Jump to content

ZTE V967S


jogatore
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οτι κάποια στιγμή το real racing θα ξεκινήσει να παίζει ειναι γεγονός.Συνήθως όμως μετά απο κάποια ώρα παιξίματος παγώνει το κινητό και θέλει reboot.Το ίδιο πρόβλημα έχω στο w7s και διαβάζοντας τα διάφορα θέματα κινητών εδώ στο φόρουμ,το πρόβλημα το έχουν και άλλα mtk κινητά.

Εαν δεν κανω λαθος φιλε μου,υπαρχουν και εκδοσεις για mtk....το real racing 3 το ετρεξα και σε 2πυρινο,αλλα δεν θυμαμαι που βρηκα το apk........δεν παιζω παιχνιδια,για δοκιμες το ετρεχα και μονο.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Φίλε εγώ μιλάω για την επίσημη έκδοση απο το playstore. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ea.games.r3_row

δοκιμασε το σε παρακαλω αν μπορεις... ή αν μπορει και καποιος αλλος πχ mol ας το κανει αν γινεται

Oταν παραλάβω το κινητό θα δοκιμάσω και θα ενημερώσω

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

εχεις δοκιμασει να το κατεβασεις στον υπολογιστη και να το περασεις μετα ή απλα δεν υποστηριζεται κατευθειαν απο το γοογλε πλει?

το εχω δοκιμασει σε διαφορετικες εκδοσεις, εντος και εκτος playstore. τα ιδια. κολλαει στο logo στην αρχη. μονο με reboot ξεκολλαει το κινητο.

Ε ναι φιλε εδω το εχω τρεξει σε 2πυρινο....και το asphalt 7....:)

στο tablet (ainol novo hero 10) τρεχει μια χαρα το rr3

δοκιμασε το σε παρακαλω αν μπορεις... ή αν μπορει και καποιος αλλος πχ mol ας το κανει αν γινεται

δε γινεται τιποτα. οπως ειπα και παραπανω κολλαει στην αρχη

Εαν δεν κανω λαθος φιλε μου,υπαρχουν και εκδοσεις για mtk....το real racing 3 το ετρεξα και σε 2πυρινο,αλλα δεν θυμαμαι που βρηκα το apk........δεν παιζω παιχνιδια,για δοκιμες το ετρεχα και μονο.

 

εχω ψαξει(google) αποκλειστικα για mtk6589 αλλα δυστυχως δε βρηκα κατι:ninja:

Link to comment
Share on other sites

Την έκδοση του real racing 3 πάντως απο το play store μου την βγάζει συμβατή ακόμη και με το hd2 αλλά δεν έχω δοκιμάσει να το τρέξω εκει για να μην απογοητευτώ :p To asphalt 8 απο τις συσκευές που έχω περασμένες στο google λογαριασμό μου, το βγάζει συμβατό μόνο με το galaxy note 1 και το nexus 7.
Link to comment
Share on other sites

το εχω δοκιμασει σε διαφορετικες εκδοσεις, εντος και εκτος playstore. τα ιδια. κολλαει στο logo στην αρχη. μονο με reboot ξεκολλαει το κινητο.

 

στο tablet (ainol novo hero 10) τρεχει μια χαρα το rr3

 

δε γινεται τιποτα. οπως ειπα και παραπανω κολλαει στην αρχη

 

 

εχω ψαξει(google) αποκλειστικα για mtk6589 αλλα δυστυχως δε βρηκα κατι:ninja:

 

Οχι βρε σε καποιο fora στους xda νομιζω,αλλα δεν θυμαμαι.Eαν ξεθαψω απο καπου το apk θα ενημερωσω.....:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

το 7 με το βγαζει συμβατο, το 8 οχι.

 

τωρα που το θυμηθηκα καποιος με ειπε παλιοτερα οτι ετρεχε το rr3 στο ζτε του... :p καπου μεσα στο τοπικ αναγραφεται

Link to comment
Share on other sites

εμενα επαιζε καννονικα το rr3 με την 1.03 τωρα στην 1.05 δεν το εχω δοκιμασει...επισης για gps copilot μεχρη στιγμης μια χαρα με εχει βγαλει

και για καλο σημα gps http://chinaphonearena.com/forum/Thread-Get-your-MTK6589-GPS-Working-Method-B?highlight=gps+fix

Xiaomi Mi8 Global 6/128 Xiaomi.eu Dev Rom
Link to comment
Share on other sites

εμενα επαιζε καννονικα το rr3 με την 1.03 τωρα στην 1.05 δεν το εχω δοκιμασει...επισης για gps copilot μεχρη στιγμης μια χαρα με εχει βγαλει

και για καλο σημα gps http://chinaphonearena.com/forum/Thread-Get-your-MTK6589-GPS-Working-Method-B?highlight=gps+fix

 

ευχαριστω πολυ!!!! :love: :p

Link to comment
Share on other sites

επισης καπου ειχα διαβασει οτι παμε mobileuncletools->engineer mode android->phone info->select radio band->euro band και μετα restart

γενικα δουλευει απο θεμα σηματος καλητερα το κινητο αν κανω λαθος διορθωστεμε!

