Jump to content

LG Optimus True HD LTE (P936) / Nitro HD


MickWellington
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μήπως ποιοτικές παρτίδες τελικά φέρνει μόνο το e-shop;;;

 

Είναι πολύ μυστήριο παιδιά όλο αυτό...:worry:

 

Υπάρχει άλλος που να έχει τέτοια προβλήματα και να το έχει αγοράσει καινούργιο από το e-shop;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 325
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εγώ το πήρα από το E-shop. Το αναβάθμισα σε 4.0.4 και δεν έχω κανένα πρόβλημα. Edited by dimudis
Link to comment
Share on other sites

εγω το πηρα απο ιντερνετ οχι eshop.το αναβαθμισα σε 4.0.4 εχει ανεβει λιγο η διαρκεια μπαταριας περιπου 40 ωρες με μετρια χρηση.το εχω περιπου 1 μηνα και δεν εχω ουτε μια επαννεκινηση.ειναι ισως θεμα τυχης...
Link to comment
Share on other sites

Άρα κάτι γίνεται με ορισμένες εισαγωγές της συσκευής από κάποια καταστήματα...ελπίζω να είμαστε οι περισσότεροι που είμαστε ευχαριστημένοι και όχι οι λιγότεροι. Είναι πραγματικά κρίμα να γράφονται κριτικές άσχημες και να δημιουργούνται λάθος εντυπώσεις στους υποψήφιους αγοραστές, εξαιτίας μιας ολόκληρης ελαττωματικής παρτίδας που διέρρευσε σε ένα ή δύο καταστήματα.

 

Βέβαια θα μου πείτε εγώ έτυχα ένα από τα φυσιολογικά κινητά και έχω το κεφάλι μου ήσυχο, τι να πουν και οι άτυχοι φίλοι που το πήραν στηριζόμενοι στις καλές κριτικές και πηγαίνοντας για μαλλί...βγήκαν κουρεμένοι!:confused:

 

Άστα να πάνε...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, κάποιες ερωτήσεις...γιατί βιάζεστε ορισμένοι να βάλετε Jelly Bean ενώ είστε ακόμη στην εγγύηση; Αν σας συμβεί κάτι στην συσκευή και δεν σας την επισκευάζουν λόγω rooting, τι θα κάνετε; Δεν είναι πιο λογικό να περιμένει κάποιος να λήξει η εγγύησή του και μετά να επιχειρήσει κάτι τέτοιο; Δεν σας ικανοποιεί το ICS 4.0.4 προς το παρόν; Και εγώ θα το ήθελα πάρα πολύ το JB 4.1 ή 4.2.2 αλλά μέχρι να λήξουν τα 2 έτη της εγγύησης δεν πειράζω το ICS με τίποτα! Παίζει άψογα και δεν έχω κανένα απολύτως πρόβλημα.

 

Η μόνη περίπτωση που θα επιχειρούσα το root με το JB εντός εγγύησης, θα ήταν αν είχα μια από τις συσκευές με τα προβλήματα του restart όπου αναφέρουν κάποιοι φίλοι και εφόσον δεν είχαν καταφέρει να την επισκευάσουν από εκεί που θα την είχα αγοράσει. Το λέω έτσι γιατί σιγά μην την επισκευάσει η LG Ελλάς που..."σνομπάρει" το κινητό μας. :mad:

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου το root βοηθαει πολυ την συσκευη και ειναι παντα αναστρεψιμο (κατα 99%).Αν χρειαστει επισκευη η συσκευη καποιου που εχει root επειδη πχ χαλασε το φλας η το μικροφωνο η οτιδηποτε ....τοτε πριν το στειλει για σερβις , του περναει την γνησια ρομ αρουταριστη και καθαριζει, αν τωρα του "πεθανει" το κινητο εντελως και δεν μπορεσει ο χρηστης να το επαναφερει , σιγα μην κατσε ο τεχνικος στο σερβις να φαει εργατοωρες για να δει αν επανερχεται και αν ειναι υπαιτιοτητας του αγοραστη....Αντικατασταση και τελος η ιστορια.

 

Αν δεν εχεις κανει ρουτ το κινητο χανεις αρκετα πραγματα.

