Jump to content

[MULTI] COD: Modern Warfare 3


Giannis1234
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

http://www.gameover.gr/uploads/Image/Call%20of%20Duty:%20Modern%20Warfare%203/modern-warfare-3-screen-1.jpg

 

http://www.gameover.gr/uploads/Image/Call%20of%20Duty:%20Modern%20Warfare%203/modern-warfare-3-screen-2.jpg

 

http://www.gameover.gr/uploads/Image/Call%20of%20Duty:%20Modern%20Warfare%203/modern-warfare-3-screen-3.jpg

 

 

Επίσημο Sait:http://www.callofduty.com/mw3

 

Επίσημη κυκλοφορία 8/11/2011 πλατφόρμες: playstation 3,xbox 360,pc

Edited by Giannis1234

My phones: LG GOOGLE NEXUS 5 16GB (BLACK) LG G5 32GB, SAMSUNG GALAXY NOTE 8 64GB

My tablet: LG G PAD V400 7.0 8GB (BLACK)

Link to comment
Share on other sites

πιο πολύ περιμένω το battlefield 3

 

Αυτό και το battlefield bad company είναι τα καλύτερα fps παιχνίδια για εμένα.

 

Sent from my GT-I5800 using Tapatalk

My phones: LG GOOGLE NEXUS 5 16GB (BLACK) LG G5 32GB, SAMSUNG GALAXY NOTE 8 64GB

My tablet: LG G PAD V400 7.0 8GB (BLACK)

Link to comment
Share on other sites

Hardened Edition για το Modern Warfare 3

 

Ο Robert Bowling -Creative Strategist στην Infinity Ward- ανακοίνωσε πως το πολυαναμενόμενο Call of Duty: Modern Warfare 3 θα κυκλοφορήσει και σε μία ειδική έκδοση, ονόματι "Hardened Edition". Ο Bowling έδωσε στη δημοσιότητα μόνο μία φωτογραφία του κουτιού, αλλά υποσχέθηκε πως τα περιεχόμενα της Hardened Edition του παιχνιδιού θα αποκαλυφθούν στο event "Call of Duty XP", που θα λάβει χώρα τον Σεπτέμβριο. Το Call of Duty: Modern Warfare 3 θα κυκλοφορήσει για τα Xbox 360, PS3 και PC στις 8 Νοεμβρίου.

 

[via]

My phones: LG GOOGLE NEXUS 5 16GB (BLACK) LG G5 32GB, SAMSUNG GALAXY NOTE 8 64GB

My tablet: LG G PAD V400 7.0 8GB (BLACK)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=tQ4aGOo1yyw]Call of Duty Modern Warfare 3 - CoD XP 2011 Presser - Opening Trailer [720p HD PC, PS3, Xbox 360] - YouTube[/ame]

 

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=jB7ii9RQPg8]Call of Duty Modern Warfare 3 Multiplayer - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Η Hardened Edition του Call of Duty: Modern Warfare 3, ήταν προγραμματισμένο να παρουσιαστεί στο event της Activision, “Call of Duty XP event”, αλλά για κακή της τύχη την πρόλαβαν, καθώς μία φωτογραφία μαρτυράει το περιεχόμενό της. Η Hardened Edition θα περιέχει τα εξής:

 

http://www.gameover.gr/uploads/Image/hardened%20edition.jpg

- Call of Duty: Modern Warfare 3 game with unique disc art.

- One year of membership in Call of Duty Elite.

- "Founder status" on Elite with exclusive in-game emblem, player card, camouflage, clan XP boost and other exclusive benefits.

- SteelBook case.

- PlayStation Network exclusive: "Animated Timeline Theme."

- Xbox 360 exclusive: "Special Ops Juggernaut Xbox Live Outfit."

- Limited-edition "field journal" with more than 100 pages of "authentic military sketches, diagrams and written entries."

 

 

Για να μάθουμε την τιμή, μάλλον θα πρέπει να περιμένουμε να πραγματοποιηθεί το event.

 

Πηγή GameOver.gr

My phones: LG GOOGLE NEXUS 5 16GB (BLACK) LG G5 32GB, SAMSUNG GALAXY NOTE 8 64GB

My tablet: LG G PAD V400 7.0 8GB (BLACK)

Link to comment
Share on other sites

ΣΧΟΛΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΒΙΝΤΕΑΚΙ !

