Jump to content

Έκδοση συγκεκριμένου αριθμού;


sam66
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

γνωρει κανεις αν υπαρχει αυτη η δυνατοτητα; να ζητησω να μου δωσουν ενα αριθμο 694χχχχχχ με τα επομενα ψηφια της επιλογης μου; (με την προυποθεση πως δεν ειναι ενεργος)
αν τελικά η σοκολάτα είναι υποκατάστατο του sex τότε πρέπει να είμαι sexομανης...
Link to comment
Share on other sites

στην βοντα γινεται...2 γνωστοι μου εχουν εναν αριθμο που αλλαζει πχ ενα γραμμα...π.χ 781 και 782...ολος ο αριθμος ειναι ο ιδιος..

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

πριν πολλα χρονια βεβαια, αλλα ο πατερας μου και ολη η εταιρεια του εχουν το ιδιο τηλεφωνο εκτος απο το τελευταιο ψηφιο

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

μετα απο παρα πολλα ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ στα καταστηματα της vodafone , μιλισα με το κεντρο εξ. πελατων αρχικα και επειτα και με το καταστημα και αρχισε η διαδικασια.:)

 

 

οπότε γίνεται !

 

 

ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας

αν τελικά η σοκολάτα είναι υποκατάστατο του sex τότε πρέπει να είμαι sexομανης...
Link to comment
Share on other sites

Το έχω κάνει 2 φορές στο παρελθόν. Έτσι έχω τη σειρά 693, 694, 695 και όλο το υπόλοιπο ίδιο.

 

Παλιά που υπήρχαν "πολλά" νούμερα έκανες οτι ήθελες. Αρκετοί είχαν τα ίδια ψηφία με αυτά του σταθερού τους. 693-σταθερό-

Link to comment
Share on other sites

Παλιά που υπήρχαν "πολλά" νούμερα έκανες οτι ήθελες. Αρκετοί είχαν τα ίδια ψηφία με αυτά του σταθερού τους. 693-σταθερό-

Δεν κατάλαβα τι θέλεις να πεις.

Link to comment
Share on other sites

Δεν κατάλαβα τι θέλεις να πεις.

 

Αν κάποιος είχε σταθερό π.χ 210-2035430 επέλεγε το κινητό να είναι 693-2035430

Link to comment
Share on other sites

Παλιά που υπήρχαν "πολλά" νούμερα έκανες οτι ήθελες. Αρκετοί είχαν τα ίδια ψηφία με αυτά του σταθερού τους. 693-σταθερό-

 

τωρα δεν γινεταιι?

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

τωρα δεν γινεταιι?

 

απλα οι πιθανοτητες ειναι λιγοτερες (να μην υπαρχει ηδη ο αριθμος)

 

αυτο θελει να πει

αν τελικά η σοκολάτα είναι υποκατάστατο του sex τότε πρέπει να είμαι sexομανης...
Link to comment
Share on other sites

Εμένα πριν 5 χρόνια σε μια σύνδεση μου είχε κάτσει το 6949.1234.XΨ και όταν πήρα 2ο αριθμό επειδίωξα να είναι το ίδιο σε άλλο πρόθεμα. Τώρα έχω και το 693 και το 695.
Link to comment
Share on other sites

τελικα αν ενας αριθμος ΔΕΝ ειναι ενεργος μπορεις μεσω καταστηματος η της εξυπηρετησης πελατων να τον παρεις και να τον ενεργοποιησεις κανονικα σαν νουμερο?
Link to comment
Share on other sites

Παλιά που υπήρχαν "πολλά" νούμερα έκανες οτι ήθελες. Αρκετοί είχαν τα ίδια ψηφία με αυτά του σταθερού τους. 693-σταθερό-

Αυτό γινόταν πολύ παλιά μόλις ήταν να βγει η σειρά 093-6 (6936 σήμερα) και αφορούσε όσους είχαν σταθερό αθήνας που ξεκινούσε από 01-6 (210-6 σήμερα) όπου και ζητούσαν και έπαιρναν τα επόμενα 6 ψηφία του σταθερού τους με πρόθεμα 6936 μπροστά. Μετά η σειρά αυτή έγινε κατά κόρον για εταιρικά και σταμάτησε. Κάτι είχε πάει να γίνει άτυπα και με το 6934 αν και μετά δώθηκε στο Γερμανό αν δεν κάνω λάθος και μετά στα πρώτα F2G που ήταν και από τις καλύτερες φάσεις της τότε Telestet/TIM!

