχει δημιουργηθει (μαλλον οταν περασαμε το cwm πρεπει να δημιουργηθηκε αυτος ο φακελος ετσι δεν ειναι?)της sd καρτας και μετα παμε στην επιλογη Backup and Restore παταμε Restore βρισκουμε τον φακελο με την ρομ και την φλασαρουμε ετσι μετα κανουμε Wipe Data/Factory Reset και τελειωσαμε (ipe cache partition δεν κανουμε?)

Αρα αν καταλαβα σωστα δεν παιζει φλασαρισμα μεσο φορματαρισμενης καρτας δηλ. να βαλω σκετο το zip με την 4.1.2,δηλ. οπως εκανα με το huawei?

Και παλι σορρυ για το πρηξιμο αλλα πιστευω οτι θα βοηθηθει αρκετος κοσμος που δεν πολυκατεχει οπως εγω!

Link to comment
Share on other sites

παιδες καλησπερα!!! η μπαταρια κραταει??? εμενα την δευτερη μερα δεν κραταγε πανω απο 6 ωρες.. θελω να πιστευω οτι φταιει η μπαταρια κ οχι το τηλ!!
Link to comment
Share on other sites

Παίδες γιά όποιον ενδιαφέρεται, εδώ το έχει με χαμηλότερη τιμή ΚΑΙ Ελληνικά .... :)

http://www.focalprice.com/MH0587X/Haier_W910_4.5_Android_4.0_Dual_Core_Qualcomm_8260A_1.5GHz_3G_Smartphone.html

Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

το ιδιο προβλημα εχω κ εγω!!! μετα την 2-3 μερα δεν κραταγε καθολου η μπαταρια.. εχω παραγγειλει αλλη κ την περιμενω πως κ πως..
Link to comment
Share on other sites

Καταρχην ευχαριστο πολυ φιλε για τον χρονο σου.

Ωραια λοιπον και τα 2 τα τρεχουμε απο τον υπολογιστη και ετσι βαζουμε την

clockwork Recovery στο κινητο σωστα?

Την rom ομως πως την περμναμε?

Οταν ειναι να περασουμε την ρομ χρειαζετε να ειναι το τηλ. ακομη συνδεδεμενο με τον υπολογιστη?

Στο huawei (ξεσυνδεμενο απο τον υπολογιστη!)εβαλα το zip με την ρομ σε μια 512 sd καρτα ανοιξα το τηλ. με τo power και το - της εντασης μπηκα σε recovery και πατησα ιnstall zip from sd card και μετα εκανα ολα τα wipes και τελειωσα , εδω ομως βλεπω οτι την 4.1.2 ρομ μας λεει να την βαλουμε στον φακελο clockworkmod>backup> που εχει δημιουργηθει (μαλλον οταν περασαμε το cwm πρεπει να δημιουργηθηκε αυτος ο φακελος ετσι δεν ειναι?)της sd καρτας και μετα παμε στην επιλογη Backup and Restore παταμε Restore βρισκουμε τον φακελο με την ρομ και την φλασαρουμε ετσι μετα κανουμε Wipe Data/Factory Reset και τελειωσαμε (ipe cache partition δεν κανουμε?)

Αρα αν καταλαβα σωστα δεν παιζει φλασαρισμα μεσο φορματαρισμενης καρτας δηλ. να βαλω σκετο το zip με την 4.1.2,δηλ. οπως εκανα με το huawei?

Και παλι σορρυ για το πρηξιμο αλλα πιστευω οτι θα βοηθηθει αρκετος κοσμος που δεν πολυκατεχει οπως εγω!

 

Λοιπον για να περασεις την ΡΟΜ την κανεις αποσυμπιεση στην επιφανεια,μετα την αντιγραφεις ασυμπιεστη στην SD με την παρακατω διαδρομη δημιουργοντας φακελο και υποφακελο για παραδειγμα:

clockworkmod/backup/D

Δηλαδη μεσα στο D:τον τελικο φακελο θα βαλεις ολα τα αρχεια.

Μετα σβηνεις το κινητο,πατας το volume- και το power ωστε να μπει στο Recovery.

Στην συνεχεια πας στο Backup and restore/restore/επιλεγεις τον φακελο D: που εφτιαξες και το κανει.Μολις τελειωσει κανεις πισω στην αρχικη οθονη και πατας το wipe data/factory reset και τελος Reboot και εισαι ετοιμος.

Ελπιζω φιλε μου να τα καταφερεις και οτι απορια εχεις η κατι δεν καταλαβες καλα,μου λες.....

