Jump to content

ZTE V967S


jogatore
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια τα videakia του gazzetta.gr αλλα και σε αλλα site δεν τα δειχνει... Απλα.ακουγεται η φωνη και η εικονα μαυρη....

Δοκιμασα και τον stock browser και αλλους. Αλλα το ιδιο αποτελεσμα

 

Ξερεις κανενας καμια λυση για αυτο;;;

Edited by bbtp
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδια τα videakia του gazzetta.gr αλλα και σε αλλα site δεν τα δειχνει... Απλα.ακουγεται η φωνη και η εικονα μαυρη....

Δοκιμασα και τον stock browser και αλλους. Αλλα το ιδιο αποτελεσμα

 

Ξερεις κανενας καμια λυση για αυτο;;;

 

Σε μένα με UC browser παίζουν μια χαρά....αν και με αυτόν δεν σου παίξει θέλεις πέρασμα του τελευταίου flash player...

Link to comment
Share on other sites

Τι έγινε ρε παιδια στα 167,99$ πλέον το κινητο απο minideal :mad:
Pipo M9 (RileyROM 2.6.4) - ZTE V967S (1.0.5) - Xiaomi RedMi 1S (MIUI V7 5.8.27)-Xiaomi Redmi 2 (MIUI V7 5.8.27)-Xiaomi Redmi Note 2 (MIUI V7 6.4.28)
Link to comment
Share on other sites

σκέφτομαι να το πάρω και γω,βλέπω όμως οι περισσότεροι έχουν ξεστοκαρει γιατί?

μόνο το to2c στα 165,99$

Link to comment
Share on other sites

σκέφτομαι να το πάρω και γω,βλέπω όμως οι περισσότεροι έχουν ξεστοκαρει γιατί?

μόνο το to2c στα 165,99$

 

to2c λέει out of stock. Στο minideal παίζει ακόμα.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Οκ καλο χρυσο το κντ αυτο,αλλα 167,99$ δεν τα δινω για αυτο.Οχι οτι δεν αξιζει ετσι,δεν γραφω αυτο,καταλαβατε τι εννοω.Απο τα 136 στα 168 αρπαχτη το λεω,ειδανε οτι παει το κντ,πουλαει,τους φτιαξαμε καλα και εμεις εδω........

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

κακά τα ψέματα έτσι είναι.Αν αναλογιστείς ότι μόνο σε εμάς που είμαστε μικρή αγορά,πούλησε σαν ζεστό κουλούρι,το λες και αναμενόμενο!

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου ήρθε και μένα το κινητό. Το βάζω να φορτίσει και δεν κάνει τίποτα.

Παραμένει η οθόνη μαύρη. Η μπαταρία ήταν ήδη μέσα. Κάρτα σίμ δεν έχω βάλει. Το έχω δοκιμάσει και με άλλο φορτιστή (έρικσον). Τίποτα.

Παίδες βοήθεια.

Τι να φταίει;

Link to comment
Share on other sites

Όσον αφορά τα handsfree, επιβεβαιώνω ότι δουλεύουν και τα Nokia WH-102... ( δουλεύει και το κουμπί :D )

 

http://www.e-shop.gr/images/TEL/BIG/TEL.006474.jpg

 

 

NOKIA WH-102

 

 

 

Μόλις μου ήρθε και μένα το κινητό. Το βάζω να φορτίσει και δεν κάνει τίποτα.

Παραμένει η οθόνη μαύρη. Η μπαταρία ήταν ήδη μέσα. Κάρτα σίμ δεν έχω βάλει. Το έχω δοκιμάσει και με άλλο φορτιστή (έρικσον). Τίποτα.

Παίδες βοήθεια.

Τι να φταίει;

 

Χαζή ερώτηση αλλά μήπως δεν έβγαλες το προστατευτικό αυτοκόλλητο από τις επαφές τις μπαταρίας ???

Edited by pigeonaras
Link to comment
Share on other sites

[quote

 

Χαζή ερώτηση αλλά μήπως δεν έβγαλες το προστατευτικό αυτοκόλλητο από τις επαφές τις μπαταρίες ???

 

τραγικό...όντως...ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Η το κόβουν σαν μοντέλο η στηρίζονται στα Χριστούγεννα.

 

Μήπως το κόβουν για να προωθήσουν το φρέσκο ZTE V879; :confused:

Link to comment
Share on other sites

Οκ καλο χρυσο το κντ αυτο,αλλα 167,99$ δεν τα δινω για αυτο.Οχι οτι δεν αξιζει ετσι,δεν γραφω αυτο,καταλαβατε τι εννοω.Απο τα 136 στα 168 αρπαχτη το λεω,ειδανε οτι παει το κντ,πουλαει,τους φτιαξαμε καλα και εμεις εδω........

 

Πολυ πολυ σωστα προσυπογραφω Κωστα, αν αναλογιστει κανεις ποσα κομματια εχει πουλησει απο φιλους εδω μεσα...:)

Pipo M9 (RileyROM 2.6.4) - ZTE V967S (1.0.5) - Xiaomi RedMi 1S (MIUI V7 5.8.27)-Xiaomi Redmi 2 (MIUI V7 5.8.27)-Xiaomi Redmi Note 2 (MIUI V7 6.4.28)
Link to comment
Share on other sites

http://www.gazzetta.gr/basketball/article/562760/epestrepse-orexatos-o-antetokoynmpo-vid

 

Π.Χ. αυτο το video δεν μου το παιζει σε κανενα browser. Μονο φωνη ακουω. Εχω εγκαταστημενο το flash player.

