Jump to content

Σχέσεις μεταξύ των δύο φύλων: Προβληματισμοί,εμπειρίες


Fetzisjr
 Κοινοποίηση

Πόσο κράτησε η πιο μεγάλη σας σχέση  

574 members have voted

  1. 1. Πόσο κράτησε η πιο μεγάλη σας σχέση

    • 3 μήνες - 6 μήνες
      156
    • 1 - 3 χρόνια
      183
    • 4 + χρόνια
      165
    • Είμαι κατά των μακροχρόνιων σχέσεων
      70


Recommended Posts

Με όνομα κανονικά; Αν και το ένα δεν αναιρεί το άλλο :p

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Με όνομα κανονικά; Αν και το ένα δεν αναιρεί το άλλο :p

 

Ναι, το ξέρω το παιδί (αχώνευτος είναι :lol:) Δίκιο έχεις, αλλά είναι ειλικρινής και δεν μου λέει ψέματα, αν μάθω ότι μου είπε κάποτε ψέματα, τότε θα της κόψω την καλημέρα.

Edited by Alex_tz
Link to comment
Share on other sites

Και εμείς καθόμαστε και ονειρευόμαστε τη ζωή μας με αυτές, ενώ δε τολμαμε να αρθρώσουμε δύο προτάσεις ;)

 

Το κανουν και τα αγορια αυτο; :confused::O

Link to comment
Share on other sites

ΌΧΙ βέβαια γιατί με πέρασες; Στα 13:lol::p

 

Χαιρομαι παντως που καταλαβαινεις οτι εισαι μικρος και δεν το παιζεις ''καποιος''!

Link to comment
Share on other sites

Χαιρομαι παντως που καταλαβαινεις οτι εισαι μικρος και δεν το παιζεις ''καποιος''!

 

Αφού τόσο είμαι, γιατί να κάνω κάποιον που δεν είμαι;

 

Βλέπω έναν συνομήλικό μου που βλέπει μια πολύ όμορφη κοπέλα και λέει :- πω, πω τι ******* και σκέφτομαι πότε ωρίμασε τόσο;

Edited by Superuser
Link to comment
Share on other sites

Αφού τόσο είμαι, γιατί να κάνω κάποιον που δεν είμαι;

 

Βλέπω έναν συνομήλικό μου που βλέπει μια πολύ όμορφη κοπέλα και λέει :- πω, πω τι ******* και σκέφτομαι πότε ωρίμασε τόσο;

 

Καλα αυτα τα λενε και οι μεγαλυτεροι και υποτειθεται πιο ωριμοι..

Link to comment
Share on other sites

Καλα αυτα τα λενε και οι μεγαλυτεροι και υποτειθεται πιο ωριμοι..

 

Εγώ πάντως ποτέ δεν το έχω πει αυτό, το θεωρώ ασέβεια προς το γυναικείο φύλο.;)

Link to comment
Share on other sites

Συνεχισε ετσι!

 

Αν όλα αυτά τα πω σε ένα αγόρι της τάξης μου θα με πει ****** και ******. Δεν καταλαβαίνω, εγώ δεν είμαι καλά ή αυτοί; Τι δεν πάει καλά; :confused:

Edited by Superuser
Link to comment
Share on other sites

Αν όλα αυτά τα πω σε ένα αγόρι της τάξης μου θα με πει ****** και ******. Δεν καταλαβαίνω, εγώ δεν είμαι καλά ή αυτοί; Τι δεν πάει καλά; :confused:

 

Απλα ισως εσυ εισαι πιο ωριμος σε συγκριση με τα περισσοτερα αγορια της ηλικιας σου.

 

Αυτο φυσικα και ειναι καλο δεν χρειαζεται να ανησυχεις

Link to comment
Share on other sites

Απλα ισως εσυ εισαι πιο ωριμος σε συγκριση με τα περισσοτερα αγορια της ηλικιας σου.

