Jump to content

Πανελλήνιες 2005


killing_you2
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά εύχομαι σε όλους καλή επιτυχία σε ό,τι κι αν κάνετε... Μην ξεχνάτε τα καλύτερα τώρα αρχίζουν. Να ξέρετε οτί για όλα υπάρχει μέτρο. Μπορείτε να κάνετε την καλύτερη φοιτητική ζωή αλλά και να μη μένετε πίσω στα μαθήματα. Τη χρυσή τομή πρέπει να βρείτε και πιστέψτε με, δεν είναι δύσκολο.

Όσο για τα "κόμματα" θα μάθετε σιγά σιγά να τα αποκαλείτε φοιτητικές παρατάξεις ή απλά παρατάξεις.. Είναι γεγονός ότι τώρα στην αρχή θα σας το παίζουν όλοι κολλητοί για να γραφτείτε αλλά μη μασάτε. Άμα γουστάρετε να μπείτε κάπου μπείτε γιατί απλά το πιστεύετε, όχι γιατί σας υποσχέθηκαν γκόμενες/νους, σημειώσεις κλπ κλπ... Αυτά είναι μούφες και μπορείτε να τα βρείτε χωρίς τις παρατάξεις. Πάντως να ξέρετε πως αρκετές φορές μπορούν να σας φανούν χρήσιμοι..

Αυτά από μένα!

 

Καλή αρχή σε όλους τους νέους :)

 

Νίκος

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος CarpeNoctum (23 Σεπ. 2004 , 14:02)

 

Άμα γουστάρετε να μπείτε κάπου μπείτε γιατί απλά το πιστεύετε, όχι γιατί σας υποσχέθηκαν γκόμενες/νους, σημειώσεις κλπ κλπ... Αυτά είναι μούφες και μπορείτε να τα βρείτε χωρίς τις παρατάξεις. Πάντως να ξέρετε πως αρκετές φορές μπορούν να σας φανούν χρήσιμοι..

Αυτά από μένα!

 

Καλή αρχή σε όλους τους νέους :)

 

Νίκος

 

 

:p Καλά μέχρι και γκόμενες/νους σου τάζουν για να γραφτείς; :D

Ευχαριστούμε για τις ευχές!! :)

Κλάψαμε με στίχους που γραφτήκαν για τις πτώσεις των όμορφων, ανέγγιχτων, απόμακρων ονείρων...

Current User of: Samsung Omnia II

Previous User of: Siemens C11, Siemens S6, Nokia 3210, Ericsson T28s, Ericsson T29s, Sony Ericsson T68i, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson P800, Qtek 8310

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος emufear (23 Σεπ. 2004 , 14:09)

 

:p Καλά μέχρι και γκόμενες/νους σου τάζουν για να γραφτείς; :D

Ευχαριστούμε για τις ευχές!! :)

 

Και που 'σαι ακομα!!!! Μέχρι και οτι μπορουν να σου περασουν μαθηματα!!!(Αυτο βέβαια καποιοι συγκεκριμενοι)

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ που γράφτηκα προσφέρθηκαν κανα δυο να με βοηθήσουν πολύ ευγενικά.. Μόνο φυλλάδια μοίραζαν κι αυτά διακριτικά, δηλ. δε σε έπρηζαν κλπ. Κινητά ή τπτ άλλο δεν έδωσαν. Εντάξει ήταν συγκριτικά με κάτι άλλες καταστάσεις που έχω ακούσει..

Φυσική σε μικρές καθημερινές δόσεις! fysikhblog.wordpress.com

spread it out!