To ιδιο video παιζει κανονικα στην youtube εφαρμογη....

 

Please help........

 

Σε μένα με UC browser παίζουν μια χαρά....αν και με αυτόν δεν σου παίξει θέλεις πέρασμα του τελευταίου flash player...
Edited by bbtp
Link to comment
Share on other sites

μίλησα στο chat και έχει 2 τελευταία κομμάτια.

θα μου κρατήσει ενα ώστε να ανοίξει order για την τρίτη που θα εχω τα χρήματα.

σταμάτησε η παράγωγη του με τα λεγόμενα της.

Link to comment
Share on other sites

Αθάνατη ελληνική γραφειοκρατία... 19/11 παραγγελία, 21/11 στο τελωνείο, έκτοτε η κατάσταση δεν έχει αλλάξει...
Link to comment
Share on other sites

Λογικο ειναι να σταματησει το μοντελο αφου βγαινουν συνεχεια νεα cpu και ο ανταγωνισμος οργιαζει. Η Lenovo πχ εχει τεραστια γκαμα σε σχεση με την ΖΤΕ και εχει αυξησει πολυ το μεριδιο της. Καποτε η ΖΤΕ ηταν μεσα στην 5αδα παγκοσμιων πωλησεων αλλα επεσε πιο κατω λογω της Lenovo η οποια ειναι 3η πια, μετα απο Samsung & Apple.

http://www.gartner.com/newsroom/id/2623415

 

Οπως ειπαν και οι προηγουμενοι, το 967 δεν αξιζει παραπανω απο 100-105€ (140$) οπότε κατα τη γνωμη μου, πατε σε Lenovo σε αυτα τα λεφτα, εκτος αν βγαλει ή εχει ήδη η ΖΤΕ ισαξιο μοντελο σε αυτη την τιμη.

Link to comment
Share on other sites

Η miui τα gapps τα εχει μεσα η τα βαζουμε ξεχωριστα;
Xiaomi Mi8 Global 6/128 Xiaomi.eu Dev Rom
Link to comment
Share on other sites

Λογικο ειναι να σταματησει το μοντελο αφου βγαινουν συνεχεια νεα cpu και ο ανταγωνισμος οργιαζει. Η Lenovo πχ εχει τεραστια γκαμα σε σχεση με την ΖΤΕ και εχει αυξησει πολυ το μεριδιο της. Καποτε η ΖΤΕ ηταν μεσα στην 5αδα παγκοσμιων πωλησεων αλλα επεσε πιο κατω λογω της Lenovo η οποια ειναι 3η πια, μετα απο Samsung & Apple.

http://www.gartner.com/newsroom/id/2623415

 

Οπως ειπαν και οι προηγουμενοι, το 967 δεν αξιζει παραπανω απο 100-105€ (140$) οπότε κατα τη γνωμη μου, πατε σε Lenovo σε αυτα τα λεφτα, εκτος αν βγαλει ή εχει ήδη η ΖΤΕ ισαξιο μοντελο σε αυτη την τιμη.

 

και που θα το βρούμε τώρα στα 140$?

Link to comment
Share on other sites

και εγω ειμαι στο τσακ να το παρω.πιστευα και πιστευω οτι ειναι η καλυτερη επιλογη στα 120 ευρω.αλλα βλεπω εχετε αλλη γνωμη.υπαρχει δηλαδη κατι καλυτερο σε lenovo σε αυτα τα χρηματα?με ιδια specs?παντως διαβαζω θετικα πραγματα για το κινητακι καλη μπαταρια ηχος κτλ.καθε βοηθεια δεκτη γιατι λεω να παραγγειλω αυριο μεθαυριο,,ευχαριστω.

απο οτι ειδα minideal μονο πλεον...

Link to comment
Share on other sites

και εγω ειμαι στο τσακ να το παρω.πιστευα και πιστευω οτι ειναι η καλυτερη επιλογη στα 120 ευρω.αλλα βλεπω εχετε αλλη γνωμη.υπαρχει δηλαδη κατι καλυτερο σε lenovo σε αυτα τα χρηματα?με ιδια specs?παντως διαβαζω θετικα πραγματα για το κινητακι καλη μπαταρια ηχος κτλ.καθε βοηθεια δεκτη γιατι λεω να παραγγειλω αυριο μεθαυριο,,ευχαριστω.

απο οτι ειδα minideal μονο πλεον...

Σαν κντ ειναι εξειρετικο,με την πολιτικη των εκαστοτε πωλητων εχω θεμα φιλε μου,Αλλα και απο την αλλη οταν ενα κντ παει για αντικατασταση απο ενα αλλο νεο μοντελο,περιμενεις πτωση τιμης,οχι αυξηση.Αλλα επαναλαμβανω οτι σαν specs-αποδοση ειναι πολυ καλο.:)Εαν δεν σε ενοχλει η τωρινη τιμη του αγορασε το.

Και βεβαια με μολις λιγα $ παραπανω πας εδω......

http://www.minideal.net/thl-w200-smartphone-mtk6589t-1-5ghz-android-4-2-with-5-0inch-ips-screen.html

Edited by kostast1

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Καλη λυση αλλα πολυ ακριβοτερη προς το παρον ειναι το XIAOMI Ηongmi. Τωρα κανει περιπου 200$ αλλα σε κανα 4-5 μηνες θα παει στα 160-170$ πιστευω.

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=369820

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...