Jump to content

Σχέσεις μεταξύ των δύο φύλων: Προβληματισμοί,εμπειρίες


Fetzisjr
 Κοινοποίηση

Πόσο κράτησε η πιο μεγάλη σας σχέση  

574 members have voted

  1. 1. Πόσο κράτησε η πιο μεγάλη σας σχέση

    • 3 μήνες - 6 μήνες
      156
    • 1 - 3 χρόνια
      183
    • 4 + χρόνια
      165
    • Είμαι κατά των μακροχρόνιων σχέσεων
      70


Recommended Posts

Άμα δεν τα έχει όρμα της.αλλιώς στην άλλη.ποια είναι πιο ωραία;

 

Swyped from my SII using tapatalk

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μια απορια. Γνώρισα 2 κοπελες.. ολη νύχτα μιλουσα με τη μια και ο φίλος μου με την άλλη ( αγκαλιαζοταν κιολας :wacko:) .. σήμερα.. κατσαμε για καμια ώρα για ποτό.. οι 2 κοπέλες και 2 ασχετοι φίλοι μου.. Σπουδάζουν και οι δύο.. πρώτα μου λεει η "δικιά μου" να πας να τη δεις εκει που σπουδάζει.. της λέω γιατι.. και μουπε επιδη σπουδάζει (η δικια μου τελειωσε) για τα clubs και καλά και μετα που τους αστειευα οτι ξέρω να λεω την τύχη βλέπωντας τη παλάμη μου λεει η δικια μου να πω τη τύχη της άλλης..

 

Γενικά δεν το ελεγε σαν μπιχτή με υφάκι γιαυτο δεν μπορώ να ψυχολογίσω.. Να ξενερώσω οτι προσπαθει να με δώσει στην άλλη ή μπορει να το κάνει απο αμηχανια να μη πιασω το δικο της χέρι και φανει αμηχανο?

Εχει κανεις αποψη απο εμπειρία?

 

ασε τις μαντειες με παλαμες καφεδες και τα γιαουρτια και πιαστην απο τα μαλλια και τραβα της ενα καλο γλωσσοφιλο να κανουν φρουτακια τα ματια της και αναλογα την αντιδραση θα καταλαβεις τι παιζει...ειναι πιθανο να θελει να σε πασαρει οπως επισης ειναι πιθανο να μη ξερει τι θελει (περιεργο για γυναικα εε??)

εσυ ορμα με τα μπουνια πανω της και προσπαθησε να τις αλλαξεις τα φωτα...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

ασε τις μαντειες με παλαμες καφεδες και τα γιαουρτια και πιαστην απο τα μαλλια και τραβα της ενα καλο γλωσσοφιλο να κανουν φρουτακια τα ματια της και αναλογα την αντιδραση θα καταλαβεις τι παιζει...ειναι πιθανο να θελει να σε πασαρει οπως επισης ειναι πιθανο να μη ξερει τι θελει (περιεργο για γυναικα εε??)

εσυ ορμα με τα μπουνια πανω της και προσπαθησε να τις αλλαξεις τα φωτα...

 

Είσαι ένας μικρός θεός τέλος!! Συμφωνώ λοιπόν μαζί σου ότι έτσι θέλουν οι γυναίκες.. Μπορεί η φίλη της να σε γουστάρει φίλε και να είπε στην "δικιά σου" να σε πλασάρει όπως λες.. Δείξε λοιπόν χαρακτήρα και παίξε εκεί που θες! Οι γυναίκες πάντα εκτιμούν τους άντρες που ξέρουν τι θέλουν και πιο πολύ όταν δεν κολλάνε και να το διεκδικήσουν ;)

Link to comment
Share on other sites

Είσαι ένας μικρός θεός τέλος!! Συμφωνώ λοιπόν μαζί σου ότι έτσι θέλουν οι γυναίκες.. Μπορεί η φίλη της να σε γουστάρει φίλε και να είπε στην "δικιά σου" να σε πλασάρει όπως λες.. Δείξε λοιπόν χαρακτήρα και παίξε εκεί που θες! Οι γυναίκες πάντα εκτιμούν τους άντρες που ξέρουν τι θέλουν και πιο πολύ όταν δεν κολλάνε και να το διεκδικήσουν ;)