 

Επειδη εισαι γειτονας θα μπορουσαμε να βρεθουμε να το δω απο κοντα ;

Link to comment
Share on other sites

να πω κ εγω την γνωμη μετα απο 3 περιπου μηνες συμβιωσης με το κινητο.

ειναι κριμα αρχικα 1 παρτιδα ελατωματικων κινητων να βγαζει κακο ονομα σε μια κατα τα αλλα πολυ καλη συσκευη. ειναι επισης μεγα ατοπημα της lg hellas που το σνομπαρει λες και δεν ειναι κινητο της εταιριας. σε αυτο δεν φταει το κινητο αλλα η πολιτικη της εταιριας που μονο δυσφημιση τους προσφερει.φαινεται πως γενικα η lg παγκοσμιως δεν "πιστευει" το κινητο αφου ουτε το εχει προωθησει απο οσο εχω δει,ουτε 4.2 εχει βγαλει.

παμε στα του κινητου τωρα

καταρχην πιστευω οτι ειναι το απολυτο vfm αν εξαιρεσεις τα κινεζικα.

ειμαι απο τους τυχερους που το κινητο δεν κανει restart μεχρι στιγμης ουτε οταν το πηρα ουτε και μετα την αναβαθμιση σε ics.

εδω και 3 μηνες το εχω σκισει και το μονο που εκανε ειναι ενα εντονο πιξελιασμα πριν 2 μερες αλλα ενω το ειχα στο φορτιστη ολη μερα ακουγοντας ραδιο και σερφαροντας παραλληλα επι ωρες.

το μονο αρνητικο ειναι η μπαταρια αλλα ποιο android κινητο με 4.7 οθονη 720p θα κρατησει την μπαταρια περισσοτερο σερφαροντας η παιζοντας παιχνιδια ? καποια συσκευη των 600 ευρω ? ευχαριστω αλλα δε θα παρω...

εγω προσωπικα ελυσα το θεμα της μπαταριας με μια δευτερη (9€) και εναν φορτιστη τοιχου (5€) απο το ebay. και μην πει κανεις οτι δεν μπορει να κουβαλαει δευτερη μπαταρια , εδω καποιοι κουβαλανε 2 και 3 κινητα , tablet και παει λεγοντας. αλλωστε η μπαταρια το 1/10 ενος πακετου τσιγαρα ειναι σε ογκο.

τελος παντων αυτα ειχα να πω και σορρυ για το κατεβατο

 

υγ εχω εναν δευτερο φορτιστη για την μπαταρια. ο πωλητης μου εστειλε εναν δευτερο λογω οτι ο πρωτος παει την μπαταρια μεχρι το 90% και οχι στο 100% και φορτιζει και σχετικα αργα. παρολα αυτα την δουλεια του εν μερει την κανει αν εξαιρεσει κανεις αυτα που ανεφερα πιο πανω. ετσι λεω να τον χαρισω. αν καποιος ενδιαφερεται ας μου πμ. αν ειναι πανω απο ενας θα κανω κληρωση.μοναδικη προυποθεση ειναι να ερθει να τον παραλαβει απο νεα σμυρνη η απο το μεγαρο μουσικης κοντα στη δουλεια μου. αν παλι το παρει καποιος απο επαρχια να αναλαβει τα εξοδα αποστολης ολα αυτα βεβαια κατοπιν συννενοησης

Edited by kritikos4
Alcatel OT Easy ,Siemens S25 ,Nokia 8210 ,Ericsson T39 ,Nokia 5210 ,Motorola RAZR V3 ,Motorola KRZR K1 ,Samsung U700 ,LG GC900 Viewty Smart ,LG KF750 ,LG Optimus GT540 ,LG Optimus True HD LTE P936 ,Inew V3 ,Xiaomi Hongmi ,Doogee DG350 ,Coolpad F1 ,ZTE V5 Red Bull ,Cubot X9 ,Xiaomi Redmi Note 2 ,Xiaomi Redmi Note 3 ,LeTV Le 1 (X600) ,Xiaomi Redmi Note 3 Global ,Xiaomi Redmi Note 4 Global ,LeEco LeMax 2 6/64, Xiaomi Pocofone F1 6/64
Link to comment
Share on other sites

Παρασκευή 22/3 ήρθε η dhl να παραλάβει το p936 μου και να το στείλει στην LG

Τρίτη 2/4 μου ήρθε πίσω..

