Jump to content

Κύπρος


trapped
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

H Kypros einai elliniki...

 

http://www.haywired.com/tntrulez/greece-cyprus.jpg

:whistle:

Το μέλος έχει τη δυνατότητα προσθήκης εικόνας στην υπογραφή του με την χρήση του κώδικα «img», αρκεί αυτή να μην υπερβαίνει σε διαστάσεις τα 420x150 pixels και το μέγεθός της να μην υπερβαίνει τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 73
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σίγουρα!.. Αλλα παιδια άκουσα κάτι που με στεναχώρησε αφάνταστα.. το άκουσα απο στόμα Ελλαδίτη.. λέει:

 

την νύχτα του τελικου του Εuro:

 

"2 ευχές κάνω απόψε: Να πάρει η ελλάδα το κύπελλο, και να σφαχτούν ολοι οι Κύπριοι να γινει η Κύπρος Τουρκία.."

 

:( Αυτό δεν με χαροποίησε.. και βλέπω αρκετά συχνά Ελλαδίτες που δεν πάνε τους Κύπριους και το αντίθετο..

 

Φτάνει που η πλειοψηφεία δεν έχει πρόβλημα και αυτό είναι οκέι.. Νομίζω το καταλάβατε και απο τις εικόνες στη πλατεία ελευθερίας μετα τη νίκη της εθνικής ;)

It's what you do to me..
Link to comment
Share on other sites

Panigirizame oso kai oi elladites...
Το μέλος έχει τη δυνατότητα προσθήκης εικόνας στην υπογραφή του με την χρήση του κώδικα «img», αρκεί αυτή να μην υπερβαίνει σε διαστάσεις τα 420x150 pixels και το μέγεθός της να μην υπερβαίνει τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος `trapped (11 Ιούλ. 2004 , 19:41)

 

"2 ευχές κάνω απόψε: Να πάρει η ελλάδα το κύπελλο, και να σφαχτούν ολοι οι Κύπριοι να γινει η Κύπρος Τουρκία.."

 

Είπε τέτοιο πράγμα? Το άκουσες εσύ ο ίδιος? Δεν αμφιβάλω, αλλά.... :mad:

 

 

:( Αυτό δεν με χαροποίησε.. και βλέπω αρκετά συχνά Ελλαδίτες που δεν πάνε τους Κύπριους και το αντίθετο..

 

ΟΚ και γω βλέπω συχνά Νότιους να μην πάνε τους Βόρειους κι αντίστροφα. Δυτικούς να μην πάνε Ανατολικούς (sic) κι αντίστροφα! ΒορειοΔυτικούς να μην πάνε ΝοτιοΑνατολικούς κοκ κοκ κοκ κοκ κοκ.

 

Παιδιά, ξεκολείστε. Ας συζητήσουμε κάτι ποιο ευχάριστο. Μη γινόμαστε κάφροι. :)

Don't criticize... what you can't understand...!
Link to comment
Share on other sites

Paidia ego prosopika den exo provlima me tous ellines alla den simfono me to "H KIPROS EINAI ELLINIKI" gIATI

H KIPROS ANHKEI STO LAO THS

Episeis giati otan pezoume me ellinikes omades (PERISTERI-AEL) Mas apokalousan TOURKOUS ?????????????????????

Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια το άκουσα κιαυτό.. μας λένε τουρκόσπορους και τέτοια.. για ονομα του θεού.. ίσα ίσα εμείς τους νιώθουμε αδέλφια μας.. τέλοςπαντων

 

κανενας απο σας που θαρθει διακοπές Κύπρο ? =]

It's what you do to me..
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος vale (11 Ιούλ. 2004 , 19:52)

 

Paidia ego prosopika den exo provlima me tous ellines alla den simfono me to "H KIPROS EINAI ELLINIKI" gIATI

H KIPROS ANHKEI STO LAO THS

 

E μη το πας και συ αλλού.

