Jump to content

ZTE V967S


jogatore
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γιατι δεν επικοινωνεις με paypal να σε συμβουλεψουν?Μια κινηση dispute ισως δημιουργησει προβλημα με το μινιντιλ και να στο κρατησουν μανιατικο

 

Αυτό θα το κάνω , απλώς ζητάω και κάποια γνώμη από εδώ πρώτα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ωραια η διαμαχη για τα καταστηματα :lol:

θα μπορουσαν καποια παιδια που ενδιαφερονται να μαζευτουν ειτε σε αυτο το θεμα αν επιτρεπεται η σε καποιο αλλο σχετικο με αγορες κ να ζητησουν μια προσφορα που θα ισχυει ειδικα για τα παιδια του φορουμ.αυτο μπορει να το κανετε κ στα 2 σαιτ κ ετσι θα δουν κ στο ενα κ στο αλλο οτι δεν αγοραζουμε σαν τα προβατα

.αν ο αλλος κανει καλυτερη προσφορα κ εχει υποδειγματικη συμπεριφορα θα ανταμειφθει

 

καλη προταση,ας την δουμε ολοι.διοτι εχω δει να ζητιανευουν μερικοι χαντρες και καθρεφτακια για να αγορασουν κινητο απο συγκεκειμενα σαιτ

Edited by tsopanos
Link to comment
Share on other sites

Screen protector έχει βρει κανένας που να ναι και καλό? Ριχνω ματιές στο aliexpress, ebay αλλά δεν ξέρω τί να επιλέξω...Καμμια πρόταση κανείς?
Link to comment
Share on other sites

πηγα να κανω το μετεος κ ξεχαστηκα οτι εχει κινεζικο μενου απο που μπορω να δω τις επιλογες

γιατι δεν ξερω τι να κανω;

Huawei x5

Zte carl

Huawei y210

Samsung e1182

Zte v967s

Link to comment
Share on other sites

καλη προταση,ας την δουμε ολοι.διοτι εχω δει να ζητιανευουν μερικοι χαντρες και καθρεφτακια για να αγορασουν κινητο απο συγκεκειμενα σαιτ

Καλο!!

..............ιοτι εχω δει να ζητιανευουν μερικοι χαντρες και καθρεφτακια...............:lol:

 

Καλα ειπαμε,αλλα εσυ το @@@@.......δεν εχουν χαντρες....μονο καθρεφτακια......:lol:

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Παντως εγω φιλε,οσα εχω παρει απο εκει,τα ζηταω παντα σφραγισμενα με την ταινια ασφαλειας τα κντ,οποτε δεν τα ανοιγουν καν αυτοι,ουτε root ουτε τπτ.Και μου δινουν παντα οτι ζηταω,βεβαια δεν γινομαι υπερβολικος.:)αλλα το κατι τις μου παντα το παιρνω.....χαχαχαχ!!Εχω παρει μεχρι τωρα 7 φορες απο αυτους,και ολες η συναλλαγες ηταν αψογες,και οταν χρειαστικε να στειλω ενα tablet πισω,μιας και ειχε θεμα,με καλυψαν και εκει,οποτε θα λεω τα καλυτερα.

Βεβαια ο καθενας κανει οτι θεωρει σωστο για αυτον και την τσεπη του!!

 

να χαρω τον φιλο μου σωστα τα λες και εγω μαζι σου .

εγω εχω ηδη κακο προηγουμενο παντως και λαθος θηκη και χαλασμενο κινητο και μηδενικη υποστηριξη .

Ουτε να πουν να σου στειλουμε μια θηκη ουτε μια σωστη κουβεντα.

Δεν μπορω ομως να μην συναιστανθω οτι αυτα που λες και εσυ και αλλοι θετικα (με δυο λογια καλη γρηγορη αποστολη ) ειναι αλληθινα και τα λαμβανω υπ οψη μου και δεν εχω να πω οτι δεν στειλαν γρηγορα .

Παραληλα δεν συνεβησαν αυτα μονο σε εμενα αλλα και σε αλλους τεσσερις με την ιδια συμπεριφορα!!!!!!!

Γιατι θα μπορουσατε να πειτε και εγω θα ελεγα μονο σε εναν συνεβη .

Συνεβη και σε αλλους την ιδια στιγμη .

