Jump to content

[MULTI] LA Noire


Nagata
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Η Rockstar βάζει το φανατικό κοινό των gamers σε αναμονή για το νέο της τίτλο LA Noire με το τελικό launch trailer που αποκαλύφθηκε το απόγευμα της Τετάρτης. Για άλλη μια φορά προβάλλεται η δουλειά του ντετέκτιβ και διάφορα στιγμιότυπα από καταδιώξεις και έρευνες γύρω από διάφορα εγκλήματα. Απολαύστε το:

 

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=6lvEea3XWJ8]YouTube - LA Noire Trailer 3 [HD][/ame]

 

http://www.enternity.gr/Article/%CE%A4%CE%BF-launch-trailer-%CF%84%CE%BF%CF%85-LA-Noire/1699.html

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

περιμενω πως και πως ! προπαραγγελια :D

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Αναμένουμε με αγωνία! Το παιχνίδι λέγεται ότι θα είναι πραγματικά τεράστιο και η έκδοση για το X360 θα αποτελείται από 3(!!!) DVD-DL μιας και θα ξεπερνάει τα 20GB.

 

Για τους έχοντες κονσόλα PS3, τρέχει ένας διαγωνισμός σχετικά με το L.A. Noire. Περισσότερα στην υπογραφή μου.

Phone History: Nokia 3330, SE T310, SE K700i, SE w800i, SE w850i, SE G900, SE C510, ZTE Blade, SE Xperia Neo V, LG 4X HD, Huawei Honor 6, Samsung Galaxy S6, Xiaomi Redmi Note 4X, Samsung Galaxy A8 Dual (2018), Xiaomi Mi 9T Pro, Xiaomi Redmi Note 9 Pro
Link to comment
Share on other sites

δυστυχως εχω βρει μολις ενα...

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

η rockstar είναι η μοναδική εταιρία που δίνει στον gamer αυτό που θέλει...ωραίο story με πολλές ώρες παχνιδιού (και όχι μόνο φυσικά)....

 

άντε , είμαστε σε αναμονή μέχρι τις 20...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια θα βγει και στο pc η σαν το Redemption και αυτο?

 

δεν θα βγει...

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
παίζω το la noire αυτό το καιρό...μπορώ να πω πως τα σπάει το παιχνίδι...δεν gta ή read dead αλλά πάλι μας ξάφνιασε η rockstar
Link to comment
Share on other sites

ειναι κατι εντελως διαφορετικο... οι σκηνες δρασης ειναι λιγες αλλα ολα τα λεφτα ειναι οι ανακρισεις...

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

ειναι κατι εντελως διαφορετικο... οι σκηνες δρασης ειναι λιγες αλλα ολα τα λεφτα ειναι οι ανακρισεις...

 

οι ανακρίσεις είναι πολύ δύσκολες...πολλές φορές δεν ξέρεις αν λέει αλήθεια ή ψέματα κάποιος αλλά όσο παίζεις τόσο πιάνεις το νόημα

Link to comment
Share on other sites

και λαθος να κανεις, την υποθεση την λυνεις απλα λιγο διαφορετικα/πιο αργα/πιο δυσκολα

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

η rockstar είναι η μοναδική εταιρία που δίνει στον gamer αυτό που θέλει...ωραίο story με πολλές ώρες παχνιδιού (και όχι μόνο φυσικά)....

 

άντε , είμαστε σε αναμονή μέχρι τις 20...

 

+1 με εξαίρεση το άθλιο GTA IV... Δυστυχώς ποτέ μου δεν περίμενα να πω κάτι τέτοιο (σαν φανατικός της σειράς) αλλά

1) Θέλει υπολογιστή-τέρας

2) Οι αποστολές είναι όλες στυλ ''Ο Roman χρωστάει, άσε Cousin θα καθαρίσω εγώ'' και απλά σκοτώνεις στην ψύχρα...

 

ΤΕΡΑΣΤΙΑ απογοήτευση σε πλήρη αντίθεση με το Mafia II... Το LA Noire φαίνεται εξαιρετικό πάντως...

Link to comment
Share on other sites

+1 με εξαίρεση το άθλιο GTA IV... Δυστυχώς ποτέ μου δεν περίμενα να πω κάτι τέτοιο (σαν φανατικός της σειράς) αλλά

1) Θέλει υπολογιστή-τέρας

2) Οι αποστολές είναι όλες στυλ ''Ο Roman χρωστάει, άσε Cousin θα καθαρίσω εγώ'' και απλά σκοτώνεις στην ψύχρα...

 

ΤΕΡΑΣΤΙΑ απογοήτευση σε πλήρη αντίθεση με το Mafia II... Το LA Noire φαίνεται εξαιρετικό πάντως...

 

1. τετοια παιχνιδια παντα τα παιζω σε κονσολα... αλλα ναι νομιζω οτι για το 2008 ηθελε καλο πισι :) (οχι βεβαια σαν το crysis)

 

2. ε μερικες ειναι καπως ετσι αλλα σε γενικες γραμμες μαρεσε το παιχνιδι και ειχε ωραια ιστορια :)

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

1. τετοια παιχνιδια παντα τα παιζω σε κονσολα... αλλα ναι νομιζω οτι για το 2008 ηθελε καλο πισι :) (οχι βεβαια σαν το crysis)

 

2. ε μερικες ειναι καπως ετσι αλλα σε γενικες γραμμες μαρεσε το παιχνιδι και ειχε ωραια ιστορια :)

 

Καλά το 2 είναι υποκειμενικό...:)Καλά με τα γραφικά στο low δεν θέλει τέρας είναι η αλήθεια:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
γεια σας παιδια εχω ενα προβλημα με το la noire το εχω κατεβασει απο το ιντερνετ για υπολιγιστη και μου βγαζει σφαλμα κανω κανονικα εγκατασταση τελειωνει παταω finish μετα κανω το κρακ και μετα παω να μπω και μου βγαζει σφαλμα τι να κανω???? καποια βοηθεια σας ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Δεν επιτρέπεται η συζήτηση στο παρόν forum για παιχνίδια και λογισμικό που έχει αποκτηθεί με παράνομο τρόπο.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...