Jump to content

Πανελλήνιες 2005


killing_you2
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος iliasp (21 Οκτ. 2004 , 00:25)

 

mia apta idia kai edw sti slobakia freak...7 kai misi arxizoyn oi wres mono mia mera exw 12 kai misi kai oi wres einai...arketes kai ta lectures kai ta ergastiria...alla toylaxiston eksizei...

 

mono poy thelei prosoxi giati se mathima eksetastiis 2 apoysies se stelnoyn...

 

Odontiatriki kai egw... :D

 

synadelfe protoeth (ypo8eto) edo den exeis dikaioma se apousia sta perisotera.orismenes ka8edres sou dinoun 2 apousies alla mexri an sou ths anagnorisoun se stelnoun...treksimo,treksimo kai treksimo!! :wacko:

eisai na antalasoume as8eneis?p:p:p:p

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Χωρίς να θέλω να γίνω κακός, αυτή τη στιγμή κάνουμε εργαστήριο και πραγματικά τα έχω δει όλα...αστοιχείωτοι οι πάντες :Ρ Να δούμε πως θα μάθουν unix :P

http://card.mygamercard.net/sig/shodangr.jpg

New York, Neeeeeeeeeeeeeeeeeew York!

Link to comment
Share on other sites

Οταν λες αστοιχειωτοι εννοεις στη γενικη χρηση του υπολογιστη?Σε τι βαθμο?

 

Εμας σημερα οι 3 απο τρους 4 καθηγητες μας εκαναν αποχη.Το 4ο τον ειχαμε στις 5 το απογευμα και ετσι σχεδον ολοι φυγαμε.Τζαμπα ξυπνησα νωρις ρε γμτ....

Link to comment
Share on other sites

kala file moy an soy pw edw ti ginetai ta teleytaia 2 xronia poy parakoloythw!!

vevaia den xerw ti eidoys ergastiria kanete alla emas poy ta ergastiria mas itan sto epipedo eisagwgi stin pliroforiki (kai sta 2 examina pira 10 xalaraaa) i alloi den ixeran apo poy anoigei to pc..

gia tetoia xeftila milame... oso gia toys kathigites... ase.. min anoixw to stoma moy!! na exw grapsei 10 se proodo, na vlepoyme mazi to grapto, na lene oti ontws einai 10 k na moy vazoyn 7!!

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

ante kane koyragio... kane oti parakoloytheis kiolas kai as elpisoyme oti ola tha pane kala...

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Για να καταλάβεις. Κάνουμε διάλειμα, έχουν μπει τα PC σε power saving mode και να αναρωτιούνται όλοι για το ποιος έκλεισε τα PC τους....

http://card.mygamercard.net/sig/shodangr.jpg

New York, Neeeeeeeeeeeeeeeeeew York!

Link to comment
Share on other sites

a!!! wraia!!

ti tmima eipame eisai?

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος shodanjr_gr (21 Οκτ. 2004 , 14:16)

 

Μιλάμε για επίπεδο <0. Αστοιχειωσύνη μέχρι εκεί που δεν φτάνει...

 

 

Σε πιστευω, ξερω δυο ατομα που περασαν υπολογιστες σε αει (δεν θυμαμαι ακριβως το ονομα) εδω στο ΑΠΘ και πριν 2 μηνες ο ενας με ρωτουσε γιατι δεν μπορει να μπει στο ιντερνετ

 

 

 

 

δεν ειχε μοντεμ :lol:

 

απλα πηγαν εκει γιατι τους ειπαν οτι θα εχουν προοπτικες εργασιας. . .καλα,αν δεν ξερουν να ανοιγουν τον υπολογιστη,να δω προοπτικες . .. :whistle:

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

από τέτοια παραδείγματα ένα σωρό... και καλά να πεις ότι είναι κορίτσια.. πάει στο καλό.. ξέρουν καλύτερα τα αρώματα του Dior από το πως ανοίγει το pc! αλλά να το βλέπεις αυτό και στα αγόρια.. έλεος δηλαδή..

τέσπα.. εγώ πάντως θα ήθελα πολύ να σπούδαζα εκτός απο κοινωνιολογία κάτι σχετικό με pc.. γιατί εντάξει.. γνώσεις έχω.. και το ecdl το έχω.. και δουλεύω σε ένα πρόγραμμα που είναι απαιτούμενοι οι υπολογιστές..αλλά θα ήθελα κάτι παραπάνω..

σνιφ σνιφ...

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Spyros86 (21 Οκτ. 2004 , 00:11)

 

Χωρίς κανένα κενό ενδιάμεσα? Πολύ κουφό μου ακούγεται!!!!! :eek:

 

 

32 ώρες μάθημα, 38 ώρες παραμονής στη σχολή με τα κενά...

