Jump to content

που αποθηκευονται τα temp στον mozilla firefox?


lazaross
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

οπως λεει η ερωτηση. θελω να ξερω για να παιζω απο εκει τα flash. με το opera δεν εμφανιζονταν ολα τα αρχεια εκει. το ιδιο θα συμβαινει και με τον firefox?
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν πολλά προγράμματα που μπαίνουν σαν plugin στους browsers για να αποθηκεύεις απευθείας τα flashακια των ιστοελίδων και να μην τα ψάχνεις. Ονόματα μερικών καλών από αυτά:

Flash Hunter, Flash Save, SWF Catcher

Link to comment
Share on other sites

Δε χρειάζεσαι τπτ από όλα αυτά....

Απλά πας στο Tools --> Page Info --> Media και από εκεί διαλέγεις ό,τι θες και το αποθηκεύεις...

Έτσι απλά ;)

Kill a man, and you are a murderer. Kill millions of men, and you are a conqueror. Kill them all, and you are god.

- Jean Rostand

Link to comment
Share on other sites

παιδιά, μια ερώτηση και απο εμένα ( αν είμαι σε λάθος σημείο μεταφέρετε με ... )...

 

προσπαθώ εδώ και ώρα να κάνω apply ένα theme για το firefox ( έκδοση 0.9 ) και δεν έχω καταφέρει τίποτα....

 

μπορεί κάποιος να δώσει οδηγίες απο την αρχή μέχρι το τέλος ... παρατήρησα απο τα αρχεία κατεβαίνουν με μορφή .jar ... που πρέπει να τα κάνω extract ... πώς να τα τρέξω ??? ... λίγο περίεργη μου φαίνεται η κατάσταση ...

 

τέλος κανένα link για themes firefox ??

 

pls... thnx.

Link to comment
Share on other sites

1. Η επίσημη σελίδα για themes είναι η καλύτερη http://texturizer.net/firefox/themes/

 

2.Κατά κανόνα, τα Τhemes εγκαθίστανται μόνα τους. Αν δεν έχει ρυθμιστεί σωστά, αποθήκευσέ τα στο desktop, πήγαινε http://texturizer.net/firefox/themes/#install ->browse, βρες το αποθηκευμένο Theme, ->install.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...