Jump to content

ZTE V967S


jogatore
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εξαρτάται τα κέφια των ελτα και των υπαλλήλων στο αεροδρόμιο φιλε.Υπολόγισε απο 12 εώς 20 ημέρες
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εξαρτάται τα κέφια των ελτα και των υπαλλήλων στο αεροδρόμιο φιλε.Υπολόγισε απο 12 εώς 20 ημέρες

 

ευχαριστω για την απαντηση,σκεφτομαι να το παρω απο το to2c.com/,να παρω την θηκη που δεινει ή να δωσω 5 $ για την MOFI

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω για την απαντηση,σκεφτομαι να το παρω απο το to2c.com/,να παρω την θηκη που δεινει ή να δωσω 5 $ για την MOFI

 

το μινιντιλ ειναι πιο αξιοπιστο σαιτ φιλε μου! +οτι εχουμε πληροφοριες για αυτο καθως ολοι περνουν απο εκει και κανεις δεν εχει παρει απο εκει που λες εσυ... οποτε θα προτιμουσα το μινιντιλ στην θεση σου... το μινιντιλ δινει θηκη με το εσ απο πισω που υπαρχει για πολλα κντ... αν εισιαι λιγουλακι ατσουμπαλος σου συστηνω την μοφι

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω για την απαντηση,σκεφτομαι να το παρω απο το to2c.com/,να παρω την θηκη που δεινει ή να δωσω 5 $ για την MOFI

 

ωραιες ειναι και οι δυο,κι αυτη που δινει δωρεαν,συν τα αλλα καλουδια.

Link to comment
Share on other sites

παιδες!

Απο που αγοραζετε την απολυτα καλυτερη τιμη την εχει το minideal

την καλυτερη προσφορα το Το2c.com

Κπαοιοι αναφερουν οτι to minideal τους εδωσε εχτρα δωρα εγω μιλησα σημερα και τιποτα :(

Για δωστε την γνωμη σας

ADAPT OVERCOME IMPROVISE
Link to comment
Share on other sites

παιδες!

Απο που αγοραζετε την απολυτα καλυτερη τιμη την εχει το minideal

την καλυτερη προσφορα το Το2c.com

Κπαοιοι αναφερουν οτι to minideal τους εδωσε εχτρα δωρα εγω μιλησα σημερα και τιποτα :(

Για δωστε την γνωμη σας

 

να τους πεις να σου δωσουν ενα power bank με 10 δολλαρια εμενα αυτο μου εδωσαν... πες οτι αν σου δωσουν θα προτεινεις το σαιτ τους σε παιδια στο myphone.gr (μας ξερουν :p)

Link to comment
Share on other sites

Βασικά με τους κινέζους ανεξαρτήτως μαγαζιού δεν μπορείς ποτέ να είσαι σίγουρος ότι αυτό που θα παραγγείλεις θα έρθει κιόλας ή ότι δεν θα ειναι προβληματικό.Υπάρχει το ρίσκο.Απλά οι περισσότεροι κάνουμε στην αρχή δειλά την κίνηση για αγορά από το χ,ψ κατάστημα και αν μας βγει καλό συνεχίζουμε να παίρνουμε από αυτό και ως ικανοποιημένοι πελάτες το προτείνουμε και σε άλλους.Και εγώ απο minideal αγόρασα το πρώτο μου κινέζικο,βγήκε οκ και γιαυτό ξαναπαραγγέλνω απο εκει.Πάντως τα επιπλέον δώρα που δίνει το to2c.com αξιζουν 3$ επιπλέον σε σχέση με την τιμή του minideal.
Link to comment
Share on other sites

Kαλορίζικο φίλε.Δεν ειναι να τρελαίνεσαι με τα παλιοελτα? :lol: Περιμένουμε αναλυτικές εντυπώσεις

Σχετικά με τη συσκευή και το χρόνο φόρτισης και αν μπορεί να ανοίγει απο τα πλήκτρα φωνής

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=45486343&postcount=25

 

Για την ενεργοποίηση με τα πλήκτρα φωνής δοκίμασα την συμβουλή του Σταύρου στο πόστ #613 και λειτούργησε. Το δικό μου ήρθε απο minideal με την 1.0.3 και στο σχετικό αρχείο (/system/usr/keylayout/mtk-kpd.kl) είχε δίπλα από τα volume keys το WAKE_DROPPED και δεν άνοιγε η οθόνη. Αλλάζοντας το WAKE_DROPPED σε WAKE η οθόνη ανοίγει (και χωρις να κάνω reboot).