 

Σαφώς. Εξάλλου μην ξεχνάμε την παροιμία του σοφού λαού: σ' αυτή τη ζωή, δεν "μπιπ" ο ωραίος, "μπιπ" ο θαρραλέος. :D

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Γεια παιδια

Γνωριζομαι με μια κοπελα 5 χρονια, μεχρι περισυ ειμασταν απλοι γνωστοι αλλα τοτε αρχισαμε να κανουμε παρεα και γιναμε φιλοι

Ηταν με ενα μ@λ@κ@ και πριν 6 μηνες την απατησε και τα χαλασαν οριστικα

Εντομεταξυ βγαινουμε ολη η παρεα μαζι Μιλαμε σχεδον καθημερινα για πολλα και διαφορα

Πριν 1 μηνα ειμασταν καπου οπου τραγουδουσε ο βρεττος(ξερετε τα τραγουδακια του :) ) και ηρθαμε πιο κοντα...και συνειδειτοποιησα ποσο μου αρεσει!!

Δυστυχως δεν εχω αυτη την τολμη και ειμουν παντα δυστακτικος αλλα τωρα ειμαι περισοτερο γιατι ειμαστε πολυ καλοι φιλοι...

Εκανα μια προσεγγιση.... και ειπε αλλο φιλοι και αλλο "φιλοι"

Φλερταρουμε καποτε και ως αστειο...Την σκεφτομαι και ομολογησε οτι και αυτη το κανει(φιλικα ισως?)

Αλλα δεν ξερω,να προχωρισω, να τα παρατησω ...τι να κανω ρε παιδια;

 

Βλεπω οτι εσεις ειστε πιο εμπειροι και μεγαλοι...ειμαι 17

Μπορει να ειναι αστεια η ιστορια μου για εσας...αλλα... :P

Ευχαριστω!!

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν προχωρήσεις και δεν κάνεις κίνηση δεν θα μάθεις ποτέ. Και μην ξεχνάς ο άντρας είναι ο κυνηγός.
Link to comment
Share on other sites

Γεια παιδια

Γνωριζομαι με μια κοπελα 5 χρονια, μεχρι περισυ ειμασταν απλοι γνωστοι αλλα τοτε αρχισαμε να κανουμε παρεα και γιναμε φιλοι

Ηταν με ενα μ@λ@κ@ και πριν 6 μηνες την απατησε και τα χαλασαν οριστικα

Εντομεταξυ βγαινουμε ολη η παρεα μαζι Μιλαμε σχεδον καθημερινα για πολλα και διαφορα

Πριν 1 μηνα ειμασταν καπου οπου τραγουδουσε ο βρεττος(ξερετε τα τραγουδακια του :) ) και ηρθαμε πιο κοντα...και συνειδειτοποιησα ποσο μου αρεσει!!

Δυστυχως δεν εχω αυτη την τολμη και ειμουν παντα δυστακτικος αλλα τωρα ειμαι περισοτερο γιατι ειμαστε πολυ καλοι φιλοι...

Εκανα μια προσεγγιση.... και ειπε αλλο φιλοι και αλλο "φιλοι"

Φλερταρουμε καποτε και ως αστειο...Την σκεφτομαι και ομολογησε οτι και αυτη το κανει(φιλικα ισως?)

Αλλα δεν ξερω,να προχωρισω, να τα παρατησω ...τι να κανω ρε παιδια;

 

Βλεπω οτι εσεις ειστε πιο εμπειροι και μεγαλοι...ειμαι 17

Μπορει να ειναι αστεια η ιστορια μου για εσας...αλλα... :P

Ευχαριστω!!

