Jump to content

Android TV Box


spyrosrotary
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 21,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • junglist

    1093

  • gatos814

    1281

  • makis1024

    555

  • ath156

    1790

Παιδια για δειτε το παρακατω link και πειτε μου αν αξιζει να το παρει καποιος?

Σε review που ειδα για το συγκεκριμενο δειχνει πολυ καλο αλλα η τιμη του παιζει γυρω στα 150 ευρω. Ειναι νορμαλ αυτη η διαφορα?

 

 

http://www.ebay.com/itm/NEW-Minix-Neo-X8-H-Quad-Core-Cortex-A9r4-Android-Smart-TV-Box-2G-16G-/301309251202?pt=AU_PocketBikes&hash=item46276e4e82

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Ήθελε να πάρει ένα φιλαράκι media player και του πρότεινα να προτιμήσει καλύτερα android tv-box που κάνει την ίδια δουλειά αλλά είναι και android.

Αλλά ενώ του είπα να μη ψωνίσει με τίποτα από plaiso πήγε και ψώνισε από το plaisio.

Του φούσκωσαν αυτό:

http://www.plaisio.gr/ypologistes-anavathmisi/periferiaka/media-players/Turbo-X-Android-TV-Box-4.htm

Το tv box φυσικά δεν έχει google play, και το κόβω τουλάχιστον ένα χρόνο παλιό, έχει android 4.0...

Γνωρίζει κάποιος πώς μπορώ να το root άρω έτσι ώστε να του περάσω το play?

Η εναλλακτικά μήπως κάποιος αναγνωρίζει πιο αντίστοιχο κινέζικο είναι έτσι ώστε να ψάξω οδηγίες στο xda?

(Για να δικαιολογήσω λίγο το φίλο πουθένα σε skroutz δεν έχει tv-box και το ήθελε άμεσα για να χαζεύει τις σειρές άρα δε προλάβαινα να παραγγείλω από geekbuing)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια για δειτε το παρακατω link και πειτε μου αν αξιζει να το παρει καποιος?

Σε review που ειδα για το συγκεκριμενο δειχνει πολυ καλο αλλα η τιμη του παιζει γυρω στα 150 ευρω. Ειναι νορμαλ αυτη η διαφορα?

 

 

http://www.ebay.com/itm/NEW-Minix-Neo-X8-H-Quad-Core-Cortex-A9r4-Android-Smart-TV-Box-2G-16G-/301309251202?pt=AU_PocketBikes&hash=item46276e4e82

 

Δεν υπαρχει περιπτωση να το βρεις τοσο πουθενα.Ειναι απατη.Οσο για την τιμη που λες εγω το πηρα μαζι με το Μ1 mouse (τηλεκοντρολ με γυροσκοπιο) κατω απο 130€ απο Ευρωπη χωρις φοβο για τελωνεια κτλ...απο μαγαζι που ειναι στους επισημους μεταπωλητες στο site της Minix.

 

http://www.usellisell.com/pre-order-minix-neo-x8-h-amlogic-s802-h-4k-video-android-4-4-kitkat-dolby-digital-neo-m1-mouse.html

 

Και σε ολους που το πουλανε και ειναι επιβαιβαιωμενο οτι και θα ειναι γνησιο (αλλα και οτι θα σου στειλουν κατι!!!) η τιμη ειναι σε αυτα τα επιπεδα.Για το παραπανω καταστημα ειχα και discount κωδικο -5%,αν ενδιαφερει καποιον να ψαξω να το βρω

My Phones: Ericsson T20s, Siemens C35i, Nokia 3330, Siemens CX65, Nokia 6230, HP Ipaq RW6815, Sony Ericsson W302, LG Viewty KU990i, Alcatel OT-990,Samsung S4 Mini LTE

 

Minix X8-H, PS3, XBOX360

Link to comment
Share on other sites

Ωραίο το review και το μηχάνημα δείχνει να έχει πολύ δυνατό value for money στα 61€ τελική με free μεταφορικά (σωστά; ). Πολύ καλή τιμή γι τρέχουσας τεχνολογίας top featured box.