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλοι την παρέα. Σήμερα μου ήρθε και εμένα το κινητό και από άποψη τα σπάει σε όλα εκτός από την μπαταρία που μου πέφτει σχετικά γρήγορα. Λέτε με της φορτίσεις να στρώσει? Έχει κάποιος άλλος πρόβλημα με την μπαταρία?

Την ρύθμιση της φωτεινότητας της έχω στην μέση για οικονομία.

Αυτά και οποιαδήποτε βοήθεια σας θα μου λύσει την απορία!

 

το ιδιο προβλημα εχω κ εγω!!! μετα την 2-3 μερα δεν κραταγε καθολου η μπαταρια.. εχω παραγγειλει αλλη κ την περιμενω πως κ πως..

Link to comment
Share on other sites

παιδες καλησπερα!!! η μπαταρια κραταει??? εμενα την δευτερη μερα δεν κραταγε πανω απο 6 ωρες.. θελω να πιστευω οτι φταιει η μπαταρια κ οχι το τηλ!!

 

Πιστευω πως ειναι προβλημα κινητου και παρα μπαταριας δηλαδη η οθονη του και ο επεξεργαστης του τραβαει πολυ.

Εμενα με χρηση συνεχομενη στο ιντερνετ μου κραταει 3 με 4 ωρες βαρια,ασε αν παιξω κανα παιχνιδι παιφτει πολυ πιο γρηγορα.

Σημερα μπηκα για κανα 10 λεπτο με τεταρτο στο ιντερνετ,καμια 15ρια τηλ και η μπαταρια του ειναι στο 65%

Εσενα με χρηση ιντερνετ ποσο σου κραταει?

Link to comment
Share on other sites

το ιδιο προβλημα εχω κ εγω!!! μετα την 2-3 μερα δεν κραταγε καθολου η μπαταρια.. εχω παραγγειλει αλλη κ την περιμενω πως κ πως..

Πόσο την πήρες και πως θα την αλλάξεις ;;:blink:

Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

Πιστευω πως ειναι προβλημα κινητου και παρα μπαταριας δηλαδη η οθονη του και ο επεξεργαστης του τραβαει πολυ.

Εμενα με χρηση συνεχομενη στο ιντερνετ μου κραταει 3 με 4 ωρες βαρια,ασε αν παιξω κανα παιχνιδι παιφτει πολυ πιο γρηγορα.

Σημερα μπηκα για κανα 10 λεπτο με τεταρτο στο ιντερνετ,καμια 15ρια τηλ και η μπαταρια του ειναι στο 65%

Εσενα με χρηση ιντερνετ ποσο σου κραταει?

ανοιχτο το wifi κ 3-4 ωρες το πολυ.. χωρις καθολου χρηση τηλεωνου!

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να βάλεις screenshots απο το ANTUTU για αν δούμε τις επιμέρους βαθμολογίες? π.χ. 3D, multitasking κτλ?

 

Συγνωμη τωρα ειδα το μηνυμα

Link to comment
Share on other sites

ανοιχτο το wifi κ 3-4 ωρες το πολυ.. χωρις καθολου χρηση τηλεωνου!

 

Οποτε ειμαστε στα ιδια.

Για την μπαταρια που λες οτι φταιει το εψαξες καλα; στο λεω αυτο διχως να το παιξω εξυπνος διοτι αλλος ενας φιλος μου εχοντας το ιδιο κινητο,το τσεκαρα χτες απο κοντα και εχει ιδιο θεμα στην αυτονομια.

Δεν μπορει ολα να εχουν χαλασμενη μπαταρια και απο διαφορετικα μαγαζια αγορασμενα.

Εκτος και αν τα ειχαν ολοι πολυ καιρο Stock αλλα λιγο δυσκολο μου φενεται.

Μακαρι να ειναι η μπαταρια να την αλλαξω,και περιμενω φιλε μου της εντυποσεις σου βαζωντας μια κανουργια!!!

Link to comment
Share on other sites

Οποτε ειμαστε στα ιδια.

Για την μπαταρια που λες οτι φταιει το εψαξες καλα; στο λεω αυτο διχως να το παιξω εξυπνος διοτι αλλος ενας φιλος μου εχοντας το ιδιο κινητο,το τσεκαρα χτες απο κοντα και εχει ιδιο θεμα στην αυτονομια.

Δεν μπορει ολα να εχουν χαλασμενη μπαταρια και απο διαφορετικα μαγαζια αγορασμενα.

Εκτος και αν τα ειχαν ολοι πολυ καιρο Stock αλλα λιγο δυσκολο μου φενεται.

Μακαρι να ειναι η μπαταρια να την αλλαξω,και περιμενω φιλε μου της εντυποσεις σου βαζωντας μια κανουργια!!!

