Jump to content

Γυμνισμός. Θα κάνατε;


GRKIWI
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αν ειχα τη γιωργια η την κατερινα μαζι μου στην παραλια θα εκανα!μαζι με αυτες εννοειται!!!!

 

Sorry αλλά εγώ δεν θα πήγαινα για μπάνιο τότε...

Να γινότανε επιτέλους πράξη,Ένα τραγούδι τον κόσμο να αλλάξει..

Να απλωνότανε να τους τρομάξει παντού...Σαν την φωτιά..

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 507
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Νομιζω ότι το θεμα το βλεπουν καπως περερμινευμενο οι περισσοτεροι, αν κρινω από τις απαντησεις.

Άλλο πραγμα ο γυμνισμος και άλλο το ματι.

Αυτοι που κανουν γυμνισμο πραγματικα, ποτε δεν εχουν πρόβλημα με upload και τα σχετικα. Μιας και πανε σε μια παραλια γυμνιστων για να κανουν το μπανιο τους γυμνοι και όχι για να κανουν ματι. Υποτιθετε ότι αυτό το θεμα το εχουν λύσει πριν πανε στην παραλια.

Δεν λεω ότι δεν μπορει αν συμβει κανενα απροοπτο, όλα παιζουν.

Αν όμως καποιος παει για να κανει ματι, τοτε καλυτερα να μην βγαλει το μαγιο του.;)

Εάν συμβεί το upload τότε κάνεις ότι και η στρουθοκάμηλος:το κεφάλι στην άμμο:lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ προτιμώ τις απόμερες παραλίες γιατί...

Δεν μου αρέσουν οι οργανωμένες παραλίες.

Δεν μου αρέσει η φασαρία τους.

Δεν μου αρέσει να είναι σαχλοι αλλοδαποί κοντά μου και να ακούω τα άπαντα.

Δεν μου αρέσει το δήθεν που βλέπω σε κάποιους και κάποιες...

Προτιμώ τις μοναχικές παραλίες λοιπόν κι άμα γουστάρω τα βγάζω κι όλα και απολαμβάνω.

Ο γυμνισμός δεν είναι μαγκιά,είναι διάθεση και η αίσθηση της ελευθερίας την στιγμή εκείνη.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω ότι το θεμα το βλεπουν καπως περερμινευμενο οι περισσοτεροι, αν κρινω από τις απαντησεις.

Άλλο πραγμα ο γυμνισμος και άλλο το ματι.

Αυτοι που κανουν γυμνισμο πραγματικα, ποτε δεν εχουν πρόβλημα με upload και τα σχετικα. Μιας και πανε σε μια παραλια γυμνιστων για να κανουν το μπανιο τους γυμνοι και όχι για να κανουν ματι. Υποτιθετε ότι αυτό το θεμα το εχουν λύσει πριν πανε στην παραλια.

Δεν λεω ότι δεν μπορει αν συμβει κανενα απροοπτο, όλα παιζουν.

Αν όμως καποιος παει για να κανει ματι, τοτε καλυτερα να μην βγαλει το μαγιο του.;)

 

ελπιζω να καταλαβες οτι εκανα πλακα:p το παρακαναμε σοβαρο το θεμα και ειπα να το ελαφρυνω.

 

Εάν συμβεί το upload τότε κάνεις ότι και η στρουθοκάμηλος:το κεφάλι στην άμμο:lol::lol::lol::lol:

 

:lol::lol::

 

Κι εγώ προτιμώ τις απόμερες παραλίες γιατί...

Δεν μου αρέσουν οι οργανωμένες παραλίες.

Δεν μου αρέσει η φασαρία τους.

Δεν μου αρέσει να είναι σαχλοι αλλοδαποί κοντά μου και να ακούω τα άπαντα.

Δεν μου αρέσει το δήθεν που βλέπω σε κάποιους και κάποιες...

Προτιμώ τις μοναχικές παραλίες λοιπόν κι άμα γουστάρω τα βγάζω κι όλα και απολαμβάνω.

Ο γυμνισμός δεν είναι μαγκιά,είναι διάθεση και η αίσθηση της ελευθερίας την στιγμή εκείνη.

 

σωστοοοοοος! + 1000

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ προτιμώ τις απόμερες παραλίες γιατί...

Δεν μου αρέσουν οι οργανωμένες παραλίες.

Δεν μου αρέσει η φασαρία τους.

Δεν μου αρέσει να είναι σαχλοι αλλοδαποί κοντά μου και να ακούω τα άπαντα.

Δεν μου αρέσει το δήθεν που βλέπω σε κάποιους και κάποιες...

Προτιμώ τις μοναχικές παραλίες λοιπόν κι άμα γουστάρω τα βγάζω κι όλα και απολαμβάνω.

Ο γυμνισμός δεν είναι μαγκιά,είναι διάθεση και η αίσθηση της ελευθερίας την στιγμή εκείνη.

 

Θα συμφωνήσω σε όλα μαζί σου, εκτός από ένα. Στο 'σαχλοί αλλοδαποί'. Γιατί, δεν υπάρχουν σαχλοί Έλληνες που μπορεί να σου χαλάνε την ηρεμία; Μόνο οι σαχλοί αλλοδαποί υπάρχουν;;

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Τέλειος ο Γυμνισμός.φέτος έκανα στην Σκιάθο αλλά είχε μόνο κάτι μεγάλους και δεν είχε καμμία πιτσιρίκα έτσι ώστε να σηκώσω Και λιγο ανάστημα...χιχι

 

Απεστάλη από LG-D802 μέσω Greek Forums, δημιουργήθηκε απο το appyet.com

Link to comment
Share on other sites

Άσχετα με το αν κάνεις η δεν κάνεις, οφείλουμε να παραδεχτούμε πως σχεδόν όλες οι παραλίες γυμνιστών ανά την Ελλάδα είναι για κάποιο λόγο οι πιο όμορφες και καθαρές!
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Κάνω "συνειδητά" γυμνισμό από τα... 11 μου χρόνια. Τότε βέβαια στη θάλασσα απομακρυνόμουν λίγο από ξαδέρφια, θείες κ.λπ. και έβγαζα το μαγιό μου κάτω από το νερό, ή σε ήσυχες τοποθεσίες στο βουνό. Ένιωθα μια απερίγραπτη αίσθηση ελευθερίας, αλλά ένιωθα επίσης ότι κάνω κάτι απαγορευμένο.