- Γνωρίζουμε αν θα έχει υποστήριξη από freaktab για rom;

- To gearbest είναι Κίνα;

- Να φανταστώ ότι είναι non hardware υλοποίηση σωστά; Τα πήγε καλά με όλων των ειδών τα βίντεο στον ήχο;

- Κανένα σχόλιο πως τα πάει με το Melee F10;

 

Κάτι άλλο, άσχετο. Χθες με χαρά μου συνειδητοποίησα ότι όταν παίζω στον XBMC (13.2/PC με Win 7.1) ταινία με AAC 5.1 δίνει μια χαρούλα PCM 5.1 στον AV! Το κάνουν και τα box αυτό; (Εγώ με αυτό που είχα ούτε AC3/DTS δεν έπαιρνα γι αυτό ρωτάω, έχω μείνει λίγο πίσω).

 

Κρίμα που με βρίσκει σε ζόρικη περίοδο που ετοιμάζομαι να πουλήσω τα πάντα για να πάρω iNote 6 :lol:

Current: Samsung Galaxy S9+ G965F/DS

Armory: Samsung Galaxy Note 3 N9005 | Samsung Galaxy S I9000 | HTC P3650 Touch Cruise | HTC V1240 [Qtek 8310]

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον παιδιά όποιος θέλει το MXiii 4k android tv box με τον amlogic s802 quad core και 2 gb ram στα 61 ευρώ διαβάστε το review μου εδώ http://convictech.blogspot.gr/2014/09/mxiii-4k-android-tv-box-review-from.html

Μέσα έχω και το review και unboxing σε βίντεο στα Ελληνικά. Στο τέλος του review και στις περιγραφές των βίντεο σας έχω βάλει κουπόνι για να το πάρετε από το http://www.gearbest.com στα 61 ευρώ. Το εργαλείο είναι πάρα πολύ δυνατό και ειδικά το xbmc το παίζει τέλεια και παίζει και 4k άνετα.

Επόμενο review θα είναι το R89 ubox με τον rk3288

 

τέλεια!!! βασική ερώτηση... παίζει τους ελληνικούς υπότιτλους σε srt μορφή? ήχο DTS?

Link to comment
Share on other sites

Τα μεταφορικά είναι δωρεάν και το gearbest είναι κινέζικο site και αξιόπιστο. Λογικά υποστήριξη θα έχει στο freaktab.

Όταν λες non hardware υλοποίηση τι εννοείς? Όλο το review είναι γυρισμένο με το melee f10 και λειτουργούσε μια χαρά.

Γι' αυτό που με ρωτάς για τον ήχο δεν ξέρω να σου απαντήσω

 

Ναι τους παίζει σε .srt μορφή. Για το dts κάποιες custom rom έχουν. Με την stock δεν έχω δοκιμάσει αλλά λογικά υποστηρίζει

 

πολύ ωραία!!! :D αν δοκιμάσεις πάντως για DTS, ενημέρωσε μας γιατί πιστεύω ότι είναι πολύ βασικό χαρακτηριστικό για ένα media player στις μέρες μας.

Link to comment
Share on other sites

Τα μεταφορικά είναι δωρεάν και το gearbest είναι κινέζικο site και αξιόπιστο.

Απλά ασυναγώνιστη η τιμή τότε!

Λογικά υποστήριξη θα έχει στο freaktab.

Αν επιβεβαιωθεί στην πράξη θα είναι τέλειο. Το Hardware δείχνει άψογο, οπότε μας μένει η υποστήριξη.

Όταν λες non hardware υλοποίηση τι εννοείς?

Αναφέρομαι στα ανταγωνιστικά μοντέλα που βγαίνουν σε απλή και -H έκδοση. Σαφώς και συνδέεται με τις ικανότητες αναπαραγωγής των format ήχου αναλόγως Player.

Όλο το review είναι γυρισμένο με το melee f10 και λειτουργούσε μια χαρά.

Τέλεια, έχω το F10 Pro και αν και δεν είναι αψεγάδιαστο (έχει σαφώς τα ελαττωματάκια του) το συμπαθώ πολύ!