 

Μια ερώτηση μόνο. ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΣΗΜΑΝΕΙ ΕΛΛΗΝΙΣΜΟΣ? :blink:

Don't criticize... what you can't understand...!
Link to comment
Share on other sites

Den fenete na 3ereis...
Το μέλος έχει τη δυνατότητα προσθήκης εικόνας στην υπογραφή του με την χρήση του κώδικα «img», αρκεί αυτή να μην υπερβαίνει σε διαστάσεις τα 420x150 pixels και το μέγεθός της να μην υπερβαίνει τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το θρέντ δεν είναι για διαμάχη.. εξάλλου ο καθένας έχει τα πιστεύω του.. και καλά κάνει να μην δημιουργά μπελάδες με τους άλλους ;)
It's what you do to me..
Link to comment
Share on other sites

paidia einai ena wraio thred mh to pame se louketo.

kai oi notioi lene tous boreious boulgarous,e kai ti egine einai boulgaroi?de pistevw.

as suzhthsoume genika gia thn kypro.

emena oti kai na leei o kathe enas gia tous kiprious de tha mou allaksei th gnwmh pou exw(thn kalh).

ton iatrodikasth ton paniko re paidia apo thn kypro ton deixnei katholou h tv?htan symfoithths mou.(off topic)

Link to comment
Share on other sites

ma ti enna peis omws sta kypriaka :p egw ema8a ta apo to irc osa kserw xexe,Eipame exei @@res kai ellada kai kypro enexreiazete na to kamnoume 8ema.Ok pedia en ta milw kala mhn me baresete ;)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

Don't criticize... what you can't understand...!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος arfi-gorgona (11 Ιούλ. 2004 , 22:20)

 

ma ti enna peis omws sta kypriaka :p egw ema8a ta apo to irc osa kserw xexe,Eipame exei @@res kai ellada kai kypro enexreiazete na to kamnoume 8ema.Ok pedia en ta milw kala mhn me baresete ;)

 

 

 

Μια χαρα τα πας φίλε μου! ;) btw το nick σου στη Κυπριακή διάλεκτο σημαίνει, Αδερφή γοργόνα :alien: :lol:

 

 

Οσο για τον ιατροδικαστή που αναφερε κάποιος.. είναι ένας παχουλός; αν ναι, τον δείχνει και συχνα μάλιστα :cry:

 

"τζιαν είσαι τζιαν δεν είσαι του δημαρχου παιδίν, τα ριάλλια ριάλλια τζαι πουντα ο πεζεβέγκης που τα 'χει στη πούγκα" :lol: :cool:

It's what you do to me..
Link to comment
Share on other sites

:lol: to kserw ti shmenei,alla m arese opws akougotan oly asteio kai telika to io8ethsa kai twra pia den mporw na to apoxwristo :p
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Agent M ( 9 Ιούλ. 2004 , 21:30)

Θα ήθελα να προσθέσω πως τόσα χρόνια (για πριν το '74) οι Ελληνο-Κύπριοι και Τουρκο-Κύπριοι ζούσαν ειρηνικά χωρίς κανένα πρόβλημα...

Καλά μην παίρνεις και όρκο... κάναμε και εμείς κάτι μ******ς... :(

 

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος `trapped (11 Ιούλ. 2004 , 19:41)

Σίγουρα!.. Αλλα παιδια άκουσα κάτι που με στεναχώρησε αφάνταστα.. το άκουσα απο στόμα Ελλαδίτη.. λέει:

 

την νύχτα του τελικου του Εuro:

 

"2 ευχές κάνω απόψε: Να πάρει η ελλάδα το κύπελλο, και να σφαχτούν ολοι οι Κύπριοι να γινει η Κύπρος Τουρκία.."

 

...

Πες σε αυτόν τον "Ελλαδίτη" ότι έχουμε τον ίδιο εθνικό ύμνο... :mad:

 

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος `trapped (11 Ιούλ. 2004 , 23:29)

"τζιαν είσαι τζιαν δεν είσαι του δημαρχου παιδίν, εγιώ ενα σε φιλίσω τζαι ας κάμω φυλακή, τα ριάλλια ριάλλια τζαι πουντα ο πεζεβέγκης που τα 'χει στη πούγκα" :lol: :cool:

;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος l3ft3r1s (12 Ιούλ. 2004 , 01:56)

 

Καλά μην παίρνεις και όρκο... κάναμε και εμείς κάτι μ******ς... :(

 

Σίγουρα! Και οι δυο πλευρές φταίνε φίλε μου! :(

 