Link to comment
Share on other sites

Eπισης στη σχολη μου (Οικονομικης Επιστημης Πειραια) απο οτι ακουσα τα μαθηματα μαλλον θα αργησουν να αρχισουν γιατι στις 4 Οκτωβριου αρχιζει επαναληπτικη εξεταστικη(προφανως για τους εθελοντες των Παραολυμπιακων).Οποτε πιθανον να αρχισω μαθηματα τελη Οκτωβριου η ακομα και 1 Νοεμβριου! :happy: Αντε μακαρι γιατι βαριεμαι κι ολας..
Link to comment
Share on other sites

paidia kai se mena ferthikan kala.den mou edosan tipota.mou fenetai itan apo tin pasp.

file ti ennoeis mporoun na sou fanoun xrisimoi?mpooreis na gineis arketa sigkekrimenos???

sto tei peiraia itan poli organomena,stin xalkida pou piga na graftei enas filos itan aisxra!

mou edosan kinito gia na me enimerosoun ap oti eipan gia ta ergastirisa alla oxi filladia.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ddd13 (23 Σεπ. 2004 , 18:29)

 

Eπισης στη σχολη μου (Οικονομικης Επιστημης Πειραια) απο οτι ακουσα τα μαθηματα μαλλον θα αργησουν να αρχισουν γιατι στις 4 Οκτωβριου αρχιζει επαναληπτικη εξεταστικη(προφανως για τους εθελοντες των Παραολυμπιακων).Οποτε πιθανον να αρχισω μαθηματα τελη Οκτωβριου η ακομα και 1 Νοεμβριου! :happy: Αντε μακαρι γιατι βαριεμαι κι ολας..

 

 

Φίλε είσαι πολύ τυχερός!! Και εγώ δεν θέλω με τίποτα να αρχίσουν οι σχολές έχω τόσα πολλά να κάνω τώρα και είμαι μια χαρά... :happy: :whistle:

Κλάψαμε με στίχους που γραφτήκαν για τις πτώσεις των όμορφων, ανέγγιχτων, απόμακρων ονείρων...

Current User of: Samsung Omnia II

Previous User of: Siemens C11, Siemens S6, Nokia 3210, Ericsson T28s, Ericsson T29s, Sony Ericsson T68i, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson P800, Qtek 8310

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος bomber21 (23 Σεπ. 2004 , 00:57)

 

Kαι εγω γραφτηκα σημερα.Πολυ εξυπηρετικη μου φανηκε η γραμματεια!

Οσο για τα κομματα,μ@μησ3 τα!!

 

 

Παρατάξεις λέγονται. :!:

Βέβαια σε πολλές σχολές οι παρατάξεις έχουν μπερδευτεί και νομίζουν ότι όντως είναι κόμματα, αλλά υπάρχουν και οι εξαιρέσεις παρατάξεων που υπάρχουν πρώτα από όλα για το έργο μέσα στο πανεπιστήμιο και σε δεύτερη προτεραιότητα για το κόμμα που βρίσκεται πίσω τους. :)

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος lewton (24 Σεπ. 2004 , 00:46)

 

Παρατάξεις λέγονται. :!:

Βέβαια σε πολλές σχολές οι παρατάξεις έχουν μπερδευτεί και νομίζουν ότι όντως είναι κόμματα, αλλά υπάρχουν και οι εξαιρέσεις παρατάξεων που υπάρχουν πρώτα από όλα για το έργο μέσα στο πανεπιστήμιο και σε δεύτερη προτεραιότητα για το κόμμα που βρίσκεται πίσω τους. :)

 

Το ξερω οτι λεγονται παραταξεις αλλα επειδη πολλα παιδια χρησιμοποιησαν αυτη τη λεξη,τη χρησιμοποιησα και εγω. :)

 

Οσο για το δευτερο (''Βέβαια σε πολλές σχολές ....κόμμα που βρίσκεται πίσω τους'') ελπιζω να ειναι ετσι και στην Παντειο.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος lewton (24 Σεπ. 2004 , 00:46)

 

Παρατάξεις λέγονται. :!:

Βέβαια σε πολλές σχολές οι παρατάξεις έχουν μπερδευτεί και νομίζουν ότι όντως είναι κόμματα, αλλά υπάρχουν και οι εξαιρέσεις παρατάξεων που υπάρχουν πρώτα από όλα για το έργο μέσα στο πανεπιστήμιο και σε δεύτερη προτεραιότητα για το κόμμα που βρίσκεται πίσω τους. :)

 

 

Ποιά η διαφορά του όρου "παράταξη" από τον όρο "κόμμα";

Γιατί εχώ πολλές φορές ακούσει να αναφέρονται π.χ. στο κόμμα της Ν.Δ., του ΠΑΣΟΚ, του ΚΚΕ, κ.α. λέγοντας παράταξη της Ν.Δ., παράταξη του ΠΑΣΟΚ... κλπ.

 

Υ.Γ.: Οι περισσότεροι αρχίζουν 4 του μηνός λοιπόν;

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Alexel (24 Σεπ. 2004 , 09:45)

 

Ποιά η διαφορά του όρου "παράταξη" από τον όρο "κόμμα";

 

Σαν "αρχαίος" (πολύ τέως) πρόεδρος της παράταξης της ΔΑΠ-ΝΔΦΚ σε κάποιο Τ.Ε.Ι. το μόνο που μπορώ να σου πω είναι

 

 

Αυτός - Ενεργό στέλεχος της ΔΑΠ - ΝΔΦΚ και ένας από τους καλύτερους συνεργάτες μου

Ο πατέρας του - Ο πρόεδρος της ΤΟ ΠΑΣΟΚ στη ΠΑΤΡΑ και από τα πρωτοκλασάτα στελέχη του κόμματος.

 

Ο σκοπός είναι να διακρίνεις ποια παράταξη πέρα από τα κομματικά πιστεύω της εργάζεται για το καλό της σχολής σου και του Ιδρύματος...

 

Αυτό βέβαια δεν μπορείς να το κάνεις κατά την εγγραφή αλλά πολύ αργότερα ...

 

Ναι έχω βοηθήσει άλλους να περάσουν μαθήματα ανεξάρτητα από την παράταξή τους.

Ναι έχω περάσει ένα και μοναδικό μάθημα χωρίς να γράψω καλά με την προϋπόθεση να "μεριμνήσω" για την εκλογή Προέδρου Τ.Ε.Ι. (κάτι αντίστοιχο σαν Πρύτανης Α.Ε.Ι)

Ναι κερδίζεις από τη συμμετοχή σε κάποια παράταξη

Ναι βγάζεις γκόμενες/νους σε όποια παράταξη και αν πας

Ναι κάνεις πολλούς εχθρούς ...

Ναι κάνεις και τους καλύτερους φίλους ανεξάρτητως παρατάξεως

Ναι έχω ξενυχτήσει για να φτιάξω πανώ 10μ Χ 10μ

Ναι έχω κάνεις 3 φορές μέσα σε μία νύχτα αφισσοκόλληση -επικάλυψη -αφισσοκόλληση.

Και ναι θα το έκανα ξανά και ξανά αν γινόμουν πάλι φοιτητής αλλά πάντα με τη λογική ότι θα προσφέρω στους συμφοιτητές μου κάτι για να τους διευκολύνω στη φοιτήτική τους ζωή και στα φοιτητικά τους προβλήματα ....

 

Παρεπιπτώντος στις εγγραφές γίνεται το καλύτερο "παιδομάζωμα" ο μεγαλύτερος αγώνας των παρατάξεων για εγγραφές μελών.

 

Μη βιαστείτε !!!! Αφήστε το να έρθει μόνο του ...

 

Ένας Φοιτητής που ξέρει τις δυνάμεις του και διαβάζει συστηματικά (παρακολουθεί την παράδοση μαθήματος) δεν έχει την ανάγκη κανένα

 

 

 

 

 

Ειδικά όταν στις καταλήψεις περνάς 24 ώρες με όλους...