Current: Samsung Galaxy S9+ G965F/DS

Armory: Samsung Galaxy Note 3 N9005 | Samsung Galaxy S I9000 | HTC P3650 Touch Cruise | HTC V1240 [Qtek 8310]

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα. Να ρωτησω κατι που σκεφτομαι να κανω. εχω το cs968 με xbmc πανω. σκεφτομαι να αγορασω bluetooth ακουστικα και οταν βλεπω ταινεια να μεταφερεται ο ηχος στα ακουστικα και οχι στην τηλεοραση. γινεται κατι τετοιο?
Link to comment
Share on other sites

Ναι γίνεται

 

Εχεις να προτεινης κανενα καλο και φθηνο bluetooth με ακουστικα που να μπαινουν μεσα στα αυτια και οχι τα αλλα τα απλα.

Link to comment
Share on other sites

Σε λίγες μέρες θα κάνω review το ubox r89 της beelink με τον rk3288

 

Το διάβασα και σε προηγούμενο ποστ αυτό. Το θέμα είναι από μέγεθος τι λέει; Γιατί φαίνεται λίγο τέρας...

 

 

edit: Τα android tv μπορούν να χρησιμοποιηθούν σαν κάτι τέτοιο http://www.ebay.com/itm/Miracast-Wifi-Display-TV-Dongle-Receiver-1080P-HDMI-Wireless-IPUSH-AirPlay-DLNA-/351086286918?pt=US_Internet_Media_Streamers&hash=item51be5f9846 για μεταφορά εικόνας από κινητό και τάμπλετ στην οθόνη;

Edited by margomenos13
Link to comment
Share on other sites

Μπορώ στο Amazon fire tv να περάσω το Google play store εκτός από το amazon store που ήδη έχει; υπάρχει κάποια λύση;

Desktop.

Ultrabook Samsung Ativ Book 7.

Samsung Galaxy Note 3.

LG G2.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Ρε παιδιά, έχω διαβάσει τόσα πολλά διαφορετικά πράγματα μέσα σε αυτό το θέμα που το κεφάλι μου έχει γίνει καζάνι και δεν μπορώ να βγάλω άκρη. Δεν ξέρω σε τι να καταλήξω .

 

Έχω μια Samsung η οποία ναι μεν μπαίνει στο internet αλλά δεν είναι ακριβώς smart. Περιορίζεται σε διάφορες εφαρμογές που μπορείς να κατεβάσεις μέσω της Samsung πλατφόρμας. Θέλω λοιπόν ένα tv box να το συνδέσω στην tv και να γίνει smart. Να μπορώ να μπαίνω στο internet, να βλέπω ταινίες και άλλα τέτοια…. Αυτά τα XBMC δεν τα καταλαβαίνω :p

 

Μπορείτε να προτείνετε κάποιο tv box ; Ποια η γνώμη σας για αυτά ;

 

A) Measy B4A pro Android 4.4 TV Box 3D 4K*2K Ultra HD Quad Core Media Player

 

B) Measy B4A Quad Core Android 4.4 Smart TV Box Player 4K 2G/8GB XBMC Mini PC EU

 

C) Android 4.2 A20 Dual Core Smart TV Box 1080P HDMI 8GB XBMC 5MP Camera WIFI HD2

Samsung Note 4

Samsung Galaxy S3

Samsung Tab S 8.4"

Samsung Gear 2

Link to comment
Share on other sites

Αυτό θα πάρεις και με το κουπόνι βγαίνει στα 61 ευρώ

 

http://convictech.blogspot.gr/2014/09/mxiii-4k-android-tv-box-review-from.html

 

Και μπορώ να συνδέσω κανονικά πληκτρολόγιο, ποντίκι και τα σχετικά σωστά ;

Samsung Note 4

Samsung Galaxy S3

Samsung Tab S 8.4"

Samsung Gear 2

Link to comment
Share on other sites

Τελικά εγώ μετά και το review του Ironwolf πήρα το mxIII 2gb και το mele f10 deluxe για airmouse-keyboard, όλα διπλά για μένα και την αδερφή μου. Ευχαριστώ πολύ λοιπόν για το κατατοπιστικότατο review και φυσικά για το κουπόνι!

Ερωτήσεις τώρα:

1) Το review έγινε με την stock rom ή καμια custom?