Link to comment
Share on other sites

Φιλε αυτό λέει και στο xda στο ποστ.Δουλεύει με την 1.03 αλλά δε δουλεύει με την 1.04 και άνω
Link to comment
Share on other sites

Βασικά με τους κινέζους ανεξαρτήτως μαγαζιού δεν μπορείς ποτέ να είσαι σίγουρος ότι αυτό που θα παραγγείλεις θα έρθει κιόλας ή ότι δεν θα ειναι προβληματικό.Υπάρχει το ρίσκο.Απλά οι περισσότεροι κάνουμε στην αρχή δειλά την κίνηση για αγορά από το χ,ψ κατάστημα και αν μας βγει καλό συνεχίζουμε να παίρνουμε από αυτό και ως ικανοποιημένοι πελάτες το προτείνουμε και σε άλλους.Και εγώ απο minideal αγόρασα το πρώτο μου κινέζικο,βγήκε οκ και γιαυτό ξαναπαραγγέλνω απο εκει.Πάντως τα επιπλέον δώρα που δίνει το to2c.com αξιζουν 3$ επιπλέον σε σχέση με την τιμή του minideal.

@bbbb

κουμπαρε

μιλησα με την σοφια και ζητησα φωτογραφια απο τα δωρα

1)το σταντ ειναι η βεντουζα με το ξυλακι

2)ο φορτιστης ειναι απλος αυτο κινητου

3)το touch pen μικρο νομιζω (μπορει να κανω λαθος οτι μπαινει στο plug των ακουστικων)

4)ειναι ομως και δερματινη θηκη (που μπορει να γινει με 5 καλυτερη MOfi )

 

5)η σιλικονενια θηκη ειναι αυτη με το s

6)και το screen protector

 

δηλαδη το 1-4 κανουν 3 δολλαρια

αμα ειναι ετσι στειλε μου τα 2 φορες να σου δωσω 6 δολλαρια

 

Εγω θελω ποιο πολλα screen protector που ξερω χαλανε αμα ειναι απλα και θα ηθελα μια θηκη κομενη να φαινεται η ωρα

 

@giannis808

καλα θυμαμαι λοιπον

καποιος αλλος εγραψε και για μνημη?

 

ευχαριστω ,εμενα το μινιντεαλ δεν μου συμπεριφερθηκε καθολου καλα μου εστειλαν λαθος θηκη και τηλεφωνο με invalid imei

ADAPT OVERCOME IMPROVISE
Link to comment
Share on other sites

Η τελευταία σου πρόταση τα λέει όλα.Αν είχαν και σε μένα παρόμοια συμπεριφορά απλά δε θα ξαναέπαιρνα απο το συγκεκριμένο κατάστημα
Link to comment
Share on other sites

εγω θα το παραγγειλω απο το to2c διοτι το μινιντιλ μου εγραψε οτι δεν μπορουν να δωσουν οτι αυτο γιατι το κανουν ρουτ και λοιπες βλακειες,αυτα ειναι τσαμπα αλλα με ενοχλει αυτο το στυλ καταστημα κολωνακιου που εχουν αππκτησει διοτι το δικαιωμα το εχουν δωσει απο εδω.
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ παράγγειλα 2 τεμάχια από το to2c.com. Ανταπόκριση άμεση είχα στις οδηγίες για αποστολή ένα ένα, root κλπ κλπ, μπορώ να πω ευχαριστημένος είμαι ως τώρα, μη το ματιάζω...
Link to comment
Share on other sites

εγω θα το παραγγειλω απο το to2c διοτι το μινιντιλ μου εγραψε οτι δεν μπορουν να δωσουν οτι αυτο γιατι το κανουν ρουτ και λοιπες βλακειες,αυτα ειναι τσαμπα αλλα με ενοχλει αυτο το στυλ καταστημα κολωνακιου που εχουν αππκτησει διοτι το δικαιωμα το εχουν δωσει απο εδω.

