Jump to content

ZTE V967S


jogatore
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

το minideal με ειχε στειλει (δωρο) αυτού του τύπου

αν ειναι ιδιες, τοτε προτεινω αυτες.

το μονο που εκανα ηταν να την κοψω(αγαρμπα :p) στους αισθητηρες

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

το minideal με ειχε στειλει (δωρο) αυτού του τύπου

αν ειναι ιδιες, τοτε προτεινω αυτες.

το μονο που εκανα ηταν να την κοψω(αγαρμπα :p) στους αισθητηρες

 

 

ακομα εχω αυτη του minideal, οι γερμανικες γινονται χαλια; Ροταω γιατι δεν τις εχω δοκιμασει καμια και πρεπει να εχω κοντα στις 30 ζελατινες

Link to comment
Share on other sites

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=4948673#post4948673

 

πολύ λεπτές και δε κολλάν εύκολα

 

κανε μια προσπαθεια αν θελεις ομως

Link to comment
Share on other sites

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=4948673#post4948673

 

πολύ λεπτές και δε κολλάν εύκολα

 

κανε μια προσπαθεια αν θελεις ομως

 

Mol car holder πιο προτεινεις για αγορα?

Και εαν μπορειτε μερικα ατομα μπειτε στο σαιτ και πειτε μου τι να διορθωσω. (Το ανανεωσα σημερα, τι αλλο να βαλω?)

Edit: Δειτε την υπογραφη μου εαν θελει καποιος να μπει

2nd Edit:

 

Longmire με αφηνεις να βαλω το λινκ του αρχειου σου στο σαιτ γιατι εχει μερικες πληροφοριες που δεν της εχω βαλει

Edited by chourdis
Link to comment
Share on other sites

δεν εχω το απαραίτητο car, οπότε δε μπορω να προτείνω holder :lol:

 

αν μπορεις, βαλε οδηγιες στα ελληνικα για το gravity

επίσης και προτάσεις σε θήκες

Link to comment
Share on other sites

δεν εχω το απαραίτητο car, οπότε δε μπορω να προτείνω holder :lol:

 

αν μπορεις, βαλε οδηγιες στα ελληνικα για το gravity

επίσης και προτάσεις σε θήκες

 

για θηκη ειχα σκοπο να βαλω μολις δοκιμασω και την mofi το πηρα ενας φιλος μου με αυτη και το εχω σπιτι μου και τον περιμενω για να το ανοιξουμε

Link to comment
Share on other sites

Longmire με αφηνεις να βαλω το λινκ του αρχειου σου στο σαιτ γιατι εχει μερικες πληροφοριες που δεν της εχω βαλει

Το λινκ του pdf ειναι free να το ποσταρετε οπου θελετε!

 

Εχει και στα ελληνικα μαγαζια ζελατινες αλλα οχι φυσικα στο ακριβες καλουπι για το 967. Προστασια θελει μονο η οθονη που διαβαζουμε και τα σημεια με τα 3 πληκτρα κατω. Παρτε μια απλη ζελατινα και κοψτε την στις σωστες διαστασεις ωστε να καλυπτει αυτα που ανεφερα.

Link to comment
Share on other sites

 

αν μπορεις, βαλε οδηγιες στα ελληνικα για το gravity

#2186

 

Λοιπόν ένας οδηγός για να περάσετε το gravity box Είναι απλή αντιγραφή από xda , απλώς το φέρνω εδώ για όσους δυσκολεύονται πιθανώς με την γλώσσα. ΚΑΜΜΙΑ ΕΥΘΥΝΗ ΔΕΝ ΦΕΡΩ ΓΙΑ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΚΑΝΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΣΥΣΚΕΥΗ ΣΑΣ. Εγώ το έκανα πριν λίγο και όλα πήγαν καλά (Minideal 1.0.5)

 

 

1. Κάνετε ένα back up στο custom recovery (ότι και να πάει στραβά ,επανέρχεστε)

2. Κατεβάζετε το αρχείο από εδώ : http://dl.xposed.info/latest.apk( Xposed installer)

3. Κάνετε εγκατάσταση το .apk και ανοίγετε τον Xposed installer. Πάτε στο framework και πατάτε στο install/update.Κανετε reboot και είναι έτοιμο.