2) Ποια είναι κατά την γνώμη σου η καλύτερη rom?

3) Κανένα νέο με το Dts μέσω οπτικής? Παίζει μέσω XBMC? Με ενδιαφέρει γιατί θα το συνδέσω με το home cinema με optical.

4) Στο review του mele f10 deluxe αναφέρεις πως ο g-sensor δουλευει μόνο σε συσκευές mele! Υπάρχει καμιά πιθανότητα να δουλέψει και στο mxIII?

Γενικώς μια και έχεις το tvbox δώσε τα φώτα σου μια και χάθηκα στο διάβασμα στο freaktab! Αφού σήμερα έγινε η παραγγελία έχω μπροστά μου αρκετό καιρό για μελέτη! Ευχαριστώ και πάλι!

Edited by alex_nous
Link to comment
Share on other sites

Καλύτερο δεν ξέρω αλλά σίγουρα πολύ φθηνότερο! Μισή τιμή! Αν δεν κάνω λάθος το x8-H έχει βέβαια hardware decoding στον ήχο και όχι software όπως το MX3. Σαν εταιρία η MINIX έχει καλή υποστήριξη αλλά και το άλλο επειδή είναι ολόιδιο με πολλά μοντέλα της αγοράς, σίγουρα δεν θα σε απογοητεύσει. Εφόσον είναι κοντά στις δυνατότητες MX3 δαγκωτό!

Ironwolf λίγο με στενοχώρησες με το mele αλλά ελπίζω κάτι να βγει στο κοντινό μέλλον!

Link to comment
Share on other sites

Ρωτάω μήπως λόγω της τιμής δεν έχει κάποια χαρακτηριστικά, πχ hardware decoding
Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Ρωτάω μήπως λόγω της τιμής δεν έχει κάποια χαρακτηριστικά, πχ hardware decoding

Τα δυο tvbox έχουν ίδιους επεξεργαστές ίδια "κάρτα γραφικών" οπότε δεν τίθεται θέμα καλύτερου. Η διαφορά τους είναι στο hardware decoding του ήχου και στο remote control, όπου υπερέχει το minix. Η επόμενη και κατά την γνώμη μου σημαντικοτερη διάφορα είναι η υποστήριξη. Η minix έχει πολύ καλή υποστήριξη όμως και το mxiii έχει την τύχη να είναι ολόιδιο με πολλά tvbox της αγοράς. Οπότε τα firmware που κυκλοφορούν είναι πάμπολλα!

Εσύ αποφασίζεις!

Link to comment
Share on other sites

Τα δυο tvbox έχουν ίδιους επεξεργαστές ίδια "κάρτα γραφικών" οπότε δεν τίθεται θέμα καλύτερου. Η διαφορά τους είναι στο hardware decoding του ήχου και στο remote control, όπου υπερέχει το minix. Η επόμενη και κατά την γνώμη μου σημαντικοτερη διάφορα είναι η υποστήριξη. Η minix έχει πολύ καλή υποστήριξη όμως και το mxiii έχει την τύχη να είναι ολόιδιο με πολλά tvbox της αγοράς. Οπότε τα firmware που κυκλοφορούν είναι πάμπολλα!

Εσύ αποφασίζεις!

 

Εχω το Χ8-Η εδω και τρεις εμβομαδες και εχω να συμπληρωσω τα εξης:

Ακομα το Χ8-Η δεν ειναι στην κατασταση δυνατοτητων που θα περιμενα για την τιμη του.Βεβαια φαινεται οτι εχει πολλες δυνατοτητες αλλα το περιοριζει το λογισμικο.Αναμενεται νεο firmware που ειναι πανω σε νεο SDk της AmLogic που υποτιθετε-συμφωνα με τους ανθρωπους της Minix- να λυσει σχεδον ολα τα προβληματα,ειδικα σε αναπαραγωγη multimedia και να προσθεσει ισως καποιες νεες δυνατοτητες.Με λιγα λογια out-of-the-box δεν ειναι το μηχανημα.Γενικα οποιος δεν θελει να "παιδευτει" λιγο ας μην παρει adroid based αλλα ενα dedicated media player,με οτι αυτο συνεπαγεται.