GMC

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/26829Constantinos-thumb.jpg

My son

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος noulis (24 Σεπ. 2004 , 11:05)

 

Σαν "αρχαίος" (πολύ τέως) πρόεδρος της παράταξης της ΔΑΠ-ΝΔΦΚ σε κάποιο Τ.Ε.Ι. το μόνο που μπορώ να σου πω είναι

 

 

Αυτός - Ενεργό στέλεχος της ΔΑΠ - ΝΔΦΚ και ένας από τους καλύτερους συνεργάτες μου

Ο πατέρας του - Ο πρόεδρος της ΤΟ ΠΑΣΟΚ στη ΠΑΤΡΑ και από τα πρωτοκλασάτα στελέχη του κόμματος.

 

 

 

what do u mean? its a lit bit confused!!!

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mariel19 (24 Σεπ. 2004 , 11:11)

 

what do u mean? its a lit bit confused!!!

 

 

Τα πολιτικά του πιστεύω είναι ίδια με του πατέρα του.

Τότε πως ήταν μέλος της ΔΑΠ ;(θα ρωτήσεις)

 

Αν θέλεις να εργαστείς για τους άλλους ορισμένες φορές

παραβλέπεις τις ταμπέλες και βλέπεις τα κοινά σημεία στις ιδεολογίες αλλά παράλληλα επιλέγεις ανθρώπους να συνεργαστείς...

 

Πολλές φορές οι φοιτητικές παρατάξεις λειτουργούν κάτι σαν την Διακομματική Κυβέρνηση ...

GMC

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/26829Constantinos-thumb.jpg

My son

Link to comment
Share on other sites

ok! κατάλαβα...

 

Εδώ πάντως στην Κοινωνιολογία δεν συμβαίνει τπτ από αυτά που προαναφέρονται σε μικρότερο η μεγαλύτερο βαθμό.. Υπάρχουν στο χώρο του πανεπιστημίου και όχι στη γραμματεία( είναι διαφορετικά κτίρια..) γραφεία με τις παρατάξεις.. αλλά όχι σε σημείο να σε προσεγγίζουν και να σου τάζουν λαγούς με πετραχήλια..

Εμένα μέχρι στιγμής τουλάχιστον κανείς δεν με έχει προσεγγίσει(πάω 3ο έτος..)

Προσωπικά απέχω από τα διάφορα.. ενημερώνομαι όταν θέλω και όταν πρέπει κ τότε μόνο συμμετέχω .. από κει κ πέρα.. στις γενικές συνελεύσεις επικρατεί η ίδια κατάσταση με αυτή στη Βουλή... και έτσι δεν πάω ποτε.. Οσον αφορά στις Εκλογές.. ψηφίζω κάποιους από την Παράταξη που υποστηρίζω σιωπηλά και ήσυχα... Κ είμαι κ εγώ ήρεμη κ είναι κ αυτοι...

(αυτά τα λίγα από μένα...)

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Εγώ παιδια γράφτηκα προχτες. Με βοήθησαν κάποια άτομα απο μια αριστερή παράταξη (Δεν θυμάμαι πως τη λέγανε, δεν ήταν απο τις πολύ γνωστές). Κινητό μου έδωσε η κοπέλα που με βοήθησε αλλά τπτ απο φυλλάδια. Φυλλάδια έδιναν διακριτικά κάτι άλλες παρατάξεις.

Πάντως mariel19 αυτό που λες ότι οι φετινοί πρωτοέτεις έχουν ξεψαρώσει τουλάχιστον για εμένα δεν ισχύει, μακάρι να ισχυε! Είχα κατακοκκινίσει και να φανταστείς ότι είμαι μελαχρινή και οι μελαχρινές δεν κοκκινίζουν εύκολα!!

