Jump to content

Alcatel OT-995


tzivanas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

το εκανα αυτο πουλες touch pal ηταν επιλεγμενη . και κατι ακομα γιατι δεν μπορο να βαλω δικο ηχο κλεισης απο τα mp3 μου μονο εχει δικα του ? Edited by manosraul
Η μεγαλη δυναμη θελει και μεγαλη ευθυνη !!!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

το εκανα αυτο πουλες touch pal ηταν επιλεγμενη ? και κατι ακομα γιατι δεν μπορο να βαλω δικο ηχο κλεισης απο τα mp3 μου μονο εχει δικα του ?

 

Βρες την εφαρμογή μουσική ( όχι μουσική play)βάλε να αναπαράγει το κομμάτι που θες να επιλέξεις και πατά το κουμπί κάτω αριστερά ( με το τετράγωνο) και θα σου βγάλει το μενού για να το επιλέξεις ως ήχο κλησης

 

Βρες την εφαρμογή μουσική ( όχι μουσική play)βάλε να αναπαράγει το κομμάτι που θες να επιλέξεις και πατά το κουμπί κάτω αριστερά ( με το τετράγωνο) και θα σου βγάλει το μενού για να το επιλέξεις ως ήχο κλησης

 

Και αυτό είναι το πληκτρολογιο

 

 

-Ομάδα Διαχείρισης- Μην κάνεις συνεχόμενα posts. Χρησιμοποίησε την τροποποίηση αν θέλεις να διορθώσεις κάτι ή την πολλαπλή παράθεση αν θέλεις να απαντήσεις σε περισσότερα από ένα άτομα.

Edited by navi55
Link to comment
Share on other sites

δεν μπορω να καταλαβω ακολουθησα τις οδηγιες και δεν αλλαζει μορφη το πληκτρολογιο
Η μεγαλη δυναμη θελει και μεγαλη ευθυνη !!!
Link to comment
Share on other sites

δεν μπορω να καταλαβω ακολουθησα τις οδηγιες και δεν αλλαζει μορφη το πληκτρολογιο

 

Λοιπόν έχεις επιλεγμένο το touch pal! Πάμε ρυθμισεις,γλώσσα και πληκτρολόγιο, ρυθμίσεις πληκτρολογίου touchpal,διάταξη

πληκτρολογίου, διάταξή σε οριζόντια,επιλέγεις phone pad 12 πλήκτρων.και το ίδιο επιλέγεις και σε κατακορυφη.

Αν μπορείς να ανεβασεις φώτο θα βοηθουσε

Link to comment
Share on other sites

οχι μαστορα δεν αλλαζει δεν ξερω γιατι τι να σε πω . τη δευτετα θα κανω μια περασα απο το μαγαζι που το πειρα
Η μεγαλη δυναμη θελει και μεγαλη ευθυνη !!!
Link to comment
Share on other sites

οχι μαστορα δεν αλλαζει δεν ξερω γιατι τι να σε πω . τη δευτετα θα κανω μια περασα απο το μαγαζι που το πειρα

 

μια άλλη λύση είναι το go keyboard από Android market ή αλλιώς play store! Πολύ καλή εφαρμογή και έχει και το πληκτρολόγιο που θες.στο δικό μου με touch pal δε μπορώ να γράψω αγγλικά.Και σε περίπτωση που δε το πρόσεξες έχω και ονομα;)

Edited by giannis24
Link to comment
Share on other sites

μια άλλη λύση είναι το go keyboard από Android market ή αλλιώς play store! Πολύ καλή εφαρμογή και έχει και το πληκτρολόγιο που θες.στο δικό μου με touch pal δε μπορώ να γράψω αγγλικά.Και σε περίπτωση που δε το πρόσεξες έχω και ονομα;)

 

δεν εχω προβλημα αλλα νευριαζω γτ δεν το αλλαζει :!:

Η μεγαλη δυναμη θελει και μεγαλη ευθυνη !!!
Link to comment
Share on other sites

δεν εχω προβλημα αλλα νευριαζω γτ δεν το αλλαζει :!:

 