Το hardware decoding στον ηχο ειναι must απο οτι καταλαβα για οσους δεν εχουν τηλεοραση/ή και ραδιοενισχυτη που να υποστηριζουν dolby digital και ειδικα DTS.Απο θεμα ηχου ειμαι παντως ικανοποιημενος,στελνω ηχο μεσω HDMI στην TV και μεσω οτικης ταυτοχρονα στο AVR,κυριως για τις DTS ταινιες που δεν τις υποστηριζει η TV,εχωντας ρυθμισμενο το Χ8 στο passthrough στο ΧΒΜC και σαν εξοδο ηχου την οπτικη στις ρυθμισεις του Χ8.

Το τηλεκοντρολ που εχει μεσα το πακετο ειναι πολυ απλο.Δουλευει μεσω υπερυθρων και η εμβελεια του δεν ειναι καλη.Δεν πιανει ουτε σε μεγαλη αποσταση ουτε σε μεγαλες γωνιες.Σε σκοτεινο δωματιο η κατασταση βελτιωνετα αλλα οχι οσο πρεπει.Εμενα το πακετο ειχε δωρο το Μ1 που κανει οτι και το "μαμα" αλλα ειναι και ποντικι με γυροσκοπιο.Αυτο δουλευει μεσω RF και πιανει παντου και παντα,ακομα και απο το διπλα δωματιο,καθως δεν θελει οτικη επαφη.Μονο για το Power button (on/off) χρησιμοποιει υπερυθρες.Το γυροσκοποιο βεβαια ειναι λιγο φλου,αλλα σε γενικες γραμμες αν το ρυθμισεις στο πιο αργο και το συνηθισεις παει καλα.

Ο βασικος λογος που επελεξα βεβαια το MINIX ηταν η ποιοτητα κατασκευης και η υποστηριξη.Διαβασα καποια πραγματα που δεν μου αρεσαν για αλλα tv box και το σχεδιασμο της πλακετας τους που δεν μου αρεσε.Βεβαια αυτο ειναι προσωπικο "κολλημα" και για πολλους μαλλον δεν θα αξιζει η διαφορα τιμης.Η ποιοτητα κατασκευης φανηκε και οταν το παρελαβα,καθως οπτικα ειναι καλυτερο απο οτι εχω δει απο κοντα.

Συνοπτικα...ακομα την διαφορα στην τιμη του με τους "ανταγωνιστες" δεν την εχει δειξει,θελει δουλεια ακομα.Σαν ποιοτητα κατασκευης συμφωνα με οσα εχω δει και εχω διαβασει ειναι καλυτερο.Δεν το εχω μετανοιωσει που εκανα αυτη την αγορα.Οχι ακομα τουλαχιστον.Μολις βγει η επομενη σταθερη official beta -οπως λενε τελος του μηνα,αρχες του επομενου,εκει θα φανει αν εκανα επενδυση ή λαθος αγορα!

My Phones: Ericsson T20s, Siemens C35i, Nokia 3330, Siemens CX65, Nokia 6230, HP Ipaq RW6815, Sony Ericsson W302, LG Viewty KU990i, Alcatel OT-990,Samsung S4 Mini LTE

 

Minix X8-H, PS3, XBOX360

Link to comment
Share on other sites

παιδιά έχετε να προτείνετε κανένα καλό κοντρόλερ για παιχνίδια και σε καλή τιμή ?

έχω βρει αυτό http://www.usellisell.com/keyboard-air-mouse/ipega-bluetooth-multi-mediagame-controller.html αλλά ακούω και άλλες γνώμες

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Εχω το Χ8-Η εδω και τρεις εμβομαδες και εχω να συμπληρωσω τα εξης:

Ακομα το Χ8-Η δεν ειναι στην κατασταση δυνατοτητων που θα περιμενα για την τιμη του.Βεβαια φαινεται οτι εχει πολλες δυνατοτητες αλλα το περιοριζει το λογισμικο.Αναμενεται νεο firmware που ειναι πανω σε νεο SDk της AmLogic που υποτιθετε-συμφωνα με τους ανθρωπους της Minix- να λυσει σχεδον ολα τα προβληματα,ειδικα σε αναπαραγωγη multimedia και να προσθεσει ισως καποιες νεες δυνατοτητες.Με λιγα λογια out-of-the-box δεν ειναι το μηχανημα.Γενικα οποιος δεν θελει να "παιδευτει" λιγο ας μην παρει adroid based αλλα ενα dedicated media player,με οτι αυτο συνεπαγεται.