 

He gets killed by a camper every single time. Yep, this teaser really sums up the whole game.

 

uhm why is Activision showing us Modern Warfare 1 gameplay?

 

I’m so glad they showed us that claymore reskin! I was almost thinking they hadn’t added anything new!

 

Is this still the Quake 3 engine?

 

αλλλλλλλλλλλλλλλλλλα εχει και ενα καλο !

 

they made the watermelons more realistic

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=8gZgWVKDI1Y&feature=player_detailpage]Call of Duty: Modern Warfare 3: Confirmed Kill Gameplay (Xbox 360) - YouTube[/ame]

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=OYnoIPzFG5E&feature=player_detailpage]Call of Duty: Modern Warfare 3 Survival Paris 3 Gameplay (Xbox 360) - YouTube[/ame]

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=Vl-pGABHvGc&feature=player_detailpage]Call of Duty: Modern Warfare 3 Survival: Dome Gameplay (Xbox 360) - YouTube[/ame]

Edited by sakiss

My phones: LG GOOGLE NEXUS 5 16GB (BLACK) LG G5 32GB, SAMSUNG GALAXY NOTE 8 64GB

My tablet: LG G PAD V400 7.0 8GB (BLACK)

Link to comment
Share on other sites

Black Ops - Rezurrection DLC στις 23 Αυγούστου και για μερικούς είναι... δωρεάν!

 

http://oi55.tinypic.com/15e8ca8.jpg

 

First Strike, Escalation, Annihilation, και τώρα Rezurrection (Ναι, δεν είναι λάθος γραμμένο, είναι με z) και απ' ότι δείχνει, έχει να πέσει πολύ zombie σε αυτό το DLC αφού θα είναι αποκλειστικά για τους λάτρεις του Zombie Mode!

 

http://oi56.tinypic.com/2v10nea.jpg

 

Θα κυκλοφορήσει στις 23 Αυγούστου στο Xbox Live και θα περιλαμβάνει τέσσερις re-mastered χάρτες από το World At War:

Τους Nacht der Untoten, Verruckt, Shi No Numa και Der Riese, μαζί με ένα ολοκαίνουριο χάρτη με την ονομασία Moon που θα διαδραματίζεται στο... φεγγάρι (να μάχεσαι με ζόμπι στο φεγγάρι;;; Από πρωτοτυπία άλλο τίποτα...) :suspect:.

Ο νέος αυτός χάρτης θα έχει νέα όπλα, νέα Perks, νέο εξοπλισμό, καθώς επίσης θα περιλαμβάνει και το θανάσιμο Wave Gun και Quantum Mechanic Device.

Επίσης θα περιλαμβάνει νέο Zombies Soundtrack καθώς επίσης και ένα Zombies Moon theme.

Σύνολο λοιπόν 5 χάρτες, νέο soundtrack και ένα theme!

 

http://oi52.tinypic.com/rrqbgm.jpg

 

Τα καλά νέα τώρα:

Οι 4 remastered χάρτες είχαν κυκλοφορήσει μαζί με τις Hardened και Prestige εκδόσεις του παιχνιδιού όπου μπορούσατε να τις κατεβάσετε με ένα κωδικό που υπήρχε μέσα σε αυτές τις εκδόσεις.

Αν τους είχατε κατεβάσει, τότε, το πακέτο αυτό για εσάς είναι ΔΩΡΕΑΝ. Απλά θα μπείτε στο download history του λογαριασμού σας και θα ξανακατεβάσετε το πακέτο, για να προστεθούν σε αυτό ο νέος χάρτης (Moon), το soundtrack και το theme!

Εάν δεν είστε κάτοχος hardened ή Prestige έκδοσης, τότε το πακέτο θα κοστίσει για εσάς 1200MS Points (Κλασσικά).

 

Πηγή: joystic.com

Edited by sakiss
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Θα είναι διαθέσιμο από steam;;;

 

Sent from my HTC Desire HD using Tapatalk

 

Έτσι φαίνεται.

 

Εγώ το περιμένω πως και πως για PS3! Αναμένεται να μας ζεστάνει τις κρύες νύχτες του δύσκολου χειμώνα που μας περιμένει!

