Jump to content

Πανελλήνιες 2005


killing_you2
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Wirelessly posted (Siemens SX1: SIE-SX1/1.1 SymbianOS/6.1 Series60/1.2 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Nomizw pws einai poly noris akoma na mhlameΞ· gia baseis. Alla kai pali den nomizw na pesoyn toso oi baseis. antonis_wrx apo to lathos poy ekanes me thn mesh timh den nomizw na soy kopsoyn giati ftene kai aytoi.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/24376flag.gif Καφενείο Φοιτητών
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος bomber21 (26 Μάι. 2004 , 11:54)

 

Γενικος Βαθμος Προσβασης *0,8+Πρωτο μαθημα βαρυτητας*0,7+δευτερο μαθημα βαρυτητας*1,3

Αν κανω λαθος,ας με διορθωσει καποιος.

 

 

Τα έχεις μπερδέψει λιγάκι.

Γενικος Βαθμος Προσβασης *8 +Πρωτο μαθημα βαρυτητας*1.3 +δευτερο μαθημα βαρυτητας*0.7.

 

Όπου Γενικος Βαθμος Προσβασης ο μέσος όρος των 9 ή τον 10 μαθημάτων. ;)

Εγκαταλείψτε την ελπίδα για ένα καλύτερο παρελθόν!
Link to comment
Share on other sites

Ego pados kai TEI ypologiston athinas na peraso stin xeiroteri periptosi den niazome!

Χρήστης: Nokia 5140i,PSP 1004k EU

Παλαιότερα: nokia 3510, Ipaq 1915, nokia 3200,Ipaq 1940, nokia 6600, Κ700i,6230i,K750i,W900i,Mitac Mio 168,K800i,N73 Music Edition,N95 8GB, HP 614c,Κ810i,JC777s,Nokia 5800,Nokia n97 mini

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος cddaraa (26 Μάι. 2004 , 12:34)

 

ρε παιδία και τί έγινε αν δεν περάσετε...Αθήνα χάθηκε ο κόσμος?????τόσες όμορφες πόλεις έχουμε με αρκετά αξιόλογα πανεπιστήμια....

 

 

Όμορφες πόλεις έχουμε, λεφτά δεν έχουμε γιατί ξεπαραδιαστήκαμε δυο χρόνια τώρα.. :cry: Για την επιτροπή εγώ δεν πείθομαι μιας και το 1993 και το 1997 ήταν δέσμες ενώ σήμερα είναι αλλιώς τα πράγματα. Εξάλλου, τα δύσκολα θέματα ευνοούν τους καλούς μαθητές, οπότε...

Για τις βάσεις δε νομίζω ότι μπορεί να διαμορφωθεί εικόνα χωρίς να έχουν γραφεί τα μαθ. κατ. το μάθημα της ύψιστης βαρύτητας, έτσι δεν είναι;

Τέλος, για το βαθμό μπορείτε στην εξίσωση που γράψατε πιο πριν να μπλέξετε μέσα και τα τετράμηνα να καταλάβω τι παίζει; :wacko:

Κλάψαμε με στίχους που γραφτήκαν για τις πτώσεις των όμορφων, ανέγγιχτων, απόμακρων ονείρων...

Current User of: Samsung Omnia II

Previous User of: Siemens C11, Siemens S6, Nokia 3210, Ericsson T28s, Ericsson T29s, Sony Ericsson T68i, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson P800, Qtek 8310

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος emufear (26 Μάι. 2004 , 14:13)

 

Τέλος, για το βαθμό μπορείτε στην εξίσωση που γράψατε πιο πριν να μπλέξετε μέσα και τα τετράμηνα να καταλάβω τι παίζει; :wacko:

 

 

Ο τύπος (Γενικος Βαθμος Προσβασης *8 +Πρωτο μαθημα βαρυτητας*1.3 +δευτερο μαθημα βαρυτητας*0.7. ) ισχύει και για τη βαθμολογία των γραπτών και των τετραμήνων.

Μπορείς να τους υπολογίσεις ξεχωριστά και στη συνεχεια να βρεις τον Τελικό σου βαθμό πρόσβασης ως εξής:

Τ.Β=Προφορικός *0,3 + Γραπτός *0,7.

 

Θυμίζω ότι σε κάθε μαθημα ο προφορικός βαθμός προσαρμόζεται εάν χρειάζεται σε αυτόν του γραπτού, ωστε η διαφορά του να μην είναι μεγαλύτερη του 2.