 

Αναφορά Επισκευής

Σχόλια τεχνικού

Έγινε αναβάθμιση λογισμικού και έλεγχος στην συσκευασία για 3 μέρες όπου δεν βρέθηκε πρόβλημα

 

Τους στέλνω λοιπόν email

Καλησπέρα..

Σήμερα έλαβα την συσκευή μου ένα Smartphone LG Optimus True HD P936 μετά από Service.

Έγινε αναβάθμιση λογισμικού, όμως δεν μπορέσατε να βρείτε το πρόβλημα με τις επανεκκινήσεις το οποίο συνεχίζει να υφίσταται... με αποτέλεσμα να κατέχω μια μη αποδοτική συσκευή...

Έχετε πολιτική αντικατάστασης συσκευής ή την δυνατότητα για τον πελάτη να αγοράσει κάποιο άλλο μοντέλο πληρώνοντας την διαφορά αφού σας επιστρέψει την προβληματική συσκευή;

 

Και μου απαντάνε..

Αγαπητέ κύριε,

Προς απάντηση του αιτήματός σας, θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι το μοντέλο LGP936 με αριθμό ΙΜΕΙ: 3524820502569977, δεν έχει εισαχθεί από την ελληνική αντιπροσωπία.

Επίσης, θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι η LG Electronics δεν παρέχει διεθνή εγγύηση, εφόσον παράγει μια τεράστια ποικιλία προϊόντων και για κάθε χώρα είναι πιθανόν να υπάρχουν ιδιαιτερότητες (λογισμικό, χρωματισμοί, συμβατότητες με άλλα προϊόντα κ.α.), τις οποίες -αν κάποια άλλη θυγατρική δεν εισάγει το συγκεκριμένο μοντέλο, δεν μπορεί να τις υποστηρίξει.

Από την στιγμή που το μοντέλο που έχετε στην κατοχή σας εισάγεται και από την ελληνική αντιπροσωπεία, έγινε προσπάθεια να σας εξυπηρετήσουμε εντός εγγύησης και κατ' εξαίρεση.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να εξυπηρετηθείτε με διαφορετικό τρόπο, θα πρέπει να επικοινωνήσετε με το κατάστημα αγοράς.

Οι όροι που αποτελούν την εγγύηση μας διέπονται από το Ελληνικό Δίκαιο (Ν.2251/94) που εναρμονίζεται με την Κοινοτική Οδηγία 199/44/ΕΚ.

Για οποιαδήποτε άλλη πληροφορία ή διευκρίνηση επικοινωνήστε με την LGE στο 801 11 200 900 ή 210 48 00 564, Δευτέρα με Κυριακή. Επίσης μπορείτε να επισκεφθείτε το site μας http://www.lg.com/gr και να δείτε όλα μας τα προϊόντα.

Με εκτίμηση,

Τμήμα Εξυπηρέτησης Πελατών

LG Electronics

http://www.lghere4u.gr

http://www.bloglg.gr

 

Εν τω μεταξύ αφ' ότου το παρέλαβα μια φορά μου έκανε πιξελιασμα όπως αναφέρει και ο κριτικός4

και οι επανεκκινήσεις μετατράπηκαν σε απενεργοποιήσεις... Πρέπει να το προσέχω και να το ενεργοποιώ μόνος μου...

 

Μόλις φτάσω 150 μηνύματα θα βάλω αγγελία να το πουλήσω...

Resources based economy supporter

kutt.it/nomoney

History: Ericsson T10s,Nokia-3510i,Motorola-V525,SE-W700i,SE-W705, Huawei Ideos X5,LG p936, fairphone, Lenovo k3 note, Huawei P9 lite vns-l21, oneplus5t Τρέχουσα συσκευή: oneplus6t

Link to comment
Share on other sites

Με άλλα λόγια σε ξεπετάξαν και αποποιούνται τα πάντα. Επρεπε δηλαδή να είχες σκάσει 600 ευρώ να το πάρεις από τον απατεώνα Γερμανό (που το πουλάει τόσο και ψάχνει για...λαλάκες), ο οποίος ισχυρίζεται ότι το εισάγει μέσω αυτών, της επίσημης αντιπροσωπείας για να στο φτιάξουν! Αρκέστηκαν στο να σου κάνουν μια αναβάθμιση (που ήξερες και εσύ εννοείται να την κάνεις) και έκλεισε εκεί το θέμα. Είμαι σίγουρος ότι είδαν το πρόβλημα με τις επανεκκινήσεις και είπαν : "Τι ΙΜΕΙ έχει; Ξενόφερτο;; Στείλτο όπως είναι πίσω, δεν το εισάγουμε εμείς, δεν το επισκευάζουμε!"

