Jump to content

Πανελλήνιες 2005


killing_you2
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αντε με το καλο να μας έρθεις!!!Αν πάντως κάνεις κάτι τέτοιο είμαι σίγουρη ότι δεν θα το μετανιώσεις! ;)
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Τεσπά η Michelle από ότι φαίνεται ενθουσιάστηκε από τη Θεσσαλονίκη (όχι άδικα... :( ) οπότε θα το πω:

Η καλύτερη πόλη για φοιτητική ζωή είναι η Πάτρα και δεύτερη η Θεσσαλονίκη. Πιο πίσω τα Γιάννενα και μετά η Αθήνα. Οι άλλες είναι κάπως light για φοιτητές.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Η Πάτρα σωστά το μάντεψα! :) Πάλι καλά που είναι στην τετράδα η Αθήνα μας! ;)

Κλάψαμε με στίχους που γραφτήκαν για τις πτώσεις των όμορφων, ανέγγιχτων, απόμακρων ονείρων...

Current User of: Samsung Omnia II

Previous User of: Siemens C11, Siemens S6, Nokia 3210, Ericsson T28s, Ericsson T29s, Sony Ericsson T68i, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson P800, Qtek 8310

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω αυτό περίμενα ότι θα έλεγε... Αν και πολύ αμφιβάλλω για το άν είναι πρώτη...

Παιδιά, καληνύχτα!!!

Link to comment
Share on other sites

Πάντως την πάμε μια κόντρα την Πάτρα :p όποτε γουστάρει :p

 

Όσοι θα είστε Θεσ/νικη, σε πια σχολή θα είστε; Κανείς Πολυτεχνείο (γιατί "μηχανολόγος" που ρώτησα, μόνο για τον Τσενάι πήρα απάντηση :p)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ αλλά ΗΜΜΥ, όχι μηχανολόγος. Alexel θα τους σκίσουμε στην κόντρα!!! Χιχιχι!!! :lol:
Link to comment
Share on other sites

theoro oti h thesalonikh den einai kai apo tis pio orees foiththkes polis pou tha ithele na pai enas foithths .gia mena kaliteri poli einai ta giannena (the best) h analogia ginekon antron einai 10-1 exei terastia poikilia kai einai foberi foititoupoli me tromeri zoi gia tous foithtes, epipleon h xalkida einai kai ayti mia poli kali poli gia foithtes opos kia o bolos(the best).etsi gia mena h seira protereotias einai gianenna-bolos-xalkida-athina.eimai kai ego foithths se mia apo aytes tis polis kai ksero.
erwtas me ta aytokinhta
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος georgep206 (13 Σεπ. 2004 , 09:37)

 

h analogia ginekon antron einai 10-1

 

 

Τώρα αυτό θα πρεπε να με κάνει να θεωρήσω τα Γιάννενα ώραια πόλη για φοιτητική ζωή; Μάλλον το αντίθετο με έκανε να τη θεωρήσω (για εμάς τις γυναίκες τουλάχιστον)!! ;)

Link to comment
Share on other sites

Πήρα τηλ στη Γραμματεία για τις εγγραφές και μου είπαν ότι χρειάζονται τα εξής:

1) 6 φωτογραφίες

2) Απολυτήριο

3) Βεβαίωση πρόσβασης

4) Φωτοτυπία Ταυτότητας

5) Πιστοποιητικό γεννήσεως

 

Η Βεβαίωση πρόσβασης είναι η βεβαίωση που μας είχαν δώσει από το λύκειο μαζί με το απολυτήριο?

Φυσική σε μικρές καθημερινές δόσεις! fysikhblog.wordpress.com

spread it out!

