Jump to content

LG Optimus 4X HD (P880)


aby
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ρε παιδια το κινητο δεν εχει εσωτερικη μνημη 16gb?γιατι στην σελιδα του media markt το δειχνει με 8gb!βγαινει και σε αυτην την εκδοση η ειναι λαθοσ του Μεδια Μarkt?το δινουν με 350 ευρω.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Λάθος είναι.Εξαιρετική τιμή .Αν ενδιαφέρεσαι για το συγκεκριμένο τηλέφωνο αγόρασε το.Τώρα μάλιστα που κυοφορούνται άμεσα και αναβαθμίσεις και ξεκλειδώματα όπως είχε την καλοσύνη να μας ενημερώσει και ο φίλος και επανακάμψας haki(που παρεπιμπτόντως αγόρασε από MΕdiamarkt ολόφρεσκη συσκευή) το τηλέφωνο αποκτά μεγαλύτερο ενδιαφέρον.
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια το κινητο δεν εχει εσωτερικη μνημη 16gb?γιατι στην σελιδα του media markt το δειχνει με 8gb!βγαινει και σε αυτην την εκδοση η ειναι λαθοσ του Μεδια Μarkt?το δινουν με 350 ευρω.

 

Oπως ειπε ο dinosmidis λαθος εχουν γραψει.Θα μπερδευτηκαν με τα mp της καμερας.

16giga εχει εσωτερικη και η τιμη που το δινουν ειναι σουπερ.

Link to comment
Share on other sites

Διαβασα πριν απο ωρα στο xda πως η εφαρμογη του τηλεφωνου MLT ειναι για την λειτουργια hdmi μεσω της θυρας Usb , που αμφιβαλω αν κανενας απο μας χρησιμοποιει . Συμφωνα με το ποστ εκεινο αυτη η υπηρεσια εχει μεγαλο μεριδιο στους πορους του συστηματος (Συστημα android) που βλεπουμε στα στατιστικα μπαταριας και επισης καταναλωνει μεγαλο μερος ενεργειας.Εγω το αφαιρεσα μιας και δεν προκειται να το δουλεψω και δοκιμασα με το καλωδιο στον υπολογιστη που δεν εχει καμια επιπτωση.Οποτε αφοβα μπορειτε να το αφαιρεσετε.Επισης ενεργοβορες υπηρεσιες ειναι το facebook και google maps.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Επειδή ψηνωμαι και γω να το πάρω, ήθελα να ρωτήσω το εξής

Αυτή τη στιγμή έχω το neo v, με πλήρη φόρτιση το πρωί στις 7 που φεύγω το μεσημέρι 3-4 που γυρνάω έχει πάει 45-50 %. Υπολογίστε μια ώρα ομιλία, δεδομένα ενεργά συνέχεια αλλά μόνο 2g, καμία 30 μνήματα viber, κάνα μέιλ, κανά τέταρτο ίντερνετ και Bluetooth συνέχεια. WiFi το πολύ κάνα μισάωρο Αυτά περίπου. Μετο 4x πόσο θα είχα κατανάλωση περίπου?

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Διαβασα πριν απο ωρα στο xda πως η εφαρμογη του τηλεφωνου MLT ειναι για την λειτουργια hdmi μεσω της θυρας Usb , που αμφιβαλω αν κανενας απο μας χρησιμοποιει . Συμφωνα με το ποστ εκεινο αυτη η υπηρεσια εχει μεγαλο μεριδιο στους πορους του συστηματος (Συστημα android) που βλεπουμε στα στατιστικα μπαταριας και επισης καταναλωνει μεγαλο μερος ενεργειας.Εγω το αφαιρεσα μιας και δεν προκειται να το δουλεψω και δοκιμασα με το καλωδιο στον υπολογιστη που δεν εχει καμια επιπτωση.Οποτε αφοβα μπορειτε να το αφαιρεσετε.Επισης ενεργοβορες υπηρεσιες ειναι το facebook και google maps.

 

Ποια ειναι αυτη ρε συ Leo?

MLT.apk ειναι στον φακελο system/app?

Γιατι εγω δεν το βρισκω...(εκτος αν το ειχα βγαλει απο παλιοτερα:p)

Ναι το facebbok και το googlemaps τρωνε....

Link to comment
Share on other sites

Παλιος fan android προερχομενος απο Samsung galaxy s2 ,το τηλεφωνο ειναι φανταστικο οσο για την μπαταρια μην τη φοβαστε ειναι αρκετα ανθεκτικη με βγαζει σχεδον 2 ημερες και το δουλευω αρκετα.
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι ?

Παίρνουμε SMS με συντεταγμένες πατάμε επάνω στο λινκ και μας δίνει επιλογή με ποιο πρόγραμμα να ανοίξει.

