Jump to content

Πανελλήνιες 2005


killing_you2
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Kai ego kala egrapsa kana 18.(ekana mia vlakeia se sosto lathos grrrrrr)Perimena xeirotera alla ok.

Re paidia se mas ta endosxolika DEN DIAKOPTONTAI logw eyroeklogwn.Ta dinoume ola mazi!!!Triti agglika,tetarti keimena kai thriskeytika kai pemph koinoniologia.

Re gamoto th deytera pou dinoume arxes oikonomias mas eipan na pame 7 to proi!!!!(Kai oxi 8!Kai se sas to idio?).Ante tora pou eimai kai psyxologika kai somatika kourasmenos dino to pio simantiko mou mathima(AOΘ).

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Πολύ απλά το σχολείο σου δεν είναι εκλογικό κέντρο...

Κλάψαμε με στίχους που γραφτήκαν για τις πτώσεις των όμορφων, ανέγγιχτων, απόμακρων ονείρων...

Current User of: Samsung Omnia II

Previous User of: Siemens C11, Siemens S6, Nokia 3210, Ericsson T28s, Ericsson T29s, Sony Ericsson T68i, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson P800, Qtek 8310

Link to comment
Share on other sites

Ante tora pou eimai kai psyxologika kai somatika kourasmenos dino to pio simantiko mou mathima(AOΘ).

Kαι εγω τα ιδια φιλε..Τελευταιο μαθημα το πιο σημαντικο...Απο εκει κρινονται ολα για μενα...

Link to comment
Share on other sites

Με το ελάχιστο διάβασμα που έκανα πρέπει να έχω γράψει 17-18

 

Επιτέλους Τέλος! (ή σχεδόν...)

Φυσική σε μικρές καθημερινές δόσεις! fysikhblog.wordpress.com

spread it out!

Link to comment
Share on other sites

ΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Καιρός δεν ήτανε????? Πολύ καλά πρέπει να τα πήγα.. στα επιλογής και σ/λ δεν έχω εντοπίσει κάποιο λάθος στα ανάπτυξης τα έγραψα αλλά όλο και κάτι μπορεί να κόψουν! Καλά τρέλες καφρίλες σήμερα σχολείο... Ποδόσφαιρο με τα βίβλια του ΑΟΔΕ πριν μπούμε και ότι άπεμεινε από αυτά στην πύρα μόλις βγήκαμε... Λίγο ακόμα και θα άρπαζε και ένα δέντρο που ήταν εκεί κοντά που τα καίγαμα και θα τρέχαμε μετά!! Ποιά ενδοσχολικά ρε παιδιά? Εχώ ούτε ύλη ούτε πρόγραμμα έχω πάρει. το μόνο που ξέρω ότι αρχίζουμε 8 του μήνα και ότι γράφουμε αγγλικά... μετά από αυτό τίποτα άλλο.. (δεν είμαι καν σίγουρος αν έχω και όλα τα βίβλια)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ σήμερα πήρα το πρόγραμμα και την ύλη, αφού βγήκα απο ΑΟΔΕ και λίγο πριν πάω για μπάνιο.

08/06 Θρησκευτικά

09/06 Κείμενα

10/06 Κοινωνιολογία

15/06 Αγγλικά

 

Σημείωση: Το σχολείο μας ΔΕΝ είνα εκλογικό κάντρο.

Φυσική σε μικρές καθημερινές δόσεις! fysikhblog.wordpress.com

spread it out!

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (MOT-V500/0B.09.1DR MIB/2.2 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Αρχικό Μήνυμα από iRi

Εγώ σήμερα πήρα το πρόγραμμα και την ύλη, αφού βγήκα απο ΑΟΔΕ και λίγο πριν πάω για μπάνιο.

08/06 Θρησκευτικά

09/06 Κείμενα

10/06 Κοινωνιολογία

15/06 Αγγλικά

 

Σημείωση: Το σχολείο μας ΔΕΝ είνα εκλογικό κάντρο.

 

Egw paidia egrapsa kana 15-16 .polu kala gia to diabasma mou.telospantwn elpizw na perasw ekei pou 8elw.to idio iia olous sas...emeis ksekiname me agglika.

