Jump to content

myphone VERSUS: H μάχη των τετρακοσίων


vlachaquito
 Κοινοποίηση

Ποιό Smartphone πιστεύετε ότι είναι καλύτερο  

369 members have voted

  1. 1. Ποιό Smartphone πιστεύετε ότι είναι καλύτερο

    • LG Optimus G
      159
    • Oppo Find 5
      210


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 64
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

το oppo έχει 1080p και το LG 720p το είδε κάνεις αυτό;

 

Το είδαμε γραμμένο. Γιατί όποιος καταφέρει και δει τη διαφορά σε τόσο μικρές διαστάσεις οθόνης, θα πρέπει να έχει μάτι αετού.

Link to comment
Share on other sites

Ενοείται το oppo! Το έχω παραγγείλει απο την Δευτέρα. Η LG μόνο για να βγάζει κάνα ψυγείο κάνει.. :lol: Επίσης έβγαλε ανακοίνωση η ΟΠΠΟ οτι δίνει πλέον 2 χρόνια εγγύηση!! Καλύτερη οθόνη, μεγαλύτερη οθόνη καλύτερο ήχο!! :D;)
Link to comment
Share on other sites

Oppo ξερά.
Our greatest weakness lies in giving up. The most certain way to succeed is always to try just one more time -- Thomas A. Edison
Link to comment
Share on other sites

Kανένα απο τα 2.Τη δεδομένη χρονική στιγμή στο εύρος τιμής των 400 θα ανέβαινα λίγο και θα έπαιρνα είτε galaxy s3 lte στα 430,ειτε note 2 στα 444.
Link to comment
Share on other sites

Ψήφισα το G, γιατί γενικά δεν εμπιστεύομαι τέτοιες εταιρείες και άμα πάθει κάτι το κινητό και χρειαστεί σέρβις, είναι μπέλας.
Φιλικά, Κύρος.:)
Link to comment
Share on other sites

Kανένα απο τα 2.Τη δεδομένη χρονική στιγμή στο εύρος τιμής των 400 θα ανέβαινα λίγο και θα έπαιρνα είτε galaxy s3 lte στα 430,ειτε note 2 στα 444.

 

Σ'ενα γκάλοπ Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός, είσαι αυτός που θα απαντούσε "ΑΕΚ γιατί θα έπρεπε να είναι ομάδα όλων των Ελλήνων ".

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Optimus G , γιατι με καλυπτει απολυτα και ας αργησει να αναβαθμιστει!
Link to comment
Share on other sites

δαγκωτο LG ποιοτητα πανω απολα.

οκ. :lol::lol::lol::lol:

Ψήφισα το G, γιατί γενικά δεν εμπιστεύομαι τέτοιες εταιρείες και άμα πάθει κάτι το κινητό και χρειαστεί σέρβις, είναι μπέλας.

ενώ αν σου χαλάσει το LG, ειναι λιγότερος μπελάς, ειδικά στην ελλάδα.:confused::lol:

Link to comment
Share on other sites

οκ. :lol::lol::lol::lol:

 

ενώ αν σου χαλάσει το LG, ειναι λιγότερος μπελάς, ειδικά στην ελλάδα.:confused::lol:

 

Ενημερωτικά λοιπόν , το σέρβις της LG στην Ελλάδα είναι ότι καλύτερο υπάρχει, το ξέρει και η κουτσή Μαρία εδώ μέσα. Αλλά επειδή δεν κουτσαίνεις :p σε ενημέρωσα εγώ ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Ενημερωτικά λοιπόν , το σέρβις της LG στην Ελλάδα είναι ότι καλύτερο υπάρχει, το ξέρει και η κουτσή Μαρία εδώ μέσα. Αλλά επειδή δεν κουτσαίνεις :p σε ενημέρωσα εγώ ;)

στα κινητά; γιατι σε τηλεόρασή μου, η εγγύηση πήγε περίπατο με δικαιολογίες, και το σέρβις ήθελε 2-3 βδομάδες, και 50€ για αλλαγή του βύσματος της κεραίας, τελικά την έφτιαξα μόνος μου..

Link to comment
Share on other sites

Ενημερωτικά λοιπόν , το σέρβις της LG στην Ελλάδα είναι ότι καλύτερο υπάρχει, το ξέρει και η κουτσή Μαρία εδώ μέσα. Αλλά επειδή δεν κουτσαίνεις :p σε ενημέρωσα εγώ ;)

Φιλε μου Γιαννη,χωρις να θελω να φανω καπως,αλλα εχοντας την ατυχια να στειλω 2 κντ (το 3 d,και το l5 )στην εν λογο εταιρια,μονο ευχαριστημενος δεν θα ελεγα οτι εμεινα.Μαλλον εσυ θα εισαι απο τους τυχερους που ξεμπερδεψες ευκολα,γιατι εμενα μου εβγαλαν το λαδακι κανονικα....:)Και ειδικα στο 1ο κντ,μιλαω για ολοκαινουργια συσκευη 2 ημερων,που απλα δεν ηθελε να φορτιση,ειχε προβλημα ο κονεκτορας τελικα,αλλα αργησαν να το καταλαβουν.....μονο ενα 2μηνω...ασε το τι κουλα μου ελεγαν..αστα απιστευτο κελεπουρι μου εκατσε.....και στο τελος ουτε ενα συγνωμη βρε αδερφε δεν ειπαν.........

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου Γιαννη,χωρις να θελω να φανω καπως,αλλα εχοντας την ατυχια να στειλω 2 κντ (το 3 d,και το l5 )στην εν λογο εταιρια,μονο ευχαριστημενος δεν θα ελεγα οτι εμεινα.Μαλλον εσυ θα εισαι απο τους τυχερους που ξεμπερδεψες ευκολα,γιατι εμενα μου εβγαλαν το λαδακι κανονικα....:)Και ειδικα στο 1ο κντ,μιλαω για ολοκαινουργια συσκευη 2 ημερων,που απλα δεν ηθελε να φορτιση,ειχε προβλημα ο κονεκτορας τελικα,αλλα αργησαν να το καταλαβουν.....μονο ενα 2μηνω...ασε το τι κουλα μου ελεγαν..αστα απιστευτο κελεπουρι μου εκατσε.....και στο τελος ουτε ενα συγνωμη βρε αδερφε δεν ειπαν.........
συνηθισμένα. θα είναι ο μόνος που ναι ευχαριστημένος απ την αντιπροσωπία της LG :p
Link to comment
Share on other sites

πάρα πολύ καλή εντύπωση μου έκανε το oppo και όπως και να το κάνουμε σε χαρακτηριστικά είναι μπροστά. θα το προτιμούσα σίγουρα

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...