Jump to content

Προβλημα με Πλαισιο


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα,πριν λιγους μηνες ειχα παρει ενα wifi usb adaptor,Belkin Surf and Share με εγγυηση εφ ορου ζωης.Μετα απο λιγο καιρο μου χαλασε(το λαπτοπ δεν το διαβαζε) και το πηγα στο Πλαισιο.Αυτοι μου παν οτι θα το κοιταξουν εντος 24 ωρων και εαν παρουσιαστει προβλημα θα γινει αμεση αντικατασταση.Την επομενη μερα πηρα τηλεφωνο και μου παν οτι δεν ειχε κανα προβλημα και οτι λειτουργουσε κανονικα στον υπολογιστη τους.Οποτε εγω υπεθεσα οτι κατι θα χε το λαπτοπ μου και οτι με ενα φορματ θα διορθωνοταν η κατασταση,αλλα δοκιμασα τον ανταπτορα και σε αλλα 2-3 λαπτοπ και παρουσιαστηκε το ιδιο προβλημα,οποτε πιστευω οτι δεν το κοιταξαν και απλα ειπαν οτι το κοιταξαν.Εγω τωρα τι να κανω?Να παω και να τους το πω να το κανουν εγκατασταση μπροστα στα ματια μου?
Link to comment
Share on other sites

σε τι λειτουργικο το δοκιμασες? μηπως παιζει ρολο :)

μπορει ο αναπτορας να μη λειτουργει με xp. λεω ενα παραδειγμα τωρα...

Link to comment
Share on other sites

Να παω και να τους το πω να το κανουν εγκατασταση μπροστα στα ματια μου?

 

Ναι, νομίζω ότι είναι το καλύτερο να το κάνεις αυτό...να το πάρεις να το δουν, μήπως συμβαίνει και κάτι άλλο.

Link to comment
Share on other sites

Σε windows 7 το δοκιμασα.Αρχικα λειτουργουσε κανονικα οποτε δεν νομιζω να ειναι προβλημα συμβατοτητας,απ οτι εχω καταλαβει εχει βραχυκυκλωσει η κατι τετοιο το usb,αυτο λογικα ειναι μεσα στην εγγυηση ετσι?
Link to comment
Share on other sites

αφου λες ότι έχει εγγύηση εφ'όρου ζωής στο πρώτο σου μήνυμα...προφανώς...
Link to comment
Share on other sites

H Βelkin είναι η μάρκα που προωθούν στο πλαίσιο. Στην πραγματικότητα όμως δεν είναι τίποτα το ιδιαίτερο.

Απαίτησε να σου δώσουν νέο wifi stick.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...