Phone History: Nokia 3330, SE T310, SE K700i, SE w800i, SE w850i, SE G900, SE C510, ZTE Blade, SE Xperia Neo V, LG 4X HD, Huawei Honor 6, Samsung Galaxy S6, Xiaomi Redmi Note 4X, Samsung Galaxy A8 Dual (2018), Xiaomi Mi 9T Pro, Xiaomi Redmi Note 9 Pro
Link to comment
Share on other sites

και εγω το περιμενω για ps3 αν και αυτη τη περιοδο βγαινουν πολλά για λιωσιμο. λετε το battlefield να ξεπερασει το COD σε ποιότητα?
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Λοιπόν παιδιά σήμερα στις 12 πήρα και εγώ σαν καμμένος το MW3 από τα Seven.Καταρχήν να αναφέρω ότι δεν γουστάρω καθόλου τους haters που απλώς μισούν το COD έτσι για να το μισούν ή τους δήθεν κουλτουρε reviewers που κατηγορούν το COD για το μικρό του campaign και ότι έχει επηρεάσει όλη την βιομηχανία στην διάρκεια των campaign....και έχω βαρεθεί τα σχόλια για το αρμεγμα της activision....αφού το αγοράζουν τόσα άτομα μαγκιά τους...δεν μπορεί να έιναι όλοι πρόβατα όπως δεν είναι πρόβατα αυτοί που στήνονται στις ουρές για το iphone.Πάμε στο Game τώρα....

 

Eπιβεβαιώνω και εγώ με την σειρά μου ότι πρόκειται για expansion του MW2....εμένα πάντως πιο πολύ μου μοιάζει για κάτι μεταξύ black ops και MW2.Επαιξα όλους του χάρτες....τo 80% από αυτούς δεν μου άρεσε καθόλου.Προσωπικά τους βρίσκω χειρότερους και από του black ops...σε θέμα gameplay δεν έχω να πω κάτι μιας και δεν έχει την παραμικρή διαφορά...εκεί που στο BF3 δεν σταύρωνα kill εδώ στο 2ο deathmatch βγήκα δεύτερος lol.Campaign δεν έπαιξα θα το κάψω για το xbox...multi που έπαιξα στο ps3 τα γραφικά είναι αρκετά χειρότερα του BF3.Δεν εχω σκοπό να θάψω το MW3...ο καθένας θα πάρει το game που τον διασκεδάζει περισσότερο.Με το που ξεκινησα το MW3 πάνω στο 5λεπτο λέω ότι αυτό είναι παιχνίδι και ψεύτικο σε σχέση με το BF3...σε θέμα κίνησης,στο ότι δεν κλωτσάει το όπλο και μπορεις να αραδιάζεις σφαίρες σα να μην τρέχει τίποτα...στο πόσο εύκολα στοχεύεις...στο μπούγιο που γίνεται και που δεν σε αφήνει να πάρεις ανάσα ακόμα και μετά απο respawn...μέχρι και οι χάρτες πλέον με κάνουν να ασφυκτιώ.....ενα game fastfood & run and gun:όλα αυτά δεν αντιλέγω είναι ο λόγος που οι περισσότεροι γουστάρουν το COD.Εγώ βαρέθηκα θέλω να παίξω κάτι διαφορετικό φέτος.Μου αρέσει αυτη η δυσκολία του BF3 και ότι σε βάζει να σκεφτείς και όχι να το παίζεις commando.Από την άλλη στο COD ένας παίχτης μπορεί να αλλάξει την ροή μόνος...στο BF3 απλά όχι σε έχουν φάει πριν πεις το ονομά σου.Το καλό της υπόθεσης είναι οτι δεν εχει online pass οπότε το έβαλα σε αγγελία σε καλή τιμή και φυσικά βρήκα ατομο σε 5 λεπτά..η αγελάδα που λέγαμε :P ...ότι βαθμολογίες να πάρει στα reviews εμένα δεν με έπεισε.

 

Καλό βόλι μάγκες όποιο και να αγοράσετε :)

Link to comment
Share on other sites

Spec ops έχει όπως το mw2;

 

Sent from my GT-I5800 using Tapatalk

My phones: LG GOOGLE NEXUS 5 16GB (BLACK) LG G5 32GB, SAMSUNG GALAXY NOTE 8 64GB

My tablet: LG G PAD V400 7.0 8GB (BLACK)

Link to comment
Share on other sites

Spec ops έχει όπως το mw2;

 

Sent from my GT-I5800 using Tapatalk

 

Έχει spec ops αλλά δεν πρόλαβα να τα δω ακόμη!