Link to comment
Share on other sites

Συμβουλή: ακόμα και να σας πουν ότι θέλουν φωτογραφίες τύπου ταυτότητας έγχρωμες να πάρετε.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ναι κι εμένα αυτό μου είπε ο φωτογράφος. Σήμερα τις έβγαλα. Ο φωτογράφος μάλιστα ήταν πατέρας της κολλητής μου κ δεν πλήρωσα τίποτα ;)
Link to comment
Share on other sites

ta gianenna pragmati einai i kaliteri poli gia tous arsenikous foitites-mia leksi ta leei ola:[sorry koritsia] M**nothiela-etsi mou to periegrapsan toulaxiston.i athina einai idiaiteri periptwsi.einai poly megali kai o foititokosmos den einai toso demenos..eksartatai ti theleis apo tin poli sou.gia mena pou ta mousika mou gousta einai poly sigekrimena[deep&tech house,soul,experimental electronica] i athina einai monodromos stin diaskedasi [vibe,soul,oneHappyCloud,danza].epipleon to aerodromio tou el.venizelou me fthina eisitira gia oles tis poleis tis eyrwpis einai pleonektima.telos to metro einai to agapimeno mou MMM ara...athina kai pali.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Michelle (13 Σεπ. 2004 , 22:42)

 

Ναι κι εμένα αυτό μου είπε ο φωτογράφος. Σήμερα τις έβγαλα. Ο φωτογράφος μάλιστα ήταν πατέρας της κολλητής μου κ δεν πλήρωσα τίποτα ;)

 

 

Εγώ βγάζω μόνος μου τις φωτογραφίες με την ψηφιακή και τις εκτυπώνω με τον εκτυπωτή μου. :p :whistle: :happy:

Κλάψαμε με στίχους που γραφτήκαν για τις πτώσεις των όμορφων, ανέγγιχτων, απόμακρων ονείρων...

Current User of: Samsung Omnia II

Previous User of: Siemens C11, Siemens S6, Nokia 3210, Ericsson T28s, Ericsson T29s, Sony Ericsson T68i, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson P800, Qtek 8310

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος emufear (14 Σεπ. 2004 , 01:49)

 

Εγώ βγάζω μόνος μου τις φωτογραφίες με την ψηφιακή και τις εκτυπώνω με τον εκτυπωτή μου. :p :whistle: :happy:

 

 

Καλά και είναι το χαρτι και η ποιότητα είναι αυτά που πρέπει;

Link to comment
Share on other sites

Φωτογραφικό χαρτί σατέν HP άριστης ποιότητας μια χαρά είναι και μπορώ να τις κάνω τέλειες τις φωτογραφίες όπως τις θέλω... ;)

Κλάψαμε με στίχους που γραφτήκαν για τις πτώσεις των όμορφων, ανέγγιχτων, απόμακρων ονείρων...

Current User of: Samsung Omnia II

Previous User of: Siemens C11, Siemens S6, Nokia 3210, Ericsson T28s, Ericsson T29s, Sony Ericsson T68i, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson P800, Qtek 8310

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος iRi (13 Σεπ. 2004 , 20:26)

 

Πήρα τηλ στη Γραμματεία για τις εγγραφές και μου είπαν ότι χρειάζονται τα εξής:

1) 6 φωτογραφίες

2) Απολυτήριο

3) Βεβαίωση πρόσβασης

4) Φωτοτυπία Ταυτότητας

5) Πιστοποιητικό γεννήσεως

 

Η Βεβαίωση πρόσβασης είναι η βεβαίωση που μας είχαν δώσει από το λύκειο μαζί με το απολυτήριο?

 

όχι. νομ΄ζιω ότι είναι άλλο... το όποιο τουλάχιστον στο δικό μου σχολείο δεν το είχαν στείλει μέχρι χθες που πέρασα μια βόλτα και είναι άγνωστο πότε θα τα στείλουν... και μετά λέμε για εγγραφές από 20/9 :lol:
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος emufear (14 Σεπ. 2004 , 02:22)

 

Φωτογραφικό χαρτί σατέν HP άριστης ποιότητας μια χαρά είναι και μπορώ να τις κάνω τέλειες τις φωτογραφίες όπως τις θέλω... ;)

 

 

Παιδιά εμένα ο πατέρας μου έβγαλε με αυτό τον τρόπο φωτογραφίες διαβατηρίου και δεν του είπαν τπτ!

σιγά μην σου πουν τπτ,ρε!! απλά τις φωτό τις θέλουν για το βιβλιάριο σπουδών, για το πασο, για το φάκελο σου..αυτά..