 

Έλεος, ούτε χρόνο για διάβασμα δεν έχουμε.... :(

 

Shodan μια απ' τα ίδια και χειρότερα λόγω μεγάλης βάσης και στο di. Το καλό είναι ότι κάτι ωραίες κοπελίτσες με ρωτάνε συνέχεια... :whistle: :happy:

Που βρίσκεται η άνω κάτω τελεία, το slash και άλλες τέτοιες δύσκολες ερωτήσεις... :up:

Κλάψαμε με στίχους που γραφτήκαν για τις πτώσεις των όμορφων, ανέγγιχτων, απόμακρων ονείρων...

Current User of: Samsung Omnia II

Previous User of: Siemens C11, Siemens S6, Nokia 3210, Ericsson T28s, Ericsson T29s, Sony Ericsson T68i, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson P800, Qtek 8310

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος emufear (21 Οκτ. 2004 , 21:28)

 

32 ώρες μάθημα, 38 ώρες παραμονής στη σχολή με τα κενά...

 

Έλεος, ούτε χρόνο για διάβασμα δεν έχουμε.... :(

 

Shodan μια απ' τα ίδια και χειρότερα λόγω μεγάλης βάσης και στο di. Το καλό είναι ότι κάτι ωραίες κοπελίτσες με ρωτάνε συνέχεια... :whistle: :happy:

Που βρίσκεται η άνω κάτω τελεία, το slash και άλλες τέτοιες δύσκολες ερωτήσεις... :up:

 

 

Καλά... με κενά κι εμάς μας έχουν αλλάξει τα φώτα.

 

Δευτέρα: 5 ώρες

Τρίτη: 10 ώρες

Τετάρτη: 6 ώρες

Πέμπτη: 4 ώρες

Παρασκευή: 4 ώρες.

 

Την τρίτη είναι να πεθάνουμε από την κούραση. Έχουμε 3 αθλήματα την ίδια ημέρα... έλεος. :( :wacko: :cry:

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/24376flag.gif Καφενείο Φοιτητών
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος shodanjr_gr (21 Οκτ. 2004 , 14:02)

 

Χωρίς να θέλω να γίνω κακός, αυτή τη στιγμή κάνουμε εργαστήριο και πραγματικά τα έχω δει όλα...αστοιχείωτοι οι πάντες :Ρ Να δούμε πως θα μάθουν unix :P

 

 

Κι εσύ τι κάνεις για αυτό; :!:

Ντροπή σου. :mad:

Αντί να γυρίσεις να δείξεις στο διπλανό σου πώς να κρατάει το ποντίκι μπαίνεις στο myphone.

Αίσχος!

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλά και σ'εμάς υπάρχουν άτομα που δεν έχουν χειριστει ποτέ Η/Υ!

ΌΣο για τις ώρες ε΄μείς μόνο 20 (χωρίς τα εργαστήρια) Μουουουουχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος lewton (21 Οκτ. 2004 , 23:23)

 

Κι εσύ τι κάνεις για αυτό; :!:

Ντροπή σου. :mad:

Αντί να γυρίσεις να δείξεις στο διπλανό σου πώς να κρατάει το ποντίκι μπαίνεις στο myphone.

Αίσχος!

 

 

Mην κρίνεις αν δεν γνωρίζεις...

 

έχω βαρεθεί να εξηγώ τους διπλανούς μου την διαφορά μεταξύ ls και cd...

 

Και σε κάθε περίπτωση, δεν πρέπει να του δείξω εγώ πως να κρατάει το ποντίκι...οι περισσότεροι που μπήκαν στο τμήμα, μπήκαν γιατί ήταν ο "εύκολος" τρόπος να μπει κανείς στην ΑΣΟΕΕ, όχι γιατί ήθελαν να κάνουν πληροφορική...τουλάχιστον από τις κουβέντες μου με συναδέλφους, αυτό έχω συμπαιράνει...υποτίθετε πως εκεί που θες να μπεις, έχεις και κάποιο στοιχειώδες ενδιαφέρον που στην περίπτωση της σχολής μας θα έπρεπε να ήταν λίγο μεγαλύτερο από το να παίζει κανείς games σε PC...

 

Bέβαια, αυτόν που λυπήθηκα σήμερα ήταν ο καημένος ο ¨Καθηγητής¨ στο εργαστήριο που υπέστει κατεγισμό ερωτήσεων :Ρ Κάπου έμπλεξε τα μπούτια του και με το vi οπότε αναγκάστηκα να καταφύγο σε tutorials για να βγάλω άκρη...

