Jump to content

Gran Turismo 4 PROLOGUE


elteo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

[imgalign=right]http://www.infoshop.gr/Photos/800041.jpg[/imgalign]

GRAN TURISMO 4: Prologue Signature Edition

Κάθε συσκευασία θα έρχεται με ένα μήνυμα από τον Kazunori Yamauchi, το δημιουργό της σειράς, το οποίο θα εξηγεί τη δημιουργική σκέψη πίσω από την παραγωγή του Prologue.

Όπως αναφέρεται και στον τίτλο, πρόκειται για τον «πρόλογο» του Gran Turismo 4 και περιλαμβάνει 46 τεστ για τη βελτίωση των οδηγικών ικανοτήτων και 64 διαφορετικά αυτοκίνητα, κάθε ένα με τη δική του ρεαλιστική συμπεριφορά και δυναμική. Οι παίκτες θα ανταμειφθούν για την αφοσίωσή και την εκπαίδευσή τους με τη μορφή προβαδίσματος το οποίο θα σώζεται στη κάρτα μνήμης για τη μελλοντική του χρήση στο Gran Turismo 4. Επίσης, θα περιλαμβάνεται ένα δισκάκι δώρο που θα περιλαμβάνει ένα trailer του GT4 καθώς επίσης και το ‘making-of’ του ομώνυμου τίτλου με μοναδικές σκηνές παρασκηνίων και συμβουλές πάνω στο τι είναι αυτό που κάνει έναν οδηγό να ξεχωρίζει.

 

Δεν νομίζω ότι αξίζει το ακριβούτσικο τίμημα...για τους ανυπόμονους ίσως! :whistle:

 

link για τους ανυπόμονους

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου μεγάλωσα με Gran Turismo 1 ps1,GT2,3,GT4Proloque εδώ και κάποιες ημέρες.

Με το που ξεκίνησε η διάθεσή του στην Ιαπωνια και Ασία το παρήγγειλα φίλε μου μόνο 20ευρώ τήν Japan version όμως.

Πέρα του ότι δεν καταλάβαινα το τι λέει στα μαθήματα παίζοντας τα βίντεο το έπιανες αμέσως.

Θέλω απλά να πώ οτι είμαι απόλυτα ευχαριστημένος με το Gran Turismo 4 Proloque που αξιζε τα λεφτά που ξόδεψα κάθε λεπτό.

Δεν δικαιολογείται η τιμή που το δίνουν εδώ.Πάρα πολλά ευρόπουλα για το Preview Version.Θα μπορούσαν πολύ καλύτερη τιμή φαντάζομαι.

Εγώ το αγόρασα μέσω της σελίδας http://www.lik-sang.com/affiliate.php?cre=10&lsaid=131207

το οποίο εδώ και αρκετό καιρό έχει δωρεάν έξοδα αποστολής σε games σε όλες τις χώρες...

Ηδη έχω κάνει παραγγελία για το Gran Turismo 4 τήν τελική Version πλέον με το που θα γίνει πάλι η διάθεσή του εκεί...

Γειά χαρά σας φίλοι μου....

Απλά ένας φανατικός οπαδός ενός παιχνιδιού που μου έμαθε πώς να οδηγώ!!!!

Visit My Website!!!Full and Free - Everything you need.....

To follow the path: Look to the master,

Follow the master, Walk with the master,

See through the master, Become the master.

Plimper.

Link to comment
Share on other sites

28.99 η ευρωπαϊκή έκδοση από το play.com με δωρεάν ταχυδρομικά στο http://www.play.com/play247.asp?pa=mchp&page=title&r=PS2&title=171442 . Εγγυημένη παράδοση και δοκιμασμένη λύση για φθηνά παιχνιδάκια και DVDs. :)

 

Happy Driving!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου MsK πολύ καλή η σελίδα που το αγόρασες και εσύ.

Παρατήρησα επίσης οτι έχει σε όλα τα προιόντα χωρίς έξοδα αποστολής.

Lol.

I can't wait for Gran Turιsmo 4 "The Real Driving Simulator"

Φιλικά Παναγιώτης.

Visit My Website!!!Full and Free - Everything you need.....

To follow the path: Look to the master,

Follow the master, Walk with the master,

See through the master, Become the master.

Plimper.

Link to comment
Share on other sites

Ο ένας το έχει 49,5 ευρώ και το eshop 47 ευρώ..με Φ(α)ΠΑ! :blink:

 

Δεν καταλαβαίνω γιατί ζητάνε τόσα ευρώ εδώ στην ελλάδα για μία preview την στιγμή που στο εξωτερικό πωλείται όπως είπε και msk 29 ευρώ.. :(

 

Παιδιά δυστυχώς δεν έχω πιστωτική (είμαι κατά) και για αυτό θα περιμένω την ολοκληρωμένη..

 

Κορόιδο να πληρώσω 50 ευρώ..δεν είμαι.!! :mad:

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...