Jump to content

[Εφαρμογή] Μαντινάδες & Μαντινάδες free


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εδώ θα σας παρουσιάσω ένα ζευγαράκι εφαρμογών που ανέβασα στο google play τον Νοέμβριο και έχουν τύχει μέχρι στιγμής μεγάλης αποδοχής και πολλών ....downloads..

 

Η εφαρμογή παρουσιάζει στο κινητό σας εκατοντάδες Κρητικές μαντινάδες. Οι περισσότερες από αυτές είναι μαντινάδες των χρηστών που μου έχουν στείλει μέσα από την εφαρμογή. Η εφαρμογή ανανενώνεται συνεχώς με νέες (των χρηστών) μαντινάδες..

 

Βασικά πρόκειται για μία εφαρμογή σε 2 διαφορετικές εκδόσεις. Μία είναι free και η άλλη είναι paid.

Η paid εφαρμογή περιέχει περισσότερες μαντινάδες και διαθέτει τη δυνατότητα αποστολής των μαντινάδων με SMS ή e-mail.

 

Α. Εφαρμογή "Μαντινάδες free"

Uvd1H7PSv-L2oe1upJT0ncF6AMpZC5DihgNDmtv_QZmbP6KI3oFMzRgRkzGsHhHh2g=w124

Κόστος: Δωρεάν

Google play link: https://play.google.com/store/apps/details?id=development.nk.mantinadesfree

 

Β. Εφαρμογή "Μαντινάδες"

1ISrMz0q9zeTh2znCdc23QyX1y6AkaipNE5PfYy-CjRnxqB56LHPrpJSZYKEw0tFz7Dj=w124

Κόστος: 0,99 ευρώ

Google play link: https://play.google.com/store/apps/details?id=development.nk.readingfile

 

Screenshots από την εφαρμογή:

hY6qsYEtfMaOQ_U-JjAt9LiGth87fLA6i2MQ0EgsXdiUfwZ3PsqB97GNnm8MNB1PUmU=h230 d7Whcvhm4_1S19sBlOZbqmuxkDZnlD_DlAkmkGoX1c9M9VjkhRm3gLGAXeHpB6HTFdhU=h230 cXF5-GVS-710Phw7PxkNsa7vRxdb1SZ2IWheWz3hbqsbhlR9p6TurJRUORNGyR2dfw=h230

 

Ανάπτυξη εφαρμογών:

NKdevelopment

Website: http://nkdevelopment.wordpress.com/

NKdevelopment

Κατασκευή εφαρμογών Android

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Μόλις κυκλοφόρησαν οι νέες εκδόσεις για τις εφαρμογές "Μαντινάδες" και "Μαντινάδες δωρεάν".

Περιέχουν 140 νέες μαντινάδες και νέες κατηγορίες.

Αυτή είναι η 4η αναβάθμιση που γίνεται τώρα και 2 μήνες που πρωτοκυκλοφόρησαν οι εφαρμογές.

Ευχαριστώ

NKdevelopment

Κατασκευή εφαρμογών Android

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
επειδη ειμαι απο την κρητη, την κατεβασα την εφαρμογη αλλα δυστυχως το 90% των μαντιναδω ειναι διπλες-παρομοιες και δεν ειναι και απο τις καλυτερες μαντιναδες. ενθουσιαστηκα οταν την κατεβαζα, απογοητευτικα οταν την ειδα
ΑΞΙΖΕΙ ΦΙΛΕ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ΚΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ Η ΦΩΤΙΑ ΤΟΥ ΝΑ ΣΕ ΚΑΨΕΙ!!!! Β.Π.
Link to comment
Share on other sites

Η διαφορά της FREE απο την PRO?

 

Η paid εφαρμογή περιέχει περισσότερες μαντινάδες και διαθέτει τη δυνατότητα αποστολής των μαντινάδων με SMS ή e-mail.

 

πολύ σημασία βλέπω έδωσες στο ποστ του φίλου μας :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητοί φίλοι...

 

Η εφαρμογή περιέχει 1200 μαντινάδες.

Μετά από ενδελεχή έλεγχο που έκανα βρήκα 17 διπλες μαντινάδες σε σύνολο επαναλαμβάνω 1200 !!!

Οπότε δεν νομίζω ότι υπάρχει λόγος γκρίνιας και παραπόνου για αυτό το θέμα....

 

Προσπαθώ να ελέγχω τις μαντινάδες να είναι όλες μοναδικές και καλές, οπότε δεν καταλαβαίνω το λόγο που ο καλός μας φίλος vasilisx απογοητεύτηκε...

Ειδικά μετά την τελευταία αναβάθμιση έχετε πλέον τη δυνατότητα προσθήκης σε αγαπημένες και search με βάση μια λέξη....

 

Οι μαντινάδες είναι πάρα πολλές και είναι δύσκολος και χρονοβόρος ο έλεγχος όλων αυτών των μαντινάδων. Εξάλλου τις περισσότερες τις έχετε στείλει εσείς και βέβαια τις έλεγξα και εγώ πριν τις ανεβάσω...

 

Στην επόμενη αναβάθμιση της εφαρμογής θα δείτε ότι έχουν σβηστεί οι 17 διπλές ...

 

Ευχαριστώ

Edited by nkdevelopment

NKdevelopment

Κατασκευή εφαρμογών Android

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Στην επι πληρωμή εφαρμογή (pro) κυκλοφόρησε η νέα έκδοση 2.01

 

Περιέχει περισσότερες μαντινάδες που μας στείλατε εσείς και μικροβελτιώσεις στο γραφικό περιβάλλον (UI).

 

Υπενθυμίζω ότι η επι πληρωμή (pro) εφαρμογή προσφέρει επιπλέον σε σχέση με τη δωρεάν τα εξής:

  • Περισσότερες μαντινάδες
  • Περισσότερες κατηγορίες
  • Δυνατότητα εύρεσης μαντινάδας (search)
  • Προσθήκη μαντινάδας σε Αγαπημένες για γρήγορη εύρεση όποτε θέλετε
  • Δυνατότητα αποστολή μαντινάδας με SMS ή και με E-mail

NKdevelopment

Κατασκευή εφαρμογών Android

Link to comment
Share on other sites

Δεν είχα πάρει χαμπάρι αυτή την εφαρμογή! Θα τη κατεβάσω σίγουρα μιας και εγώ είμαι από Κρήτη!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...