Αυτά είναι , το Google map , τo internet και ο opera , δεν μου δίνει επιλογή για Igo

Υπάρχει τρόπος να του δώσουμε εμείς την διαδρομή με ποιο πρόγραμμα να ανοιξει? όπως στα windows το "άνοιγμα με"....:)

Link to comment
Share on other sites

Το ξέρω ότι κανείς δε μπορεί να υπολογίσει ακριβώς αλλά πάνω κάτω. Εμένα το θέμα μου μην ειμαι σε αυτό το οκτάωρο με τη ψυχή στο στόμα.
Link to comment
Share on other sites

Το ξέρω ότι κανείς δε μπορεί να υπολογίσει ακριβώς αλλά πάνω κάτω. Εμένα το θέμα μου μην ειμαι σε αυτό το οκτάωρο με τη ψυχή στο στόμα.
Eγω παντως που το ζοριζα πολυ στη δουλεια με 3G , δεν ειχα ποτε προβλημα μεχρι να γυρισω σπιτι.
Link to comment
Share on other sites

Ποια ειναι αυτη ρε συ Leo?

MLT.apk ειναι στον φακελο system/app?

Γιατι εγω δεν το βρισκω...(εκτος αν το ειχα βγαλει απο παλιοτερα:p)

Ναι το facebbok και το googlemaps τρωνε....

 

Κι εγώ δεν το βρίσκω..... πού στο π@yΤοσ&! είναι αυτό... ??! :mad: :)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα ή παράνομα ή παχαίνουν...

Link to comment
Share on other sites

Παλιος fan android προερχομενος απο Samsung galaxy s2 ,το τηλεφωνο ειναι φανταστικο οσο για την μπαταρια μην τη φοβαστε ειναι αρκετα ανθεκτικη με βγαζει σχεδον 2 ημερες και το δουλευω αρκετα.

Από αυτονομία φίλε μην περιμένεις πολλά ;) Μια μέρα πιστεύω θα κρατάει άνετα απ'όσα έχω ακούσει από τον Leolipop:)

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ δεν το βρίσκω..... πού στο π@yΤοσ&! είναι αυτό... ??! :mad: :)

 

Τι να πω ρε παιδια.Αλφαβητικα τα εχει ταξινομημενα οποτε πηγαινεται στο Μ και δειτε...τι να πω.Αν ειχατε βγαλει εφαρμογες βασει αυτων που ειχα αφησει εγω μεσα παλιοτερα που ειχα ποσταρει , λογικο να μην την εχετε γιατι ουτε και εγω την ειχα τοτε.

 

Απλα μετα απο φλασαρισματα μου ξεφυγε!:lol:

Link to comment
Share on other sites

Σε μένα δεν υπάρχει κανένα "MLT.apk"

Ας ψάξουν και άλλοι και ας μας απαντήσουν εάν υπάρχει στη δική τους συσκευή.

Έτσι από περιέργεια... :worry:

[sIGPIC][/sIGPIC]

Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα ή παράνομα ή παχαίνουν...

Link to comment
Share on other sites

Με τρομαξατε με τη μπαταρία,μεχρι στιγμής που το έχω στα χέρια μου μια χαρα είναι η μπαταρία,μια μέρους τη βγάζει αν δεν το σκαλιζεις,πράγμα αδύνατο βέβαια οπως είπε και ένας φίλος ποιο πριν.
Link to comment
Share on other sites

Σε μένα δεν υπάρχει κανένα "MLT.apk"

Ας ψάξουν και άλλοι και ας μας απαντήσουν εάν υπάρχει στη δική τους συσκευή.

Έτσι από περιέργεια... :worry:

 

Eπειδη καποτε ειχα σβησει apk που χρειαζονταν (ας ειναι καλα ο Leo που μου τα εστειλε πισω) εχω κρατησει ενα backup με ολο τον φακελο "system/app" και τα περιεχομενα του μπας και εσβηνα παλι κανενα που χρειαζοταν.

Τωρα που κοιταξα οντως υπαρχει το MLT.apk και MLT.odex.

Eιναι ακριβως μετα το memowidget.apk και πριν το MusixFX.apk

To ειχα σουταρει γιατι απο καπου θα διαβασα αυτα που ειπε και ο Leo πριν και δνε το θυμωμουν.

Link to comment
Share on other sites

Ουτε φακελλος system/app δεν υπαρχει , τι mlt μου λετε;

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Εχει κανενας προβλημα με το zooperwidgets?

Μου τα βγαζει ολα κομμενα απο τα αριστερα.

Stock αλλα και nova launcher.

Θελω να δοκιμασω αλλο launcher αλλα πρεπει να βρω ενναλακτικα widget πρωτα για επαφες και ημερολογιο.

Καμμια προταση?

Link to comment
Share on other sites

Ουτε φακελλος system/app δεν υπαρχει , τι mlt μου λετε;

 

Εισαι root?

Αν οχι λογικο να μην βλεπεις τιποτα.Ο μονος τροπος να διωξεις εντελως μαμα εφαρμογες της LG (ή της καθε εταιρεια τεσπα ειναι να εισαι root!)

Aν παλι εισαι και δεν βλεπεις τοτε βαλε πουχου τον ΕS explorer, τρεξε τον και θα τον δεις.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LG Optimus 4X HD (P880)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...