Το λιγοτερο θα επρεπε να μας σεβαστουν (first time buyers)

τελος

Το αντελαιφ εχει βαλει ενα βιντεο με τα ΖΤΕ καλα το μαυρο του 987 ειναι πολυ καλο το 967 ειναι γκρι

Οταν εχει χρωμα η εικονα φαινεται λιγοτερο αλλα η διαφορα του κοντραστ ειναι και παλι ορατη

 

δια ταυτα

εγω θα το παραγειλω απο Το2c.com

ADAPT OVERCOME IMPROVISE
Link to comment
Share on other sites

Για δώστε τα φωτα σας , οι γνώστες .................

Αγορά συσκευής απο μινιντιλ μεσα Αυγούστου. ( ένα thl για φίλο)

ηρθε πριν 10 μέρες , όλα καλά .

Πέφτει χτες και σπάει το digitizer.

Μίλησα με Joyce , μου έδωσε διευθυνση ,να το στείλω πίσω ,να το φτιάξουν.

Ερώτηση :

Εγώ πως μπορώ να είμαι καλυμμένος για την ιστορία αυτή? Πως ξέρω ότι δεν θα το παραλάβουν και μετά κουκουρουκου....

Μπορώ να ανοίξω θέμα στο πειπαλ? (Χρονικά μπορώ ,είμαι στις 45 μέρες).

Το μινιντιλ δεν εχει κάνει κάτι , μέχρι στιγμής ,κάτι κακό αλλά εγώ θέλω να είμαι οκ για από εδώ και πέρα.

Για βοηθήστε.......

φιλε μου για σου,ειχα και εγω παρομοιο προβλημα αλλα το ειχε αγορασει απο αλλο καταστημα,το εστειλα σε αυτους αφου πρωτα τους το ειπα,και μου το εστειλαν κανονικα πισω ενα zte u960.Το μονο που πρεπει να προσεξεις ειναι να γραψεις οτι ειναι κατασκευα;σμενο την πρωτη φορα στην Κινα ,για επισκευη ,γιατι δεν περνα το κινεζικο τελωνειο και του λενε να πληρωση για να το παραλαβει.οτι αλλο θες πμ

Edited by stargreek

Link to comment
Share on other sites

να χαρω τον φιλο μου σωστα τα λες και εγω μαζι σου .

εγω εχω ηδη κακο προηγουμενο παντως και λαθος θηκη και χαλασμενο κινητο και μηδενικη υποστηριξη .

Ουτε να πουν να σου στειλουμε μια θηκη ουτε μια σωστη κουβεντα.

Δεν μπορω ομως να μην συναιστανθω οτι αυτα που λες και εσυ και αλλοι θετικα (με δυο λογια καλη γρηγορη αποστολη ) ειναι αλληθινα και τα λαμβανω υπ οψη μου και δεν εχω να πω οτι δεν στειλαν γρηγορα .

Παραληλα δεν συνεβησαν αυτα μονο σε εμενα αλλα και σε αλλους τεσσερις με την ιδια συμπεριφορα!!!!!!!

Γιατι θα μπορουσατε να πειτε και εγω θα ελεγα μονο σε εναν συνεβη .

Συνεβη και σε αλλους την ιδια στιγμη .

Το λιγοτερο θα επρεπε να μας σεβαστουν (first time buyers)

τελος

Το αντελαιφ εχει βαλει ενα βιντεο με τα ΖΤΕ καλα το μαυρο του 987 ειναι πολυ καλο το 967 ειναι γκρι

Οταν εχει χρωμα η εικονα φαινεται λιγοτερο αλλα η διαφορα του κοντραστ ειναι και παλι ορατη

 

δια ταυτα

εγω θα το παραγειλω απο Το2c.com

 

Ετσι φιλε μου να βλεπουμε και τα καλα,αλλα και τα στραβα!!

Οποτε ο κθε υποψηφιος αγοραστης να εχει επιλογες,και λυσεις,οποτε ας αποφασιση ο καθενας τι ειναι το πλεον συμφερων για αυτον!!

Οντως τωρα,η διαφορα στις 2 οθονες,ειδικα στο μαυρο ειναι αρκετα μεγαλη,αλλα αλλο τοσο μεγαλη ειναι και η οικονομικη διαφορα σε αυτα τα 2 μοντελα.

Τωρα,προσωπικα παντα δεν θα πηγαινα στο 987,μονο και μονο για την οθονη του,μιας και τα εχω δει και τα 2 live,με καλυπτη η οθονη του 967 σε αυτα που κανω σε καθημερινη βαση.Βεβαια ο φιλος μου ο Νικολας για την οθονη και μονο πηρε το 987.....

