Jump to content

[Επίσημο] Nokia 2650 & 2652


Stitch19_new
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 58
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

κι εμενα κατι σαν φιδι μου θυμιζει αλλα δε θελω να το κατακρινω η μοδα τσουρλαει παιδια και σιγουρα θα το προτιμησει ο γυναικειος πληθυσμος οσο για τον αντρικο πληθυσμο δε νομιζω να χει και πολλες ελπιδες παντως η αληθεια ειναι οτι ειναι κατι πρωτοποριακο και γουσταρω που χουν αρχισει και σκανε μυτη σχεδια κινητων για καθε γουστο απο το ποιο τρελο μεχρι το ποιο σοβαρο

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Σε πολλούς δεν άρεσε. Σίγουρα το κινητό είναι εντελώς άδειο απο άποψη δυνατοτήτων αλλά και για αυτές που έχει δεν απευθύνεται σε έναν απαιτητικό που θέλει bluetooth κτλ. Μου αρέσει, έχει κάτι ξεχωριστό όπως είχε και το 6100(Ο μεγάλος μου έρωτας μαζί με το 3650) που τουλάχιστον εμένα με τραβάει πολύ. Θα το αγοράσω για δεύτερη συσκευή.. ούτως ή άλλως θα είναι και φτηνό (Μην ξεχνάμε οτι είναι στην κατηγορία 2***)
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Επειδη διαβασα πολλες λαλακιες για τον σχεδιασμο του (:mad: ) εχω να πω οτι.....

 

δεν ειναι σερβιετα,ουτε Handeset αυτοκινητου oυτε ουτε ουτε....Εμενα μου θυμιζει ανετα μια μικρη ξαπλωστρα θαλασσης :p :lol: :blink: :alien: :D...

 

Απλα ειναι ενα σχεδιαστικο εκτρωμα.

Nexus 4 & iPad mini
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Προς ολους τους κομπλεξαρες!

Αν και ουτε εγω πολυσυμπαθω την ΝΟΚΙΑ...

 

ποιο αλλο κινητο εχει καινουργιο 120-130€?????????????????

Απελευθερωση τηλεπικοινωνιων ειπατε??!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Λοιπον το κινητο ειναι ο προσδιορισμος του minimal, τοσο σε δυνατοτητες οσο και σε σχεδιασμο. Εγω παντως θα το αγορασω διοτι εχω βαρε8ει τα τηλεφωνα που κανουν τα παντα, βιντεο , φωτο κλπ.... Αλλωστε στις τελευταιεσ μου συσκευες που ειχα ολες αυτες τις δυνατοτητες ουδεποτε τις χρησιμοποιησα. Ποτε κυκλοφορει στην Ελληνικη αγορα μηπως γνωριζει κανεισ?
kOstAkhS
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Γειά χαρά παιδιά !

 

Θα καταθέσω κι εγώ την προσωπική μου άποψη.

 

Μου αρέσει πολύ από σχεδιαστικής άποψης. Δεν δέχομαι σχόλια επ' αυτού, αφού είναι υποκειμενική άποψη καθαρά. Εμένα "μου μιλάει" σαν σχέδιο.

 

Είμαι κάτοχος 3650 και δηλωμένος αφοσιωμένος στο Symbian. Και δεν μου φτάνει μόνο το Symbian, αλλά θέλω και μια μεγάλη οθόνη, οπότε έχω κάνει το συμβιβασμό ότι δεν γίνεται να έχω εύχρηστο interface (άρα αρκετά μεγάλη οθόνη) με μικρό κινητό.

 

Ωστόσο είναι μερικές φορές που θέλω να κάνω ένα ταξίδι και θέλω κάτι πολύ μικρό και χωρίς πολλές δυνατότητες, απλά φωνή και μόνο. Γι' αυτήν την περίπτωση σκέφτομαι να πάρω το 2650, αφού μου αρέσει σαν σχέδιο και ικανοποιεί τα λίγα που θέλω γι' αυτές τις περιστάσεις (και όχι σαν κύριο κινητό) , και ΚΥΡΙΩΣ σε εκπληκτική τιμή ! Μου έρχεται και η επιδότηση σε λίγες μέρες.

 

112 ευρώπουλα και ΦΠΑ, σαν σκέτη συσκευή είναι πραγματικά λίγα.