 

κ εγω περιμενω να ερθει πως κ πως. παντως τισ πρωτες μερες κραταγε πολυ! δεν ξερω αν φταιει αυτο αλλα δεν την φορτισα οπως λενε (πληρης αποφορτιση κ πληρης φορτιση τις πρωτες 5 φορες)

 

κ εγω περιμενω να ερθει πως κ πως. παντως τισ πρωτες μερες κραταγε πολυ! δεν ξερω αν φταιει αυτο αλλα δεν την φορτισα οπως λενε (πληρης αποφορτιση κ πληρης φορτιση τις πρωτες 5 φορες)

κ εχω ψαξει στο ιντερνετ δεν εχουν ολοι προβλημα με την μπαταρια, μονο λιγοι... απο εβδομαδα λογικα θα μου ερθει η μπαταρια κ θα μας λυθει η απορια!!

 

 

-Ομάδα Διαχείρισης- Μην κάνετε συνεχόμενα posts. Χρησιμοποιήστε την τροποποίηση αν θέλετε να διορθώσετε κάτι ή την πολλαπλή παράθεση αν θέλετε να απαντήσετε σε περισσότερα από ένα άτομα.

Edited by navi55
Link to comment
Share on other sites

κ εγω περιμενω να ερθει πως κ πως. παντως τισ πρωτες μερες κραταγε πολυ! δεν ξερω αν φταιει αυτο αλλα δεν την φορτισα οπως λενε (πληρης αποφορτιση κ πληρης φορτιση τις πρωτες 5 φορες)

 

Ειλικρινά δεν παίζει κανένα ρόλο φορτίσει πλήρες στην αρχή, στο λέω αυτό με ακρίβεια γιατί πριν είχα το lenovo p770 και το φορτίσα απ την αρχή ανοιχτό και στο 60 τις εκατό και η μπαταρία μου κρατούσε χαλαρά 2.5 ημέρες με αρκετή χρήση ίντερνετ τηλ και κάνα παιχνίδι!

Οπότε μην σε ανησυχεί από θέμα φορτίσει....

 

Επίσης στην αρχή πόσο σου κρατούσε και με τη χρήση?

Edited by msakis01
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον για να περασεις την ΡΟΜ την κανεις αποσυμπιεση στην επιφανεια,μετα την αντιγραφεις ασυμπιεστη στην SD με την παρακατω διαδρομη δημιουργοντας φακελο και υποφακελο για παραδειγμα:

clockworkmod/backup/D

Δηλαδη μεσα στο D:τον τελικο φακελο θα βαλεις ολα τα αρχεια.

Μετα σβηνεις το κινητο,πατας το volume- και το power ωστε να μπει στο Recovery.

Στην συνεχεια πας στο Backup and restore/restore/επιλεγεις τον φακελο D: που εφτιαξες και το κανει.Μολις τελειωσει κανεις πισω στην αρχικη οθονη και πατας το wipe data/factory reset και τελος Reboot και εισαι ετοιμος.

Ελπιζω φιλε μου να τα καταφερεις και οτι απορια εχεις η κατι δεν καταλαβες καλα,μου λες.....

Ξανα χιλια thank's φιλε,αυριο φυσιολογικα θα παρει shiping το τηλ.,δηλ. εχω 2 βδομαδες ακομη μεχρι να το παρω!

Απ' οτι καταλαβα τελικα η ρομ περνιεται μεσο Backup and restore και οχι απο install zip from card οπως ειχα κανει με το huawei γιαυτο μπερδευομουν!

Root τελικα χρειαζετε η οχι για να περαστει το cwm η οχι?

Link to comment
Share on other sites

Ξανα χιλια thank's φιλε,αυριο φυσιολογικα θα παρει shiping το τηλ.,δηλ. εχω 2 βδομαδες ακομη μεχρι να το παρω!

Απ' οτι καταλαβα τελικα η ρομ περνιεται μεσο Backup and restore και οχι απο install zip from card οπως ειχα κανει με το huawei γιαυτο μπερδευομουν!

Root τελικα χρειαζετε η οχι για να περαστει το cwm η οχι?

 

Κοιτά μια άλλη ρόμ που πέρασα δοκιμάστηκα και δεν μου άρεσε την πέρασα κανονικά ζιπαρισμενη μέσω update from sdcard.

Απλά η συγκεκριμένη ρόμ θέλει αυτόν το τροπο.

Κοιτά κάντο Root (όταν με το καλό σου έρθει) 2 λεπτά υπόθεση είναι.