βρες τον οδηγό ρύθμισης στις εφαρμογές σου και επιλέξετο το πληκτρογιο touchpal,γιατί έχω την εντύπωση πως έχεις επιλεγμένο το πληκτρολόγιο android,γι αυτό είπα μια φώτο του πληκτρολογίου θα βοηθουσε

Link to comment
Share on other sites

εχω ενα sony eriscoon w100 και το σονυ το εβρισκε το αλκατελ στο bluetooth αλλα το αλκατελ οχι ειναι επειδη το ενα εχει ενα εκδοση 2 και το αλλο 3 ?
Η μεγαλη δυναμη θελει και μεγαλη ευθυνη !!!
Link to comment
Share on other sites

εχω ενα sony eriscoon w100 και το σονυ το εβρισκε το αλκατελ στο bluetooth αλλα το αλκατελ οχι ειναι επειδη το ενα εχει ενα εκδοση 2 και το αλλο 3 ?

 

Αυτό δε το ξέρω και δε μπορώ να βοηθήσω! Όσο για το πληκτρολόγιο άλλαξε γλώσσα και θα δεις!

Εγώ δε χρησιμοποιώ κανένα από τα δυο έχω κατεβασει από το μάρκετ

Edited by giannis24
Link to comment
Share on other sites

παντως εγω θα παω να στο μουλτιραμα μια βολτα ή αυριο ή δευτερα

κάνε μια επανακίνηση

Link to comment
Share on other sites

κάνε μια επανακίνηση

 

Και στο δικό μου μόλις βάλω ελληνικά το ίδιο κάνει!μάλλον σε όλα το ίδιο είναι

Edit:Το touch pal του μάρκετ δεν έχει καθόλου ελληνικά

Link to comment
Share on other sites

ναι κιολας τωρα με τα αγγλικα δεν το κανει ευχαριστω για την βοηθεια παντος ....ειμαι στο τει τηλεπικοινωνιων και δικτυων και εδω και 1 χρονο ηθελα ενα anroid να ξαχτω και το 995 μην επερνα το 993 δεν το εχανα με τιποτα . ευχαριστω πολυ
Η μεγαλη δυναμη θελει και μεγαλη ευθυνη !!!
Link to comment
Share on other sites

Το καλυτερο πληκτρολογιο απ'ολα ειναι το HTC IME MOD! Το εχω βαλει στο κινητο(και σε ολα μου τα android που ειχα) και απλα τα σπαει...! Και εχει και επιλογη για αλφαριθμητικους χαρακτηρες(ετσι γραφω)! Με ενα ψαξιμο στο google το βρισκεις πανευκολα!
Link to comment
Share on other sites

Το έβαλα μόλις πριν από λίγο εγώ, δεν έβγαλε κάποια αναβάθμιση αλλά είναι θετικό ότι εμφανιστηκε, λογικά λίγες ημέρες έμειναν για να έρθει η ics

 

Ξερει κανεις γιατι το One Touch Upgrade δεν μου αναγνωριζει το κινητο? Μου λεει συνεχεια πως δεν εντοπιστηκε κινητο συνδεδεμενο. Τι μπορω να κανω?

Link to comment
Share on other sites

ναι κιολας τωρα με τα αγγλικα δεν το κανει ευχαριστω για την βοηθεια παντος ....ειμαι στο τει τηλεπικοινωνιων και δικτυων και εδω και 1 χρονο ηθελα ενα anroid να ξαχτω και το 995 μην επερνα το 993 δεν το εχανα με τιποτα . ευχαριστω πολυ

Ρε manosraul πιο πανω σου δωσα πληκτρολόγιο όπως το θες με ελληνικά,δοκίμασε το κι αν χρειαστείς τιποτα,πμ

Link to comment
Share on other sites

Στην συσκευή στην αριστερή πλευρά πάνω από το σημείο όπου μπαίνει ο φορτιστής το ασημένιο πλαίσιο της συσκευής σε σας τρίζει ή παίζει κάπως γιατι σε μένα παίζει κάπως το πλαστικό της προσόψεις χωρίς να το κτύπησα
Η μεγαλη δυναμη θελει και μεγαλη ευθυνη !!!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Alcatel OT-995

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...