Παντως εγω φιλε,οσα εχω παρει απο εκει,τα ζηταω παντα σφραγισμενα με την ταινια ασφαλειας τα κντ,οποτε δεν τα ανοιγουν καν αυτοι,ουτε root ουτε τπτ.Και μου δινουν παντα οτι ζηταω,βεβαια δεν γινομαι υπερβολικος.:)αλλα το κατι τις μου παντα το παιρνω.....χαχαχαχ!!Εχω παρει μεχρι τωρα 7 φορες απο αυτους,και ολες η συναλλαγες ηταν αψογες,και οταν χρειαστικε να στειλω ενα tablet πισω,μιας και ειχε θεμα,με καλυψαν και εκει,οποτε θα λεω τα καλυτερα.

Βεβαια ο καθενας κανει οτι θεωρει σωστο για αυτον και την τσεπη του!!

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Ετσι ακριβώς είναι.Σε 2-3 πράγματα φαίνεται το πόσο καλό ειναι το εκάστοτε μαγαζί.Το πόσο γρήγορα θα κάνουν ship απο την ημέρα της παραγγελίας-πληρωμής και να μη περνάει καμμια εβδομάδα,να έρθει ακριβώς αυτό που παρήγγειλες και χωρίς πρόβλημα με το που το βγάζεις απο το κουτί και αν κάποια στιγμή χρειαστείς service να μην κάνουν τους κινέζους ..:p Απο εκει και πέρα το να δυσανασχετούμε επειδή το χ μαγαζί έχει την τιμή 3$ παραπάνω και μας δίνει δώρα +-3$ που έτσι και αλλιώς θα παίρναμε απο ebay και να απαιτούμε τα ίδια απο το άλλο μαγαζί που δεν μας τα δίνει,ειναι "κάπως". To θέμα βασικά με αυτά τα "δώρα" ειναι ότι έρχονται πακέτο την ίδια στιγμή μαζί με το κινητό.Το μόνο που κερδιζεις ειναι ότι σε γλιτώνουν απο τον κόπο,να μπεις στο ebay ή aliexpress,να κάνεις search,ξεχωριστή παραγγελια για αυτά και νέα βόλτα στα ελτα (σε όσους απο εμας ο ταχυδρόμος δε τα φέρνει στη πορτα μας αλλά αφήνει χαρτάκι) κτλ.Και τέλος αυτό για το "δικαίωμα που τους δίνουμε" ειναι κάτι που δεν χαρίζεται αλλά κερδίζεται.Αν τώρα νομίζουν ότι μπορούν να κάνουν ότι θέλουν,θα έρθει γρήγορα και η πτώση στις πωλήσεις. Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

Κοιτάξτε και τα ψώνια μονοκούκι από ένα και μόνο μαγαζί, το κακομαθαίνει... Από το minideal 3 κινητά και μάλιστα δυο 967 έχω πάρει. Αλλά όπως είπε και ο bbbb μια η θήκη, μια το ένα το άλλο βαριέμαι την αναμονή στα ελτα. Οπότε είπα να δω κι αλλού τί προσφέρουν.
Link to comment
Share on other sites

Για δώστε τα φωτα σας , οι γνώστες .................

Αγορά συσκευής απο μινιντιλ μεσα Αυγούστου. ( ένα thl για φίλο)

ηρθε πριν 10 μέρες , όλα καλά .

Πέφτει χτες και σπάει το digitizer.

Μίλησα με Joyce , μου έδωσε διευθυνση ,να το στείλω πίσω ,να το φτιάξουν.

Ερώτηση :

Εγώ πως μπορώ να είμαι καλυμμένος για την ιστορία αυτή? Πως ξέρω ότι δεν θα το παραλάβουν και μετά κουκουρουκου....

Μπορώ να ανοίξω θέμα στο πειπαλ? (Χρονικά μπορώ ,είμαι στις 45 μέρες).