Οι 2 πρώτες αποστολές μου άρεσαν αρκετά, αν και η 2η ήταν κάπως μικρή και ξενέρωσα.

Phone History: Nokia 3330, SE T310, SE K700i, SE w800i, SE w850i, SE G900, SE C510, ZTE Blade, SE Xperia Neo V, LG 4X HD, Huawei Honor 6, Samsung Galaxy S6, Xiaomi Redmi Note 4X, Samsung Galaxy A8 Dual (2018), Xiaomi Mi 9T Pro, Xiaomi Redmi Note 9 Pro
Link to comment
Share on other sites

Σαν πορωμενος και εγω με τα first person shooter παιχνιδια το κατεβασα αλλα....γραφικα μηδεν!!!!!!!! Πολλοι εχουν το συγκεκριμενο προβλημα με την αναλυση οθονης! Ειναι κατι σαν το half life το πρωτο!Τοσο χαλια! Επεσα απο τα συνεφα σημερα! Το battlefield 3 ειναι ετη φωτος μπροστα σε θεμα γραφικων!
Link to comment
Share on other sites

^ Δεν ξέρω το τι πρόβλημα αντιμετωπίζεις, στο PS3 πάντως που το έχω εγώ, είναι όλα good! Κανένα πρόβλημα με γραφικά τα οποία φαίνονται βελτιωμένα από το mw2 και το bo.
Phone History: Nokia 3330, SE T310, SE K700i, SE w800i, SE w850i, SE G900, SE C510, ZTE Blade, SE Xperia Neo V, LG 4X HD, Huawei Honor 6, Samsung Galaxy S6, Xiaomi Redmi Note 4X, Samsung Galaxy A8 Dual (2018), Xiaomi Mi 9T Pro, Xiaomi Redmi Note 9 Pro
Link to comment
Share on other sites

Σαν πορωμενος και εγω με τα first person shooter παιχνιδια το κατεβασα αλλα....γραφικα μηδεν!!!!!!!! Πολλοι εχουν το συγκεκριμενο προβλημα με την αναλυση οθονης! Ειναι κατι σαν το half life το πρωτο!Τοσο χαλια! Επεσα απο τα συνεφα σημερα! Το battlefield 3 ειναι ετη φωτος μπροστα σε θεμα γραφικων!

 

Ναι, ξέρω τι λες. Και εγώ το ίδιο πρόβλημα είχα. Τελικά όμως δεν είναι θέμα παιχνιδιού - το παιχνίδι έχει εξαιρετικά γραφικά, αντίστοιχα με το Battlefield 3 - αλλά ρυθμίσεων. Αν δεν έχεις βρει τη λύση στείλε μου πμ να σου πω τι να κάνεις για να δεις τα "σωστά" γραφικά.

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παιδιά σήμερα στις 12 πήρα και εγώ σαν καμμένος το MW3 από τα Seven.Καταρχήν να αναφέρω ότι δεν γουστάρω καθόλου τους haters που απλώς μισούν το COD έτσι για να το μισούν ή τους δήθεν κουλτουρε reviewers που κατηγορούν το COD για το μικρό του campaign και ότι έχει επηρεάσει όλη την βιομηχανία στην διάρκεια των campaign....και έχω βαρεθεί τα σχόλια για το αρμεγμα της activision....αφού το αγοράζουν τόσα άτομα μαγκιά τους...δεν μπορεί να έιναι όλοι πρόβατα όπως δεν είναι πρόβατα αυτοί που στήνονται στις ουρές για το iphone.Πάμε στο Game τώρα....

