Jump to content

Πρόγραμμα windows update downloader


nicolle
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γνωρίζει κάποιος αυτότο πρόγραμμα?

http://www.windowsupdatesdownloader.com/Default.aspx

 

Μπορεί να αντικαταστήσει εντελώς το κανονικό windows update του υπολογιστή?

Link to comment
Share on other sites

Λογικά μπορεί, υπάρχουν διάφορες τέτοιες λύσεις, π.χ. παλιότερα θυμάμαι ότι είχα χρησιμοποιήσει το http://windizupdate.com/ γιατί δεν χρειάζεται τον ΙΕ για να δουλέψει.
Link to comment
Share on other sites

Εχω μεγάλο πρόβλημα εδω κ μήνες με τον κανονικο win update δεν κατεβαζει τίποτα και σημερα μεσω αυτού του προγράμματος κατέβασα αρκετες ενημερώσεις. Αν ειναι να απενεργοποιήσω εντελως τον κανονικο και να ενημερώνομαι απο τον downloader?
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά το βλέπω το πρόγραμμα ειδικα για ελληνικές εκδόσεις windows. Έψαχνα για κάτι τέτοιο και ας έχω το αυτόματο ενεργοποιημένο, έτσι έχω την δυνατότητα να έχω όλες τις ενημερώσεις και για την ελληνική έκδοση :happy:

 

Τελικά δεν τα κατεβάζει όλα αλλά ένα 70%. το τσεκάρισα επειδή τα πιο πολλά τα είχα ήδη κατεβασμένα από το windows Update

Edited by George_Kont

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Θεέ μου, κάθε φορά που φτιάχνεις ένα @##@#$@ δώσε και οδηγίες χρήσεως

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως ναί εαν κατεβάζει τα critical !

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Θεέ μου, κάθε φορά που φτιάχνεις ένα @##@#$@ δώσε και οδηγίες χρήσεως

Link to comment
Share on other sites

είναι η μόνη μου λύση μέχρι να αποφασίσω να κάνω φορμάτ για να λυθεί το πρόβλημα εντελως....................anyway ευχαριστώ πολύ..
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...