Το μινιντιλ δεν εχει κάνει κάτι , μέχρι στιγμής ,κάτι κακό αλλά εγώ θέλω να είμαι οκ για από εδώ και πέρα.

Για βοηθήστε.......

Link to comment
Share on other sites

Για δώστε τα φωτα σας , οι γνώστες .................

Αγορά συσκευής απο μινιντιλ μεσα Αυγούστου. ( ένα thl για φίλο)

ηρθε πριν 10 μέρες , όλα καλά .

Πέφτει χτες και σπάει το digitizer.

Μίλησα με Joyce , μου έδωσε διευθυνση ,να το στείλω πίσω ,να το φτιάξουν.

Ερώτηση :

Εγώ πως μπορώ να είμαι καλυμμένος για την ιστορία αυτή? Πως ξέρω ότι δεν θα το παραλάβουν και μετά κουκουρουκου....

Μπορώ να ανοίξω θέμα στο πειπαλ? (Χρονικά μπορώ ,είμαι στις 45 μέρες).

Το μινιντιλ δεν εχει κάνει κάτι , μέχρι στιγμής ,κάτι κακό αλλά εγώ θέλω να είμαι οκ για από εδώ και πέρα.

Για βοηθήστε.......

 

Θα σε καλυψει το paypal σε αυτη την περιπτωση?

Αν σου τποσχεθηκαν επισκευη γιατι να μην το κανουν,ξερουν οτι μετα θα χασουν ολους τους πελατες τους εδω.

Link to comment
Share on other sites

Το flash player γίνεται να το κατεβάσουμε?

Επίσης ποιον browser έχετε?

Edit: Δεν μου αρέσει η εφαρμογή stock της κάμερας, μπορείτε να προτείνετε κάποιο άλλο

Edited by chourdis
Link to comment
Share on other sites

http://helpx.adobe.com/flash-player/kb/archived-flash-player-versions.html --->android 4.0 version και λειτουργεί με stock browser,firefox,boat,dolphin και ισως και άλλους που δεν έχω δοκιμάσει προσωπικά
Link to comment
Share on other sites

Θα σε καλυψει το paypal σε αυτη την περιπτωση?

Αν σου τποσχεθηκαν επισκευη γιατι να μην το κανουν,ξερουν οτι μετα θα χασουν ολους τους πελατες τους εδω.

Αυτό ρωτάω και εγώ.

Η επισκευή θα γίνει και το κόστος θα το αναλάβω εγώ και αυτό είναι και το σωστό μιας και η βλάβη προκλήθηκε από πτώση.

Τι θα γίνει αν το στείλω πίσω και δεν επιστρέψει ποτέ? Όχι σκόπιμα από λάθος ,από κακό χειρισμό,οτιδήποτε.

Θα πρεπει να φύγει από εδώ , να πάει σε αυτούς στην κίνα , να το παραλάβουν ,να το στείλουν εργοστασιο ,να το παραλάβουν αυτοί , να μπει στην σειρά για φτιάξιμο,να επιστραφεί στο κατάστημα ,να το παραλάβουν και να το στείλουν σε μένα...........................δύσκολο είναι να κάτσει στραβή σε όλα αυτά χωρίς πειπαλ από πίσω?

Μέχρι να φτάσει Κίνα , θα έχει λήξει και το πειπαλ.

Αλλά και πάλι ,πως να ανοίξεις dispute χωρίς να έχουν κάνει τίποτα κακό μέχρι τώρα?

Link to comment
Share on other sites

Παντως εγω φιλε,οσα εχω παρει απο εκει,τα ζηταω παντα σφραγισμενα με την ταινια ασφαλειας τα κντ,οποτε δεν τα ανοιγουν καν αυτοι,ουτε root ουτε τπτ.
Αυτο μπορει να ακουγεται σωστο, αλλα αν επεφτες σε ελαττωματικο προιον απο το εργοστασιο τι θα εκανες; Το οτι τα ανοιγουν για να μας το κανουν ρουτ, εξασφαλιζει την ποιοτητα, γιατι οι υπαλληλοι θα το δουν το κινητο απο κοντα, θα το πιασουν, θα το ανοιξουν και θα κανουν τα υπολοιπα, βεβαιωνοντας οτι το συγκεκριμενο τεμαχιο δεν εχει προβλημα.
Link to comment
Share on other sites

Αυτό ρωτάω και εγώ.