 

Αυτο φυσικα και ειναι καλο δεν χρειαζεται να ανησυχεις

 

Α ωραία. Να σε ρωτήσω και κάτι άλλο, αν βαριέσαι και σε κουράζω μην απαντήσεις(συγγνώμη αν γίνομαι κουραστικός) αν εγώ θέλω να είμαι συνέχεια με μια κοπέλα και την νοιάζομαι και θέλω να την φροντίζω δεν σημαίνει ότι την βλέπω ερωτικά, ε; (η δεύτερη είναι, αν δε μου έβαζε ο Deadly_Sin την ιδέα δε θα προβλματιζόμουν τώρα)

Link to comment
Share on other sites

Α ωραία. Να σε ρωτήσω και κάτι άλλο, αν βαριέσαι και σε κουράζω μην απαντήσεις(συγγνώμη αν γίνομαι κουραστικός) αν εγώ θέλω να είμαι συνέχεια με μια κοπέλα και την νοιάζομαι και θέλω να την φροντίζω δεν σημαίνει ότι την βλέπω ερωτικά, ε; (η δεύτερη είναι, αν δε μου έβαζε ο Deadly_Sin την ιδέα δε θα προβλματιζόμουν τώρα)

 

Εχεις μια τρυφερη αντιμετωπιση για αυτη την κοπελα, αρα μαλλον αισθανεσαι κατι, ισως οχι ερωτικο αλλα κατι πιο αγνο..

 

Η απαντηση ειναι μεσα σου..:)

Link to comment
Share on other sites

Εχεις μια τρυφερη αντιμετωπιση για αυτη την κοπελα, αρα μαλλον αισθανεσαι κατι, ισως οχι ερωτικο αλλα κατι πιο αγνο..

 

Η απαντηση ειναι μεσα σου..:)

 

Μάλλον θαμμένη βαθιά γιατί όποια απάντηση είναι μέσα μου δεν μπορώ να την βρω με τίποτα;) Επίσης, με προβλημα τζίνι το γεγονός ότι αν μου πει ψέματα, θα της κόψω και την καλημέρα.

Edited by Alex_tz
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον θαμμένη βαθιά γιατί όποια απάντηση είναι μέσα μου δεν μπορώ να την βρω με τίποτα;) Επίσης, με προβλημα τζίνι το γεγονός ότι αν μου πει ψέματα, θα της κόψω και την καλημέρα.

Τι να πω κ εγω, δεν ειμαι και ο καλυτερος ανθρωπος για συμβουλες σ'αυτα τα θεματα..

Απλα δωσε χρονο στον εαυτο σου να δεις αν οντως νιωθεις πραγματα, και αν ναι, απλα πες της το! Και αν δεν νιωθει το ιδιο, λογικα θα συνεχισεις να εχεις την φιλια της. Δεν χρειαζεται να βασανιζεσαι :)

Link to comment
Share on other sites

Τι να πω κ εγω, δεν ειμαι και ο καλυτερος ανθρωπος για συμβουλες σ'αυτα τα θεματα..

Απλα δωσε χρονο στον εαυτο σου να δεις αν οντως νιωθεις πραγματα, και αν ναι, απλα πες της το! Και αν δεν νιωθει το ιδιο, λογικα θα συνεχισεις να εχεις την φιλια της. Δεν χρειαζεται να βασανιζεσαι :)

 

Ευχαριστώ απλά καμιά φορά όταν σκέφτομαι αναλύω πιο πολύ από όσο πρέπει τα πράγματα και μπερδεύομαι:)

Link to comment
Share on other sites

Μηπως να τα φτιαξετε εσεις οι 2? :p

 

Εμείς οι δύο; Εγώ και ποια άλλη; :confused:

Edited by Alex_tz
Link to comment
Share on other sites

Εσυ και η PsychoticGirl εννοουσα :cool:

 

 

Ιιιιιιι έχεις κι'άλλες τέτοιες εξυπνάδες; :p:lol

Edited by athanaso77
Link to comment
Share on other sites

Για πες πόσο είσαι.. :p

 

Και δυστυχώς το κάνουμε περισσότερο από εσάς...

 

Μπορεί επιφανειακά να είμαστε βαρβατοι άντρες και εγώ θέλω να την πάρω να την κάνω να την ρανω, κατά βάθος είμαστε ψυχουλες και ρομαντικοί :p

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...