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Siemens s55: SIE-S55/20 UP.Browser/6.1.0.5.c.6 (GUI) MMP/1.0)

 

Αρχικό Μήνυμα από dimangelid

Wirelessly posted (Nokia6600/1.0 (3.42.1) SymbianOS/7.0s Series60/2.0 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Αρχικό Μήνυμα από aristos87

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος LENOX86 ( 3 Ιούν. 2004 , 16:57)

 

Wirelessly posted (MOT-V500/0B.09.1DR MIB/2.2 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Paidia ti th 8elw th zwh mou?paw na phdhksw apo ton 4o...egrasa xalia! 14 sthn kaluterh.epiasa olo sxedon to 3o kai to 4o kai exasa ta perissotera sta prwta.Den me blepw na permaw pou8ena.To apofasisa!!...8a perasw ix8uokomotikh.lol.8a koureuw psaria...ma ti lew?ante na bgazw kana 15900moria. Paidia to mono pou 8elw twra einai na mou proteinete tropous autoktonias...

 

 

Min agxonese file mou kai go ekei giro vgazo alla den tha aftoktoniso ;)

 

Ego re paidia ti na po pou sta panelladika mathimata tha vgalo kanena 6-7 opos persi pou evgala 7,2 kai perasa oriaka ( me 10,5 ) ? Iremiste! Den hathikan ta panta an den perasete ekei pou thelete.

 

kai nomiza oti imoun o monos me toso xamilous bathmous.. persi ebgala 7,3 kai fetos kana 9 tha bgalo. opou mpo...

http://www.myphone.gr/forum/image/smilies/ban.gif
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος freestyler ( 6 Ιούν. 2004 , 00:27)

 

Wirelessly posted (Siemens s55: SIE-S55/20 UP.Browser/6.1.0.5.c.6 (GUI) MMP/1.0)

 

 

 

Min agxonese file mou kai go ekei giro vgazo alla den tha aftoktoniso ;)[/b]

 

Ego re paidia ti na po pou sta panelladika mathimata tha vgalo kanena 6-7 opos persi pou evgala 7,2 kai perasa oriaka ( me 10,5 ) ? Iremiste! Den hathikan ta panta an den perasete ekei pou thelete.[/b]

 

kai nomiza oti imoun o monos me toso xamilous bathmous.. persi ebgala 7,3 kai fetos kana 9 tha bgalo. opou mpo...

 

 

Σε ποια μαθήματα πήγες χειρότερα; Εγώ μαθηματικά ( γενικής, κατεύθυνσης ) , ιστορία και δεν θυμάμαι σε ποια άλλα.

Μαθηματικά κατεύθυνσης: 1,6

Άλγεβρα: 3,3

Γεωμετρία: 1,3

Ιστορία: 1,5

 

Πάντα για πέρσι μιλάω. Φέτος χειρότερα από όλα τα έχω πάει στην ιστορία. Έγραψα μόνο το σωστό-λάθος και από αυτό πρέπει να έπιασα 1-2 ΤΟ ΠΟΛΥ! Ούτε 1 δεν έγραψα :p

Επισκεφθείτε το site μου για τις αστικές συγκοινωνίες της Αθήνας: http://www.leoforeia.gr/
Link to comment
Share on other sites

ουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυφ, τέλος οι πανελλήνιες!!!!!!!!!!!! Εγώ δυστυχώς θα ασχοληθώ αρκετά με τα ενδοσχολικά γιατί έχω μεγάλο πρόβλημα... Δεν λέει να χάσω την τάξη... Το σχολείο μου είναι εκλογικό κέντρο και το πρόγραμμα των ενδοσχολικών μας είναι:

 

9/6: κείμενα

10/6: αγγλικά, θρησκευτικά

15/6: κοινωνιολογία

16/6: αρχές οικονομικής θεωρίας

 

ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΕΛΟΣΣΣΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

EDIT

 

