Jump to content

Sony Xperia Play


BMW116i
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα και χρόνια πολλά σε όλους!!

 

Μια ερώτηση στα γρήγορα, έχω της βαφτιστήρα μου ένα play και μου ζήτησε να βγάλω τις κινούμενες εικόνες - σκηνές που μπαίνουν αυτόματα στη κατάσταση αναμονής...

Έψαξα αλλά δε βρήκα κάποια επιλογή να της το απενεργοποιήσω..

 

Τις καταναλώνει πολύ μπαταρία, υπάρχει κάτι που δε πρόσεξα στο μενού;;

 

Ευχαριστώ και Καλές γιορτές!!

 

 

Μάλλον δεν κατάλαβα καλά, γιατί αν κατάλαβα, αυτό είναι η πρώτη φορά που μαθαίνω ότι μπορεί να το κάνει η συσκευή μου ...

Λες ότι όταν μπαίνει το κινητό σε κατάσταση αναμονής, τότε βγαίνουν εικόνες ????

 

Θα δοκίμαζα επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων ...

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 274
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ναι ακριβώς αυτο!!

Οταν σβήνει η οθονη στο δευτερόλεπτο ανοίγει μονη της και ξεκιναει κατι σαν τρέιλερ της Sony Ericsson για το κινητό, τα παιχνίδια που μπορείς να παίξεις και λοιπές πληροφορίες!!

 

Παράξενο δεν ειναι; :(

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Ναι ακριβώς αυτο!!

Οταν σβήνει η οθονη στο δευτερόλεπτο ανοίγει μονη της και ξεκιναει κατι σαν τρέιλερ της Sony Ericsson για το κινητό, τα παιχνίδια που μπορείς να παίξεις και λοιπές πληροφορίες!!

 

Παράξενο δεν ειναι; :(

 

Αυτό το κανε από την στιγμή που αγόρασε το κινητό ???????

Αν όχι, κάνε επαναφορά ...

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

Χαίρεται παιδιά. Έχει κανείς υπόψιν του κανένα καλό συνδυασμό ROM/Kernel να προτείνει για το play, που να δουλεύουν και τα gaming controls?
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
καλησπερα παιδια θα παρει αναβαθμηση σε 4.0.4 το κινητο η οχι? το εχει ενας φιλος μου και ρωταει να δει. το neo v την πηρε κιολας αυτο???????
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια θα παρει αναβαθμηση σε 4.0.4 το κινητο η οχι? το εχει ενας φιλος μου και ρωταει να δει. το neo v την πηρε κιολας αυτο???????

 

Για μία ακόμη φορά, όχι ... :)

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

αααααααααα πολυ ομορφα αλλα ινητα την πηραν και αυτο οχιιιιιιιιιιι τη να πουμε??????:mad::mad::mad:
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω προβλημα με το κινητο μου. Ξαφνικα μου εκλεισε και δεν ανοιγει:(:(:(:(. Προσπαθω να το ανοιξω αλλα τιποτα. Τι να κανω;;;;;;;;;;;:(:(:(:(:
Link to comment
Share on other sites

To εγκαθιστάς στον υπολογιστή σου, συνδέεις το κινητό σου και ακολουθείς τις οδηγίες.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

To εγκαθιστάς στον υπολογιστή σου, συνδέεις το κινητό σου και ακολουθείς τις οδηγίες.

 

φιλε σε ευχαριστω:D:D:D:D δουλευει και παλι το κινητο μου!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
καλησπερα σε ολους,πηρα κι εγω το play και θα ηθελα να μου πειτε ποιος ειναι ο σωστος οδηγος για root τελικα,πολλα βλεπω ψαχνοντας αλλα δεν βλεπω φως,ειναι ετσι δυσκολο οπως φαινεται?απο κατι βιντεκια που βλεπω,θελει πολυ διαδικασια,καμια σχεση με sg1,sg2.Aν καποιος εχει καποιο οδηγο να μου πει,θα ειμαι ευγνομων,ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

καλημερα,μια απορια ρε παιδια,γιατι ξεκινουν καποια παιχνιδια playstation και μετα απο λιγο χανεται η φωνη?
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους,πηρα κι εγω το play και θα ηθελα να μου πειτε ποιος ειναι ο σωστος οδηγος για root τελικα,πολλα βλεπω ψαχνοντας αλλα δεν βλεπω φως,ειναι ετσι δυσκολο οπως φαινεται?απο κατι βιντεκια που βλεπω,θελει πολυ διαδικασια,καμια σχεση με sg1,sg2.Aν καποιος εχει καποιο οδηγο να μου πει,θα ειμαι ευγνομων,ευχαριστω

 

flashtool εχει επιλογη να κανει ροοτ με ενα κουμπι πατας και τελειωσες .kane ena search sto xda development και θα βρεις τη λυση.ευκολο ειναι .κι εγω πριν galaxy s ειχα

 

καλημερα,μια απορια ρε παιδια,γιατι ξεκινουν καποια παιχνιδια playstation και μετα απο λιγο χανεται η φωνη?

 

σε ποια παιχνιδια στο κανει αυτο?δεν μου εχει τυχει.τι rom εχεις custom η official απο τη σονυ και ποια εκδοση?