Link to comment
Share on other sites

Τωρα καταλαβα,μαλλον επειδη η συγκεκριμένη ρόμ ειναι backup απο αλλο τηλεφωνο θέλει αυτόν το τροπο για να περαστει .

Ροοτ θα γινει απαραιτητος γιατι απ'οσα διαβαζω ο καλυτερος τροπος για να εξαφανιστουν τα πληκτρα που καταλαμβανουν χωρο απο την οθονη (απο 4,5 η οθονη γινετε 4,2)ειναι μονο με ροοταρισμενο τηλ.(κατι τετοιο

). Edited by valsam
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μολις βγηκε καινουργια jelibeen 2.13a_haier_w910_JB_multilang_b38168 απο τους ισπανους με τα εξεις :

Changes/Cambios

Mas idiomas/more langauages supported

traducidas/translated:

ApplicationsProvider.apk,BackupRestoreConfirmation.apk,Bluetooth.apk,Calculator.apk,Calendar.apk,CalendarProvider.apk,CertInstaller.apk,Contacts.apk,ContactsProvider.apk,DefaultContainerService.apk,DeskClock.apk,DownloadProvider.apk,DownloadProviderUi.apk,DrmProvider.apk,Email.apk,Exchange2.apk,framework-res_multitidioma.apk,HTMLViewer.apk,LiveWallpapers.apk,LiveWallpapersPicker.apk,MagicSmokeWallpapers.apk,MediaProvider.apk,Mms.apk,PackageInstaller.apk,Phone.apk,Settings.apk,SettingsProvider.apk,Stk.apk,TelephonyProvider.apk,VisualizationWallpapers.apk,VpnDialogs.apk

Also FMRadio translated to polish (thanks to bassrockers!!!)

 

APPs Añadidas/APPs added:

 

Apollo.apk (music player from cyanogenod)

AutoHideSoftkeys.apk

ESFileExplorer.apk

SoundRecorder.apk

VideoEditor.apk

ZDBoox.apk

 

Removed Apps/Apps quitadas

VoiceRecorder.apk replaced by SoundRecorder

CMFileManager.apk replaced by ES File Explorer

 

Την δοκιμασα και ειναι η καλυτερη που υπαρχει.

κατεβαστε την απο εδω:http://www.multiupload.nl/IVMTEKJFEN

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μολις βγηκε καινουργια jelibeen 2.13a_haier_w910_JB_multilang_b38168 απο τους ισπανους με τα εξεις :

Changes/Cambios

Mas idiomas/more langauages supported

traducidas/translated:

ApplicationsProvider.apk,BackupRestoreConfirmation.apk,Bluetooth.apk,Calculator.apk,Calendar.apk,CalendarProvider.apk,CertInstaller.apk,Contacts.apk,ContactsProvider.apk,DefaultContainerService.apk,DeskClock.apk,DownloadProvider.apk,DownloadProviderUi.apk,DrmProvider.apk,Email.apk,Exchange2.apk,framework-res_multitidioma.apk,HTMLViewer.apk,LiveWallpapers.apk,LiveWallpapersPicker.apk,MagicSmokeWallpapers.apk,MediaProvider.apk,Mms.apk,PackageInstaller.apk,Phone.apk,Settings.apk,SettingsProvider.apk,Stk.apk,TelephonyProvider.apk,VisualizationWallpapers.apk,VpnDialogs.apk

Also FMRadio translated to polish (thanks to bassrockers!!!)

 

APPs Añadidas/APPs added:

 

Apollo.apk (music player from cyanogenod)

AutoHideSoftkeys.apk

ESFileExplorer.apk

SoundRecorder.apk

VideoEditor.apk

ZDBoox.apk

 

Removed Apps/Apps quitadas

VoiceRecorder.apk replaced by SoundRecorder

CMFileManager.apk replaced by ES File Explorer

 

Την δοκιμασα και ειναι η καλυτερη που υπαρχει.

κατεβαστε την απο εδω:http://www.multiupload.nl/IVMTEKJFEN

Είσαι βέβαιος ότι δουλεύει καλά στα Ελληνικά φίλε μου;;

Το τηλ είναι της γυναίκας μου και "κάηκα" εάν γίνει καμμία στραβή .... :chair:

Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

Είσαι βέβαιος όύει καλά στα Ελληνικά φίλε μου;;

Το τηλ είναι της γυναίκας μου και "κάηκα" εάν γίνει καμμία στραβή .... :chair:

 

Έπαθα πλακα όλο το menu είναι τέλειο στα ελληνικά και στο πληκτρολόγιό πλέον έχει και λεξικό.

Επίσης διορθώθηκαν Πολλα πράματα που θα τα δεις και μονός σου!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...