4. Αν δεν γίνει για κάποιο λόγο το reboot ,σημαίνει ότι δεν είναι συμβατό το πρόγραμμα με την ρομ που έχουμε ,οπότε κανουμε restore το back up που κρατήσαμε στο βήμα1 και ξεχναμε το gravity box.

5.Κατεβάζετε το αρχείο http://forum.xda-developer...1&d=1380040149 το μετονομάζετε σε GravityBox.apk και το κάνετε εγκατάσταση.Προσοχή το gravitybox app να εγκατασταθεί στην internal memory και οχι στο phone storage η στην εξ.μνημη. Το ορίτζιναλ λινκ ειναι αυτό εδω http://forum.xda-developer....php?t=2316070, για να κατεβάσετε το αρχείο , μιας και το παραπάνω λινκ που εδωσα θα ισχυει μεχρι να γίνει κάποια τροποποιηση στην έκδοση του gravity box.

6. Ανοίγουμε τον Xposed installer , πάμε Modules και ενεργοποιούμε το gravity box (τικ)

7. Κάνουμε reboot

8. Έτοιμοι να κάνουμε ολες τις ρυθμίσεις που θέλουμε.

 

Εντιτ: Επειδη λινκ γιοκ τα αρχεια τα παιρνουμε απο εδω

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2316070

Edited by xkaliak
Link to comment
Share on other sites

Στο http://helpx.adobe.com/flash-player/kb/archived-flash-player-versions.html ανεβαίνουν οι τελευταίες εκδόσεις του flash player.Πας εκεί που λέει Flash Player for Android 4.0 archives και κατεβάζεις την τελευταία .81 και μάλλον η .81 θα ειναι δυστυχώς η τελευταία έκδοση flash player για android
Link to comment
Share on other sites

ξερουμε αν μπορει το κινητο να δωσει ιντερνετ στο η/υ;δηλαδη να γινει χοτ σποτ αι με καλωδιο να δωσει ιντερνετ στο η/υ;
Xiaomi Mi8 Global 6/128 Xiaomi.eu Dev Rom
Link to comment
Share on other sites

εντάξει,δεν υπάρχει...κι είπα να ξαναπάρω χθες αντίγραφο όλου του κινητού και δεν το κανα ο μ......

Άφησα το κινητό χωρίς την μπαταρία 5 λεπτά και έκανε επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων :wacko:

Αντε πάλι τρίτη φορά να τα στήνω από την αρχή:X:X:X

Link to comment
Share on other sites

ξερουμε αν μπορει το κινητο να δωσει ιντερνετ στο η/υ;δηλαδη να γινει χοτ σποτ αι με καλωδιο να δωσει ιντερνετ στο η/υ;

μπορει να γινει hotspot

εντάξει,δεν υπάρχει...κι είπα να ξαναπάρω χθες αντίγραφο όλου του κινητού και δεν το κανα ο μ......

Άφησα το κινητό χωρίς την μπαταρία 5 λεπτά και έκανε επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων :wacko:

Αντε πάλι τρίτη φορά να τα στήνω από την αρχή:X:X:X

 

Για ποιο λόγο το άφησες 5 λεπτά χωρίς την μπαταρία μέσα;

 

ισχυει το παραπανω; το αφηνουμε χωρις μπαταρια και κανει επαναφορα;:confused:

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά δεν το γνώριζα αυτό.Αν δοκιμάσει και κάποιος άλλος το ίδιο,ας μας ενημερώσει αν ισχύει
Link to comment
Share on other sites

Παιδια αυτο με το 5λεπτο το καναμε πριν 10 χρονια στα κντ μας οχι στα σημερινα βρε σεις.:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Αρμόδιε εισαι πρώτος !

Ο φορτιστής του s7562 κανει για το zte ?

 

Ναι κάνει, ειναι το ίδιο :)

My moral in life is simple, you treat me good, and i'll definitely treat you better... and vise versa of course!!! :respect:

Pocophone F1 6/128 Gb

Link to comment
Share on other sites

αντε ωραία!

