Jump to content

Θεμα με την εγκατασταση(?)


pgetsopoulos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημερα

 

Απο εχθες το βραδυ, το pc κανει το εξης κουλο: καθε φορα που το ανοιγω, ειναι σαν να ξεκιναει απο το 0 ! Σαν να εχω κανει νεα εγκατάσταση! Πετα στην επιφανεια 15-20 απο τις 20 εφαρμογες που ειχα, το θεμα παντα στο αρχικο μπλε χρωμα με τον λοφο απο πισω(Windows XP) και ΟΛΕΣ οι ρυθμισεις απο τις εφαρμογες, κωδικοι στον Mozilla, saves απο παιχνιδια κτλ, ΟΛΑ σβησμενα! και ο μ@λ@κ@ς πηγα και εβαλα τα αρχεια μου ξανα απο τα εγγραφα του χρηστη μου στα Εγγραφα Μου που ειχε απο τη συντομευση και σημερα δε βρισκω τιποτα :cry: εχουν σβηστει....

 

Ειναι λογικα θεμα εγκαταστασης; ανησυχω μην ειναι θεμα τιποτα σκληρου κτλ αν και δυσκολα...

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα

 

Απο εχθες το βραδυ, το pc κανει το εξης κουλο: καθε φορα που το ανοιγω, ειναι σαν να ξεκιναει απο το 0 ! Σαν να εχω κανει νεα εγκατάσταση! Πετα στην επιφανεια 15-20 απο τις 20 εφαρμογες που ειχα, το θεμα παντα στο αρχικο μπλε χρωμα με τον λοφο απο πισω(Windows XP) και ΟΛΕΣ οι ρυθμισεις απο τις εφαρμογες, κωδικοι στον Mozilla, saves απο παιχνιδια κτλ, ΟΛΑ σβησμενα! και ο μ@λ@κ@ς πηγα και εβαλα τα αρχεια μου ξανα απο τα εγγραφα του χρηστη μου στα Εγγραφα Μου που ειχε απο τη συντομευση και σημερα δε βρισκω τιποτα :cry: εχουν σβηστει....

 

Ειναι λογικα θεμα εγκαταστασης; ανησυχω μην ειναι θεμα τιποτα σκληρου κτλ αν και δυσκολα...

 

κάθε φορά; μήπως έχει cd windows xp στο pc...;:blink:

Link to comment
Share on other sites

οχι, ξαφνικα μια μερα, εγραψε μαλιστα : τα προφιλ χρηστη κτλ δε μπορεσαν να φορτωσουν... εχασα τα εγγραφα μου, εσβησε σχεδον τα παντα και σενιαρε, αλλα ηδη ειχα γραψει cdακι με Ubuntu, φορματ και Linux τωρα!

 

ας κλειδωθει το θεμα :)

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...