Η επισκευή θα γίνει και το κόστος θα το αναλάβω εγώ και αυτό είναι και το σωστό μιας και η βλάβη προκλήθηκε από πτώση.

Τι θα γίνει αν το στείλω πίσω και δεν επιστρέψει ποτέ? Όχι σκόπιμα από λάθος ,από κακό χειρισμό,οτιδήποτε.

Θα πρεπει να φύγει από εδώ , να πάει σε αυτούς στην κίνα , να το παραλάβουν ,να το στείλουν εργοστασιο ,να το παραλάβουν αυτοί , να μπει στην σειρά για φτιάξιμο,να επιστραφεί στο κατάστημα ,να το παραλάβουν και να το στείλουν σε μένα...........................δύσκολο είναι να κάτσει στραβή σε όλα αυτά χωρίς πειπαλ από πίσω?

Μέχρι να φτάσει Κίνα , θα έχει λήξει και το πειπαλ.

Αλλά και πάλι ,πως να ανοίξεις dispute χωρίς να έχουν κάνει τίποτα κακό μέχρι τώρα?

 

Γιατι δεν επικοινωνεις με paypal να σε συμβουλεψουν?Μια κινηση dispute ισως δημιουργησει προβλημα με το μινιντιλ και να στο κρατησουν μανιατικο

Link to comment
Share on other sites

ωραια η διαμαχη για τα καταστηματα :lol:

θα μπορουσαν καποια παιδια που ενδιαφερονται να μαζευτουν ειτε σε αυτο το θεμα αν επιτρεπεται η σε καποιο αλλο σχετικο με αγορες κ να ζητησουν μια προσφορα που θα ισχυει ειδικα για τα παιδια του φορουμ.αυτο μπορει να το κανετε κ στα 2 σαιτ κ ετσι θα δουν κ στο ενα κ στο αλλο οτι δεν αγοραζουμε σαν τα προβατα

.αν ο αλλος κανει καλυτερη προσφορα κ εχει υποδειγματικη συμπεριφορα θα ανταμειφθει

Huawei x5

Zte carl

Huawei y210

Samsung e1182

Zte v967s

Link to comment
Share on other sites

Αυτο μπορει να ακουγεται σωστο, αλλα αν επεφτες σε ελαττωματικο προιον απο το εργοστασιο τι θα εκανες; Το οτι τα ανοιγουν για να μας το κανουν ρουτ, εξασφαλιζει την ποιοτητα, γιατι οι υπαλληλοι θα το δουν το κινητο απο κοντα, θα το πιασουν, θα το ανοιξουν και θα κανουν τα υπολοιπα, βεβαιωνοντας οτι το συγκεκριμενο τεμαχιο δεν εχει προβλημα.

Ναι οκ δεν διαφονω,και αυτο που λες εχει ουσια,αλλα εαν πεσω οπως λες στο ελλατωματικο,θα το επαναφερω στην εργοστασιακη κατασταση ευκολο ειναι οπως ξερεις και εσυ)και θα το στειλω πισω,εννοειται βεβαια οτι δεν θα το εχω bricαρη εγω,αλλα να εχει ενα προβλημα απο το εργοστασιο.Ενα αλλο που κανω εγω για ασφαλεια πιο πολυ,κατα το ανοιγμα του κουτιου,την 1η ενεργοπηοιση κτλ τραβαω συνεχομενα video......θα μου πεις υπερβολικος εισαι αλλα ετσι ειμαι καλλυμενος,οσο αυτο ειναι δυνατον βεβαια,

Η ουσια ειναι και παλι να μην πεσεις στραβο......απο εκει και περα μπαινεις σε διαδικασια.:)

 

@aekfc212

Καμια διαμαχη βρε,το καλυτερο ψαχνουμε για ολους μας εδω,δεν παιρνουμε ποσοστα απο κανενα,ποσο μαλιστα απο Κινεζο.....:lol:

Edited by kostast1

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...