της νιλκιν πηρα(απο ebay) και εφαρμοζει πολυ καλα

 

δωσε ενα Link γιατι με τσατιζει και μενα η θηκη πλέον ( ναι αυτη με το S πίσω..):)

 

αυτη εννοείς ;

http://www.ebay.co.uk/itm/New-Silicone-Gel-Soft-Back-Case-LCD-Screen-Guard-For-ZTE-Grand-X-Quad-V987-/271239324501?pt=UK_MobilePhones_MobilePhonesCasesPouches&var=&hash=item3f271fa355

Pipo M9 (RileyROM 2.6.4) - ZTE V967S (1.0.5) - Xiaomi RedMi 1S (MIUI V7 5.8.27)-Xiaomi Redmi 2 (MIUI V7 5.8.27)-Xiaomi Redmi Note 2 (MIUI V7 6.4.28)
Link to comment
Share on other sites

-Πού είναι το πακέτο μου;

-Πού βλέπω το τρακινγκ μου;

-Γιατί αργεί;

-Πότε θα ρθει;

-Τι σημαίνει το Item in Cinta IPS;

.....

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=375436

 

Ο Σταύρος (gerstayros2) στο πιο πάνω λινκ έχει κάνει μια εξαιρετική δουλειά για θέματα που αφορούν την εξέλιξη της παραγγελίας μας και με πολλές επεξηγήσεις για το τι σημαίνει το κάθε τι που βλέπουμε στα sites που παρακολουθούμε τη παραγγελία μας βάζοντας το tracking number που έχουμε πάρει από τον πωλητή.

 

Επομένως μπορούμε να ανατρέχουμε στον Εξαιρετικό αυτό Οδηγό του Σταύρου αντι να γεμίζουμε τα threads με ερωτήσεις που έχουν σχέση με τη παραγγελία μας.

Είναι κουραστικό να παίρνεις ειδοποίηση ότι υπάρχει δημοσίευση στο θέμα που παρακολουθείς και να μπαίνεις και να βλέπεις μηνύματα του τύπου:

"μόλις παραγγειλα από to2c το δεύτερο για την γυναίκα μου.

δυσκολεύτηκε να διαλέξει χρώμα για την θήκη της.....

την άλλη βδομάδα θα παραγγείλω το τρίτο!!!"

Το παράδειγμα είναι τυχαίο και ήταν το πιο πρόσφατο ποστ. Υπάρχουν άπειρα τέτοια.

Πόσες φορές συμβαίνει να ψάχνουμε για κάποια πληροφορία και να μη μπορούμε να τη βρούμε ψάχνοντας σε δεκάδες (εκατοντάδες μάλλον-229) σελίδες. Ας προσπαθήσουμε όλοι να κάνουμε τη ζωή μας πιο εύκολη.

Φιλικά:)

 

πεστα αρχοντα

τοσο μεγαλα κακαλα απο το πρηξιμο δεν ειχα ποτε

ADAPT OVERCOME IMPROVISE
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και καλως σας βρηκα...Νεος στο φορουμ...Σημερα διαβαζοντας τοσο καιρο εδω μεσα παραγγειλα κι εγω το εν λογο κινητο...Πιστευω ειναι πολυ καλη αγορα με βαση αυτα που προσφερει και στην τιμη του...108 ευρω απο minideal...Απ οτι ειδα δεν εχει ακουστικα μεσα...Εχετε να μου προτεινετε καποια καλα?Ευχαριστω εκ των προτερων...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και καλως σας βρηκα...Νεος στο φορουμ...Σημερα διαβαζοντας τοσο καιρο εδω μεσα παραγγειλα κι εγω το εν λογο κινητο...Πιστευω ειναι πολυ καλη αγορα με βαση αυτα που προσφερει και στην τιμη του...108 ευρω απο minideal...Απ οτι ειδα δεν εχει ακουστικα μεσα...Εχετε να μου προτεινετε καποια καλα?Ευχαριστω εκ των προτερων...

 

Μέχρι τι τιμή!?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...