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Επειδή έχω πάει κάποιες φορές να ζητήσω συγκεκριμένα νούμερα, πάντα μου ζητάνε το ΑΦΜ μου πριν μου πουν οτιδήποτε. Ποτέ δεν το δίνουν έτσι στο κατάστημα. Προφανώς θέλεουν να ελέγξουν κάποια πράγματα. Επίσης πιστεύω, ότι golden numbers δεν τα δίνουν έτσι στον καθένα.
Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και παίζει ρόλο ποιός πελάτης ζητάει τι. Τα βλέπουν όλα από το τμήμα νέων συνδέσεων και αποφασίζουν αναλόγως ;)

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Επειδή έχω πάει κάποιες φορές να ζητήσω συγκεκριμένα νούμερα, πάντα μου ζητάνε το ΑΦΜ μου πριν μου πουν οτιδήποτε. Ποτέ δεν το δίνουν έτσι στο κατάστημα. Προφανώς θέλεουν να ελέγξουν κάποια πράγματα. Επίσης πιστεύω, ότι golden numbers δεν τα δίνουν έτσι στον καθένα.

 

Σουβλακι ρωτησα το συγκεκριμενο.. σε καταστηματα.. (Λ.Στρατου,Τσιμισκη) και με κοιτουσανε στα ματια δεν ειχαν ιδεα.. μου λενε εμεις βλεπουμε συγκεκριμενα καμια 100-200 νουμερα σαν καταστημα τα οποια στα δειχνουμε και διαλεγεις.Το να διαλεξεις εσυ καποιον δικο σου αριθμο εφοσον ειναι διαθεσιμος μου λενε δεν ξερουμε αν γινεται μεσω Εξ Πελατων.

Μηπως σε καποια καταστηματα εχουν αλλα κονε ??

Link to comment
Share on other sites

Απλά δεν ξέρουν φίλε μου τη δουλειά τους. Κάθε φορά που πηγαίνω, είτε σε Vodafone είτε σε Cosmote, είτε σε Wind με κοιτάζουν σαν να είμαι εξωγήινος. Μετά τους λέω ότι θα στείλουν αίτημα στην εταιρεία ότι θέλω αυτό το συγκεκριμένο αριθμό και ότι το έχω κάνει στο παρελθόν, το λες ακόμα και να μην το χεις κάνει, γιατί για να μην κουραστούν σε διώχνουν, λες ότι το χεις κάνει.

 

 

Σορρυ για την ασυνταξία, είμαι λίγο ζάντα σήμερα...:O

Link to comment
Share on other sites

α καλά ...

Και σε εμένα κάπως έτσι έγινε...

Αυτό το δεν γίνεται μου το έλεγαν με ένα τρόπο... Και μια βεβαιότητα...

Βέβαια αν μου καρφωθεί κάτι...

Ε μετά την δεύτερη επίσκεψη είπαν και να ρωτήσουν αν γίνεται...

αν τελικά η σοκολάτα είναι υποκατάστατο του sex τότε πρέπει να είμαι sexομανης...
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
αν παω σε ενα καταστημα βονταφον και ζητησω εναν συγκεκριμενο αριθμο που δεν υπαρχει,μπορω να τον ζητησω σαν καρτοκινητο η πρεπει να κανω απαραιτητως συνδεση?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αν παω σε ενα καταστημα βονταφον και ζητησω εναν συγκεκριμενο αριθμο που δεν υπαρχει,μπορω να τον ζητησω σαν καρτοκινητο η πρεπει να κανω απαραιτητως συνδεση?

Σύνδεση και μόνο σύνδεση.

Link to comment
Share on other sites

Σύνδεση και μόνο σύνδεση.

 

χαζοι ειναι?κανουν την εξυπηρετηση να μη βγαλουν και κατι?

δες και το ποστ μου στο θεμα τα παντα για συνδεσεις βονταφον

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...