Jump to content

Σβήστε τους αρχικούς ήχους,εικόνες,video Moto V525-V600


jowhn
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 109
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Την αντικατάσταση δεν χρειαζόταν να χρησιμοποιήσεις το P2Kman αλλά το ΜPT... στα βίντεο πρόβλημα δεν υπάρχει κανένα. Ήχους όμως μη σβήσεις καθόλου.

You have to take the money first. When you get the money, you get the power, and when you get the power then you get the woman.

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Videos:

SEEITMOTO.3gp

MotoMash.mp4

MTV Triangle Dance.mp4 (δεν θυμάμαι κιόλας αν είναι αυτό το ακριβές όνομα, εσείς πάντως θα βάλετε το κανονικό του)

 

Μετά την μετονομασία τα περνάμε στο κινητό.Όταν περαστούν δεν θα φαίνονται στο MPT όπως οι εικόνες ή οι ήχοι.

Καλή επιτυχία!

 

 

από τα Video και μόνο πόσο χώρο ελευθερώνεις?

Link to comment
Share on other sites

Αναλόγως τα triplets... αν έχεις και τα 3 βίντεο αν θυμάμαι καλά λίγο παραπάνω από 1 ΜΒ.

You have to take the money first. When you get the money, you get the power, and when you get the power then you get the woman.

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Έχω κι εγώ το ίδιο πρόβλημα με την εξαφάνιση των ρυθμίσεων στο v300.. Τελικά υπάρχει κανένα αντίδοτο ή πρέπει να ξαναεγκαταστήσω το software? H Motorola θα το κάνει στο επίσημο service? Επίσης, κάνει το επίσημο service αναβάθμιση σε v600 αν το πάω μέσα στην εγγύηση;
Link to comment
Share on other sites

Καλά κάνατε και το είπατε αλλά κι εσείς το πάθατε κάποτε, οπότε μια απάντηση της προκοπής δεν είναι κακή! Λέω μήπως υπάρχει τίποτε καινούριο ως λύση ή απλά πρέπει να το πάω για αναβάθμιση. Δεν είναι τόσο δύσκολη δα η απάντηση!
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω ακριβώς Sovereign, ίσως να μην αποφύγεις την αναβάθμηση. Ισως να τους πείσεις στη μοτορολα οτι ήταν ετσι το κινητο απο την αρχη!!!

Πάντως εγώ που δοκίμασα να ξαναβάλω ότι έσβησα απο ήχους με το p2kman, απετυχα :(, επιμένει να μην μπαίνει στις ρυθμίσεις ηχων.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ALTUS (16 Οκτ. 2004 , 09:37)

 

PAIDIA EIPAME DEN SBHNOYME HXOYS APO TO KINHTO, MONO EIKONES, VIDEO, MHN TO XEXNATE KAI DIAVASTE OLO TO FORUM !

 

 

Περίεργο ! Εγώ έσβησα ΟΛΟΥΣ τους ήχους και δεν είχα κανένα πρόβλημα. Απλώς όταν καλούσε δεν ακουγόταν τίποτα γιατι δεν υπήρχε κανείς ήχος κλήσης... Τι πρόβλημα παρουσιάζετε σε σας;;;

 

 

Ασχετο . Η φετινή Ινφοσύστεμ ήταν χειρότερη απο πέρσι που ήταν χειρότερη απο προπέρσι... Καμμιά έκθεση για τηλεπικοινωνίες υπάρχει εκει στην Θεσ/νίκη???? Το μόνο που μου έκανε φέτος εντύπωση ήταν η κοπέλα στο περίπτερο της SAMSUNG :-)

From mt. Olympus Kirko the....

HTC TyTN ii Power User !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...