Jump to content

Gmail (ή ποιος θέλει gmail account;)


alfa 156
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος resurection_boy ( 3 Οκτ. 2004 , 17:18)

 

exw ena mikro prob.exw gmail alla den thimame oute se pia selida na mpw oute to password. kamia idea pedes?

 

 

Η σελιδα ειναι gmail.google.com . Αν μπεις στην σελιδα αυτη, δεν θα σου ζητησει κωδικο. Σε συνδεει απευθειας.

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Ilias1908 ( 3 Οκτ. 2004 , 17:37)

 

Η σελιδα ειναι gmail.google.com . Αν μπεις στην σελιδα αυτη, δεν θα σου ζητησει κωδικο. Σε συνδεει απευθειας.

 

αν το είχε επιλέξει αυτό+αν δεν έχουν περάσει 2βδομάδες από την τελευταία φορά που έκανε sing in πληκτρολογώντας τον κωδικό του...
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος resurection_boy ( 3 Οκτ. 2004 , 18:02)

 

den me vazi mesa giati proxtes ekana format.episis den thimame oute kai to id mou. nomiza oti eitaen dark_kronos alla telika den einai.kamia idea???

 

 

Το μυαλο σου που το εχεις;;; :D Δεν νομιζω να μπορεις να κανεις τωρα κατι. Αν ηξερες τουλαχιστον το ID...

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

pedia na rotiso mipos iparxei kapios tropos to gmail na pernei mail apo alles dieuthiseis automata? ke 2on mipos iparxei tropos na kano dikus mu fakelus gia na taksinomo ta mail??

i am back at last .....

Μπορείτε να προσθέσετε μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος tranquillity ( 5 Οκτ. 2004 , 10:16)

 

2on mipos iparxei tropos na kano dikus mu fakelus gia na taksinomo ta mail??

 

Δεν υπάρχουν φάκελοι. Αλλά Labels. Ορίζεις σε ένα μήνυμα ένα από τα Labels που έχει φτιάξει. Μετά πατάς Archive και πλέον έχει ταξινομηθεί.

 

Με ένα search ή με επιλογή του Label θα δεις τα συσχετιζόμενα emails.

 

 

Επ'ευκαιρίας: New Features στο GMAIL (Import Contacts, Signature options, Mac OS X's Safari browser support)

Don't criticize... what you can't understand...!
Link to comment
Share on other sites

πρέπει να σου δώσει κάποιος invitation... Δώσε μου όνομα, επώνυμο, valid e-mail με Pm να σου δώσω.
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασα κάτι περίεργο, έτσι για να δω αν δουλεύει. Μου είχε περισσέψει ένα gmail invitation και δοκίμασα επίτηδες να στείλω σε ανύπαρκτη διεύθυνση (myphone@noemail.gr :p) για να δω τι θα γίνει. Το αποτέλεσμα είναι ότι χάνεται το invitation μεν, αλλά λογικά υπάρχει το link για την ενεργοποίησή του. Έτσι ο πρώτος τυχερός που θα δεί και θα χρησιμοποιήσει το παρακάτω link κερδίζει gmail account!

 

Aimilios has invited you to open a free Gmail account. The invitation
will expire in three weeks and can only be used to set up one account.

To accept this invitation and register for your account, visit
[url]https://gmail.google.com/gmail/a-a19477f530-cf6cc56ae0-458e5065f0[/url]

Once you create your account, Aimilios will be notified with
your new @gmail.com address so you can stay in touch with Gmail!

Όποιος/α το δοκιμάσει μου λέει τι έγινε, έτσι; Αν και νομίζω ότι θα ειδοποιηθώ στο gmail έτσι κι αλλιώς. Αλλάχτε τα default ονόματα στα δικά σας έτσι; Μην ξεχαστείτε. ;)

 

Καλή τύχη. :D

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος SIRHC (10 Οκτ. 2004 , 13:03)

 

παιδια, τι λεει το γκοουγκλ, δεν μπορουμε να στειλουμε εχε?? αληθεια ειναι??

 

Το μόνο μειονέκτημα νομίζω ότι είναι το όριο των 10ΜΒ ανα mail. Κατά τ'άλλα μια χαρά...

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Panosgep (10 Οκτ. 2004 , 19:36)

 

Περισσευει κανενα invitation???