Κι εμείς 4/10 αρχίζουμε κ δεν με βολεύει καθόλου γιατι κατα τις 11 θα έπρεπε να βρίσκομαι Αθήνα για να βγάλω τα σιδεράκια. Μα είναι δύνατον, φοιτήτρια με σιδεράκια (ακόμη και άσπρα, πάλι παράλογο είναι);;; :( :(

Link to comment
Share on other sites

μην το λες... εγώ έχω δει και 55χρόνο με σιδεράκια!!!!! :lol:

εγώ δεν θα το έλεγα αμηχανία κλπ απλά είμαι ψιλοχαμένος ακόμα εκεί μέσα... δεν ξέρω που είναι τι κλπ... δεν μπορούσαν να είναι όλα τα κτήρια κόντα άντι να έχουν όλα τα άχρηστα χοράφια εκεί μέσ?

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος antonis_wrx (24 Σεπ. 2004 , 12:14)

 

μην το λες... εγώ έχω δει και 55χρόνο με σιδεράκια!!!!! :lol:

 

 

 

55χρονο;;;; Θεε μου!!

 

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος antonis_wrx (24 Σεπ. 2004 , 12:14)

 

εγώ δεν θα το έλεγα αμηχανία κλπ απλά είμαι ψιλοχαμένος ακόμα εκεί μέσα... δεν ξέρω που είναι τι κλπ... δεν μπορούσαν να είναι όλα τα κτήρια κόντα άντι να έχουν όλα τα άχρηστα χοράφια εκεί μέσ?

 

 

Εεεμ, ας έβαζες ΑΠΘ στο μηχανογραφικό! ;) Εκεί είναι ακριβώς έτσι, χωρίς άχρηστα χωράφια!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Michelle (24 Σεπ. 2004 , 12:20)

 

Εεεμ, ας έβαζες ΑΠΘ στο μηχανογραφικό! ;) Εκεί είναι ακριβώς έτσι, χωρίς άχρηστα χωράφια!

 

 

Έτσι, έτσι!

 

Πάντως εσείς οι ηλεκτρολόγοι είστε πάρα πολλοί βρε παιδί μου!

 

 

 

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος noulis (24 Σεπ. 2004 , 11:05)

 

Σαν "αρχαίος" (πολύ τέως) πρόεδρος της παράταξης της ΔΑΠ-ΝΔΦΚ σε κάποιο Τ.Ε.Ι. το μόνο που μπορώ να σου πω είναι....

 

...Ειδικά όταν στις καταλήψεις περνάς 24 ώρες με όλους...

 

Αντελήφθην! Αν λειτουργούσαν πράγματι όπως τα περιέγραψες οι παρατάξεις στα Α.Ε.Ι. και τα Α.Τ.Ε.Ι. τα πράγματα θα ήταν πολύ καλύτερα. Δυστυχώς όμως απ' ότι έχω καταλάβει, πάρα πολλοί είναι κομματόσκυλα και ψηφοθύρες. Νοιάζονται για το καλό της παράταξης (κόμματος) και το δικό τους ακόμη περισσότερο ώντας έτοιμοι αν χρειαστεί να καταστρέψουν για τα πιστεύω τους (€€€€) ολόκληρα πανεπιστήμια.

Αν και, εφόσον είναι για το "καλό της σχολής" γιατί να υπάρχουν αυτές οι παρατάξεις όπως είναι και να λέγονται ΝΔΦΚ-ΠΑΣΠ ξερω γω πως; Γιατί να μην υπάρχει μια αντιπροσωπεία φοιτητών που να μην έχει καμία απολύτως σχέση με τα γνωστά (ή τα άγνωστα) πολιτικά κόμματα;

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Alexel (24 Σεπ. 2004 , 14:25)

 

Έτσι, έτσι!

 

Πάντως εσείς οι ηλεκτρολόγοι είστε πάρα πολλοί βρε παιδί μου!

 

 

Μπαα, σου φαίνεται! Δεν νομίζω να έχει μεγάλη διαφορά!

