Jump to content

Δε μπορω να αλλαξω recovery κ.α.


epivitor3
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γεια σε ολους εχω ή μαλλον ειχα το desire με τα χαρακτηριστικα της υπογραφης μου και απο χθες αντιμετωπιζω το εξης προβλημα:

 

Προσπαθησα να αλλαξω rom και απο την insertcoin 1.1.4 να παω στην revolution και το κινητο κολλησε οποτε αναγκαστικά εβγαλα την μπαταρια. Απο εκεινη τη στιγμη δε μπορω να περασω καμια rom με cm r2 και πλεον εχω βαλει την LeeDrOiD HD V3.3.3 A2SD++ η οποια ειναι αισθητα πιο αργη απο την insertcoin. Επισης προσπαθησα να αλλαξω το recovery και να βαλω το cw 3.1.0.1 μηπως και με αυτο μπορεσω να βαλω καποια cm r2 rom αλλα ουτε αυτο μπορω να κανω πλεον. Παρατηρησα οταν βρισκομαι στον bootloader οταν κανει check, μου βγαζει απ'οσο μπορω να προλαβω να διαβασω (γιατι το περναει γρηγορα οπως ξερετε) PB99IMG missing ή κατι τετοιο .

 

Μπορει κατ'αρχην καποιος να μου πει με ποιο τροπο να αλλαξω το recovery? Mε το android flasher πλεον δε μπορω ενω παλιοτερα μπορουσα μια χαρα. Το bootloader ακομα μπορω και το αλλαζω μεσω android flasher.

 

Ευχαριστω

 

edit: Τελικα αλλαξα το recovery μεσω rom manager και μπορεσα και περασα την revolution 2.0 η οποια ειναι τρομερη

Edited by epivitor3
http://mowned.com/sig/epivitor.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...