Jump to content

[Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

[ATTACH]40532[/ATTACH] δες εδώ

 

Ωχ έχεις δίκιο συγνώμη, στο κινητό δεν το βγάζει ούτε εμένα. Έβλεπα το tablet..;)

 

[ATTACH]40533[/ATTACH]

Link to comment
Share on other sites

Το Earthquakes και στις ρυθμίσεις βάλε το Eu Mediterranean center

 

Κι εγώ αυτή έχω εγκατεστημένη, είναι πολύ καλή.

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Ωχ έχεις δίκιο συγνώμη, στο κινητό δεν το βγάζει ούτε εμένα. Έβλεπα το tablet..;)

 

[ATTACH]40533[/ATTACH]

ενταξει τελικα πατωντας την τελεια λιγο παραπανω βγαζει ολα τα συνηθισμενα σημεια στιξης!

Link to comment
Share on other sites

Ποια εφαρμογή προτείνετε για οικονομική διαχείριση;

δες το ynab

Αφου ο Αγγλος δεν γραφει :

“ Χάου αρ γιου”

ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ

“ti kaneis” ?;;;;;;;;;;;?;;;;;;;;;;;;

ΟΧΙ ΑΛΛΑ GREEKLISH!

Link to comment
Share on other sites

Καμια εφαρμογη δοκιμασμένη για καταγραφη σεισμών;;;

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.Elecont.WeatherClock

Καιρός και σεισμοί σε ένα...

Link to comment
Share on other sites

Κανένα καλο πρόγραμμα για διαχείριση-κλειδωμα με κωδικο των sms?

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.domobile.applock&hl=el

 

Κλειδωνεις ότι θελεις ακομα και ολο το κινητο .Παρα πολύ καλη.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Αν και έχει αναφερθει παλι εδω αλλα δεν μπορω να βρω σε ποια σελιδα ηταν, ποια εφαρμογη προτείνετε για μπλοκαρισμα κλησεων και sms ?

 

Μονη προυποθεση να εχει επιλογη ο αλλος να νομιζει οτι δεν το ακουσα και οχι να πεφτει η γραμμη σαν να το κλεινεις εσυ

** Και εκτος απο αθόρυβο να μην ανοιγει καθολου η οθονη........ την ωρα που γινεται η κληση

 

καλημερα

Edited by pinakas
Link to comment
Share on other sites

Status bar--->quicksettings management και στο phone tweaks--->mobile data--->smart radio έχει αυτόματη ρύθμιση για 2g-3g όταν ανοίγεις-κλείνεις τα δεδομένα.πχ Αν βάλεις στην επιλογή smart radio--->on mobile data disabled --->switch to 2g τότε το κινητό με το που συνδέεται σε wifi δίκτυο,θα γυρίζει αυτόματα σε 2g και αν βάλεις στο on mobile data enabled-->switch to 3g με το που κλείνεις το wifi ή αποσυνδέεται απο το wifi router,θα γυρίζει αυτόματα σε 3g data.

 

Μετά από την τελευταία αναβάθμιση του gravity box άλλαξαν οι ρυθμίσεις για αυτή τη λειτουργία..ξέρει κάποιος πως το ξαναστηνουμε;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καποια εφαρμογη οπως εχει το iphone το toucher?

 

Και σε 4.4 κιτ κατ πως μπορω να βαλω flash player και ποιον browser να χρησιμοποιησω για live stream για αγωνες?

 

Toucher Android

Link to comment
Share on other sites

Τελευταία το Greek wpa finder όταν πατάω σάρωση δεν μου εμφανίζει κανένα δίκτυο. Έκανα εκκαθάριση δεδομένων και cache και πάλι τίποτα.

Έχετε κι εσείς παρόμοιο θέμα;

Έκανα και την σημερινή αναβάθμιση αλλά τα ίδια...

Link to comment
Share on other sites

Τελευταία το Greek wpa finder όταν πατάω σάρωση δεν μου εμφανίζει κανένα δίκτυο. Έκανα εκκαθάριση δεδομένων και cache και πάλι τίποτα.

Έχετε κι εσείς παρόμοιο θέμα;

Έκανα και την σημερινή αναβάθμιση αλλά τα ίδια...

 

Σβηστο και ξαναβαλτο φιλε

Link to comment
Share on other sites

Σβηστο και ξαναβαλτο φιλε

 

Το κάνω κατάργηση -εγκατάσταση και δουλεύει. Κανω επανεκκίνηση το κινητό και κολλάει. Υποψιάζομαι οτι κάτι παίζει με το adaway, αλλά δε θα σκάσω για το wpa. Ευχαριστώ πάντως!

Link to comment
Share on other sites

Τελευταία το Greek wpa finder όταν πατάω σάρωση δεν μου εμφανίζει κανένα δίκτυο. Έκανα εκκαθάριση δεδομένων και cache και πάλι τίποτα.

Έχετε κι εσείς παρόμοιο θέμα;

Έκανα και την σημερινή αναβάθμιση αλλά τα ίδια...

 

σημερινή αναβάθμιση δεν υπάρχει, η τελευταια έκδοση και δουλευει άψογα είναι η 3.5.4

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

σημερινή αναβάθμιση δεν υπάρχει, η τελευταια έκδοση και δουλευει άψογα είναι η 3.5.4

 

3.5.6 βγάζει σε μένα και την έδωσαν χτες :)

 

[ATTACH]40577[/ATTACH]

Link to comment
Share on other sites

3.5.6 βγάζει σε μένα και την έδωσαν χτες :)

 

[ATTACH]40577[/ATTACH]

 

ώπα, δεν το είχα παρει χαμπάρι ότι βγήκε από την παρανομία και πέρασε στο play store :)

Οκ, και η 3.5.6 σε εμένα δουλευει κανονικά

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Ποια εφαρμογή προτείνετε για οικονομική διαχείριση;

 

Money Manager Ex. Έχει και desktop version και τα συγχρονίζεις μέσω Dropbox . Πολύ καλό.

Link to comment
Share on other sites

Εχω την pro εκδοση της https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nll.acr&hl=el

 

ACR για εγγραφη κλισεων αλλα δεν μου καταγραφει κλισεις όταν υπαρχει λογος να τις κανω με αποκρυψη

 

Υπαρχει καποια εφαρμογή εγγραφης κλισεων με αυτή την δυνατοτητα δηλαδή να καταγραφει συνομιλια όταν εχω καλεσει με αποκρυψη (#31#) ?

 

Ευχαριστω.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Εχω την pro εκδοση της https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nll.acr&hl=el

 

ACR για εγγραφη κλισεων αλλα δεν μου καταγραφει κλισεις όταν υπαρχει λογος να τις κανω με αποκρυψη

 

Υπαρχει καποια εφαρμογή εγγραφης κλισεων με αυτή την δυνατοτητα δηλαδή να καταγραφει συνομιλια όταν εχω καλεσει με αποκρυψη (#31#) ?

 

Ευχαριστω.

 

Δοκίμασε να καλέσεις με απόκρυψη με αυτή την εφαρμογή https://play.google.com/store/apps/details?id=de.devarc.anoncall και όχι με τον κωδικό που πληκτρολογείς πριν τον αριθμό. Σε συνδυασμό με το call recorder του skvalex δουλεύει άψογα. Έχει και συντόμευση για την επιφάνεια εργασίας και είναι πολύ βολική εφαρμογή.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...