 

φιλε maniac οπως τα λες και αφου και αυτη ψιλοφλερταρει δυο ενδεχομενα παιζουν...η οντος και αυτη κατι αισθανεται κ λογο τις

φιλιας κομπλαρει να στο πει η ειναι κλασικη περιπτωση γυναικειας βλαβης που φλερταρει απλα και μονο γιατι ετσι ειναι ο χαρακτηρας της η γιατι σε συμπαθει πολυ η γιατι πιστευει οτι αυτο ολο ειναι φυσιολογικο χωρις να καταλαβαινει οτι εσυ θελεις να τη βαλεις κατω...

 

στο λεω γιατι κ εμενα μου εχουν τυχει παρομοιες περιπτωσεις που η αλλη μου εδειχνε κατι παραπανω εγω ορμουσα γιατι νομιζα οτι κατι

παιζει και στο τελος εμενα να παιζω τη κιθαρα μονος μου...

 

το κακο ειναι οτι αν εσυ τις μιλησεις και τις πεις τι αισθανεσαι και τελικα ισχυει η δευτερη περιπτωση και σου σερβιρει φρεσκια χυλοπιτα

με σοδα για τη χωνεψη ισως αυτο να εχει επιπτωσεις και στη φιλια σας...

 

απο την αλλη ομως αν δε τις μιλησεις δεν θα ξερεις τι πραγματικα παιζει και αυτο που νιωθεις με το καιρο μπορει να δυναμωσει

και οποτε ερχεστε λιγο πιο κοντα εσυ να σηκωνεις τη ''σημαια'' και δεν θα μπορεις να κανεις και τιποτα...

 

ειναι πολυ δυσκολο να εισαι πολυ διπλα με μια κοπελα που γουσταρεις και να μη μπορεις να το πεις να το δειξεις και γενικα να μη μπορεις

να κανεις κατι...ειναι δυσκολο και ψυχικα και σωματικα(για το δευτερο στενα μποξερακια ειναι η λυση :p )

 

δυο λυσεις υπαρχουν....

1)η μια ειναι να τη μιλησεις και σε πριπτωση που σε αρχισει στα ''οχι παρεξηγησες'' ''εισαι πολυ καλο παιδι αλλα σε βλεπω σα φιλο'' και αλλα τετοια χαριτωμενα τοτε εσυ αποφασιζεις αν θα μπορεις να συνεχισεις να κανεις παρεα μαζι της η θα την κοψεις

τελειως...σε αυτη τη περιπτωση να ξερεις οτι μπορει να ερθει η στιγμη που θα σκασει η κοπελια με κανενα μαντραχαλο και αν εσυ συνεχιζεις να τη γουσταρεις τοτε να ξερεις θα γινεις λιωμα παρεα με καρρα πλουταρχο γονιδη και δε συμμαζευεται....

 

αν της μιλησεις και αισθανεται και αυτη τα ιδια τοτε εισαι σενιος και ολα μια χαρα...

 

2)η αλλη λυση να μη της μιλησεις και να δεις που θα παει το πραγμα....σε αυτη τη περιπτωση αν σε γουσταρει και δε σε δει να κανεις εσυ το πρωτο βημα ισως να νομισει οτι δεν γουσταρεις και να κανει και αυτη πισω...

αν δε σε γουασταρει ισως καποια στιγμη να σκασει η περιπτωση με τον μαντραχαλο που ειπα πριν...

 

αν οντος κομπλαρεις να μιλησεις υπαρχει και αλλη λυση... βγαινετε για ποτο και την ποτιζεις λιγο παραπανω(με προσοχη ομως μην αρχισει και ξερναει περα δωθε και φας κ εσυ καμια), αν λοιπον σε γουσταρει μολις κανει κεφαλι και απελευθερωθει λιγο θα ερθει και θα στο πει απο μονη της η ακομα καλυτερα μπορει να ερθει και να σε κανει κανενα κεφαλοκλειδωμα και να σε αρχισει στα γλωσσοφιλα...

 

αν και μετα το ποτο δε σου πει η δεν κανει τιποτα τοτε ειναι πιθανο να μη γουσταρει οντος...