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

flashtool εχει επιλογη να κανει ροοτ με ενα κουμπι πατας και τελειωσες .kane ena search sto xda development και θα βρεις τη λυση.ευκολο ειναι .κι εγω πριν galaxy s ειχα

 

 

 

σε ποια παιχνιδια στο κανει αυτο?δεν μου εχει τυχει.τι rom εχεις custom η official απο τη σονυ και ποια εκδοση?

Oκ με root ειμαι ενταξει,με παιχνιδια μου το κανει στο syphon filter,grand turismo resident evil.Ειμαι 2.3.4 oficial sony

Edited by notarius
Link to comment
Share on other sites

με fpse emulator για playstation παιζεις?

Nαι με fpse παιζω,ανοιγει,load game ξεκιναει και μετα απο λιγο βγαζει ενα μυνημα:licence faild και κοβει η φωνη ενω το παιχνιδι συνεχιζει.Να παιζει ρολο λες που το fpse το εχω κατεβασει free?εσυ το εχεις αγορασμενο απο market?

Link to comment
Share on other sites

Nαι με fpse παιζω,ανοιγει,load game ξεκιναει και μετα απο λιγο βγαζει ενα μυνημα:licence faild και κοβει η φωνη ενω το παιχνιδι συνεχιζει.Να παιζει ρολο λες που το fpse το εχω κατεβασει free?εσυ το εχεις αγορασμενο απο market?

 

πιθανον να χρησιμοποιεις λαθος fpse .στελε ΠΜ το email σου αν θελεις να στο στειλω και το bios που χρειαζεται

Link to comment
Share on other sites

Nαι με fpse παιζω,ανοιγει,load game ξεκιναει και μετα απο λιγο βγαζει ενα μυνημα:licence faild και κοβει η φωνη ενω το παιχνιδι συνεχιζει.Να παιζει ρολο λες που το fpse το εχω κατεβασει free?εσυ το εχεις αγορασμενο απο market?

 

Το να μην είναι συμβατό το συγκεκριμένο παιχνίδι, το σκεφτήκαμε ????

Γιατί δεν ξέρω αν το κατάλαβες, παίζεις με unofficial emu, σε φορητή συσκευή, προφανώς αναμένεται ποσοστό συμβατότητας μικρότερο του 100% ...

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

Το να μην είναι συμβατό το συγκεκριμένο παιχνίδι, το σκεφτήκαμε ????

Γιατί δεν ξέρω αν το κατάλαβες, παίζεις με unofficial emu, σε φορητή συσκευή, προφανώς αναμένεται ποσοστό συμβατότητας μικρότερο του 100% ...

 

Να σου πω την αληθεια το σκεφτηκα αλλα απ´οτι ξερω,μη συμβατο παιχνιδι δεν τρεχει καθολου,η στην καλυτερη,κολλαει συνεχεια.Εδω σου λεω οτι τρεχει σφαιρα το παιχνιδι μονο η φωνη κοβει,εξαλου οπως ανεφερα ειναι και το μυνημα που βγαζει:licence faild conect to internet,ενω ειμαι συνδεδεμενος μονιμα με wi fi.

Link to comment
Share on other sites

Να σου πω την αληθεια το σκεφτηκα αλλα απ´οτι ξερω,μη συμβατο παιχνιδι δεν τρεχει καθολου,η στην καλυτερη,κολλαει συνεχεια.Εδω σου λεω οτι τρεχει σφαιρα το παιχνιδι μονο η φωνη κοβει,εξαλου οπως ανεφερα ειναι και το μυνημα που βγαζει:licence faild conect to internet,ενω ειμαι συνδεδεμενος μονιμα με wi fi.

 

Όχι .. Το μη συμβατό παιχνίδι μπορεί να κολλήσει σε ένα FMV, στον ήχο, σε ένα συγκεκριμένο γραφικό στοιχείο, στην αρχή, στο οτιδήποτε ...

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

Όχι .. Το μη συμβατό παιχνίδι μπορεί να κολλήσει σε ένα FMV, στον ήχο, σε ένα συγκεκριμένο γραφικό στοιχείο, στην αρχή, στο οτιδήποτε ...

οκ φιλε μου σε ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

οκ φιλε μου σε ευχαριστω

 

Τιποτα .. Και για να ειμαι ειλικρινης, το μηνυμα που σου βγαζει μου κανει περισσοτερο για προβλημα της εκδοσης εφαρμογης ... Εγω χρησιμοποιω fpse αλλα και epsxe ... Ισως θα θελες να δοκιμασεις και τα δυο ...

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
Το χρησιμοποιω ακομα με καινουργια μπαταρια 3600 mAh .. Πολυ καλη ποιοτητα επικοινωνιας πρωτιστως, πολυ καλο κινητο αν ξερεις να προσεχεις ενα Android κινητο με λιγη RAM .. Οσοι δεν γνωριζουν πως, πηραν ενα Galaxy S2 και βρηκαν την υγεια τους, σε διαφορετικη, βαρετη κατηγορια .. Αλλη κατηγορια στα emus και στα δικα του παιχνιδια .. Πολυ καλη συμβατοτητα με PS1 .. Οπως και να χει, σημειο αναφορας στο φορητο gaming, ακομα και με τα λιγα αλλα σημαντικα ψεγαδια του ..

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Play

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...