Xiaomi Mi8 Global 6/128 Xiaomi.eu Dev Rom
Link to comment
Share on other sites

απ το Playstore το κατεβασες;

Και επίσης για πόση ώρα έπαιζε το παιχνίδι.Γιατι και στο δικό μου thl w7s παίζει κανονικά αλλά μετά το 5λεπτο παγώνει το κινητό.Αυτό που υποψιάζομαι πλέον είναι ότι μιας και το 1,2gb του παιχνιδιού ειναι αναγκαστικά στην εξωτερική κάρτα μνήμης (εννοείται ότι απο ρυθμίσεις--->εφαρμογές--->rr3 το παιχνίδι ειναι στην εσωτερική μνήμη αλλά υπάρχουν και άλλα δεδομένα που μένουν στην εξωτερική) μήπως για να παίξει σωστά θέλει εκτός απο γρήγορη κάρτα και συγκεκριμένη μάρκα κάρτας.

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα...........!!!αν μπορει καποιος φιλος να βοηθησει με τις ρυθμισεις για ΙΝΤΕΡΝΕΤ και για ΜΜS τι πρεπει να κανω?εχω cosmote και συνδεση και whats up.......!!ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

Και επίσης για πόση ώρα έπαιζε το παιχνίδι.Γιατι και στο δικό μου thl w7s παίζει κανονικά αλλά μετά το 5λεπτο παγώνει το κινητό.Αυτό που υποψιάζομαι πλέον είναι ότι μιας και το 1,2gb του παιχνιδιού ειναι αναγκαστικά στην εξωτερική κάρτα μνήμης (εννοείται ότι απο ρυθμίσεις--->εφαρμογές--->rr3 το παιχνίδι ειναι στην εσωτερική μνήμη αλλά υπάρχουν και άλλα δεδομένα που μένουν στην εξωτερική) μήπως για να παίξει σωστά θέλει εκτός απο γρήγορη κάρτα και συγκεκριμένη μάρκα κάρτας.

 

το εχω παιξει σε huawei y300 με την καρτα που εχει το ισοπ σε προσφορα τωρΑ (Αdata 16gb class uhs-1) και επαιζα οχι μονο χωρις λαγκ αλλα και πολυ ωραια... λες να παιξει αμα ισχυει αυτο που λες?

Link to comment
Share on other sites

Kάτα πάσα πιθανότητα ναι.Μια δοκιμή θα μας πείσει

 

νομιζω εχουν παρει καποια παιδια την καρτα... οποιος την εχει ας δοκιμασει το ρρ3 εγω θα το κανω μολις παρω το κντ στα χερια μου

Link to comment
Share on other sites

Απο ρυθμισεις-εφαρμογες περασα το asphalt 8 στην εσωτερικη μνημη και ετρεξε. Ισα ισα 2 3 λεπτα το δοκιμασα και ειναι οκ!

Καποια στιγμη θα δοκιμασω και το rr3

Link to comment
Share on other sites

Απο ρυθμισεις-εφαρμογες περασα το asphalt 8 στην εσωτερικη μνημη και ετρεξε. Ισα ισα 2 3 λεπτα το δοκιμασα και ειναι οκ!

Καποια στιγμη θα δοκιμασω και το rr3

 

δοκιμασε το κανα μισαωρο (βαλε καποιο μικρο σου συγγενη αν βαριεσαι εσυ :p) γτ νομιζε ο κοστασ1 ειπε οτι και στο w7s του ανοιγει και κολλαει μετα απο λιγο... μπορει σε εσενα απλα να μην εφτασε αυτο το λιγο ή απλα να παιζει κανονικα...

Link to comment
Share on other sites

Μικρο συγγενη δυσκολα :p

Θα το τσεκαρω αν ειναι πριν κοιμηθω και θα επιστρεψω με feedback (αν δε με παρει ο υπνος :lol:)

Link to comment
Share on other sites

Μικρο συγγενη δυσκολα :p

Θα το τσεκαρω αν ειναι πριν κοιμηθω και θα επιστρεψω με feedback (αν δε με παρει ο υπνος :lol:)

 

χαχαχα οκε... σε ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Οτι κάποια στιγμή το real racing θα ξεκινήσει να παίζει ειναι γεγονός.Συνήθως όμως μετά απο κάποια ώρα παιξίματος παγώνει το κινητό και θέλει reboot.Το ίδιο πρόβλημα έχω στο w7s και διαβάζοντας τα διάφορα θέματα κινητών εδώ στο φόρουμ,το πρόβλημα το έχουν και άλλα mtk κινητά.Στο v967s δεν το έχω δοκιμάσει ακόμη αλλά μακάρι να λειτουργεί απρόσκοπτα όλη την ώρα.

εγω με zte v970 ειμαι στο 72 επιπεδο. διπυρινο. χωρις λαγκ και κοληματα.

Link to comment
Share on other sites

Με την επίσημη εφαρμογή απο το play; Αρα κάτι άλλο φταιει σε εμάς που δεν παίζει σωστά
Link to comment
Share on other sites

Με την επίσημη εφαρμογή απο το play; Αρα κάτι άλλο φταιει σε εμάς που δεν παίζει σωστά

 

προφανως η καρτα μνημης που ειπε καποιος παραπανω

Link to comment
Share on other sites

Eγώ το είπα :p και ειναι απλά μια υπόθεση

 

ε αμα στο v970 που εχει χειροτερο ΔΙΠΥΡΗΝΟ επεξεργαστη παιζει και μαλιστα χωρις λαγκ ε τοτε δεν μπορει να φταει κατι αλλο :p

Link to comment
Share on other sites

Η καρτα παιζει πολυ μεγαλο ρολο παιδια......class 10 και καλη μαρκα.

Εχω βρει την υγεια μου............:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...