Jump to content

Πως ακούω τη μουσική μου απο την SD Card;


Waldo_Vrs
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Συσκευή είναι το HTC Desire C

Μπορεί κάπιος να μου εξηγήσει βήμα βήμα πως θα ακούσω τη μουσική απο την SD κάρτα?. Έχω βάλει ένα κομμάτι μέσα αλλά όταν πατάω στο music δεν βρίσκει τίποτα. Προσπαθώ να βρω ένα τρόπο να δω πως βλέπεις ή κάνεις search ώστε να ξυπνήσει να δει την SD κάρτα αλλά τίποτα...την αναγνωρίζει πάντος στα settings μου δείχνει τα στοιχεία.

Είμαι καινούργιος στο android συνγώμη και τα νεύρα μου έχουν σπάσει ήδη....αν έχει καμιά διαδικασία τρελή το πουλάω άμεσως για να πάω να πάρω windows ξανά...:mad:

Link to comment
Share on other sites

Για πες μου κάπιον που να μπορώ να κατεβάσω για να δοκιμάσω σε παρακαλώ φίλε γιατί δεν έχω βγάλει άκρη.
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου...δεν βρήκε πάλι ούτε με το MixZing κατέβασα μετά και το n7player και κουτσά στραβά βρήκε τα 2 κομμάτια που είχα βάλει στην sd αλλά πολύ μπέρδεμα...το θέμα είναι πως λέει θέλει 2μιση ευρώ για το κατεβάσω όλο....αυτά γενικά μπορώ να τα αγοράσω μόνο μέσω πιστωτικής ή μπορεί να χρεωθεί ο λογαριασμός του κινητού μου?. Εν τέλη δηλαδή να αφαιρεθούν απο τη κάρτα...?:confused: Edited by Waldo_Vrs
Link to comment
Share on other sites

βάλε όλα τα τραγουδια σε ενα φακελο στην sd (αν θες και σε υποφακελους)

 

κανονικά θα πρεέπει να στα εμφανίζει χωρις πρόβληματάκια. ίσως δεν κάνεις κάτι σωστά;

 

 

για να αγοράσεις κατι από το Playstore θα πρέπει να έχεις χρεωστικη΄/πιστωτική κάρτα

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...