Jump to content

[Επίσημο] LG Optimus G Pro (E988)


corolla001975
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 373
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

475 ειναι . . . σε χαλαει ? :P

 

Όχι αλλά αν δεν κάνω λάθος είναι σε αυτήν την τιμή αρκετό καιρό.

Link to comment
Share on other sites

Δε θα πρεπε να ειναι 100 ευρω πιο κατω,στα ισα με το note II δηλ. ,μπας και αποτελεσει αληθινη εναλλακτικη?
Link to comment
Share on other sites

η διαφορα τιμης με το Note2 ειναι μια χαρα ....μιας και ειναι αρκετα καλυτερο απο αυτο! το θεμα ειναι το s4 ειναι πλεον πιο φτηνο και επισης το G2 θα πεφτει σιγα σιγα κ αυτο :)
Link to comment
Share on other sites

Δεν το έχει φέρει ακόμα κάποιο κατάστημα, για αυτό και δεν εμφανίζεται. Αναμένουμε..

Edit: Νομίζω είμαστε σε λάθος θέμα, με μπέρδεψε και εμένα το μήνυμα σου καθώς δεν το πρόσεξα.

Για το G2 συζητάμε εδώ: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=369723

Edited by paris_89

[sIGPIC][/sIGPIC]

goto fail;

goto fail;

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν μετά από χρόνια με Samsung επέστρεψα σε Lg και οφείλω να δηλώσω εντυπωσιασμένη....εκπληκτικό κινητό.

Και κρίμα που δεν ακούγεται όσο θα έπρεπε.

Μια ερώτηση για όσους γνωρίζουν,το κινητό στο backup που κάνει στις εφαρμογές χρήστη αποθηκεύει και τα δεδομένα τους η μόνο τις εφαρμογές;

Xiaomi Mi5 White 32GB
Link to comment
Share on other sites

ποσο το πηρες? το E986 η το Ε988?

 

Αν ρωτάς εμένα το πήρα μεταχειρισμένο στα 420 και είναι το Ε986.

Ποιά είναι η διαφορά με το Ε986;

Xiaomi Mi5 White 32GB
Link to comment
Share on other sites

επειδη σκεφτομαι κ γω να το παρω απλα σε λευκο βγαινει μονο το E988

πως σου φαινεται σαν κινητο? πριν ποιο ειχες?

Link to comment
Share on other sites

Πριν είχα το s4 και πριν από αυτό είχα το Note 2.

Σαν μέγεθος είναι πιο βολικό από το Note είναι λίγο πιο στενό και το κάνει πιο εύκολο στο κράτημα,επίσης πιο ελαφρύ.

Έχει πολύ ωραία οθόνη και καλή μπαταρία....σε αναμονή δεν κατεβαίνει με τίποτα :p

Γενικά απροβλημάτιστο κινητό,γρήγορο χωρίς ίχνος lag και του έχω φορτώσει ένα κάρο εφαρμογές.

Επίσης πολύ καλό πληκτρολόγιο με swipe καλύτερο από τα Samsung.

Πλήρως παραμετροποίησιμο,με θέματα,μπορείς να αλλάξεις τα εικονίδια κάτω στην μπάρα με ότι εικονίδια θες.

Σου επιτρέπει ακόμα και κάποιες εφαρμογές του συστήματος να τις αφαιρέσεις χωρίς root.

Είμαι πολύ ευχαριστημένη :D

Xiaomi Mi5 White 32GB
Link to comment
Share on other sites

Το έχω σε μαύρο.

Η οθόνη μου φαίνεται εξίσου καλή ίσως πιο ζωηρά τα χρώματα στο Samsung αλλά και στο Lg δεν νιώθω τα χρώματα ξεπλυμένα...μια χαρά είναι, πιο φυσικά.

Το μόνο του φάουλ είναι ίσως το πιο αδύναμο ηχείο,φταίει βέβαια και το ότι είναι στην πλάτη οπότε όταν το έχουμε κάπου ο ήχος ψιλοχάνεται,αλλά δεν έχω χάσει κλήση.

Και στο Samsung το ίδιο είναι απλά αν έχεις root περνάς ένα mod και είσαι εντάξει.

Xiaomi Mi5 White 32GB
Link to comment
Share on other sites

για σας παιδιά έχω ενα LG P970 όλα πηγαίναν καλά μέχρι εχθές αν πάω στις επαφές για να πάρω κάπου τηλ μου βγάζει ένα μήνυμα υπήρξε μη αναμενόμενη διακοπή τις διαδικασίας android.process.acore και δεν μπορω να μπω στις επαφες μου, ενώ αν πατήσω το τηλ παίρνει κανονικά ξέρει κάποιος τι γίνετε? τι μπορώ να κάνω :(?
Link to comment
Share on other sites

για σας παιδιά έχω ενα LG P970 όλα πηγαίναν καλά μέχρι εχθές αν πάω στις επαφές για να πάρω κάπου τηλ μου βγάζει ένα μήνυμα υπήρξε μη αναμενόμενη διακοπή τις διαδικασίας android.process.acore και δεν μπορω να μπω στις επαφες μου, ενώ αν πατήσω το τηλ παίρνει κανονικά ξέρει κάποιος τι γίνετε? τι μπορώ να κάνω :(?

Ρώτα εδώ στο θέμα της συσκευής σου: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=292001

[sIGPIC][/sIGPIC]

goto fail;

goto fail;

Link to comment
Share on other sites

Η καμερα του pro τι λεει?σε τι επιπεδα παιζει?εχω το απλο optimus g και υποφερει αρκετα η καμερα ειδικα σε χαμηλο φωτισμο
Link to comment
Share on other sites

Η καμερα του pro τι λεει?σε τι επιπεδα παιζει?εχω το απλο optimus g και υποφερει αρκετα η καμερα ειδικα σε χαμηλο φωτισμο

 

Κανένα σχεδόν κινητό δεν έχει καλές φωτογραφίες σε χαμηλό φωτισμό οπότε μην περιμένεις θαύματα.

Το G δεν το είχα ποτέ οπότε δεν μπορώ να σου πω αν τραβάει καλύτερες,αυτές που τραβάει είναι ισάξιες σχεδόν του s4 που είχα.

Ίσως HTC one και LG G2 που έχουν σταθεροποίηση εικόνας να είναι καλύτερα.

Xiaomi Mi5 White 32GB
Link to comment
Share on other sites

Κανένα σχεδόν κινητό δεν έχει καλές φωτογραφίες σε χαμηλό φωτισμό οπότε μην περιμένεις θαύματα.

Το G δεν το είχα ποτέ οπότε δεν μπορώ να σου πω αν τραβάει καλύτερες,αυτές που τραβάει είναι ισάξιες σχεδόν του s4 που είχα.

Ίσως HTC one και LG G2 που έχουν σταθεροποίηση εικόνας να είναι καλύτερα.

 

Okkk με καλυψες :)

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε χθες. :happy:Μαζί πήρα και αυτήν την θηκούλα. Ωρίστε και φωτό. :)

 

 

 

μεγιες . . . ποσο το μαλλι ? το λευκο δεν σαρεσε?

Link to comment
Share on other sites

Το λευκό μου άρεσε πολύ απλά δεν το είχε το Kaiser από όπου το αγόρασα. €475 είχε και η θήκη €20.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...