Edited by kostast1

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Ετσι φιλε μου να βλεπουμε και τα καλα,αλλα και τα στραβα!!

Οποτε ο κθε υποψηφιος αγοραστης να εχει επιλογες,και λυσεις,οποτε ας αποφασιση ο καθενας τι ειναι το πλεον συμφερων για αυτον!!

Οντως τωρα,η διαφορα στις 2 οθονες,ειδικα στο μαυρο ειναι αρκετα μεγαλη,αλλα αλλο τοσο μεγαλη ειναι και η οικονομικη διαφορα σε αυτα τα 2 μοντελα.

Τωρα,προσωπικα παντα δεν θα πηγαινα στο 987,μονο και μονο για την οθονη του,μιας και τα εχω δει και τα 2 live,με καλυπτη η οθονη του 967 σε αυτα που κανω σε καθημερινη βαση.Βεβαια ο φιλος μου ο Νικολας για την οθονη και μονο πηρε το 987.....

 

Kωστα συμφωνω χαιρομαι για την εμπειρια σου με το κινητο

αυριο θα το παραγειλω θα ηθελα την αποψη σου για τις εποικονωνιες του κινητου

Σημα τηλ wifi gps και ποιοτητα ηχου τηλεφωνικης κλησης

Μπαταρια λενε αριστη

Και αν αντεχει στα χτυπηματα

Ευχαριστω ,

Εγω θα πηγαινα και για το Α850 αλλα πρακτικα δεν το εχει κανενας

Ακυρωσα το Nexus 4 γιατι εχω φοβηθει το gorilla glass 2 ειμαι ατσαλος και ξεχασιαρης (μου εφαγαν το NEO V απο την μηχανη ακομα το κλαιω)

Οποτε ειπα μισα λεφτα χαμενα

ADAPT OVERCOME IMPROVISE
Link to comment
Share on other sites

Kωστα συμφωνω χαιρομαι για την εμπειρια σου με το κινητο

αυριο θα το παραγειλω θα ηθελα την αποψη σου για τις εποικονωνιες του κινητου

Σημα τηλ wifi gps και ποιοτητα ηχου τηλεφωνικης κλησης

Μπαταρια λενε αριστη

Και αν αντεχει στα χτυπηματα

Ευχαριστω ,

Εγω θα πηγαινα και για το Α850 αλλα πρακτικα δεν το εχει κανενας

Ακυρωσα το Nexus 4 γιατι εχω φοβηθει το gorilla glass 2 ειμαι ατσαλος και ξεχασιαρης (μου εφαγαν το NEO V απο την μηχανη ακομα το κλαιω)

Οποτε ειπα μισα λεφτα χαμενα

Φιλε μου σε ολα αναφερεις ειναι τσεκαρισμενο το κντ και ειναι παρα πολυ καλο,αξιζει τα λεφτα του με το παραπανω θα ελεγα!!

Τωρα το ποσο αντεχει σε πεσιματα κτλ,δεν εχω αποψη,αλλα γενικα δειχνει αρκετα στιβαρο σαν κντ,βεβαια λογο μεγεθους δεν το συζηταμε καν οτι θελει μια θηκουλα για προστασια.Οποτε δωσε 105 ευρω και εισαι καλλυμενος πιστευω......:)

Και το Nexus 4 εξαιρετικο σαν κντ!

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου σε ολα αναφερεις ειναι τσεκαρισμενο το κντ και ειναι παρα πολυ καλο,αξιζει τα λεφτα του με το παραπανω θα ελεγα!!

Τωρα το ποσο αντεχει σε πεσιματα κτλ,δεν εχω αποψη,αλλα γενικα δειχνει αρκετα στιβαρο σαν κντ,βεβαια λογο μεγεθους δεν το συζηταμε καν οτι θελει μια θηκουλα για προστασια.Οποτε δωσε 105 ευρω και εισαι καλλυμενος πιστευω......:)

Και το Nexus 4 εξαιρετικο σαν κντ!