Το hardware decoding στον ηχο ειναι must απο οτι καταλαβα για οσους δεν εχουν τηλεοραση/ή και ραδιοενισχυτη που να υποστηριζουν dolby digital και ειδικα DTS.Απο θεμα ηχου ειμαι παντως ικανοποιημενος,στελνω ηχο μεσω HDMI στην TV και μεσω οτικης ταυτοχρονα στο AVR,κυριως για τις DTS ταινιες που δεν τις υποστηριζει η TV,εχωντας ρυθμισμενο το Χ8 στο passthrough στο ΧΒΜC και σαν εξοδο ηχου την οπτικη στις ρυθμισεις του Χ8.

Το τηλεκοντρολ που εχει μεσα το πακετο ειναι πολυ απλο.Δουλευει μεσω υπερυθρων και η εμβελεια του δεν ειναι καλη.Δεν πιανει ουτε σε μεγαλη αποσταση ουτε σε μεγαλες γωνιες.Σε σκοτεινο δωματιο η κατασταση βελτιωνετα αλλα οχι οσο πρεπει.Εμενα το πακετο ειχε δωρο το Μ1 που κανει οτι και το "μαμα" αλλα ειναι και ποντικι με γυροσκοπιο.Αυτο δουλευει μεσω RF και πιανει παντου και παντα,ακομα και απο το διπλα δωματιο,καθως δεν θελει οτικη επαφη.Μονο για το Power button (on/off) χρησιμοποιει υπερυθρες.Το γυροσκοποιο βεβαια ειναι λιγο φλου,αλλα σε γενικες γραμμες αν το ρυθμισεις στο πιο αργο και το συνηθισεις παει καλα.

Ο βασικος λογος που επελεξα βεβαια το MINIX ηταν η ποιοτητα κατασκευης και η υποστηριξη.Διαβασα καποια πραγματα που δεν μου αρεσαν για αλλα tv box και το σχεδιασμο της πλακετας τους που δεν μου αρεσε.Βεβαια αυτο ειναι προσωπικο "κολλημα" και για πολλους μαλλον δεν θα αξιζει η διαφορα τιμης.Η ποιοτητα κατασκευης φανηκε και οταν το παρελαβα,καθως οπτικα ειναι καλυτερο απο οτι εχω δει απο κοντα.

Συνοπτικα...ακομα την διαφορα στην τιμη του με τους "ανταγωνιστες" δεν την εχει δειξει,θελει δουλεια ακομα.Σαν ποιοτητα κατασκευης συμφωνα με οσα εχω δει και εχω διαβασει ειναι καλυτερο.Δεν το εχω μετανοιωσει που εκανα αυτη την αγορα.Οχι ακομα τουλαχιστον.Μολις βγει η επομενη σταθερη official beta -οπως λενε τελος του μηνα,αρχες του επομενου,εκει θα φανει αν εκανα επενδυση ή λαθος αγορα!

 

Είσαι ένας από αυτούς που χαίρομαι να διαβάζω σε φορουμ, κατατοπιστικοτατος.

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Καλύτερο δεν ξέρω αλλά σίγουρα πολύ φθηνότερο! Μισή τιμή! Αν δεν κάνω λάθος το x8-H έχει βέβαια hardware decoding στον ήχο και όχι software όπως το MX3. Σαν εταιρία η MINIX έχει καλή υποστήριξη αλλά και το άλλο επειδή είναι ολόιδιο με πολλά μοντέλα της αγοράς, σίγουρα δεν θα σε απογοητεύσει. Εφόσον είναι κοντά στις δυνατότητες MX3 δαγκωτό!

Ironwolf λίγο με στενοχώρησες με το mele αλλά ελπίζω κάτι να βγει στο κοντινό μέλλον!

+1

Υπάρχει κάποια πιο οικονομική λύση αλλά αρκετά αξιόπιστη για τν box ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...