Το καλύτερο δώρο για το τέλος των εξετάσεων θα μου το κάνει ο....... ΟΤΕ :wacko: Γιατί; Γιατί ή την εβδομάδα που μας έρχεται ή την μεθεπόμενη θα έχω dsl στο σπίτι μου :happy: Μόλις έρθει, θα το κάψω το dsl modem και τον router μου από τα downloads :devil: :devil: :devil: :devil: Τόσο καιρό το έχω άχτι ρε γ@μώτο. Να μην μπορώ να κατεβάσω κάτι σαν άνθρωπος. Ευτυχώς είμαι τυχερός διότι έκανα την αίτηση λίγες μέρες μετά την αναβάθμιση του κέντρου στην περιοχή μου ( Βούλα ). Από ότι έχω μάθει γίνεται χαμός από αιτήσεις σε εμάς. Σε pstn έχουν να κάνουν πολύ καιρό αναβάθμιση και από ότι ξέρω υπάρχουν πάρα πολλοί σε αναμονή... Εγώ είμαι τυχερός γιατί έχω isdn γραμμή. Sorry για το offtopic :)

Επισκεφθείτε το site μου για τις αστικές συγκοινωνίες της Αθήνας: http://www.leoforeia.gr/
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος aggelopas ( 6 Ιούν. 2004 , 01:22)

 

Dimangelid esi den eheis kai wireless net??

 

 

Είναι το δωρεάν wap της cosmote που ξεκινάει από σήμερα να χρεώνεται...

Επισκεφθείτε το site μου για τις αστικές συγκοινωνίες της Αθήνας: http://www.leoforeia.gr/
Link to comment
Share on other sites

Στο in.gr πάντως αναφέρει για όλα τα σχολεία πως: Ο εξεταστικός μαραθώνιος θα συνεχιστεί με τις ενδοσχολικές εξετάσεις που ξεκινούν για τη Β' τάξη τη Δευτέρα 7 Ιουνίου και ολοκληρώνονται στις 17 του ίδιου μήνα, ενώ για τη Γ' Λυκείου ξεκινούν στις 8 και ολοκληρώνονται στις 16 Ιουνίου.

 

Χτες πήγα στο Χατζηγιάννη για να γιορτάσω τη λήξη των Πανελληνίων. Κατά τη διάρκεια της συναυλίας ένιωσα ένα φοβερό συναίσθημα ελευθερίας να με πλημμυρίζει. Μετά από 12 χρόνια...

Κλάψαμε με στίχους που γραφτήκαν για τις πτώσεις των όμορφων, ανέγγιχτων, απόμακρων ονείρων...

Current User of: Samsung Omnia II

Previous User of: Siemens C11, Siemens S6, Nokia 3210, Ericsson T28s, Ericsson T29s, Sony Ericsson T68i, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson P800, Qtek 8310

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Siemens s55: SIE-S55/20 UP.Browser/6.1.0.5.c.6 (GUI) MMP/1.0)

 

@dimangelid persi istoria egrapsa 0,9!

mathimati kateuthinsis kai persi kai fetos diabasa stin tixi mia mono apodeixi kai mpike!

fetos egrapsa 150 lexeis ekthesi!

lol! telospanton,telos to sxoleio! (an peraso pouthena :p )

http://www.myphone.gr/forum/image/smilies/ban.gif
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος emufear ( 6 Ιούν. 2004 , 09:47)

 

 

 

Χτες πήγα στο Χατζηγιάννη για να γιορτάσω τη λήξη των Πανελληνίων. Κατά τη διάρκεια της συναυλίας ένιωσα ένα φοβερό συναίσθημα ελευθερίας να με πλημμυρίζει. Μετά από 12 χρόνια...

 

 

Wraia ola auta! Otan arxiseis to panepistimio tha aisthantheis pali spiloeglwvismenos.......

 

GRGRGRGRGRGR plisiazei i eksetastiki.... :mad:

Black black heart why would you offer more

Why would you make it easier on me to satisfy

I'm on fire I'm rotting to the core

I'm eating all your kings and queens

All your sex and your diamonds.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος aggelopas ( 6 Ιούν. 2004 , 01:28)

 

Den ennoo afto. wireless sta 2.4 ghz wifi pos na to po?

 

 

Α, τώρα κατάλαβα τι εννοείς! Ήμουν συνδεδεμένος με το awmn πέρσι το καλοκαίρι. Τώρα ασύρματα παίζει το lan του σπιτιού μου ( το pc μου με το pc στο σαλόνι ) και έτσι θα μοιράσω την dsl στο άλλο pc !