 

οι 19 στις 20 γυναικες αν πιουν βγαζουν αυτο που πραγματικα θελουν...ειτε ειναι σεξ ειτε ειναι μυνημα στο πρωην στις 4 η ωρα τα χαραματα η ανεβαινω στη μπαρα και τα πεταω ολα η οπως στη δικη σου περιπτωση σε γουσταρω κτλ κτλ

 

 

νομιζω στα αναλυσα οσο καλυτερα μπορουσα :)

 

εγω στη θεση σου θα της μιλουσα και οτι ηθελε ας γινει...ποτε δεν θα μπορουσα να καταπιεσω τα αισθηματα μου και αλλα διαφορα που καταπιεζονται μαζι με αυτα :rolleyes:

Edited by parafron4

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κι άλλη λύση, για να δει και ο φίλος τι παίζει, αλλά ίσως να καταλάβει και η κοπέλα τι θέλει πραγματικά: Να τον δει με κάποια άλλη, έστω κι αν όλη η φάση είναι στημένη. Αν όντως η κοπέλα ενδιαφέρεται ερωτικά, θα εκδηλωθεί με κάποιον τρόπο για να μην τον χάσει. Ειδάλλως, no problem, θα πρέπει να χαρεί για το "φίλο" της. Και στις δύο περιπτώσεις πιστεύω ότι η κατάσταση ξεκαθαρίζει, είτε προς το ερωτικό είτε προς το φιλικό. Γιατί προς το παρόν είναι απλά ένα παιχνιδάκι... ;)
Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κι άλλη λύση, για να δει και ο φίλος τι παίζει, αλλά ίσως να καταλάβει και η κοπέλα τι θέλει πραγματικά: Να τον δει με κάποια άλλη, έστω κι αν όλη η φάση είναι στημένη. Αν όντως η κοπέλα ενδιαφέρεται ερωτικά, θα εκδηλωθεί με κάποιον τρόπο για να μην τον χάσει. Ειδάλλως, no problem, θα πρέπει να χαρεί για το "φίλο" της. Και στις δύο περιπτώσεις πιστεύω ότι η κατάσταση ξεκαθαρίζει, είτε προς το ερωτικό είτε προς το φιλικό. Γιατί προς το παρόν είναι απλά ένα παιχνιδάκι... ;)

 

και αυτο σωστο ειναι...αλλα αν ειναι εγωιστρια η κοπελα δεν παιζει να δειξει κατι και ισως να προσποιειται οτι ολα καλα και ολα ωραια,ασε που μπορει να απομακρυνθει κιολας...

 

θα μου πεις οτι και αυτο κατι δειχνει αλλα μετα αντε να την ξανα πλησιασεις

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

και αυτο σωστο ειναι...αλλα αν ειναι εγωιστρια η κοπελα δεν παιζει να δειξει κατι και ισως να προσποιειται οτι ολα καλα και ολα ωραια,ασε που μπορει να απομακρυνθει κιολας...

 

θα μου πεις οτι και αυτο κατι δειχνει αλλα μετα αντε να την ξανα πλησιασεις

Στο φινάλε, αν είναι τόσο εγωίστρια και δε θέλει να παραδεχτεί τον έρωτά της, πρόβλημά της. Για μένα δε θα άξιζε τον κόπο.

Πάντως, οφείλουμε να παραδεχούμε όλοι ότι αν μία γυναίκα σε θέλει πραγματικά, δεν υπάρχει περίπτωση να σε αφήσει. Είναι και θέμα εγωισμού. ;)

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Φιλε προσπαθησε το ;) ποτε δε ξερεις... μπορει να τα φτιαξετε, μπορει να μη ξαναμιλησετε, μπορει να ειναι και η κοπελα που θα παντρευτεις :p αξιζει μια δοκιμη ;) τι εχεις να χασεις?