 

Ωραία πολιτική LG Ελλάς, μπράβο...νομίζω πως ήταν η τελευταία φορά που πήρα κινητό LG ή οποιαδήποτε άλλη συσκευή (TV, monitor, κλπ.) και ας έχω μια από τις καλές και εντελώς απροβλημάτιστες συσκευές P936. Οι άνθρωποι που τα σκέφτηκαν αυτά θέλουν ξύλο και κλωτσιές..που να βρεις το δίκιο σου φίλε μου, σε συμπονώ πραγματικά! Είναι μεγάλο κρίμα...στο κατάστημα που το πήρες τι σου είπαν, αλήθεια; Σε στείλανε στην LG απευθείας;;

Αν ναι, έχω περιέργεια να δω τώρα τι θα σου πουν...

 

Πάντως, αν δεν βρεις άκρη..εγώ στην θέση σου θα το κινούσα με ΝΟΜΙΚΑ μέσα το θέμα...ελπίζω να σε βοηθήσει το κατάστημα που το πήρες τουλάχιστον και να μη σε αδειάσουν ΚΑΙ αυτοί...:(

Link to comment
Share on other sites

Επικοινωνησε με γεν.γραμμ.καταναλωτη,βρες το τηλ. Στο google.Οτι δικαιουσε θα το μαθεις εκει.θα αναλαβουν αυτοι να δωσουν λυση,εφοσον η lg παρανομεί.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα. παρηγγειλα και εγω το κινητο απο το Easy Buy World. Ρωτησα και για το προβλημα με τ επανεκκινησεις και μου ειπαν πως για οσες συσκευες εχουν πουλησει, δεν εχει γινει αναφορα σε καποιο προβλημα. μου ειπαν ακομα πως η συσκευη εχει κανονικα την εγγυηση της απο την procordia
Link to comment
Share on other sites

Εγώ δοκιμαστικά μετά τα προβλήματα επανεκκινήσεων που βίωσα και έχοντας διαβάσει κάποιες αναφορές που έγραφαν ότι φταίνε τα ρεύματα που προκαλούν επανεκκινήσεις αποφάσισα να δοκιμάσω να χρησιμοποιήσω μια νέα μπαταρία (από ebay) και μάλιστα διαφορετικού τύπου (όχι σαν της μαμάς). Στο κάτω κάτω είναι μικρό το κόστος (~12€). Αφού την παρέλαβα την δοκιμάζω τώρα μια εβδομάδα και μπορώ να πω ότι έχει διαφορετική συμπεριφορά το κινητό. Μέσα σε 8 μέρες μου έκανε μόνο μια επανεκκίνηση (με την παλιά είχα τουλάχιστον μία κάθε 3-4 ημέρες) και ενδεχομένως να μην οφειλόταν στον ίδιο λόγο με τις προηγούμενες. Επομένως η συμπεριφορά του κινητού είναι πολύ καλύτερη και μπορώ να πω ότι έχω κάνει σχετικά έντονη χρήση.

Μπορεί να είναι νωρίς ακόμα αλλά συστήνω ανεπιφύλακτα σε όσους μαστίζονται από το ίδιο πρόβλημα επανεκκινήσεων να δοκιμάσουν με μια διαφορετική μπαταρία. Όποιος δοκιμάσει ας κάνει post εδώ με τις εντυπώσεις του.

Εγώ συνεχίζω να παρακολουθώ την λειτουργία της συσκευής με την νέα μπαταρία και θα ενημερώσω αργότερα.