 

Α! Και κάτι άλλο! Γιατι ρε παιδάκι μου όσοι πρωτοετείς ηλεκτρολόγοι(αγόρια) είδα είναι επιεικως κακάσχημοι ενώ των άλλων ετών είναι πολύ πολύ καλύτεροι;

Link to comment
Share on other sites

Γιατί γλυκειά μου ακόμη βρίσκονται στο μεταβατικό στάδιο (εφηβεία - ενηλικίωση) μέχρι να καταλάβουν τι τους γίνεται θα περάσουν κανά 2 χρονάκια...

Με τους κοινωνιολόγους τουλάχιστον του έτους μου έτσι έγινε... Μόνο να μην το πάρουν πάνω τους και καβαλήσουν το καλάμι, γιατί τότε ποιος τους πιάνει!!?!!?!

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mariel19 (24 Σεπ. 2004 , 14:39)

 

Γιατί γλυκειά μου ακόμη βρίσκονται στο μεταβατικό στάδιο (εφηβεία - ενηλικίωση) μέχρι να καταλάβουν τι τους γίνεται θα περάσουν κανά 2 χρονάκια...

Με τους κοινωνιολόγους τουλάχιστον του έτους μου έτσι έγινε... Μόνο να μην το πάρουν πάνω τους και καβαλήσουν το καλάμι, γιατί τότε ποιος τους πιάνει!!?!!?!

 

 

Κι εγώ τι θα κάνω μέχρι τότε που δεν μου αρέσουν οι μεγαλύτεροι;;;;

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Alexel (24 Σεπ. 2004 , 14:25)

 

 

Αν και, εφόσον είναι για το "καλό της σχολής" γιατί να υπάρχουν αυτές οι παρατάξεις όπως είναι και να λέγονται ΝΔΦΚ-ΠΑΣΠ ξερω γω πως; Γιατί να μην υπάρχει μια αντιπροσωπεία φοιτητών που να μην έχει καμία απολύτως σχέση με τα γνωστά (ή τα άγνωστα) πολιτικά κόμματα;

 

 

Γιατί πέρα από το γεγονός ότι ζούμε στην Ελλάδα που είναι πολιτικοποιημένα τα πάντα ....

 

Κάποιος πρέπει να πληρώσει για τα διάφορα ενημερωτικά που πήρες όταν γράφτηκες...Ναι αυτά με τις πολύχρωμες γυαλιστερές σελίδες που εκτός από διάφορες πληροφορίες για τα μαθήματα και τις σχολές σου λένε μέχρι και που να κατου**σεις, ΓΑ**σεις ή θείς αναλόγως τα κέφια, διασκεδάσεις κτλ.

 

Δυστυχώς πρέπει να ξεκινήσεις από κάπου είτε για λόγους ιδεολογικούς, είτε για λόγους οικονομικούς, είτε για χαβαλέ...

GMC

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/26829Constantinos-thumb.jpg

My son

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Michelle (24 Σεπ. 2004 , 14:49)

 

Κι εγώ τι θα κάνω μέχρι τότε που δεν μου αρέσουν οι μεγαλύτεροι;;;;

 

 

:whistle: :p

 

Ενώ οι κοπέλες στις σχολές πληροφορικής είναι όλες θεές! :happy: :p :lol:

Κλάψαμε με στίχους που γραφτήκαν για τις πτώσεις των όμορφων, ανέγγιχτων, απόμακρων ονείρων...

Current User of: Samsung Omnia II

Previous User of: Siemens C11, Siemens S6, Nokia 3210, Ericsson T28s, Ericsson T29s, Sony Ericsson T68i, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson P800, Qtek 8310

Link to comment
Share on other sites

εγώ που δεν είδα ούτε θυληκιά γάτα στην σχολή? η μόνη κοπέλα που είδα ήταν μια σε μια παράταξη.. :p
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος emufear (24 Σεπ. 2004 , 15:22)

 

:whistle: :p

 

Ενώ οι κοπέλες στις σχολές πληροφορικής είναι όλες θεές! :happy: :p :lol:

 

 

Υπονοείς κάτι;;; :p

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...