Εγκαταλείψτε την ελπίδα για ένα καλύτερο παρελθόν!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος emufear (20 Μάι. 2004 , 22:50)

 

Εμένα μου άρεσε το θέμα για να είμαι ειλικρινής! :p

Μ' αρέσει που λέμε όχι λύσεις και εσείς επιμένετε. :lol:

Ειδικά για τις ασκήσεις της Έκθεσης που πιάνουν απειροέλαχιστα μόρια, πχ. μια αναφορική έπιανε 1 στα 100! :whistle:

Πάμε μπροστά που λέει και μια διαφήμιση. Τι βλέπετε για το πιο μισητό μου μάθημα τη Βιολογία;

 

ΥΓ. Μην αγχώνεστε όσοι δε γράψατε τίτλο, δεν έχει καμία σημασία!

ΥΓ2. Ένας κατεστραμμένος υπέγραψε το άρθρο του και οι επιτηρητές τον κράξανε ελεεινά!! :D

ΥΓ3. Μια 30άρα απόφοιτος που ξαναδίνει ρώτησε γιατί το χαρτί γράφει απολυτήριες εξετάσεις ενώ δεν είναι και της είπα "Εσύ μπορεί να το έχεις πάρει το απολυτήριο αλλά εμείς δεν το έχουμε πάρει ακόμα!" Ήμαρτον ρε σεις που λέει και ο Γεωργίου! :blink:

ΥΓ4. Πάντα τις περιλήψεις μου τις γράφω σαν να είμαι ο ίδιος ο συγγραφέας.

ΥΓ5. Κόλλημα πια με τον Παπανούτσο. Τίποτα πιο σύγχρονο από κείμενο του 1976 δε βρήκαν να βάλουν; :cool:

 

 

Και στο σχολείο μου ( 2ο Λύκειο Βούλας ), στο τμήμα που έγραφα, ένας μ@λ@κ@ς έβαλε το όνομά του και το σβήνανε με τους επιτηρητές για αρκετή ώρα...

Επισκεφθείτε το site μου για τις αστικές συγκοινωνίες της Αθήνας: http://www.leoforeia.gr/
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ipparxos (26 Μάι. 2004 , 14:25)

 

Ο τύπος (Γενικος Βαθμος Προσβασης *8 +Πρωτο μαθημα βαρυτητας*1.3 +δευτερο μαθημα βαρυτητας*0.7. ) ισχύει και για τη βαθμολογία των γραπτών και των τετραμήνων.

Μπορείς να τους υπολογίσεις ξεχωριστά και στη συνεχεια να βρεις τον Τελικό σου βαθμό πρόσβασης ως εξής:

Τ.Β=Προφορικός *0,3 + Γραπτός *0,7.

 

Θυμίζω ότι σε κάθε μαθημα ο προφορικός βαθμός προσαρμόζεται εάν χρειάζεται σε αυτόν του γραπτού, ωστε η διαφορά του να μην είναι μεγαλύτερη του 2.

 

 

Thanx for the info! :) Πέρυσι είχα βρει σε ένα site φροντιστηρίου το βαθμό προσβασής μου, μήπως ξέρετε κανα site που να κάνει αυτή τη δουλειά; (Το έχασα το περυσινό...)

 

@dimangelid: :lol:

Κλάψαμε με στίχους που γραφτήκαν για τις πτώσεις των όμορφων, ανέγγιχτων, απόμακρων ονείρων...

Current User of: Samsung Omnia II

Previous User of: Siemens C11, Siemens S6, Nokia 3210, Ericsson T28s, Ericsson T29s, Sony Ericsson T68i, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson P800, Qtek 8310

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Siemens SX1: SIE-SX1/1.1 SymbianOS/6.1 Series60/1.2 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Αρχικό Μήνυμα από emufear

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ipparxos (26 Μάι. 2004 , 14:25)

 

Ο τύπος (Γενικος Βαθμος Προσβασης *8 +Πρωτο μαθημα βαρυτητας*1.3 +δευτερο μαθημα βαρυτητας*0.7. ) ισχύει και για τη βαθμολογία των γραπτών και των τετραμήνων.

Μπορείς να τους υπολογίσεις ξεχωριστά και στη συνεχεια να βρεις τον Τελικό σου βαθμό πρόσβασης ως εξής:

Τ.Β=Προφορικός *0,3 + Γραπτός *0,7.

 

Θυμίζω ότι σε κάθε μαθημα ο προφορικός βαθμός προσαρμόζεται εάν χρειάζεται σε αυτόν του γραπτού, ωστε η διαφορά του να μην είναι μεγαλύτερη του 2.

