Jump to content

ZTE V967S


jogatore
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν μόλις το παρέλαβες απο minideal, τότε τα καλύτερο θα είναι να μιλήσεις πρώτα μαζί τους.

Χωρίς να ξερω και πολλά, μου μοιάζει με πρόβλημα όπου θα πρέπει να επιστρέψει πίσω !!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εμενα μου κανει σαν κολλημα γρηγορης επανεκινησης. Το εχεις απενεργοποιησει φιλε μου αυτο;;;

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Προσοχη μονο γιατι, οπως επισημανε και συμφορουμιστας, λεει μονο Αγγλικα αι Κινεζικα.

Όπως είπαν στο τοπικ τους στο φορουμ, το ρουτάρουν, πριν το στείλουν, για Ελληνικά.

Link to comment
Share on other sites

Το εχω πει και εγω αλλα κανενας δεν εχει δωσει σημασια.... σε 2 κινητα ενα απο to2c και ενα απο minideal

 

εχω τραβηξει και video

 

 

σελ 395 μηνυμα 5915 - 5918 - 5923 και δεν βρισκω σε πιο ποστ ειναι το video... αλλα θα το βρω...

 

τα βρηκα ποστ 6176 - 6234 - 6236 - 6302 - 6311 - 6357 - 6360

Edited by kost1980
βρηκα τα ποστ τα υπολοιπα
Link to comment
Share on other sites

Επισης θα ηθελα να μην μεταφερθει το θεμα αυτο στο γενικο του ΖΤΕ v967s για να μην χαθει μεσα στα πολλα μηνυματα... γιατι υπαρχει προβλημα τουλαχιστον σε 3 κινητα που ξερω εγω μηπως βγαλουμε ακρη
Link to comment
Share on other sites

Μία καλή προσφορά απο ενα νεο site στο φόρουμ μας.

http://www.ibuymi.com/zte-v967s-smartphone-android-42-mtk6589-quad-core-5-inch-ips-screen-1gb-4gb-p-397.html

 

Πολυ καλη προσφορα πραγματι! Το τλφ εχει αποδειχθει σκυλι. Για τυχον αποριες οποιος εχει, μπορει πολυ απλα να επικοινωνησει με το καταστημα!

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

Κυριάκο στη σελίδα της Mini deal επικοινώνησα με όλους τους εκπροσώπους της που φαίνονται στο chat. Σε έναν μάλιστα είχα στείλει τυχαία το βίντεο σου και μου απάντησε ότι στην Κίνα........ Είναι μπλοκαρισμένη η προβολή..... Πάντως σήμερα όλη την ημέρα μετά την απενεργοποίηση της γρήγορης εκκίνησης και την ελαττωση της φωτεινότητας στο 15% ... Δε μου παρουσίασε το μαύρισμα.
Link to comment
Share on other sites

Κυριάκο στη σελίδα της Mini deal επικοινώνησα με όλους τους εκπροσώπους της που φαίνονται στο chat. Σε έναν μάλιστα είχα στείλει τυχαία το βίντεο σου και μου απάντησε ότι στην Κίνα........ Είναι μπλοκαρισμένη η προβολή..... Πάντως σήμερα όλη την ημέρα μετά την απενεργοποίηση της γρήγορης εκκίνησης και την ελαττωση της φωτεινότητας στο 15% ... Δε μου παρουσίασε το μαύρισμα.

 

Κωστας ,το καναλι ειναι του αδερφου μου...

 

Αν το βαλεις στο αυτοματο που πρεπει κανονικα να το εχεις λογο εσωτερικου χωρου και εξωτερικου χωρου και το παρατηρησεις θα στο κανει σιγουρα, εμεις και στα 3 που εχουμε 1 εγω 1 ο αδερφος μου και 1 ενας φιλος κανει το ιδιο προβλημα και το εχουμε βαλει και εμεις με σταθερη φωτεινωτητα.... αλλα υπαρχει προβλημα.... αλλα το πιανει οποτε θελει δεν το κανει παντα...

 

 

βαλτω στο αυτοματο και παιξε με την φωτεινωτητα να δεις οτι θα στο κανει...και πες μας το αποτελεσμα

 

για να το κλεισεις πατα συνεχομενα το power off δεν χρειαζεται να βγαζεις την μπαταρια...

Link to comment
Share on other sites

Ποια Ρομ φοράτε ρε παιδιά?

Με μια συγκεκριμένη το κανε σε μένα αυτό και την ξηλώσα αμεσως

 

ολα firware Version: 1.0.5 απο to2c αγορασμενα τα 2 κινητα και το τριτο αγορασμενο απο minideal

Link to comment
Share on other sites

Έχεις δοκιμάσει άλλη Ρομ?

οχι γιατι απο οτι εχω διαβασει ειναι η καλυτερη απο θεμα καταναλωσης μπαταριας για να μου φτανει 1 μερα η φορτιση...

 

αλλα δεν ειναι φυσιολογικο... να το κανει αυτο....