Link to comment
Share on other sites

Χαιρεται και απο μενα παιδια,ειχα κανει ποστ και ποιο παλια οτι το πηρα το κινητο.Μεχρι στιγμης κυριολεκτικα δεν εχω κανενα απολυτως προβλημα οσο αφορα τις επαννεκινησεις δεν μου εχει κανει τιποτα και το δουλευω αρκετα μπορω να πω,εγω το πηρα απο το central shop μεσω skroutz και μιλησα με τον ιδιοκτητη για να του πω για το θεμα με τις επαννεκινησεις πριν το αγορασω και μου ειπε 1ον οτι υπαρχει νομοθεσια οσον αφορα την παραεισαγωγη και οτι νομικα παντα μιλαμε η lg ειναι ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΗ να το παραλαβει και να το φτιαξει και 2ον μου ειπε οτι ο εισαγωγεας που φερνει κινητα (και οχι μονο)και προμηθευει σχεδον ολα τα καταστηματα του skroutz δινει ο ιδιος μια εγγυηση της συσκευης προς το καταστημα εκτος εγγυησης εταιριας και μου εξηγησε πχ οτι αν μου κανει επαννακινησεις και δεν μου το δεχτει η lg το στελνω στο καταστημα με δικα μου εξοδα και αυτος το στελνει στο service που εχει αυτος ο εισαγωγεας στην ελλαδα(στην αθηνα)και μου το φτιαχνει δωρεαν καθως σε αυτην την περιπτωση υπολογιζεται η εγγυηση του εισαγωγεα προς το καταστημα για την συγκεκριμενη συσκευη,και σε περιπτωση που το προβλημα δεν υφισταται δυνατο για επισκευη οσο αφορα λειτουργικες παντα ζημιες μου το αντικαταστουν,δλδ ο εισαγωγεας κραταει το χαλασμενο και δινει στο μαγαζι ενα καινουριο και μου το στελνει...εγω απο την πλευρα μου αυτα εχω να σας πω για να σας βοηθησω.να κανω και μια αξιολογηση του κινητου οσο αφορα την μπαταρια,πραγματικα δεν ξερω για τις δικες σας συσκευες το δικο μου με μια κανονικη προς εντονη χρηση η μπαταρια κραταει 2 μερες και μετα φτανει στο 5% και το βαζω για φορτιση,απλως εχω κλεισει το 4g και εχω κατεβασει την φωτεινοτητα,λογισμικο εχει της μανας του δεν πειραξα τιποτα.
Poco x3
Link to comment
Share on other sites

Φίλε Γιώργο ευχαριστούμε για τις πληροφορίες που μας έδωσες. Έτσι είναι, όπως και εσύ έχω και εγώ μια συσκευή P936 που λειτουργεί ΑΨΟΓΑ, τέλεια! Είναι πολύ, μα πολύ κρίμα να αμαυρώνουν την φήμη του κινητού κάποιες περιπτώσεις που τυχαίνει να είναι ελαττωματικό, να μην βρίσκουν ανταπόκριση οι άνθρωποι για επισκευή/αντικατάσταση και να αναγκάζονται να γράφουν αρνητικές κριτικές για μια τόσο καλή συσκευή.

 

Ελπίζω κάποιος από τους δυσαρεστημένους πραγματικά, να κυνηγήσει την LG ελλάς δικαστικά για την απαράδεκτη συμπεριφορά με την συσκευή αυτή.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, για όσους θέλουν υπάρχει και η παρακάτω μπαταρία που μπορούμε να βάλουμε στο P936...η οποία είναι στα 2850 mAh!!!!!! ;):D

 

Δίνει μάλιστα και ειδικό νέο κάλυμμα επειδή είναι πιο χονδρή και το original δεν ταιριάζει αν μπει αυτή.

 

Ρίξτε μια ματιά...έχω ψωνίσει στο παρελθόν από αυτό το μαγαζί και ήταν άψογοι!

 

http://www.batteryupgrade.gr/shopBrowser_search.php?tracker=adwords_gr_modelnummers_2250lt&adkeyword=BL-49KH&langId=10&gclid=CJT6o7mhwrYCFYdd3godghoA2A#/assortmentProductId/46382600/shopGroupId

 

Μήπως έτσι λύνονται όλα τα θέματα σε αυτούς που το λιώνουν στην χρήση το κινητό;;

 

Προσωπικά έχω την φωτεινότητα στο 20% και είδα τεράστια διαφορά στην διάρκεια της original μπαταρίας...η οθόνη δείχνει και στο 20% άψογα!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, για όσους θέλουν υπάρχει και η παρακάτω μπαταρία που μπορούμε να βάλουμε στο P936...η οποία είναι στα 2850 mAh!!!!!! ;):D

 

Δίνει μάλιστα και ειδικό νέο κάλυμμα επειδή είναι πιο χονδρή και το original δεν ταιριάζει αν μπει αυτή.