 

 

Thanx for the info! :) Πέρυσι είχα βρει σε ένα site φροντιστηρίου το βαθμό προσβασής μου, μήπως ξέρετε κανα site που να κάνει αυτή τη δουλειά; (Το έχασα το περυσινό...)

 

@dimangelid: :lol:

 

Egw eixa ftiaksei programa gia to pc poy edines toys proforikoys kai toys graptoys kai ta ypologize ola mono toy. Alla meta apo enan io sbhstikan ola. :( Ama grapsw kala stis eksetaseis kai exw oreksh, tha to ksana ftiaksw :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/24376flag.gif Καφενείο Φοιτητών
Link to comment
Share on other sites

Όριστε ένα πρόγραμμα υπολογισμού Μορίων για την Γ' Τάξη Λυκείου.

http://www.angelfire.com/droid/shodanjr_gr/moria.zip

http://card.mygamercard.net/sig/shodangr.jpg

New York, Neeeeeeeeeeeeeeeeeew York!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν άντεξα άλλο το διάβασμα και μπήκα net. Αύριο είναι πολύ καθοριστικό μάθημα. Και πολύ δύσκολο. :o Άμα θέλουν μπορούν να φτιάξουν διαγώνισμα και να γράψουμε όλοι 0. Σε 12 ώρες περίπου θα έχουν τελειώσει όλα. :)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/24376flag.gif Καφενείο Φοιτητών
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ παιδιά για τα προγραμματάκια υπολογισμού των μορίων.

Πώς σας φάνηκαν τα θέματα σήμερα; Δυσκολούτσικα θα έλεγα, τα έγραψα όλα όμως! Pls, παιδιά όχι λύσεις και spoilers! Μόνο σχόλια!

Πάμε τώρα για Φυσική Γ.Π.!

Κλάψαμε με στίχους που γραφτήκαν για τις πτώσεις των όμορφων, ανέγγιχτων, απόμακρων ονείρων...

Current User of: Samsung Omnia II

Previous User of: Siemens C11, Siemens S6, Nokia 3210, Ericsson T28s, Ericsson T29s, Sony Ericsson T68i, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson P800, Qtek 8310

Link to comment
Share on other sites

Paidia kai egw kana 4-5 egrapsa.Alla de me polynoiazei h mana mou einai apo thn kypro kai tha dwsw k apo kei, apo oit xerete einai poly pio eykolo na parasw apo kai.Xerw paidi pou mpike

4os sthn nomikh thessalonikhs me 11! Ena tei pliroforikis to ligotero elpizw na perasw..

Link to comment
Share on other sites

Logotexnia kateuthinsis ti epese? Kala toso duskola itan ta mathimatika kateuthinis? Ypomoni re paidia, oloi ta exoume perasei auta! Min sas pernei apo katw an den grapsate kala simera!

Black black heart why would you offer more

Why would you make it easier on me to satisfy

I'm on fire I'm rotting to the core

I'm eating all your kings and queens

All your sex and your diamonds.

Link to comment
Share on other sites

εγώ είμαι πολύ ευχαριστημένος... ένα σ/λ μόνο έκανα λάθος! ήταν αρκετά δύσκολα! μόλις τα είδαμε κοιταζόμασταν όλοι μεταξύ μας για κανένα 5λεπτό αλλά τελικά τα έβγαλα όλα!
Link to comment
Share on other sites

9-10 to poli 11 (diskolo) ....

 

MAKARI NA PERASO TEI YPOLOGISTON ATHINAS KAI NA MHN XANADOSO TOU XRONOU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Χρήστης: Nokia 5140i,PSP 1004k EU

Παλαιότερα: nokia 3510, Ipaq 1915, nokia 3200,Ipaq 1940, nokia 6600, Κ700i,6230i,K750i,W900i,Mitac Mio 168,K800i,N73 Music Edition,N95 8GB, HP 614c,Κ810i,JC777s,Nokia 5800,Nokia n97 mini

Link to comment
Share on other sites

Kala milame ton hpiame gia ta kala shmera.....

Polu xalia....ama exw piasei vash prp na me agapaei polu kapoios ekei panw.... :)

Apoti akousa kai apo aristous mathites pantws htan ontws polu duskola... :(

http://image.pbase.com/u44/mrnet/small/28487380.bmw.jpg

 

BMW M POWER RULEZZZZZZZZ!!!

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...