 

Ευχαριστω

να εισαι καλα

Διαβασα ενα thread για το nexus και εκλαιγαν πολλοι που το εσπασαν

ειπα αυτο δεν ειναι για μενα

Το ειχα στην πορτα του αδερφου στην αμερικη και το εστειλα πισω

σε 15 μερες θα παρω τα λεφτα πισω

ADAPT OVERCOME IMPROVISE
Link to comment
Share on other sites

Εμένα χθες εφαγε μια τουμπα, έπεσε απο την τσεπη της ζακετας έκανε 3-4 λακουβιτσες-γρατζουνιες πανω στην κορυφη κοντα στο power button

Xperia X8 powered by ILiaDeLoFd xperience 2.3.5 with unlocked bootloader

XPERIA mini ViPeR v4 unlocked bootloader

ΖΤΕ v967s

Link to comment
Share on other sites

Απο το 1,20 σε τραχυ τσιμεντο ...

 

Παιδια εχω προβλημα με την οθονη, στο μαυρο εχει αφησει σταμπες πρωτη φορα το βλεπω αυτο

Xperia X8 powered by ILiaDeLoFd xperience 2.3.5 with unlocked bootloader

XPERIA mini ViPeR v4 unlocked bootloader

ΖΤΕ v967s

Link to comment
Share on other sites

αποστολη ολοκληρωθηκε επιτυχως κ απο εμενα

αφου πρωτα εβαλα αγγλικο recovery

μετα περασα κ το meteos

2,46gb 273mb κ η sd

ολα κομπλε.

επομενος στοχος να βγαλω τα ανιμασιον ανοιγματος κλεισιματος η αν μπορεω μονο τους

ηχους.δεν εχω διαβασει την διαδικασια ακομα.

απο τις εφαρμογες που ειχε μεσα το κινητο απο κινα μπορουμε να βγαλουμε τιποτα;

τα μετεος,uncle tools τα αφαιρουμε;

Huawei x5

Zte carl

Huawei y210

Samsung e1182

Zte v967s

Link to comment
Share on other sites

αποστολη ολοκληρωθηκε επιτυχως κ απο εμενα

αφου πρωτα εβαλα αγγλικο recovery

μετα περασα κ το meteos

2,46gb 273mb κ η sd

ολα κομπλε.

επομενος στοχος να βγαλω τα ανιμασιον ανοιγματος κλεισιματος η αν μπορεω μονο τους

ηχους.δεν εχω διαβασει την διαδικασια ακομα.

απο τις εφαρμογες που ειχε μεσα το κινητο απο κινα μπορουμε να βγαλουμε τιποτα;

τα μετεος,uncle tools τα αφαιρουμε;

 

Μπορεις να το κάνεις με το root explorer

Xperia X8 powered by ILiaDeLoFd xperience 2.3.5 with unlocked bootloader

XPERIA mini ViPeR v4 unlocked bootloader

ΖΤΕ v967s

Link to comment
Share on other sites

Απο το 1,20 σε τραχυ τσιμεντο ...

 

Παιδια εχω προβλημα με την οθονη, στο μαυρο εχει αφησει σταμπες πρωτη φορα το βλεπω αυτο

Τραβα ενα screenshot να δουμε φιλε τι ακριβως γινεται.Μετα την τουμπα εγινε αυτο?

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να το κάνεις με το root explorer

ξερεις που μπορω να βρω bootanimations για την αναλυση του κινητου μας η μπορω να βαλω 480χ800

Huawei x5

Zte carl

Huawei y210

Samsung e1182

Zte v967s

Link to comment
Share on other sites

Έχει ενεργοποιησει κανείς τους 160 χαρακτήρες στα sms?Είδα σε σελίδες πιο πριν ότι έχει αναφερθεί ξανά σε πιο πίσω σελίδες αλλά δεν είδα κάποια λύση Δοκίμασα επιπλέον και κάτι που έχει γράψει ένας φίλος για το zte970 αλλά δεν δούλεψε.
Link to comment
Share on other sites

http://s21.postimg.org/jfs54qmlz/2013_09_11_23_19_13.jpg

 

Αυτο γίνεται οταν έχω ανοιχτό το πληκτρολογιο για πολυ ώρα

Xperia X8 powered by ILiaDeLoFd xperience 2.3.5 with unlocked bootloader

XPERIA mini ViPeR v4 unlocked bootloader

ΖΤΕ v967s

Link to comment
Share on other sites

Σου λεω μετα 5 λεπτά αν δεν ανοίξει το πληκτρολόγιο φεύγει δε ξέρω τι παίζει

Xperia X8 powered by ILiaDeLoFd xperience 2.3.5 with unlocked bootloader

XPERIA mini ViPeR v4 unlocked bootloader

ΖΤΕ v967s

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...