Jump to content

Μετατροπή καρτοκινητής What's up σε συμβάλαιο;


caveneo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα και από μένα. Από εδώ μπορώ να μετατρέψω το καρτοκινητό what's up που έχω σε συμβόλαιο Cosmote Απεριόριστα 15 χωρίς να αλλάξω κινητό;
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από μένα. Από εδώ μπορώ να μετατρέψω το καρτοκινητό what's up που έχω σε συμβόλαιο Cosmote Απεριόριστα 15 χωρίς να αλλάξω κινητό;

ανετα.....

Link to comment
Share on other sites

μπορώ να μετατρέψω το καρτοκινητό what's up που έχω σε συμβόλαιο Cosmote Απεριόριστα 15 χωρίς να αλλάξω κινητό;

 

αριθμος κλησης εννοεις. ναι μπορεις να το κανεις χωρις α αλλαξεις αριθμο. αλλα εχω την εντυπωση οτι αλλαζεις καρτα sim:)

Link to comment
Share on other sites

Θα σου πρότεινα να το κάνεις Καρτοσυμβόλαιο 20. Θα δώσεις 5€ παραπάνω, θα έχεις 1500' προς Cosmote, και τα 20€ τα καταναλώνεις όπου θες, σε SMS, Vodafone, Wind, σταθερά, δίκτυα εξωτερικού, Internet.
Link to comment
Share on other sites

αριθμος κλησης εννοεις. ναι μπορεις να το κανεις χωρις α αλλαξεις αριθμο. αλλα εχω την εντυπωση οτι αλλαζεις καρτα sim:)

 

Για μετατροπες απο Συμβολαιο σε καρτοκινητο και αντιστροφα παντα αλλαζεις καρτα sim σε ολα τα δικτυα 100%

Link to comment
Share on other sites

Για μετατροπες απο Συμβολαιο σε καρτοκινητο και αντιστροφα παντα αλλαζεις καρτα sim σε ολα τα δικτυα 100%

 

Από πότε ισχύει αυτό; Πρόπερσι που αλλαξα απο συμβόλαιο σε καρτοκινητό δεν άλλαξα και σιμ πάντως...

Link to comment
Share on other sites

Από πότε ισχύει αυτό; Πρόπερσι που αλλαξα απο συμβόλαιο σε καρτοκινητό δεν άλλαξα και σιμ πάντως...

ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΤΟ ΕΚΑΝΑ,δεν αλλαζεις τιποτα λεμε.

Link to comment
Share on other sites

Μόνο στην Κοσμοτέ δεν άλλαζες κάρτα σιμ (αφού καταργήθηκαν τα διάφορα hlr των καρτών σιμ) από μετατροπή. Στις άλλες αλλάζεις :)

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Μόνο στην Κοσμοτέ δεν άλλαζες κάρτα σιμ (αφού καταργήθηκαν τα διάφορα hlr των καρτών σιμ) από μετατροπή. Στις άλλες αλλάζεις :)

 

Η HLR δεν εχει καμια σχεση με τη διαφορα pre και post.

 

Παλιοτερα δεν ειχε συστημα η cosmo για να ξεχωριζει σε ποια hlr ειναι ο καθε post αριθμος. Πλεον εχει.

 

Τα pre και post ειναι αλλο ευαγγελιο και δεν εχουν να κανουν με hlr.

Link to comment
Share on other sites

Θυμάμαι οτι είχε συμπέσει χρονικά (περίπου τουλάχιστον) τότε που άλλαξε γιαυτό. :)

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Θα σου πρότεινα να το κάνεις Καρτοσυμβόλαιο 20. Θα δώσεις 5€ παραπάνω, θα έχεις 1500' προς Cosmote, και τα 20€ τα καταναλώνεις όπου θες, σε SMS, Vodafone, Wind, σταθερά, δίκτυα εξωτερικού, Internet.

 

Το καρτοσυμβόλαιο δε δίνει πλέον 1500' προς Cosmote...:(

Link to comment
Share on other sites

Αν πας απο καρτα σε συμβολαιο σου κανουν καμια εκπτωση της προκοπης σε καινουργια συσκευη?
iphone xs max ipad 6th gen
Link to comment
Share on other sites

Κάποιος είχε γράψει ότι δίνει ακόμα, αλλά δεν το γράφει το site.

 

Στο Γερμανό που ρώτησα μου ειπαν ότι προς το παρόν δε δίνουν σε νέους συνδρομητές.

Link to comment
Share on other sites

Αν πας απο καρτα σε συμβολαιο σου κανουν καμια εκπτωση της προκοπης σε καινουργια συσκευη?

 

συνηθως παντα παιζει μια προσφορα για καποια συσκευη..ο Γερμανος τωρα εχει επιπλεον εκπτωση για το C7,πριν κανα μηνα ειχε για το defy..οποτε κανε μια επισκεψη απο καποιο καταστημα να σε ενημερωσουν.

Link to comment
Share on other sites

επισης δινουν δωρεαν συσκευες που κοστιζουν μεχρι μια συγκεκριμενη τιμη, πχ. 50€.

αλλιως δες τυπου προσφορες που λεει ο συμφορουμιτης bill_thes

Link to comment
Share on other sites

Για μετατροπες απο Συμβολαιο σε καρτοκινητο και αντιστροφα παντα αλλαζεις καρτα sim σε ολα τα δικτυα 100%

 

τσου, εγώ έκανα την αλλαγή στον Γερμανό πριν 16 ημέρες περίπου και δεν μου άλλαξαν την κάρτα sim.

 

Οπότε δεν ισχύει αυτό που λες.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...