Link to comment
Share on other sites

Σε είπα, δοκιμασε την Max flavour. Δεν έχεις να χάσεις κάτι. Και στο θέμα κατανάλωσης είναι κορυφή. 8 ώρες οθόνης με wifi/3g, μουσική, λίγο παιχνίδι, πολλά σμσ και λίγες κλήσεις
Link to comment
Share on other sites

Σε είπα, δοκιμασε την Max flavour. Δεν έχεις να χάσεις κάτι. Και στο θέμα κατανάλωσης είναι κορυφή. 8 ώρες οθόνης με wifi/3g, μουσική, λίγο παιχνίδι, πολλά σμσ και λίγες κλήσεις

 

 

 

ενας καθημερινος μεσος ορος χρησης του κινητου μου ειναι 50+ κλησεις ανω των 15-20 λεπτων η καθεμια... πολυ χρηση του 3G λογο που τρεχει συνεχεια λογο email, GPS αρκετο μεσα στην Αθηνα... πολυ λιγο παιχνιδι (top eleven) surfing για τα πρωινα νεα εφημεριδες ,λιγο εως καθολου youtube (στον καφε αν το φερει η κουβεντα για καποιο θεμα) και με βγαζει μια μερα η χρηση αυτη... αν πεσω σε διαρκεια δεν θα μου αρεσει...

Link to comment
Share on other sites

Επικοινώνησα με το επίσημο σέρβις στην Αθήνα. Δεν το καλύπτει εγγύηση. Όμως η mini deal μου έστειλε διεύθυνση για επιστροφή πίσω στην Κίνα. Εγώ να σας πω παιδιά το ρίσκο το προέβλεψα..... Άς είμαι ποιο προσεχτικός την επόμενη φορά.... Καλή συνέχεια. Α! Κώστα μάλλον το το όλο θέμα μεταφέρθηκε στη γενική σελίδα του ΖΤΕ....
Link to comment
Share on other sites

ενας καθημερινος μεσος ορος χρησης του κινητου μου ειναι 50+ κλησεις ανω των 15-20 λεπτων η καθεμια... πολυ χρηση του 3G λογο που τρεχει συνεχεια λογο email, GPS αρκετο μεσα στην Αθηνα... πολυ λιγο παιχνιδι (top eleven) surfing για τα πρωινα νεα εφημεριδες ,λιγο εως καθολου youtube (στον καφε αν το φερει η κουβεντα για καποιο θεμα) και με βγαζει μια μερα η χρηση αυτη... αν πεσω σε διαρκεια δεν θα μου αρεσει...

 

Πια ρομ φορας ??

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Επικοινώνησα με το επίσημο σέρβις στην Αθήνα. Δεν το καλύπτει εγγύηση. Όμως η mini deal μου έστειλε διεύθυνση για επιστροφή πίσω στην Κίνα. Εγώ να σας πω παιδιά το ρίσκο το προέβλεψα..... Άς είμαι ποιο προσεχτικός την επόμενη φορά.... Καλή συνέχεια. Α! Κώστα μάλλον το το όλο θέμα μεταφέρθηκε στη γενική σελίδα του ΖΤΕ....

 

 

 

δεν θα μπω στην διαδικασια να το στειλω πισω μιας και δεν θα το κρατησω και μια ζωη... απλα

Link to comment
Share on other sites

θα ηθελα να κανω μια ερωτηση..απ οτι εχω καταλαβει η πλεον αρτια ρομ ειναι η max flavour v5 η κανω λαθος..(ειχα μεινει στην minideal 1.05)μια ερωτηση με gravity box συνεργαζεται?γιατι θυμαμαι παλια ειχε θεματα...επισης το προβλημα με το +30 υπαρχει?απο recovery μονο η cmw?twrp?σας ευχαριστω εκ των προτερων!:)
Xiaomi Mi8 Global 6/128 Xiaomi.eu Dev Rom
Link to comment
Share on other sites

θα ηθελα να κανω μια ερωτηση..απ οτι εχω καταλαβει η πλεον αρτια ρομ ειναι η max flavour v5 η κανω λαθος..(ειχα μεινει στην minideal 1.05)μια ερωτηση με gravity box συνεργαζεται?γιατι θυμαμαι παλια ειχε θεματα...επισης το προβλημα με το +30 υπαρχει?απο recovery μονο η cmw?twrp?σας ευχαριστω εκ των προτερων!:)

 

Εγώ θεωρώ καλύτερη την Max inception. Πάντως συνεργάζονται και οι δυο με το gravity..

Link to comment
Share on other sites

Ωραια γιατι θελω να σεταρω το κινητο της κοπελας μου και θελω καποια ρομ η οποια να ειναι σταθερη πλην της minideal..
Xiaomi Mi8 Global 6/128 Xiaomi.eu Dev Rom
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά βοήθεια. Το κινητό δέν ανοίγει... και δέν φορτίζει ούτε στην πρίζα ούτε με το καλώδιο USB στον υπολογιστή.

Τί μπορώ να κάνω?:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...