Jump to content

Απο HOL σε FORTHNET...


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ειμαι στην HOL και δεχτηκα προσφορα απο την FORTHNET την οποια σκεφτομαι να δεχτω.

Απο την FORTHNET μου ειπαν για τα τελη συνδεσης (περιπου 34-35 ),οτι τωρα που ειμαι στην HOL και θα διακοπη η συνεργασια,πρεπει να επιστρεψουν τα τελη συνδεσης που ειχα πληρωσει,και θα τα δωσω σε αυτους.

Ξερει κανεις αν οντως γινεται αυτο?

Link to comment
Share on other sites

Ζήτα γραπτά την προσφορά που σου λένε. μην σε πιάσουν κορόιδο και κάνεις τη σύνδεση και έρθουν άλλα από αυτά που είπαν στο τηλέφωνο!
Link to comment
Share on other sites

Ενταξει αυτο με την γραπτη προσφορα μπορει να γινει,αυτο που δεν ξερω ειναι αν οντως γινεται επιστροφη των τελων συνδεσης οταν διακοπτεις απο εναν παροχο
Link to comment
Share on other sites

εε για να σου λέω κάτι να ζητήσεις γραπτά δεν το λέω έτσι τυχαία!

δεν πρόκειται κανείς να σου επιστρέψει τίποτα τέλη πίσω. το μόνο που ίσως σου "γυρίσει" είναι αν έχεις προπληρώσει ένα πάγιο παραπάνω. ουσαστικά πληρώνεις μέχρι την ημέρα που θα είσαι στη Hol τίποτα παραπάνω τίποτα λιγότερο. ζήτα γραπτά εσύ με αυτόν που μιλάς πως η Hol πρέπει να σου δώσει τα τέλη πίσω, και αν δεν στα δώσει να τα βάλει αυτός από την τσέπη του!

Link to comment
Share on other sites

τι προσφορά σου έδωσαν συγκεκριμένα (αν θέλεις απαντάς φυσικά) ?

πάντως η forthnet είναι οκ σε κάτι τέτοιες προσφορές αλλά για καλό και για κακό πάρε γραπτή τη προσφορά

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
μάλλον εννοεί το Christmas offer. κι εγω σκεφτομαι νατο κάνω, δηλαδή σου ειπαν οτι θα σου επιστρέψουν τα τέλη σύνδεσης; επίσης, εμένα θελει 2 μήνες ακόμα για να συμπληρωθεί ο χρόνος στην hol, θα πληρώσω κάποιο ποσο για την διακοπή;
Ericsson GH 688 --> Nokia 7110 --> Siemens SL45 --> Nokia 6510 --> Nokia 6600 --> Motorola MPx 220 --> Mitac MIO A701 --> Motorola RAZR V3 --> HTC Touch --> Motorola V525 --> iPhone 3G --> SE x10 mini --> LG P970 --> SGN i9250 --> i9505 --> iPhone 5s 16 GB --> iPhone 6 64GB --> iPhone 7 plus 256GB ---> iphone SE 128GB ---> iphone SE 2020 256 GB
Link to comment
Share on other sites

Ειμαι στην HOL και δεχτηκα προσφορα απο την FORTHNET την οποια σκεφτομαι να δεχτω.

Απο την FORTHNET μου ειπαν για τα τελη συνδεσης (περιπου 34-35 ),οτι τωρα που ειμαι στην HOL και θα διακοπη η συνεργασια,πρεπει να επιστρεψουν τα τελη συνδεσης που ειχα πληρωσει,και θα τα δωσω σε αυτους.

Ξερει κανεις αν οντως γινεται αυτο?

 

Δεν ισχύει κατι τέτοιο σίγουρα!Τα τέλη σύνδεσεις δεν επιστρέφονται απο καμία εταιρία.!

Link to comment
Share on other sites

και εγω αυτην την προσφορα ειδα και ψηνομαι την δευτερα να παω να κανω την αιτηση! ειμαι και εγω στην hol και λεω να την κανω για την forthnet αλλα θα ηθελα να μου πειτε εφοσον γνωριζετε φυσικα, αν εχουν εξαλειψει τα πολλα προβληματα με την εν λογω εταιρεια? γιατι τουλαχιστον οσο αφορα στο παρελθον ειχε τρομερα και φοβερα προβληματα :cry:!!! ευχαριστω ααααααα και καλως ηρθα!!!!:D
Link to comment
Share on other sites

Φίλε γιατί δεν κοιτάς την Wind, νομίζω έχει τα οικονομικότερα πακέτα, όχι μόνο στο ADSL αλλά και στο VDSL (με κόστος 10+)
Link to comment
Share on other sites

vdsl έχει και η forthnet τις ίδιες τιμές.

αν εχουν εξαλειψει τα πολλα προβληματα με την εν λογω εταιρεια?

μια χαρά είναι, εγώ δεν έχω αντιμετωπίσει κανένα πρόβλημα εδώ και καιρό

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...