 

Το μόνο που θέλω είναι ένα γρήγορο τρόπο να μεταφέρω τα contacts. Ξέρει κανένας αν το 2650 παίρνει καλώδιο ;

 

:happy:

"The reasonable man adapts himself to the world; the unreasonable one persists in trying to adapt the world to himself. Therefore, all progress depends on the unreasonable man." George Bernard Shaw
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
pedia an kai fanatikos se to kinito ine poli trela ime erwtevmenos lol to mono pou me xalaei ine o fortistis pou tha benei kai tha vgenei, xwris asfaleia idika afto to vismataki, ine pikrez nokia alaxe fortisteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeessssssssssssssssssssssss
mobile fan user
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος After (17 Σεπ. 2004 , 16:55)

 

ποιο αλλο κινητο εχει καινουργιο 120-130€?????????????????

 

 

to cf62 tis siemens

mobile fan user
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παιδες,

να ρωτησω παρακαλω, αν εχει ή θα δεχεται μια παρομοια

εφαρμογη που εχει το τωρινο μου c55 siemens, το unit converter?

Σας ευχαριστω :)

I do and must reason inductively.

Inductive reasoning is invalid.

To reason invalidly is unreasonable.

Therefore, I am and must be unreasonable.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος georgehh (10 Δεκ. 2004 , 02:22)

 

pedia to ida apo koda poli mikro clam-shel den ine patata opws to deixnoun oi photos telika an thimaste tin epoxi tou samsung a100 ala xwris keraia etsi ine kai metaliko iliko

 

Οντως απο κοντα ειναι αρκετα συμπαθητικο και πολυ πιο ποιοτικο απο πολλες αλλες συσκευες της Νοκια(αλλα και μερικες αλλες πλαστικουρες) αν και 2χχχ!!!

Επισςη το φινιρισμα του θυμιζει μεταλλικη κατασκευη. :eek:

Nexus 4 & iPad mini
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nokia 2650 RM-53

 

Changes/improvements made from MCU SW version 5.17 to version 5.19:

 

- Loudness of Alert tones’ optimised

 

Changes/improvements made from MCU SW version 5.19 to version 5.48:

 

- WAP:

- WAP page downloading improved

- GPRS:

- GPRS Attach improved

- Applications:

- DRM: Content downloading and saving via OMA download improved

- SIM:

- When entering PIN code the numbers turn into asterix immediately

- Improved support for Oberthus SIM cards

- Improved operator logo handling

- The keyboard is disabled in fold mode

- Operator name list updated

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

το έχω και το δίνω 100 ευρώ. είναι σφραγισμένο δεν το ανοίξα ακόμα

 

Εδω δεν ειναι ομως το καταλληλο θεμα

Aγγελια στο buy & sell ;)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

ok..πιστεύειες πως θα βρώ αγοραστή;

 

Δεν χανεις τιποτε φιλε μου να δοκιμασεις :)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Στο γερμανικό technikdierkt πωλείται 126 ευρώ, συν κάτι για το καλώδιο σύνδεσης με το PC.

 

Υπάρχει κάποιο καλώδιο σύνδεσης με υπολογιστή για το Nokia 2650; Δεν θέλω απαραίτητα να είναι της μαμάς Nokia! H Mobile Action έχει βγάλει τίποτα; Στο site της δεν λέει κάτι, αλλά και ούτε για το 3510i αναφέρει που σίγουρα έχει γιατί το έχω αγοράσει! Εξωτερικά το 2650 δεν έχει καμια είσοδο (πχ.pop-port), αλλά και το 3510i δεν είχε και έβαζες το καλώδιο κάτω από την μπαταρία!!!

Q σου λεβέντη μου!!!
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

επάνω αριστερά στην οθόνη του ΝΟΚΙΑ 2650 εμφανίζεται πού και πού μια ανοιχτή κλειδαριά, είτε το χρησιμοποιώ, είτε όχι. Ξέρει κανείς περί τίνος πρόκειται;

Επίσης, στην σύνταξη μηνυμάτων δεν μπορώ να χρησιμοποιήσω μόνο κεφαλαία γράμματα. Αυτό ισχύει για όλα τα 2650 ή το δικό μου έχει πρόβλημα;

Ευχαριστώ

:bear:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...