 

Υπάρχει κι άλλη λύση, για να δει και ο φίλος τι παίζει, αλλά ίσως να καταλάβει και η κοπέλα τι θέλει πραγματικά: Να τον δει με κάποια άλλη, έστω κι αν όλη η φάση είναι στημένη. Αν όντως η κοπέλα ενδιαφέρεται ερωτικά, θα εκδηλωθεί με κάποιον τρόπο για να μην τον χάσει. Ειδάλλως, no problem, θα πρέπει να χαρεί για το "φίλο" της. Και στις δύο περιπτώσεις πιστεύω ότι η κατάσταση ξεκαθαρίζει, είτε προς το ερωτικό είτε προς το φιλικό. Γιατί προς το παρόν είναι απλά ένα παιχνιδάκι... ;)

 

μπααα... υπηρχε μια κοπελα που μου εριξε Χ 2 φορες.... καποια στιγμη τα εφτιαξα με μια κοπελα απο το δικο της σχολειο (οχι για να τη κανω να ζηλεψει, καμια σχεση) και 1 μηνα που τα ειχαμε, ουτε γεια δε μου ελεγε η 1η ! μονιμα μιλαγε ειρωνικα οποτε ακουγε κατι γι'αυτην κτλ

 

ε, μολις χωρισα, ολα οπως πρωτα! λεω δε μαμιεται, ας ξανακανω κινηση... 3 Χ :ninja::p

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Φιλε προσπαθησε το ;) ποτε δε ξερεις... μπορει να τα φτιαξετε, μπορει να μη ξαναμιλησετε, μπορει να ειναι και η κοπελα που θα παντρευτεις :p αξιζει μια δοκιμη ;) τι εχεις να χασεις?

 

 

 

μπααα... υπηρχε μια κοπελα που μου εριξε Χ 2 φορες.... καποια στιγμη τα εφτιαξα με μια κοπελα απο το δικο της σχολειο (οχι για να τη κανω να ζηλεψει, καμια σχεση) και 1 μηνα που τα ειχαμε, ουτε γεια δε μου ελεγε η 1η ! μονιμα μιλαγε ειρωνικα οποτε ακουγε κατι γι'αυτην κτλ

 

ε, μολις χωρισα, ολα οπως πρωτα! λεω δε μαμιεται, ας ξανακανω κινηση... 3 Χ :ninja::p

 

γυναικες ρε τι περιμενεις???

βγαίνουνε να πανε να αγορασουν γαλα και γυρνανε με 15 σακουλες ρουχα παπουτσια καλυντικα και ξεχνανε το γαλα...

υπαρχει περιπτωσει να βγαλεις ακρη??

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

βγαίνουνε να πανε να αγορασουν γαλα και γυρνανε με 15 σακουλες ρουχα παπουτσια καλυντικα και ξεχνανε το γαλα...

 

:lol::lol::lol:

 

πραγματικα, αυτο το κανουν ΟΛΕΣ :lol:

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω ολους για τις συμβουλες!! :)

Parafron εισαι καθηγητης...!!

 

Εντομεταξυ δεν παιζει να κανω κατι με αλλη για να ζηλεψει κλπ...δεν μου αρεσουν κατι τετοια...

 

Βασικα την φιλια μας σκεφτομαι και μενω πισω αλλοιως δεν θα χα και κατι να χασω...

Να 'σται καλα ολοι :)

Link to comment
Share on other sites

μην το σκεφτεσαι... και αμα σου πεταξει τιποτα τετοιο, τουμπαρε την ;) συνηθως αυτες ειναι και οι καλυτερες σχεσεις, μεταξυ κολλητων :)

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Παίξτο και λίγο αδιάφορος αν θες.. Ρώτα και για καμιά φίλη της και καλά ότι σου αρέσει να κόψεις αντιδράσεις από μέρους της... Η πλέον αναίμακτη και ασφαλής μέθοδος να καταλάβεις ;)
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω ολους για τις συμβουλες!! :)

Parafron εισαι καθηγητης...!!

 

Εντομεταξυ δεν παιζει να κανω κατι με αλλη για να ζηλεψει κλπ...δεν μου αρεσουν κατι τετοια...

 

Βασικα την φιλια μας σκεφτομαι και μενω πισω αλλοιως δεν θα χα και κατι να χασω...