 

όσο για ακτινογραφίες που αναφέρετε μερικοί εμάς ποτέ δεν μας ζήτησαν... αυτές τις ζητούσαν παλιά γιατί πολλοί άνθρωποι είχαν φυματίωση(ή άλλες αρρώστιες των πνευμόνων,κτλ) κ καταλαβαίνετε τους κινδύνους .. τώρα πια είναι διαφορετικά..

στις περισσότερες σχολές δεν λένε τπτ.. εμάς (Αιγαίου- μυτιλήνη) δεν μας ζήτησαν ποτέ.. αλλα κ στους περισσότερους φίλους μου που πήγαν σε διάφορες σχολές ανα την ελλάδα..

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Καλή φάση τότε! :)

 

Πάντως στη σχολή μου, ζήτησαν ρητά ακτινογραφία θώρακος στην οποία επισύναψαν φωτογραφία με σφραγίδα από ακτινολόγο...

Κλάψαμε με στίχους που γραφτήκαν για τις πτώσεις των όμορφων, ανέγγιχτων, απόμακρων ονείρων...

Current User of: Samsung Omnia II

Previous User of: Siemens C11, Siemens S6, Nokia 3210, Ericsson T28s, Ericsson T29s, Sony Ericsson T68i, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson P800, Qtek 8310

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος antonis_wrx (14 Σεπ. 2004 , 11:22)

 

όχι. νομ΄ζιω ότι είναι άλλο... το όποιο τουλάχιστον στο δικό μου σχολείο δεν το είχαν στείλει μέχρι χθες που πέρασα μια βόλτα και είναι άγνωστο πότε θα τα στείλουν... και μετά λέμε για εγγραφές από 20/9 :lol:

 

 

Tο άλλο είναι και ούτε στο δικό μου σχολείο το έχουν στείλει... :wacko: :p

Κλάψαμε με στίχους που γραφτήκαν για τις πτώσεις των όμορφων, ανέγγιχτων, απόμακρων ονείρων...

Current User of: Samsung Omnia II

Previous User of: Siemens C11, Siemens S6, Nokia 3210, Ericsson T28s, Ericsson T29s, Sony Ericsson T68i, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson P800, Qtek 8310

Link to comment
Share on other sites

Ούτε στο δικό μου... Πήρα σήμερα τηλ και μου είπανε ότι ΜΠΟΡΕΙ να τους έρθει κατα το τέλος της εβδομάδας... :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος antonis_wrx (14 Σεπ. 2004 , 11:22)

 

όχι. νομ΄ζιω ότι είναι άλλο... το όποιο τουλάχιστον στο δικό μου σχολείο δεν το είχαν στείλει μέχρι χθες που πέρασα μια βόλτα και είναι άγνωστο πότε θα τα στείλουν... και μετά λέμε για εγγραφές από 20/9 :lol:

 

αα.. δηλ πρέπει να πάω από το σχολείο ε?

Φυσική σε μικρές καθημερινές δόσεις! fysikhblog.wordpress.com

spread it out!

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς...

Κλάψαμε με στίχους που γραφτήκαν για τις πτώσεις των όμορφων, ανέγγιχτων, απόμακρων ονείρων...

Current User of: Samsung Omnia II

Previous User of: Siemens C11, Siemens S6, Nokia 3210, Ericsson T28s, Ericsson T29s, Sony Ericsson T68i, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson P800, Qtek 8310

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σήμερα ήρθαν τα χαρτιά στο δικό μου σχολείο. Θα πάω να τα πάρω αύριο γιατί σήμερα ξύπνησα στις 14:30 (!). Μου το είπε μια φίλη μου που τα πήρε σήμερα. Γράφουν και σειρά εισαγωγής. Η συγκεκριμένη πέρασε 4η (!) Κοινωνιολογία Παντείου και της έλεγα ότι είναι πολύ καλό και μαμάτο που πέρασε με τέτοια σειρά και δεν το καταλάβαινε!

Ασχετό, ρε παιδιά μήπως ταξιδεύει κανεις σας συχνα με τρένο; Θέλω να πάω Θεσ/νικη με τρένο για να κάνω την εγγραφη επειδή είναι φθηνο μέσο αλλά δεν ξέρω ούτε που είναι ο σταθμός ούτε πως να κλείσω εισητήρια! Any help?

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...