 

Eπιβεβαιώνω και εγώ με την σειρά μου ότι πρόκειται για expansion του MW2....εμένα πάντως πιο πολύ μου μοιάζει για κάτι μεταξύ black ops και MW2.Επαιξα όλους του χάρτες....τo 80% από αυτούς δεν μου άρεσε καθόλου.Προσωπικά τους βρίσκω χειρότερους και από του black ops...σε θέμα gameplay δεν έχω να πω κάτι μιας και δεν έχει την παραμικρή διαφορά...εκεί που στο BF3 δεν σταύρωνα kill εδώ στο 2ο deathmatch βγήκα δεύτερος lol.Campaign δεν έπαιξα θα το κάψω για το xbox...multi που έπαιξα στο ps3 τα γραφικά είναι αρκετά χειρότερα του BF3.Δεν εχω σκοπό να θάψω το MW3...ο καθένας θα πάρει το game που τον διασκεδάζει περισσότερο.Με το που ξεκινησα το MW3 πάνω στο 5λεπτο λέω ότι αυτό είναι παιχνίδι και ψεύτικο σε σχέση με το BF3...σε θέμα κίνησης,στο ότι δεν κλωτσάει το όπλο και μπορεις να αραδιάζεις σφαίρες σα να μην τρέχει τίποτα...στο πόσο εύκολα στοχεύεις...στο μπούγιο που γίνεται και που δεν σε αφήνει να πάρεις ανάσα ακόμα και μετά απο respawn...μέχρι και οι χάρτες πλέον με κάνουν να ασφυκτιώ.....ενα game fastfood & run and gun:όλα αυτά δεν αντιλέγω είναι ο λόγος που οι περισσότεροι γουστάρουν το COD.Εγώ βαρέθηκα θέλω να παίξω κάτι διαφορετικό φέτος.Μου αρέσει αυτη η δυσκολία του BF3 και ότι σε βάζει να σκεφτείς και όχι να το παίζεις commando.Από την άλλη στο COD ένας παίχτης μπορεί να αλλάξει την ροή μόνος...στο BF3 απλά όχι σε έχουν φάει πριν πεις το ονομά σου.Το καλό της υπόθεσης είναι οτι δεν εχει online pass οπότε το έβαλα σε αγγελία σε καλή τιμή και φυσικά βρήκα ατομο σε 5 λεπτά..η αγελάδα που λέγαμε :P ...ότι βαθμολογίες να πάρει στα reviews εμένα δεν με έπεισε.

 

Καλό βόλι μάγκες όποιο και να αγοράσετε :)

Ο Sakiss με καλυψε πληρως.

 

Δεν ενιωσα κανενα ενθουσιασμο.

 

Τελος , δεν ξερω αν ειναι οι ελληνες που δεν μπορουν να κανουν το ΝΑΤ OPEN αλλα το παιχνιδι εχει προβληματα συνδεσιμοτητας.

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

Σαν πορωμενος και εγω με τα first person shooter παιχνιδια το κατεβασα αλλα....γραφικα μηδεν!!!!!!!! Πολλοι εχουν το συγκεκριμενο προβλημα με την αναλυση οθονης! Ειναι κατι σαν το half life το πρωτο!Τοσο χαλια! Επεσα απο τα συνεφα σημερα! Το battlefield 3 ειναι ετη φωτος μπροστα σε θεμα γραφικων!

θα επρεπε να κρεμαστεις μονος σου που εβαλες το half life διπλα σε αυτα τα αισχη :shifty:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

παιδια πολυ καλο, ποιες ειναι οι ελαχιςτες απιτηςεις για pc ςτο MW3;

καλες γιορτες..

Edited by nikosxeng3

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

παιδια πολυ καλο, ποιες ειναι οι ελαχιςτες απιτηςεις για pc ςτο MW3;

καλες γιορτες..

 

Operating system Windows XP, Windows Vista, or Windows 7

CPU Intel Core 2 Duo E6600 or AMD Phenom X3 8750 processor or better

Memory 2 GB Ram

Graphics hardware Shader 3.0 or better 256 MB NVIDIA GeForce 8600GT/ATI Radeon X1950 or better

Sound hardware DirectX 9.0C or later

 

Wikipedia | Game-Debate.com

 

Καλές γιορτές!

Phone History: Nokia 3330, SE T310, SE K700i, SE w800i, SE w850i, SE G900, SE C510, ZTE Blade, SE Xperia Neo V, LG 4X HD, Huawei Honor 6, Samsung Galaxy S6, Xiaomi Redmi Note 4X, Samsung Galaxy A8 Dual (2018), Xiaomi Mi 9T Pro, Xiaomi Redmi Note 9 Pro
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...