 

Μολις σου εστειλα.Εχεις ΡΜ
http://img404.imageshack.us/img404/9686/bestiolnv6nd7.gif
Link to comment
Share on other sites

an yparxei akoma kanena diathesimo......
[sIGPIC][/sIGPIC]Ericsson 197,337,388,768,688,788,T39,T68_SE P900,K500,P910,K750,W800,K800,W910,T650,C905,X1,X10mini+pro_Nokia 6150,3210,8210,7110,6510,3650,6100,6600,6680,9500_Motorola MicroTac 7500,StarTac130,V3x,K1_Panasonic G500,GD90,GD92_Siemens C25,SL45,SX1,S65_Sharp GX20,GX30_Samsung D600,B2100,Galaxy SIII, Sonim XP1, Qtek8010,2020i,S100,9100,8310_iPAQ 6515,hx4700_O2 XDA IIs_Dell Axim X51V_FSC N560_MIO A701_SONY Xperia S,J,T,,Z,Z2_Z5_iPhone 3GS,4,5.6,7
Link to comment
Share on other sites

Και εγω εχω περισιες. Οποιος θελει ξερει το κολπο

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας...μου εδωσε ενα invitation χθες ο EchiDNA και έκανα κανονικά εγγραφή στο gmail. Ομως μέχρι τώρα δεν έχω καταφέρει να μπώ στο λογαριασμό μου..όταν παω να μπω στη σείδα του gmail βγάζει μήνυμα loading.....αλλα δεν την φορτώνει πότέ....

 

Το πρωί μόνο τη φόρτωσε αλλά όταν εβαλα username kai password πάλι κολησε στο loading....

 

Είχε κανείς άλλος το ίδιο πρόβλημα?

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος EchiDNA (13 Οκτ. 2004 , 12:21)

 

Ρε συ taaaz αφού μου έστειλες mail από το λογαριασμό σου....?

 

 

 

SOu esteila mail apo to logariasmo tou hotmail.... ;)

 

Koitakse to ksana....an den exw dikio...exei stoixiwsei to pc!

 

Pantws egw akomh den exw kataferei na kanw login sto gmail...

 

To mono pou mporei na exei sumvei einai na exeis lavei kapoio automato mail oti ekana thn egrafh...!

Link to comment
Share on other sites

Μερικες φορες κολαει πανω στο loading,δοκιμασε να κανεις ενα refresh την ωρα που δειχνει οτι φορτωνει,συνηθως πιανει.

Οσο για το mail που πηρε ο EchiDNA προφανως εχει λαβει την επιβεβαιωση οτι εχεις ενεργοποιησει το λογαριασμο σου αφου εκεινος απ'οτι καταλαβα σου εστειλε την προσκληση.

http://img404.imageshack.us/img404/9686/bestiolnv6nd7.gif
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος bel (13 Οκτ. 2004 , 15:21)

 

Μερικες φορες κολαει πανω στο loading,δοκιμασε να κανεις ενα refresh την ωρα που δειχνει οτι φορτωνει,συνηθως πιανει.

Οσο για το mail που πηρε ο EchiDNA προφανως εχει λαβει την επιβεβαιωση οτι εχεις ενεργοποιησει το λογαριασμο σου αφου εκεινος απ'οτι καταλαβα σου εστειλε την προσκληση.

 

 

Δοκίμασα και την ανανέωση αλλά τίποτα...

 

Στη γραμμή κατάστασης αρχικά λέει ... Ανοιγμα της σελίδας..... αλλά σε λίγο δείχνει "Ολοκληρώθηκε", ενώ η σελίδα δείχνει ακόμη loading :confused:

Link to comment
Share on other sites

Oύπςςςς!!!! Έχει δίκιο ο taaaz τα mail του είναι από το hotmail....

 

Επιβεβαίωση ενεργοποίησης δεν έχει έρθει ακόμη.... Δοκίμασε να μπείς από ένα άλλο pc γιατί αν δεν το ενργοποιήσεις άμεσα θα χαθεί η πρόσκληση!!!!

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος taaaz (13 Οκτ. 2004 , 15:26)

 

 

Στη γραμμή κατάστασης αρχικά λέει ... Ανοιγμα της σελίδας..... αλλά σε λίγο δείχνει "Ολοκληρώθηκε", ενώ η σελίδα δείχνει ακόμη loading :confused:

 

Ακριβως σε αυτο το σημειο πατας refresh?

Παντως δεν πρεπει να ειναι προβλημα browser τωρα που δοκιμασα ανοιξε κανονικα με Μοzzila και με ΙΕ

http://img404.imageshack.us/img404/9686/bestiolnv6nd7.gif
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...