υ.γ: Προσοχή φίλοι μου Έλληνες... Ποτέ μην πείτε σε κάποιον φίλο Κύπριο για "βίλες"... :lol:

Βίλα και σίστος είναι...(όποιος θέλει να μάθει pm :lol: )

Always have the feeling that something's missing or left behind...[/b]

Link to comment
Share on other sites

Ή εδώ υπάρχουν πολλοί υποκριτές,ή όντως πέσαμε σε πολύ καλούς Κυπρίους!Μην ακούω αηδίες και θα ξεράσω!Οι φίλοι μας οι Ελλαδίτες και λοιπά και λοιπά.Εγώ τους έχω φίλους γιατί έχω πολλούς συγγενείς εκεί και η μητέρα μου,ο πατέρας μου σπούδασαν εκεί και ο αδελφός μου γεννήθηκε εκεί(τώρα επέστρεψε στη μητέρα πατρίδα για σπουδές αλλά άσχετο..).Και η αδελφή μου εκεί..Ε εμένα έκαναν το λάθος και με γέννησαν εδώ :p

Αnyway για να μπω στο θέμα από τους Κύπριους (μην ξεχνάτε,είμαι και εγώ Κύπριος)τα μόνα που άκουγα(ειδικά την περίοδο του δημοψηφίσματος)ήταν οι ππουστοκαλάμαροι που θα μας πουν τι θα κάμουμε με το κυπριακό και δεν ξέρουν τι παιρνούμε...τέτοια πράματα(ελπίζω να μην έχετε κύπριο moderator :p ) Λες και αυτοί δε πέρασαν τα ίδια με την Κωνσταντινούπολη πριν τόσα χρόνια.Αλλά αν θέλετε το σχολιάζετε,εγώ απλά είπα την άποψη μου!Προσωπικά τα μόνα που λέω εγώ,ειδικά στο αυτοκίνητο είναι ππουσ**κυπραίοι γαμ**ο που χάθηκαν οι καλαμαράες με την κορυφαία τους οδήγηση που πας τα φώτα παιζουν τες πουρούες πριν να ανάψει το πράσινο και δαμε φεύκουν μετά που μισή ώρα... No offence!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος JustMe! (12 Ιούλ. 2004 , 11:15)

 

Ή εδώ υπάρχουν πολλοί υποκριτές,ή όντως πέσαμε σε πολύ καλούς Κυπρίους!Μην ακούω αηδίες και θα ξεράσω!Οι φίλοι μας οι Ελλαδίτες και λοιπά και λοιπά.Εγώ τους έχω φίλους γιατί έχω πολλούς συγγενείς εκεί και η μητέρα μου,ο πατέρας μου σπούδασαν εκεί και ο αδελφός μου γεννήθηκε εκεί(τώρα επέστρεψε στη μητέρα πατρίδα για σπουδές αλλά άσχετο..).Και η αδελφή μου εκεί..Ε εμένα έκαναν το λάθος και με γέννησαν εδώ :p

Αnyway για να μπω στο θέμα από τους Κύπριους (μην ξεχνάτε,είμαι και εγώ Κύπριος)τα μόνα που άκουγα(ειδικά την περίοδο του δημοψηφίσματος)ήταν οι ππουστοκαλάμαροι που θα μας πουν τι θα κάμουμε με το κυπριακό και δεν ξέρουν τι παιρνούμε...τέτοια πράματα(ελπίζω να μην έχετε κύπριο moderator :p ) Λες και αυτοί δε πέρασαν τα ίδια με την Κωνσταντινούπολη πριν τόσα χρόνια.Αλλά αν θέλετε το σχολιάζετε,εγώ απλά είπα την άποψη μου!Προσωπικά τα μόνα που λέω εγώ,ειδικά στο αυτοκίνητο είναι ππουσ**κυπραίοι γαμ**ο που χάθηκαν οι καλαμαράες με την κορυφαία τους οδήγηση που πας τα φώτα παιζουν τες πουρούες πριν να ανάψει το πράσινο και δαμε φεύκουν μετά που μισή ώρα... No offence!

 

 

Σε ποια άποψη τώρα απάντησες :confused:

 

ΥΓ : Μην μεγαλοποιείς τα πράγματα

Ubuntu Linux

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...