 

Τέσπα, ελπίζω να υπάρξει μία εξοικείωση εν τέλει. Πάντως αυτά που κάνουμε, εμένα μου αρέσουν τρελά :)

http://card.mygamercard.net/sig/shodangr.jpg

New York, Neeeeeeeeeeeeeeeeeew York!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος shodanjr_gr (22 Οκτ. 2004 , 03:55)

 

1. Mην κρίνεις αν δεν γνωρίζεις...

 

έχω βαρεθεί να εξηγώ τους διπλανούς μου την διαφορά μεταξύ ls και cd...

 

2. Και σε κάθε περίπτωση, δεν πρέπει να του δείξω εγώ πως να κρατάει το ποντίκι...οι περισσότεροι που μπήκαν στο τμήμα, μπήκαν γιατί ήταν ο "εύκολος" τρόπος να μπει κανείς στην ΑΣΟΕΕ, όχι γιατί ήθελαν να κάνουν πληροφορική...τουλάχιστον από τις κουβέντες μου με συναδέλφους, αυτό έχω συμπαιράνει...υποτίθετε πως εκεί που θες να μπεις, έχεις και κάποιο στοιχειώδες ενδιαφέρον που στην περίπτωση της σχολής μας θα έπρεπε να ήταν λίγο μεγαλύτερο από το να παίζει κανείς games σε PC...

 

Bέβαια, αυτόν που λυπήθηκα σήμερα ήταν ο καημένος ο ¨Καθηγητής¨ στο εργαστήριο που υπέστει κατεγισμό ερωτήσεων :Ρ Κάπου έμπλεξε τα μπούτια του και με το vi οπότε αναγκάστηκα να καταφύγο σε tutorials για να βγάλω άκρη...

 

Τέσπα, ελπίζω να υπάρξει μία εξοικείωση εν τέλει. Πάντως αυτά που κάνουμε, εμένα μου αρέσουν τρελά :)

 

 

1. Προφανώς δεν κατάλαβες ότι σου κάνω πλάκα. :cool:

2. Ακριβώς τα ίδια αντιμετώπισα και εγώ στο πρώτο έτος, ίσως σε μεγαλύτερη έκταση γιατί ήταν και 2 χρόνια πριν => ακόμα μικρότερη εξοικείωση.

Πάντως αν είσαι καλός θα σου μάθω πώς να γλιτώσεις την ταλαιπωρία που ονομάζεται vi. Κάτι μου λέει όμως ότι δε θα στο μάθω. :p

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Μολις γυρισα απο ενα παρτι που ειχαμε στο Παντειο..Δεν περασα και τελεια...Εκανα 1 ωρα να μπω (ειλικρινα),οταν μπηκα δεν ειχα χωρο ουτε να ανασανω και ο Δαντης ηρθε για 5 λεπτα και εφυγε.Οπως και εγω....
Link to comment
Share on other sites

Εγώ ήμουν τόσο κουρασμένος χτες που κοιμήθηκα από τις 20:30... :o

 

Α ρε φοιτητική ζωή... :(

 

Και μην μου την πέσετε και καλά ότι θέλει διάβασμα κι έτσι γιατί εμείς είμαστε στο άλλο άκρο.. :cry:

Κλάψαμε με στίχους που γραφτήκαν για τις πτώσεις των όμορφων, ανέγγιχτων, απόμακρων ονείρων...

Current User of: Samsung Omnia II

Previous User of: Siemens C11, Siemens S6, Nokia 3210, Ericsson T28s, Ericsson T29s, Sony Ericsson T68i, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson P800, Qtek 8310

Link to comment
Share on other sites

εγώ πήγα στης Νομικής... Ωραία ήταν... άλλα πάρα πολύς κόσμος... πιο άνετα χορεύεις στο 222(ή το 242 το πρωι) απ' ότι εκεί μέσα
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ανασύροντας το thread αυτό από την αφάνεια και μαζί με αυτό και μένα που 'λειπα αρκετές μέρες πως σας φαίνεται τελικά η φοιτητική ζωή; Και πώς τα βλέπετε στην πρώτη εξεταστική; :whistle:

 

Για Σεπτέμβριο με βλέπω... :p

Κλάψαμε με στίχους που γραφτήκαν για τις πτώσεις των όμορφων, ανέγγιχτων, απόμακρων ονείρων...

Current User of: Samsung Omnia II

Previous User of: Siemens C11, Siemens S6, Nokia 3210, Ericsson T28s, Ericsson T29s, Sony Ericsson T68i, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson P800, Qtek 8310

Link to comment
Share on other sites

αν και ήμουν τελείως ότι να ΄ναι όλο το εξάμηνο με λίγη τύχη το βλέπω να καταφέρνω το 5/6 μαθήματα...
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...