Jump to content

Skype


Ragezer
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εχω ενα προβλημα που δεν μπορω να λυσω και μου καθιστα αδυνατο να παρακολουθησω μαθημα μεσω skype.

Ενω ο καθηγητης ανοιγει ενα βιντεο ή καποιο προγραμμα μεσω κοινη χρηση οθονης στο skype εγω καο ακουω και βλεπω μια χαρα...οταν ανοιγω εγω ομως το προγραμμα στα δικα μου λαπτοπ μονο βλεπει δεν ακουει τον ηχο απο το προγραμμα η απο καποιο βιντεο! Τα λαπτοπ εχουν το ενα windows 7 kai to allo windows 10....

Πριν κανω φορματ δουλευαν μια χαρα !

Link to comment
Share on other sites

Εχω ενα προβλημα που δεν μπορω να λυσω και μου καθιστα αδυνατο να παρακολουθησω μαθημα μεσω skype.

Ενω ο καθηγητης ανοιγει ενα βιντεο ή καποιο προγραμμα μεσω κοινη χρηση οθονης στο skype εγω καο ακουω και βλεπω μια χαρα...οταν ανοιγω εγω ομως το προγραμμα στα δικα μου λαπτοπ μονο βλεπει δεν ακουει τον ηχο απο το προγραμμα η απο καποιο βιντεο! Τα λαπτοπ εχουν το ενα windows 7 kai to allo windows 10....

Πριν κανω φορματ δουλευαν μια χαρα !

 

Χωρις να ειμαι σιγουρος μηπως χρειαζεται και οι 2 να εχετε την ιδια εκδοση Skype για να λειτουργησει η κοινη οθονη? Εφοσον δουλευαν ολα καλα πριν το φορματ σου μαλλον απο σενα ειναι το θεμα.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Δεν ξερει καποιος πως γινεται????

Κοίταξε τις ρυθμίσεις στο Skype και τις ρυθμίσεις στον υπολογιστή, ότι είναι σχετικό με τον ήχο.

Το Skype έχει και wizard για το σεταρισμα. Οι εκδόσεις δεν παίζουν ρόλο.

Η "κοινή" χρήση είναι εφικτή μόνο εφόσον υπάρχει κλήση μεταξύ σας.

 

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Μα για κληση μιλαμε,γινετε αλλιως η κοινη χρηση χωρις κληση?????

Και γραφω στο μηνυμα πως μιλαμε αρα με κληση,μου κανει share screen παλι με κληση αλλιως πως θα γινοταν???? Και μετα λεω πως κανω κοινη χρηση και εγω αλλα μονο βλεπει αλλα δεν ακουει,αρα για να βλεπει εχω κληση!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Στο Skype κατα λαθος ειχα δημιουργησει δυο λογαρισμους με το ιδιο mail και επειδη δεν μπορουσα να διαγραψω τον ενα απο τους δυο διεγραψα ολοκληρο το λογαρισμο που αναφερεται σε αυτο το mail.

 

Το προβλημα ειναι οτι παρολο που τελικα αυτο το mail εχει κλεισει και εχω λαβει και mail επιβεβαιωσης απο τη microsoft, οι δυο αυτοι λογαρισμοι που θα επρεπε να ειχαν κλεισει εμφανιζονται στην αναζητηση π.χ απο το λογαριασμο ενος αλλου χρηστη.

 

Ξερετε τι γινεται;

My History:

Ericsson 337-Ericsson 768-Nokia 5110-Ericsson 788-Nokia 8210-Nokia 8510-Nokia 6510-Sharp Gx20-Sharp SH703-Nokia 6288-Samsung i560-HTC Diamond-Nokia E51-HTC Hero-HTC Legend-Sony Xperia S-Sony Xperia Z1-HTC 10-Samsung Note 9-Samsung Galaxy S23 UTRA

Link to comment
Share on other sites

Στο Skype κατα λαθος ειχα δημιουργησει δυο λογαρισμους με το ιδιο mail και επειδη δεν μπορουσα να διαγραψω τον ενα απο τους δυο διεγραψα ολοκληρο το λογαρισμο που αναφερεται σε αυτο το mail.

 

Το προβλημα ειναι οτι παρολο που τελικα αυτο το mail εχει κλεισει και εχω λαβει και mail επιβεβαιωσης απο τη microsoft, οι δυο αυτοι λογαρισμοι που θα επρεπε να ειχαν κλεισει εμφανιζονται στην αναζητηση π.χ απο το λογαριασμο ενος αλλου χρηστη.

 

Ξερετε τι γινεται;

 

Δεν έχει σημασία αν έκλεισε το mail, απλά δεν θα μπορείς να κάνεις recover τον λογαριασμό αν τον χάσεις πχ.

Νίκος

Κάτοχος Samsung Galaxy S10+ (Android 10 Official).

- 001 με την όπισθεν

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...