Επισκεφθείτε το site μου για τις αστικές συγκοινωνίες της Αθήνας: http://www.leoforeia.gr/
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος freestyler ( 6 Ιούν. 2004 , 13:30)

 

Wirelessly posted (Siemens s55: SIE-S55/20 UP.Browser/6.1.0.5.c.6 (GUI) MMP/1.0)

 

@dimangelid persi istoria egrapsa 0,9!

mathimati kateuthinsis kai persi kai fetos diabasa stin tixi mia mono apodeixi kai mpike!

fetos egrapsa 150 lexeis ekthesi!

lol! telospanton,telos to sxoleio! (an peraso pouthena :p )

 

 

:p :p :p :p :p

Αντε,αλλη μια κωλομερα μενει...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος freestyler ( 6 Ιούν. 2004 , 13:30)

 

Wirelessly posted (Siemens s55: SIE-S55/20 UP.Browser/6.1.0.5.c.6 (GUI) MMP/1.0)

 

@dimangelid persi istoria egrapsa 0,9!

mathimati kateuthinsis kai persi kai fetos diabasa stin tixi mia mono apodeixi kai mpike!

fetos egrapsa 150 lexeis ekthesi!

lol! telospanton,telos to sxoleio! (an peraso pouthena :p )

 

 

Πέρσι έκθεση είχα γράψει 9,5 , αρχαία 10,5 ( χωρίς να έχω ανοίξει βιβλίο όλη την χρονιά ) . Θα βάλω εδώ τους βαθμούς μόλις βγουν!

Επισκεφθείτε το site μου για τις αστικές συγκοινωνίες της Αθήνας: http://www.leoforeia.gr/
Link to comment
Share on other sites

Καλή επιτυχία σε όσους δίνετε Αρχές Οικονομικής Θεωρίας!

 

Καλά ε... Εχει υπέροχες μέρες που σου θυμίζουν καλοκαίρι και μόνο καλοκαίρι!!

 

Βέβαια, για να πω την αλήθεια χθες δεν αισθανόμουν πολύ free, δεν ενιωσα να εχει φύγει κάποιο βάρος από πάνω μου (το βάρος των Πανελληνίων). Ισως επειδή δεν έχω ξεμερδέψει τελείως από τα μαθήματα. Εχω και σχέδιο να δώσω.

 

Αλήθεια, δίνει κανείς myphone-άς σχέδιο?

Φυσική σε μικρές καθημερινές δόσεις! fysikhblog.wordpress.com

spread it out!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος iRi ( 6 Ιούν. 2004 , 15:40)

 

Καλή επιτυχία σε όσους δίνετε Αρχές Οικονομικής Θεωρίας!

 

Καλά ε... Εχει υπέροχες μέρες που σου θυμίζουν καλοκαίρι και μόνο καλοκαίρι!!

 

Βέβαια, για να πω την αλήθεια χθες δεν αισθανόμουν πολύ free, δεν ενιωσα να εχει φύγει κάποιο βάρος από πάνω μου (το βάρος των Πανελληνίων). Ισως επειδή δεν έχω ξεμερδέψει τελείως από τα μαθήματα. Εχω και σχέδιο να δώσω.

 

Αλήθεια, δίνει κανείς myphone-άς σχέδιο?

 

 

Εγώ δίνω αγγλικά. Και η μεγαλύτερη φρίκη είναι ότι πρέπει στις 18/6 να είμαι στις 7 το πρωί στο λύκειο στο Κορωπί...

Επισκεφθείτε το site μου για τις αστικές συγκοινωνίες της Αθήνας: http://www.leoforeia.gr/
Link to comment
Share on other sites

εγώ πάλι αισθάνομαι τρομερά κουρασμένος... φαίνεται βγαίνει η κούραση όων των ημέρων... Βγήκαμε χθες βράδυ παρέα και ήμουν ώρες ώρες λίγο στον τρελό κόσμο μου... γενικά κατάσταση αλλού πατάω και αλλού βρήσκομαι..
Link to comment
Share on other sites

Σειρά μας τώρα... Ήδη έχω 3 εργαστήρια για Δευτέρα, Τρίτη και εξεταστική σε μια βδομάδα... :worry:
Link to comment
Share on other sites

Αντε μια και τελειωσαμε... Καλα ε! Χθες δεν ειχα δυναμη ουτε την σελιδα του βιβλιου να γυρισω... Πολυ εξαντληση ρε παιδι μου!
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...