Σε όλη μου την εφηβεία δεν έχανα την ευκαιρία να κυκλοφορώ γυμνός στο σπίτι όταν έλειπαν οι γονείς μου ή να κοιμάμαι γυμνός στις καλοκαιρινές διακοπές μου με κλειδωμένη την πόρτα.

Πρώτη φορά γυμνισμό σε παραλία μαζί με άλλους έκανα στα 22 μου. Στην αρχή του καλοκαιριού μόνος μου, σε κοντινή παραλία της Αττικής και ένα μήνα μετά στην παραλία Ροδάκινο της Κρήτης, με μια παρέα 7 ατόμων, 5 γυναικών και 2 αντρών, ηλικιών από 20-23. Ήταν περίεργο να ξέρεις ότι ανθρώπους που τους ξέρεις από το δημοτικό ή και το πανεπιστήμιο, θα τους δεις γυμνούς. Αλλά στην πράξη, και μετά τα πρώτα 2 λεπτά που τσιτσιδωθήκαμε, δεν είχε τίποτα το περίεργο.

Το ότι απέκτησα μια πιο... ολοκληρωμένη εικόνα της κολλητής μου για το τι έκρυβαν τα ρούχα της ή το σχήμα του στήθους της, δεν μου έκανε καμιά τρελή διαφορά όταν θα την ξανάβλεπα το χειμώνα ντυμένη. Ούτε αυτή ασχολήθηκε ιδιαίτερα με το πώς ήταν το πέος του πρώην συμμαθητή της που ξέρει από την τετάρτη δημοτικού. Απλά αισθάνομαι ότι ένα ταμπού ακόμα καταρρίφθηκε και πιο πολύ μια ιδέα ήταν παρά οτιδήποτε άλλο.

Από τότε έχω ξανακάνει γυμνισμό αρκετές φορές, τις πιο πολλές φορές μόνος μου και κάμποσες άλλες με ποικίλες παρέες: με την εκάστοτε κοπέλα μου, μόνοι ή με φιλικό ζευγάρι και με μεμονωμένες φίλες μου από τη δουλειά που τους είχα πει κάποια σημεία που κάνω μπάνιο γυμνός και ήθελαν κι αυτές να δοκιμάσουν για πρώτη φορά.

Δεν κρύβω ότι έχουν υπάρξει φάσεις που έχω ντραπεί, όταν ματάκηδες κοιτούν περιεργαστικά εμένα ή την κοπελα μου. Είναι άσχημο να γίνεται αυτό. Αλλά έχει γίνει ελάχιστες φορές και κυρίως σε παραλίες της Αττικής.

 

Συνιστώ αν θέλετε μια μοναδική εμπειρία να πάτε στην "πρωτεύουσα" των γυμνιστών, στη Χειλιαδού Εύβοιας, όπου κατασκηνώνουν κυρίως οικογένειες, ζευγάρια και παρέες. Είναι πολύ οικογενειακό το κλίμα και δεν υπάρχει περίπτωση κάποιος να σας παρενοχλήσει ή να σας κάνει να αισθανθείτε άβολα. Μπορεί να πιάσετε και παρέες!

Αν είστε ήδη παρέα και είστε πιο χύμα φάση, συνιστώ ανεπιφύλακτα Γαύδο, Φολέγανδρο και Κάτω Κουφονήσι. Ειδικά εκεί ντρέπεσαι αν φοράς μαγιό, όχι το αντίστροφο. Για πιο κοντινές αποστάσεις στην Αθήνα συνιστώ Αγκίστρι.

Αλλά μπορείτε να γυμνωθείτε και σε πιο απομονωμένες παραλίες ή διακριτικά στις άκρες των μη πολυσύχναστων παραλιών που ξέρετε ότι οι κάτοικοι της περιοχής δεν είναι συντηρητικούρες ή δεν υπάρχουν παιδιά.

Γενικώς πειραματιστείτε και προτείνετε και σε φίλους-φίλες που δεν έχουν ξανακάνει να πατε μαζί. Δεν είναι κάτι φοβερό, ούτε κάποια φοβερή ιδεολογία. Είναι απλά απελευθέρωση και επαφή με τη φύση. Προσωπικά έχω μπουχτίσει με τις οργανωμένες παραλίες, με τις αμέτρητες ομπρέλες, τα μπιτσόμπαρα και τα μπιτάκια. Θεωρώ εφιαλτικό το νομοσχέδιο για την ιδιωτικοποίηση των αιγιαλών και την ανέγερση εκεί ξενοδοχείων-τερατουργημάτων α λα Ισπανία. Δεν είναι όλα για τα φράγκα, παιδιά. Ο πραγματικός μας πλούτος είναι ο φυσικός πλούτος της χώρας μας.

 

Πετάξτε τα λοιπόν όλα, άντρες, γυναίκες κάθε ηλικίας, χοντροί, λεπτοί ή κανονικοί, ξεχυθείτε στις παραλίες και happy nudity! :happy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...