...

 

Αρκέι να έχετε χοντρή θήκη για να χωράει :)

Link to comment
Share on other sites

Παίδες εγώ το έστειλα την Δευτέρα 8/4 στο κατάστημα που με το πούλησε...

Με κάλεσαν στο τηλέφωνο πως και αυτοί δεν βρήκαν το πρόβλημα... τους είπα να το "ζορίσουν" λίγο να εγκαταστήσουν εφαρμογές... κλπ Θα το προσπαθήσουν και αυτοί και στην τελική μπορεί να το ξανά-στείλουν στην ελ.τζι

Θα το βρούμε το δίκιο μας αλλά το θέμα είναι ότι πλερώσαμε τηλέφωνο και τηλέφωνο δεν έχουμε... 12 μέρες στην ελ.τζι αυτός με είπε 3 βδομάδες σίγουρα.. μεγάλη ταλαιπωρία που αν το ήξερα από πριν θα διάλεγα άλλη συσκευή... Και το τοπικ αυτό ξεκίνησε αφού την αγόρασα την συσκευή... :(

αναμένουμε...

Resources based economy supporter

kutt.it/nomoney

History: Ericsson T10s,Nokia-3510i,Motorola-V525,SE-W700i,SE-W705, Huawei Ideos X5,LG p936, fairphone, Lenovo k3 note, Huawei P9 lite vns-l21, oneplus5t Τρέχουσα συσκευή: oneplus6t

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα . επανερχομαι μετα απο καιρο και αναφερω διαπιστωσεις σχετικα με το προβλημα που εχουμε εμεις οι ατυχοι που εχουμε προβληματικο τηλεφωνο . Υπαρχουν λοιπον μερες με νορμαλ χρηση ( τηλεφωνο μουσικη ) και δουλευει κανονικα .Χτες συγκεκριμενα προσπαθησα να κατεβασω ενα βιντεο απο internet και σε διαστημα 15 λεπτων εκανε τουλαχιστον 6 επανεκκινησεις . Μπαταρια φορτισμενη και σημα τελειο . Παρατηρησα λοιπον οτι υπαρχει αυξηση θερμοκρασιας στο τηλεφωνο και αυτη μαλλον ειναι η αιτια των επανεκκινησεων σε μενα τουλαχιστον .Παρατηρησα επισης οτι μετα απο 30 λεπτη (και περισσοτερη ωρα ) ομιλια με ακουστικα μολις τελειωνε η κληση το τηλεφωνο εσβηνε και χρειαστηκε να βγαλω και μπαταρια . Αυτο εχει συμβει 3 - 4 φορες στους 2 μηνες που το εχω . Ερωτηση για αυτους που ξερουν : αν μπορεσουμε να κατεβασουμε λιγο τη ισχυ του επεξεργαστη λογικα θα χασουμε ταχυτητα αλλα θα μειωσουμε και θερμοκρασια και ισως επιτελους δουλεψει λιγο σωστα . Επισης περιμενω μπαταρια μεγαλη και θα σας πω αποτελεσματα ποσο καλυτερα θα δουλεψει και αν διορθωσει κατι . Καλο κουραγιο σε ολους εμας με τα προβληματικα τηλεφωνα .Καλημερα .
Link to comment
Share on other sites

Έβαλα 4.2.2 Cyanogenmod στο κινητό αλλά η μπαταρία σε μισή μέρα είναι off...

 

 

Ωραίος! Για γράψε εντυπώσεις, λεπτομέρειες κλπ. Πως πάει από ταχύτητα, γραφικά και γενικά αν κομπιάζει πουθενά...η μπαταρία είναι το λιγότερο που θα ήθελα να ξέρω για την έκδοση 4.2.2 JB...:D Εμένα με βλέπω να παίρνω και την μεγάλη μπαταρία των 2850mAh και να τελειώνουμε με το θέμα! Γιατί όχι;

 

Όποτε βρεις λίγο χρόνο, σε ευχαριστώ! Έχω τεράστια περιέργεια να δω πως συμπεριφέρεται το Jelly Bean στο κινητό μας.:cool:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...