Να 'σται καλα ολοι :)

 

ναι αλλα αν εσυ τη βλεπεις και φουντωνεις τοτε για τι ειδους φιλια μιλαμε?

για να υπαρξει φιλια μεταξυ μιας γυναικας και ενος αντρα πρεπει να περασετε το τεστ του ντουζ...

αν μπειτε και οι δυο γυμνοι μεσα σε μια ντουζιερα και δεν νιωσετε κατι σεξουαλικο μονο τοτε μπορει να υπαρξει φιλια...αλλιως παντα θα υπαρχει κατι ερωτικο να υποβοσκει...

 

δεν νομιζω να σου ειναι και πολυ ευχαριστο να βγαινετε μαζι να ειστε διπλα διπλα και να μη μπορεις να την αγκαλιασεις να τη φιλησεις κτλ...ειναι ψυχοφθορο....ασε που αν δεν ξερεις τι αισθανεται κ αυτη θα ειναι ακομα πιο δυσκολο γιατι θα κρεμεσαι απο την ελπιδα

οτι αισθανεται κ αυτη το ιδιο...τουλαχιστον αν ξερεις οτι αυτη δεν τοτε θα σου ειναι πιο ευκολο να το πολεμησεις μεσα σου και

να πας για αλλες πορτοκαλιες χωρις να πρεπει αναγκαστηκα να χαλασεις την φιλια σας...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

ρωτα καμια ερωτικη συμβουλη πχ πως να προσεγγισω μια κοπελα που μου αρεσει κτλ...

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

ρωτα καμια ερωτικη συμβουλη πχ πως να προσεγγισω μια κοπελα που μου αρεσει κτλ...

 

Να προσεγγισω καποια που μου αρεσει το χω ρε συ :)

Με τη συγκεκριμενη δυσκολευομαι χαχαχαχ

Link to comment
Share on other sites

Να προσεγγισω καποια που μου αρεσει το χω ρε συ :)

Με τη συγκεκριμενη δυσκολευομαι χαχαχαχ

 

βρε την ιδια εννοει να ρωτησεις για να δεις τι θα σου πει... :)

ριχνεις αδεια να πιασεις γεματα

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

βρε την ιδια εννοει να ρωτησεις για να δεις τι θα σου πει... :)

ριχνεις αδεια να πιασεις γεματα

 

A μαλιστα :)

Να στε ολοι καλα ρε παιδια

Link to comment
Share on other sites

και να μη σε γουσταρει, πετωντας κατι τετοια θα αρχισει να σε βλεπει και λιγο διαφορετικα ;) θα τη βαλεις σε σκεψεις...

 

ασε που θα μαθεις και πως θελει να την προσεγγιζουν ;)

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Να προσεγγισω καποια που μου αρεσει το χω ρε συ :)

Με τη συγκεκριμενη δυσκολευομαι χαχαχαχ

δεν θα επρεπε να δυσκολευεσαι.

στην τελική μισή ντροπη δικη σου. μιση δικης της.

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Να προσεγγισω καποια που μου αρεσει το χω ρε συ :)

Με τη συγκεκριμενη δυσκολευομαι χαχαχαχ

 

Μην το κάνεις πολύπλοκο, θα μείνεις με την απορία στο τέλος.

Μια μέρα που θα βγείτε και θα είναι στην τρίχα, κάνε της κοπλιμεντο του στυλ : σήμερα είσαι πάρα πολύ όμορφη, αν δεν μ' ΕΒΛΕΠΕΣ σαν φίλο θα στην είχα πέσει. Πρόσεξε καλά τα κεφαλαια, έτσι δίνεις το στίγμα πως την βλέπεις διαφορετικά χωρίς να εκτεθεις. Φιλια υπάρχει στα δύο φύλα, μόνο αν ο ένας από τους δύο είναι πολύ ασχημος.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

σορυ, αλλά αν το πει αυτο δε λέει και κάτι.Κι εμένα μπορεί να μου το πει φίλος μου αυτό.δε σημαίνει πως με γουσταρει.ειναι κοπλιμεντο!
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...